رژیم لاغری 7 روزه ای که 8 کیلو وزن تان را کم می کند - رژیم جنرال موتورز

رژیم جنرال موتورز , رژیم جنرال موتور , رژیم لاغری جنرال موتورز

رژیم جنرال موتورز

برگزیده ها: رژیم لاغری 7 روزه ای که 8 کیلو وزن تان را کم می کند


آکایران :رژیم لاغری برای لاغر شدن و کاهش وزن ممکن است با مشکلاتی نظیر تحمل کردن گرسنگی و نخوردن طیف گسترده ای از مواد غذایی باشد. این بار با رژیم غذایی جنرال موتورز به راحتی و بدون تحمل گرسنگی در یک هفته 8 کیلو وزن تان را کم کنید.

بنا به گزارش برگزیده ها : آیا به دنبال سریع ترین راه برای کم کردن وزن هستید؟ آیا در آینده نزدیک میهمانی بزرگی در پیش دارید و دوست دارید در لباسی که به تازگی خریده اید متناسب به نظر برسید؟ آیا طی چند هفته آینده یک قرار خیلی مهم دارید؟ دلیل اینکه می خواهید وزنتان را پایین بیاورید، هر چه که باشد، این مقاله بهترین راهنمای شما با نکاتی عالی است که کمکتان می کند به راحتی در یک هفته وزنتان را پایین بیاورید.

 

رژیم لاغری جنرال موتورز، 7 روزه وزن تان را 8 کیلو کم می کند

 

برنامه کاهش وزن

خیلی مهم است که درست ترین روش کاهش وزن را برای متناسب کردن خودتان پیدا کنید و هیچوقت به سراغ قرص ها و مکمل های لاغری که این روزها تبلیغات آن را همه جا می بینی د، نروید. اگر بتوانید یک رژیم غذایی سالم و درست را با یک برنامه تمرینی ترکیب کنید، آنوقت این می تواند برگ عبورتان برای سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی باشد. اولین و مهمترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که به هیچ عنوان نباید وعده های غذایی را حذف کنید یا وعده های نامنظم داشته باشید. اگر فکر می کنید که نخوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده سنگین در روز کمکتان می کند، اشتباه می کنید. همچنین باید حتماً هدف واقع بینانه برای کاهش وزن تان داشته باشید و سعی کنید به آن هدف برسید. همیشه به خاطر داشته باشید که تا حد مشخصی می توانید با ورزش سخت و یک برنامه غذایی متعادل و سالم به بدنتان فشار بیاورید.

یکی از متداول ترین برنامه های غذایی افرادی که دوست دارند وزن کم کنند رژیم غذایی جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های غذایی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید زیرا سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کم کردن وزن را بدون مصرف مکمل های غذایی یا قرص های لاغری به شما پیشنهاد می دهد. جنرال موتورز یکی از کمپانی های بزرگ تولیدکننده ماشین است که یک برنامه غذایی به نام رژیم غذایی جنرال موتورز یا رژیم غذایی GM ارائه کرده است که کمپانی های بسیار و موسسات آ موز شی بسیاری آن را دنبال می کنند زیرا این برنامه غذایی به ارتقاء سلامت کسانیکه در شرکت ها، مدارس، دانشگاه ها و صنایع دیگر فعالیت دارند کمک می کند. این برنامه غذایی برای همه گروه های سنی مناسب شناخته شده و حتی گفته شده که خیلی افراد توانسته اند با این رژیم در یک هفته تا ۸ کیلو از وزن خود را پایین بیاورند.

خیلی از شما شاید تا امروز به دنبال راه های مختلف بوده اید که بدون سختی کشیدن وزنتان را پایین بیاورید. شاید ورزش های مختلف از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشیید اما نتوانسته اید از شر چربی های اضافه بدنتان خلاص شوید. اگر اضافه وزن تان یکی از اصلی ترین نگرانی های شماست، برنامه غذایی جنرال موتورز می تواند پاسخی برای این مشکل شما باشد.

