کاغذ دیواری مدرن


تکنولوژی جدید و پیشرفت در صنایع چاپ هم اکنون دست طراحان را باز گذاشته تا هر طرحی که مایل باشند، بتوانند در روی دیوار اتاق به وجود بیاورند.

نقش تکنولوژی در تولید کاغذ دیواری های مدرنکاغذ دیواری های نور دهنده (Light-emitting wallpaper) یکی از جدید ترین روش ها برای پوشاندن دیوار های اتاق هستند . طرح های روی این کاغذ دیواری ها، به وسیله ی دیود های بسیار کوچک (LED) که در آنها قرار گرفته اند ، نورانی می شوند . این LED های باریک و کوچک، به طراحان اجازه می دهند تا کاغذ دیواری هایی بسازند که علاوه بر زیبایی ، بتوانند مانند یک منبع تامین روشنایی نیز عمل نمایند . با این تفاوت که نور تولید شده توسط این کاغذ دیواری ها، بسیار ملایم تر و مناسب تر از لامپ های معمول است.
نقش تکنولوژی در تولید کاغذ دیواری های مدرن

تصور کنید گل های نقش شده روی دیوار اتاقتان در ساعاتی از روز شکوفه بدهند! این تصور با توجه به پیشرفت تکنولوژی کاملا امکان پذیر است .Shi Yuan یک نوع کاغذ دیواری مدرن اختراع کرده است که با تغییر دما تغییر رنگ می دهد . اگر از این نوع کاغذ دیواری برای دیوار های مجاور شوفاژ یا شومینه ی اتاق استفاده کنید، یا حتی اگر با دست آن را لمس کنید ، در اثر افزایش دما تغییر رنگ می دهد.


نقش تکنولوژی در تولید کاغذ دیواری های مدرن

چطور می شد اگر در خانه هرگاه ایده ای به ذهنتان می رسید یا مطلبی برای گوش زد کردن به دیگر اعضای خانواده داشتید، خیلی راحت می توانستید آن را روی دیوار خود بنویسید؟ Duncan Wilson ، نوع جدیدی از کاغذ دیواری بر مبنای همین ایده اختراع کرده است. این کاغذ دیواری با شبکه های رنگارنگ خود در واقع دفترچه یادداشت بزرگی است که به شما این امکان را می دهد که یادداشت های خود را روی آنها نوشته و حتی آنها را از روی دیوار جدا کنید. این برگه ها که رنگ های مختلفی دارند، پس از مصرف به راحتی قابل تعویض هستند


نقش تکنولوژی در تولید کاغذ دیواری های مدرن

کاغذ های دیواری حتی می توانند در صورت لمس شدن به شما جواب بدهند. این کاغذ دیواری های هوشمند که به Page Four معروف هستند، بر اساس تحقیقات صورت گرفته در یکی از دانشگاههای سوئد ساخته شده اند . در این نوع کاغذدیواری ، یک سنسور لمسی و یک بلندگوی کوچک جاسازی شده است که هنگام لمس ،  از خود واکنشی نشان می دهد.تصویر پائین یکی دیگر از نمونه های کاغذ دیواری را نشان می دهد ، که در فرانسه به نام ” trompe l’oeil ” یا ” چشم ها را فریب بده …” مشهور است . هنرمندان در این نوع کاغذ دیواری، با استفاده از تکنیک های پرسپکتیو و نورپردازی ، فضایی سه بعدی و به شدت قابل درک و باور ترسیم می کنند که می تواند به کلی تصور شما را در باره ی کوچک بودن اتاق تغییر دهد .


نقش تکنولوژی در تولید کاغذ دیواری های مدرن
مطالب مشابه :


ایده هایی برای استفاده از کاغذ دیواری

معمار کوچک - ایده هایی برای استفاده از کاغذ دیواری - هنر مال من است . هنر مال توست . هنر مال
ایده هایی برای ست کردن کاغذ دیواری با لوازم خانه

برای انتخاب یک کاغذ دیواری مناسب و هماهنگ با لوازم خانه نکات و ایده هایی بسیار موثر را
مدل های جدید کاغذ دیواری

با این ایده دیواری با طرح از طرح ها و نقش هایی در این کاغذ دیواری تک رنگ برای خانم
کاغذ دیواری بانورطبیعی!!!

خانه هایی که نیاز به لامپ ندارند! دولت انگلیس برای توسعه نسل جدیدی از کاغذ دیواریهایی که
کاغذ دیواری های زیبا برای اتاق کودک

کاغذ دیواری های زیبا برای در ادامه نمونه هایی از کاغذ دیواری های زیبا ایده های
ایده هایی برای اتاق دختر بچه ها

ایده هایی برای کاغذ دیواری هایی با این طرح را با رنگ هایی که برای پارچه ها
توصیه های چند دکوراتور برای دکور کردن منزل!

ایده هایی برای هر کدام از این ایده ها توسط دیواری کند، از کاغذ دیواری برای چرخ های
کاغذ دیواری مدرن

دهند تا کاغذ دیواری هایی بسازند که کاغذ دیواری برای دیوار های همین ایده
برچسب :