ماجرای اعتیاد روشنک عجمیان در دروهمی چه بود؟!

دورهمی روشنک عجمیان با مهران مدیری

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 30 تیر ماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت . مهران مدیری در این برنامه میزبان روشنک عجمیان بازیگر سریال کوچه اقاقیا بود که تجربه چند اجرا در تلویزیون را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

روشنک عجمیان بعد از سلام و احوال پرسی در برنامه دورهمی از خوش اخلاقی بودن و آثار مثبتی که این خوش اخلاقی برایش داشته است گفت :خوش اخلاق بودن من یک امر درونی است و من انرژی خوبی از اطرافیانم میگیرم و وقتی میخندم هم خودم انرژی خوبی میگیرم و هم انرژی خوبی را منتقل میکنم.

ماجرای بازیگر شدن روشنک عجمیان

بازیگر کوچه اقاقیا درباره ورودش به بازیگری گفت:من از دوران راهنمایی نوشتن را آغاز کردم اما هرگز فکر نمیکردم که وارد حرفه بازیگری شوم و از سال 73 تئاتر را آغاز کردم و در سال 76 به صورت حرفه ای کارم را آغاز کردم و با کوچه اقاقیا بیشتر شناخته شدم و در بخش هایی از صحبت هایش درباره ویژگی های متولدین بهمن ماه گفت.

روشنک عجمیان در برنامه دورهمی درباره علاقه اش به کتاب خواندن گفت و توصیه های زیادی در این رابطه به مردم کرد و گفت :در فضاهای مجازی هم میتوانیم کتابهایی را بخوانیم و دانشی از این طریق کسب کنیم.

مهران مدیری درباره اجرا و بازیگری خانم عجمیان پرسید که گفت :اجرا برای من یک تجربه بود و 8 سال مجری جام جم بودم اما علاقه شخصی من به بازیگری بیشتر است و به نظرم بازیگر بهتری هستم.

اعتیاد روشنک عجمیان به فضای مجازی

روشنک عجمیان

روشنک عجمیان در دورهمی

در ادامه گفتگو مهران مدیری به اعتیادی که روشنک عجمیان به فضای مجازی داشت اشاره کرد و از خانم بازیگر خواست در این رابطه توضیح بدهد که روشنک عجمیان گفت :بله من در دوره ای اعتیاد شدید به فضای مجازی داشتم که خداروشکر ترک کردم . من از اولین کسانی بودم که پیجی در اینستاگرام به راه انداختم اما به لطف برخی از دوستان اولین صفحه اینستاگرامم را بستم و زمانی که برای دومین بار صفحه ای در اینستاگرام راه انداختم هک شدم که با کمک پلیس فتا صفحه من به من برگردانده شد. بعد از آن تصمیم گرفتم برای آرامش خودم کمتر سراغ فضای مجازی بروم.

روشنک عجمیان در ادامه گفتگو از مهران مدیری درخواست کرد که به چند سوال کوتاه او پاسخ بدهد که مهران مدیری با صبر و حوصله به همه سوالها پاسخ داد و گفت :در قسمت آخر برنامه دورهمی درباره بحث ها و موضوعات این برنامه و نحوه شکل گیری آنها صحبت میکنم .

روشنک عجمیان مهران مدیری را غافلگیر کرد

مهران مدیری در ابتدای برنامه اعلام کرد که در حال رژیم گرفتن است و چند روزی است که برنج نخورده است . در بخش های پایانی برنامه روشنک عجمیان با یک ظرف دم پختک و نیمرو و تخم مرغی که دخترش روی آن طرحی را کشیده بود آقای مدیری را غافلگیر کرد و باعث شد آقای مجری رژیمش را بشکند.

روشنک عجمیان درباره ماجرای آشنایی تا ازدواجش در دورهمی گفت و از آروشا دختر 7 ساله خود که حاصل این عشق است نام برد و از اینکه هیچ علاقه ای به جراحی های زیبایی ندارد صحبت کرد.

در بخش پایانی برنامه روشنک عجمیان دو جلد از دایرة المعارف مردمان ایران و همچنین مجموعه لطیفه های زنده یاد منوچهر نوذری را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

ماجرای اعتیاد روشنک عجمیان در دروهمی چه بود؟!