برنامه غذایی جنرال موتورز

اگر برای شروع کردن برنامه غذایی جنرال موتورز آماده اید، اولین کاری که لازم است انجام دهید این است که ذهنتان را برای این برنامه آماده کنید. فقط زمانی می توانید در برنامه کاهش وزن تان موفق شوید و به سریعترین روش وزنتان را پایین بیاورید که ذهنی آرام و کنترل شده داشته باشید. این برنامه غذایی برای یک هفته است و در آن فقط می توانید از موادغذایی که تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را دقیق اجرا کنید می توانید بین ۵ تا ۸ کیلو از وزنتان را پایین بیاورید.

مهمترین چیزی که باید مدنظر قرار دهید این است که به هیچ عنوان نباید گرسنه بمانید. گرسنگی کشیدن دقیقاً نتیجه عکس می دهد و در آخر برنامه به جای اینکه وزنتان پایین آمده باشد، بالا هم خواهد رفت. این برنامه میزان و نوع دقیقی از مواد غذایی را به شما پیشنهاد می دهد تا مطمئن شوید که همیشه سیر هستید. خیلی از کسانیکه این رژیم را گرفته اند متعجب بوده اند که چطور برنامه غذایی که از آنها گرسنگی کشیدن نمی خواهد اینقدر موثر وزنشان را پایین می آورد. اما جای نگرانی نیست، فقط کافی است که به دستورات این برنامه غذایی گوش کرده و به دقت آنها را اجرا کنید.

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلویی

اولین روز رژیم لاغری : میوه های تازه

روز اول مهمترین روز این رژیم لاغری است چون تازه می خواهید در دنیایی قدم بگذارید که بفهمید چطور می توانید وزنتان را پایین بیاورید. این رژیم می گوید که روز اول برنامه شما باید مختص میوه ها باشد. می توانید تا هر اندازه ای که می توانید از هر میوه ای که دوست داشتید به جز موز بخورید. میوه هایی مثل هندوانه و طالبی بسیار عالی هستند. همچنین باید بین ۸ تا ۱۲ لیوان آب مصرف کنید و واقعاً به هیج ماده غذایی دیگری دست هم نزنید، حتی سبزی جات خام یا پخته. اگر می خواهید این برنامه برایتان موثر باشد، فقط باید در طول روز اول از انواع میوه های مختلف تا جایی که دوست داشتید استفاده کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید یک میوه بخورید و البته آب بنوشید.

 

دومین روز رژیم لاغری : سبزی جات

روز دوم این امکان را به شما می دهد که در طول روز تا جایی که دوست دارید سبزی جات مصرف کنید، چه به صورت خام و چه پخته. البته دقت کنید که برای پختن سبزی جات به هیچ عنوان نباید از روغن استفاده کنید. دقت کنید که سیب زمینی هم جز ء این سبزی جات به حساب می آید و بهتر است آن را به صورت آب پز یا بخارپز در ابتدای روز مصرف کنید که کربوهیدرات آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. بعضی از بهترین سبزی جاتی که می توانید برای روز دوم برنامه غذایی تان استفاده کنید عبارتند از: لوبیا پخته، هویج خام یا پخته، بروکلی، خیار ، کاهو، کلم پخته و خام و امثال آن. البته دستگاه گوارشتان در این روز کمی متفاوت تر از روزهای عادی عمل خواهد کرد و ممکن است دفعات بیشتری به دستشویی بروید. یادتان نرود که ۸ تا ۱۲ لیوان آب روزانه تان را روز دوم هم حتماً مصرف کنید.

 

سومین روز رژیم لاغری : با میوه ها و سبزی جات پوستی سالم داشته باشید

روز سوم برنامه غذایی جنرال موتورز به شما اجازه می دهد کل روز هم از سبزی جات و هم میوه ها استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که سیب زمینی را از سبزی جات و موز را از میوه ها مصرف نکنید. می توانید صبح رژیم میوه و عصر رژیم سبزی جات را داشته باشید و یا برعکس. ترکیب اینها با هم به خود شما بستگی دارد. مصرف ۸ تا ۱۲ لیوان آب را فراموش نکنید.

