راز چربی سوزی جاستین بیبر - رازچربی سوزی جاستین بیبرچیست


آکایران :مجله زندگی ایده آل - بهاره اسلامی: اگر ستاره موسیقی غرب در سال های نوجوانی دهه شصتی ها انریکه یا جرج مایکل  بود، نوجوانان امروز  رویای نشستن روی صندلی کنسرت جاستین بیبر را در سرشان می پرورانند. اغلب ما جاستین را با آهنگ های دلنشین و البته حاشیه سازی هایش می شناسیم و شاید شمایی که گاهی به خاطر کج خلقی هایش خیال طرفداری کردن از او را از سرتان بیرون می کنید، ندانید که زندگی جاستین جوان، آنقدرها هم که برخی رسانه ها می گویند ناسالم نیست.
بنا به گزارش برگزیده ها : گرچه جاستین گاهی با یک اشتباه خودش را به تیتر یک رسانه های زرد تبدیل می کند اما همان رسانه ها هیچ وقت به ما نگفته اند این خواننده جوان بیشتر ساعات روزش را با تمرین های ورزشی می گذراند و این روزها بیشتر از هر زمانی برای انتخاب و حفظ یک رژیم غذایی سالم تلاش می کند. اگر شما هم دوست دارید مثل جاستین ظاهری لاغر اما ورزشکاری برای خودتان درست کنید، رازهای سلامت ش را در این صفحه بخوانید. ما به شما می گوییم هنرمند محبوب تان چه می خورد و چطور زندگی می کند.
رازچربی سوزی جاستین بیبرچیست

