گزارشی خواندنی از روسپیگری و دیسکوها در دبی / تصاویری از دوبی

گزارشی خواندنی از سایت خبری تحلیلی پارساپرس خواندم که برای شما در زیر قرار دادم :

تجارت زنان در امارات يكي از جرم‎هايي است كه جريمه‎هاي سنگين و جزاي حبس دارد، اما اين تجارت براي خود شيوخ عرب و براي رونق بازار گردشگري امارات، گسترش زيادي داشته و از آن جلوگيري به عمل نمي‎آيد. تاجران سكس، از مليت‎هاي مختلفي هستند كه زنان و به‎ويژه دختران باكره را به امارات مي‎آورند و آن‎ها را مدت زمان طولاني در اين كشور نگه مي‎دارند.بازار جنسي در دبي طبقه‎بندي شده است. اين بازار و محيط آن به چهار بخش تقسيم مي‎شود؛ تن‎فروشي شبكه‎اي، ديسكويي، خياباني و روسپي‎خانه‎اي.

دوبی دیسکو در دبی

خريداران نوع اول اغلب ثروتمندان عرب هستند. زنان كارگر هم اكثرا دختران بسيار جوان (زير ۲۲ سال) هستند كه بيشترشان از طريق شبكه‎هاي قاچاق بين‎المللي به اين بازار آورده شده‌اند. جولانگاه اين بازار، هتل‌هاي بسيار گران و سطح بالاست و ارتباطات از طريق تلفن و واسطه‌هاي جاافتاده و غيرمرئي انجام مي‌گيرد. نرخ اين معاملات اغلب بسيار بالاست و بيشترين بخش درآمد حاصله، نصيب دلالان و واسطه‌ها مي‎شود.

به‎گفته يكي از ديسكوداران، تن‎فروشي ديسكويي به‎صورت علني است و تقريبا هركس كه توانايي مالي نسبتا مناسبي داشته باشد، مي‌تواند با حضور در ديسكوهايي كه هر شب در بسياري از هتل‌ها برقرار مي‌شود، مشتري يا شاهد آن باشد.
زناني كه در اين قسمت كار مي‌كنند اغلب بين ۲۳ تا ۳۵ سال سن دارند.
تن‎فروشي خياباني اغلب زناني را دربرمي‏گيرد كه يا خود را از قيد كارهاي خانگي (كلفتي) رها كرده و يا آزادانه به اين كشور آمده و به‏طور شخصي اقدام به اين‎كار مي‌كنند. اين زنان كه بيشتر از كشورهاي فيليپين، بلاروس، ميانمار و لائوس هستند، براي جلب مشتري در خيابان‌ها گردش كرده و سعي مي‌كنند با مبادله نگاه و كلام با گردشگران مرد، مشترياني براي خود بيابند. آن‎ها از امنيت بسيار كمتري برخوردار هستند چراكه هر آن مي‌توانند توسط مأموران انتظامي شناسايي شده و دستگير شوند. از طرف ديگر، آن‎ها از شبكه‏هاي امنيتي درون اين حرفه نيز برخوردار نيستند.
تن‎فروشي روسپي‏خانه‌اي در پايين‌ترين سطح جامعه است. زناني كه در اين بخش كار مي‌كنند، اغلب سني بيشتر از ۳۰ سال دارند، مگر دختراني كه از كشورهاي فقير آسيا به اين حرفه كشيده مي‌شوند. بسياري از اين زنان به‎صورت برده توسط قاچاقچيان به اين بازار كشيده شده‌اند.
نرخ مبادلات بسيار پايين بوده و محل كار آن‎ها در خانه‌هاي مشخص يا بخشي از هتل‌هاي ارزان قيمت است. مشتريان، اغلب كارگران آسيايي هستند كه از كمترين درآمد برخوردارند. برخي از مشتريان از قبل با اين مكان‌ها آشنايي دارند، برخي از طريق دوستان خود به اين مكان‌ها راهنمايي مي‌شوند و مشتريان جديد از طريق دلالان خياباني شكار مي‎شوند. تاكسيرانان از آگاه‎ترين واسطه‌هاي كشف اين مكان‌ها و حتي ديسكو‌ها هستند.
اما جداي از اين سيستمي كه در اميرنشين دبي سازمان‏دهي مي‏شود، دختراني از كشورهاي مختلف به امارات آورده مي‏شوند تا با وعده 50هزار دلاري توسط شيوخ عرب غيرباكره شوند. به گفته يكي از زنان ايراني كه با يكي از دلالان اين دختران ارتباط داشته است، اين دختران از كشورهاي مختلف به‎ويژه از اقشار فقير روسيه و تركيه با ويزاي دو ماهه وارد دبي مي‏شوند و با چشمان بسته به كاخ‌هاي حكومتي در دبي برده شده و در هر نوبت يكي از اين دختران انتخاب مي‏شود. برخي دختران به‎دليل انتخاب نشدن در چند نوبت، مجبورند بيش از دو ماه در امارات بمانند و بعد از آن به‎دليل ماندن بيش از حد مجاز، محكوم شده و اجبارا رهسپار روسپي‏خانه‏هاي دبي مي‏شوند.


گزارش جالب و شنیدنی بود امیدوارم شما هم استفاده کرده باشید.

تصاویری از دوبی :

هتل برج العرب(بلندترین هتل دنیا)   

هتل برج العرب 2 

برجی بلند و زیبا   

منظره ای از اطراف ساحل 

ساحل دریا  

خیابانی در دوبی


مطالب مشابه :


گزارشی خواندنی از روسپیگری و دیسکوها در دبی / تصاویری از دوبی

فروشگاه اینترنتی خرید اینترنتی و گزارشی خواندنی از روسپیگری و دیسکوها در دبی
در آمد یک وب سایت اینترنتی در ایران

فروشگاه های اینترنتی و این روز ها شرکت هایی که در دبی مشغول به کارند و کالایی
بازار دبی

بازار دبی فروشگاه های کوچک پارچه در سمت بردبی و در کنار خور دبی نيز گذرهايي مملو
برچسب :