دختری با موهای سیخ سیخ انیشتین +تصاویر

دختربچه ای با موهای انیشتینی!

موهای سیخ و عجیب دانشمند مشهور "آلبرت انیشتین" یکی از ویژگی های متفاوتی بود که او را از لحاظ ظاهری هم با دیگران متفاوت ساخته بود اما از قرار معلوم یک دختر 2 ساله از این بابت شباهت خاصی به ریاضیدان مشهور دارد. 

The toddler with Albert Einstein hair! Mother spends two years and hundreds of dollars trying to tame her daughter's frizzy hair - only to find she has same gene disorder as physicist

 موهای انیشتین 

عکس دختری با سندرم موهای آلبرت انیشتین

سندرم موهای آلبرت انیشتین دختربچه 2 ساله

"جیلی لامبز" 2 ساله با موهایی به رنگ سفید روشن و حالتی سیخ سیخ درست شبیه موهای انیشتینکه پزشکان سعی دارند علت این حالت و رنگ عجیب موهایش را کشف و رفع کنند.

مادر این دختربچه دوست داشتنی با انتشار عکسهای فرزند مو عجیبش در مورد اختلال نادری گفت که "جیلی" به ان مبتلاست.

تا قبل از شناسایی سندرم مو های آشفته و غیر قابل شانه کردن، والدین Jaili انواع و اقسام روش های درمانی برای مرتب کردن مو های سر دخترشان را انجام دادند، انواع مدل های مو، کوتاه کردن، استفاده از محصولات نرم کننده و حالت دهنده ها ."سارا لامب" 29 ساله مادر "جیلی" می گوید:چندین نوع شامپو و نرم کننده ی موی سر را برای تغییر حالت موهای دخترم امتحان کردیم اما هیچ کدام موثر نبود تا اینکه متوجه سندرم نادر و عجیب او شدیم.

موهای انیشتین

موهای انیشتین

عکسهای زیبای دختربچه ای با موهای انیشتین

والدین این کودک صدها دلار را در طول این 2 سال برای معالجه اختلال عجیب دخترشان هزینه کرده اند اما هنوز هیچ تغییری در وضعیت موهای "جیلی" ایجاد نشده است. این سندرم که موجب سیخ ایستادن موهای سر می شود در آلربت انیشتین نیز وجود داشته است.

دختری با موهای سیخ سیخ انیشتین +تصاویر