سوپرایز شقایق فراهانی قبل از تولدش! + عکس

غافلگیر شدن شقایق فراهانی در روز تولدش

شقایق فراهانی دختر بهزاد فراهانی بازیگر پیشکسوت کشورمان که با فیلم لیلا پا به عرصه سینما گذاشت، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر از یک غافلگیری به مناسبت سالروز تولدش داد و از دوستانش برای این حال خوب تشکر کرد.

شقایق فراهانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

شقایق فراهانی

شقایق فراهانی توسط دوستانش غافلگیر شد

یک عمر همه روغافلگیر کردم، امشب خودم غافلگیر شدم. فروغ جان، شبنم جان، باشه تو شادیهاتون جبران کنم، عاشقتوتم و همچنین تمام عزیزانی که با بودنشان در کنارم، روحم رو شاد کردن.

شقایق فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در یک خانواده هنرمند متولد شد و در دامان مرد و زنی از اهالی دنیای هنر رشد کرد . بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم نیا پدر و مادر شقایق فراهانی نقش مهمی در ورود شقایق به دنیای بازیگری داشتند و این هنرمند کشورمان با فیلم لیلا پا به عرصه سینما گذاشت و با بازی بسیار خوبش در فیلم پروانه در سطح بین المللی هم توانست موفقیت هایی را بدست آورد.

شقایق فراهانی

شقایق فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون 

کلاه پهلوی پس از کیف انگلیسی، دومین سریال تاریخی سید ضیاءالدین دری است که به تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان برای پخش از شبکه اول سیما تولید شد و شقایق فراهانی در آن به ایفای نقش پرداخت .

«لیلا»، «کلاشینکف»، «شب های تهران»، «پروانه ای در باد»، «عاشقانه های تجریش»، «خانه پدر»، «مهمان»، و سریال های «انقلاب زیبا»، «کلاه پهلوی» و «فوق سری» از جمله کارهای ماندگار کارنامه کاری فراهانی محسوب می شوند.

شقایق فراهانی

شقایق فراهانی و پسرش سام

سام حسامی پسر شقایق فراهانی و نوه بهزاد فراهانی است . شقایق فراهانی با پسرش سام در فیلم ناکوک هم بازی بود. 2 مرداد 1351 سالروز تولد شقایق فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است.

سوپرایز شقایق فراهانی قبل از تولدش! + عکس