رازچربی سوزی جاستین بیبرچیست

برگزیده ها: راز چربی سوزی جاستین بیبرجاستین آرنولد نمی شود
حتی اگر جاستین بیبر تمام عمرش را در باشگاه های ورزشی صرف کند به آرنولد بدل نمی شود. از نظر بدنی، بیبر یک اکتومورف به شمار می آید. اکتومورف ها حتی اگر قدبلند باشند، لاغرند و حجم چربی و عضله بدن شان کم است. این ویژگی به علاوه داشتن شانه ها و باسن کوچک باعث می شود که اکتومورف ها قدرت و توان عضلانی پایینی داشته باشند و آسان تر آسیب ببینند.
بیبر هم از این قاعده مستثنا نیست. او لاغر است و با وجود رژیم غذایی خاص و ورزش هایی که هر روز انجام می دهد، ظاهری ظریف دارد. به همین دلیل جاستین نمی تواند رژیم غذایی پر کالری و سنگینی را که بدنسازها برای عضله سازی می گیرند انتخاب کند و مجبور است برای خورد و خوراکش اصول خاص تری را مورد توجه قرار دهد.
بدون چربی اضافه. . .
جاستین با کمک مربی بدنسازی و رژیم درمانگرش، توانسته حجم چربی بدنش را تا یک رقمی شدن پایین بیاورد و با عضلانی تر کردن بدنش تا آنجا که برای یک اکتومورف مقدور است، هیکل سالم و ورزشکاری برای خود بسازد. می خواهید راز خوش تیپی او را بدانید و به یک جاستین بیبر تبدیل شوید؟ نیازی نیست صبح تا شب روی تردمیل بدوید و وزنه های سنگین بردارید. از سال 2013 تا امروز، جاستین هر روز چهاروعده
40 دقیقه ای ورزش می کند. انتخاب چنین شیوه ای برای اکتومورفی مثل بیبر که بدنی ظریف دارند، منطقی است چراکه بدن اکتومورف ها زیر تمرین های سنگین بدنسازی تاب نمی آورد. پس اگر شما هم یکی از آنها هستید و ایده آل زیبایی اندام از نظرتان جاستین است، بیهوده همه روزتان را به ورزش های سنگینی که می توانند شما را از پا دربیاورند، اختصاص ندهید.
بپر تا بیبر شی
حرکات ورزشی که او در وعده های 40 دقیقه ای اش انجام می دهد، پیچیده و سنگین نیست. راز زیبایی اندام بیبر این است که در تمرین های ورزشی اش، حرکاتی را انتخاب می کند که همزمان اعضای مختلف بدنش را درگیر می کنند. او برای هر قسمت از بدنش، سه تمرین را انجام می دهد و این تمرین ها را در چهار نوبت انجام می دهد؛ یعنی برای هر گروه عضلانی  12بار تمرین انجام می دهد و با همین تکرار حرکات، تاثیر آنها را بیشتر می کند.
ورزش های مورد علاقه بیبر، پلایومتریک (نوعی از تمرین های ورزشی بر پایه حرکات سرعتی، قدرتی و بهبود عملکرد سامانه عصبی- عضلانی است که برای افزایش کارایی در یک رشته ورزشی خاص انجام می شود) و ورزش های پرشی است.
,راز چربی سوزی جاستین بیبر جاستین بیبر,رژیم غذایی,چربی سوزی,بدنسازی بانوانراز چربی سوزی جاستین بیبر
گرچه تمرین های کوتاه اما مستمر ورزشی این هنرمند به سوختن چربی های مازاد بدنش کمک می کند اما بیبر در رژیم غذایی اش هم اصولی را رعایت می کند که به فرآیند چربی سوزی کمک بیشتری کنند. نوشیدن آب و چای سبز فراوان چیزی است که بیبر آن را به جزئی ثابت از زندگی اش تبدیل کرده است.
چای سبز، یک چربی سوز طبیعی است و سرشار از آنتی اکسیدان هایی است که می تواند سلامت او را تضمین کنند. گذشته از این، در این نوشیدنی میزان زیادی کافئین خوب گنجانده شده که انرژی بیبر برای انجام فعالیت هایش را بیشتر می کند. او به برنامه غذایی روزانه اش مقداری پروتئین هم اضافه می کند تا مطمئن شود عضلاتش همه چیزهایی که برای رشد نیاز دارند را در اختیار گرفته اند.
زندگی با میان وعده ها
اگر شما هم مثل جاستین بیبر یک اکتومورف باشید، عضله ساختن برای تان کار آسانی نخواهد بود. اکتومورف ها به راحتی نمی توانند وزن شان را بالا ببرند به همین دلیل بیبر حواسش هست که با تغذیه مناسب، انرژی بیشتری دریافت کرده و همه چیز را برای بالا رفتن وزنش فراهم کند.
جاستین بیبر رژیم غذایی سالمی دارد اما به خاطر اینکه برای انجام ورزش ها، تمرین ها و پرورش عضلاتش کالری لازم را دریافت کند، هر روز بین چهار تا شش وعده غذا می خورد و اگر روز پرکار و پرجنب و جوشی داشته باشد، تعداد این وعده ها را بیشتر هم می کند.
او نظم غذایی اش را حفظ می کند و برای آسان شدن هضم غذا، سراغ وعده های کوچک با تعداد بیشتر می رود. همین افزایش تعداد وعده های غذایی به جای بالا بردن حجم غذا در یک وعده، باعث می شود بیبر در عضله سازی موفق تر از همتایانش شود و تاثیر انجام حرکات ورزشی روی بدن و عضلاتش چندبرابر بیشتر دیده شود.
بازوسازی بی پودر و مکمل
بیشترین ابزاری که در ورزش های بیبر به او کمک می کند ، دمبل است. برای قوی کردن عضلات کمرش بیبر سراغ دمبل زدن به شیوه های مختلف می رود اما در میان همه تمرین هایی که انجام می دهد، آن دسته از حرکات را که مربوط به سینه و بازو  است بیشتر از همه حرکات دوست دارد و به عضله سازی در این دو قسمت بدن بیشتر اهمیت می دهد.
تمرینات مربوط به سینه ، مورد علاقه جاستین بیبر است. پرس سینه ، هالتر، پرس شانه و دمبل از تمریناتی است که او برای تقویت این ناحیه انجام می دهد.
تقویت عضلات بازو هم کاری است که بیبر به آن علاقه دارد و روزی را که قرار است روی تمرین های بازو کار کند «روز سرگرم کننده» می نامد. او با دمبل و کمک گرفتن از میز پرس، سعی می کند این عضله ها را تقویت کند.
,راز چربی سوزی جاستین بیبر جاستین بیبر,رژیم غذایی,چربی سوزی,بدنسازی بانوانسلام شب های بی هله هوله
بیبر که تا چند سال پیش حاشیه ساز بود، این روزها برای انتخاب سبک زندگی سالم تری تلاش می کند. او نوشیدنی های ناسالم را کنار گذاشته، زیاد سراغ فست فود نمی رود و کلیپ هایی که از علاقه مند شدنش به آشپزی خبر می دهد را در فضای مجازی منتشر می کند. جاستین بیبر آشپز اختصاصی خودش است. او خوب می داند برای سالم و آراسته ماندن چه چیزهایی را باید از برنامه پخت و پزش حذف کرده و چه مواد غذایی را باید به رژیم هر روزه اش وارد کند.
در تغذیه جاستین بیبر خبری از هله و هوله خواری آخر شب نیست و شاید به همین دلیل است که می تواند از همه کارهایی که در طول روز برای داشتن تناسب اندام انجام داده بهترین نتیجه را بگیرد. او اگر در انتهای شب هوس خوردن چیزی  را کند، ترجیح می دهد گرسنگی و میلش به خوراکی خوردن را با مصرف پروتئین از بین ببرد.
 بیبر عاشق پنیر کبابی است و در سال های گذشته هم یک استیک گوشت خور حرفه ای بوده اما این روزها سعی می کند وگان (گیاهخواران لبنیات خور) باشد و دور گوشت را خط بکشد و استیک هایی که با سبزی جات درست شده اند را جانشین گوشت کند؛ البته غلات کامل و سبوس دار هم جزئی جدانشدنی از برنامه غذایی جاستین بیبر هستند که به او در عضله سازی بیشتر کمک می کنند.
جاستین سبز می شود
علاقه جاستین بیبر به گیاهخواری یا بهتر بگوییم کم کردن سهم پروتئین های حیوانی و افزایش میزان غذاهای گیاهی در رژیمش، تنها در وعده های غذایی اش خود را نشان نمی دهد. او عاشق نوشیدنی های سبز است و حتی اغلب وقتی در خانه است هم آنها را سفارش می دهد و روزی نیست که بدون نوشیدن آنها برای جاستین بیبر شب شود؛ البته او همیشه عاشق این نوشیدنی ها نبوده و اوایل تنها برای حفظ سلامت ش سراغ آنها رفته است اما این روزها طعم نوشیدنی ها و اسموتی های سبز یکی از طعم های مورد علاقه جاستین بیبر است. بیبر میوه ها را هم از رژیم روزانه اش حذف نمی کند؛ البته او با مصرف آبمیوه میانه ای ندارد و ترجیح می دهد میوه های تازه را به جای عصاره شان مصرف کند.

,