 

چهارمین روز رژیم لاغری : موز و شیر

روز چهارم شاید برای خیلی ها جذاب باشد. در طول روز می توانید ۸ تا ۱۲ عدد موز و تا ۳ لیوان شیر مصرف کنید. ممکن است نگران شوید که شاید این برنامه باعث گرسنگی تان شود اما برعکس آخر روز کاملاً احساس سیری خواهید داشت. باید این سهم موز و شیرتان را طوری در طول روز تقسیم کنید که به هیچ عنوان در هیچ ساعتی احساس گرسنگی نکنید. مثلاً یک عدد موز و یک لیوان شیرتان را صبح، یک لیوان شیر و چند عدد موز را در ظهر، ۳ عدد موز را عصر و یک لیوان شیر و باقیمانده موز ها را شب مصرف کنید. اگر این برنامه را رعایت کنید به هیچ عنوان در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

 

پنجمین روز رژیم لاغری : گوجه فرنگی

روز پنجم روزی است که می توانید کمی برای خودتان میهمانی بگیرید. در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجا که احتمال دارد در بدنتان میزان بالایی اسید اوره تولید شود، بهتر است مصرف آب را به ۱۲ تا ۱۵ لیوان برسانید.

 

ششمین روز رژیم لاغری : یک فنجان برنج

در این روز هم این امکان را دارید که برای ناهار یک فنجان برنج مصرف کنید و باقیمانده روز را مثل روز سبزی جات بگذرانید. دقت کنید که در این روز هم بین ۸ تا ۱۲ لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این احساس سبکی بیشتری می کنید و جای شک نیست که دستگاه گوارشتان هم تقویت شده است.

 

هفتمین روز رژیم لاغری : آب میوه و سبزی جات

این آخرین روز برنامه غذایی جنرال موتورز است. در این روز اجازه دارید یک فنجان برنج و هر چقدر دوست دارید سبزی جات و آبمیوه موردعلاقه تان را بخورید. این بهترین روز کل هفته تان خواهد بود.

مطمئناً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدنتان خواهید شد و کاری هم جز دنبال کردن یک برنامه میوه و سبزی جات و آب نکرده اید. این برنامه غذایی فواید دیگری هم برای شما خواهد داشت. خواهید دید که پوستتان بسیار شفاف تر از قبل شده و دستگاه گوارشتان هم بسیار بهتر از قبل عمل می کند. بهترین چیزی که نصیبتان می شود این است که بین ۵-۴ کیلو یا حتی بیشتر وزن کم کرده اید. برای همه آنهایی که برای کم کردن اضافه وزن شان به خودشان گرسنگی می دهند این سالم ترین و سریع ترین راه برای پایین آوردن وزن است.

توجه: پیش از هر رژیم غذایی برای کاهش وزن ، حتما با پزشک خود مشورت کنید.

توضیحات = با وجود احترامی که به مدیر سایت دارم،امیدوارم هرچه زودتر این مطلب حذف شود. رژیم های نا متعادل که توقع لاغر شدن چند روزه را در فرد بوجود می آورد با توجه به بیماریهایی که در پی دارد از جمله سو تغذیه ،میتواند سبب ساز بروز افسردگی شود و توهم بی اراده بودن را در فرد بوجود آورد. افسردگی به تنهایی یکی از عوامل چاقی میباشد و انزوا و بسیاری دیگر از مشکلات را بدنبال دارد. همچنین اعمال این گونه رژیم ها پس از مدتی بدن فرد را در برابر هر رژیمی مقاوم کرده و حتی با مواد کاملا طبیعی دچار اضافه وزن خواهد شد. با حذف این مطلب عامل آ سیب به بدن افراد را کاهش داده اید. سپاس از عملکرد عالی مدیریت سایت برگزیده ها

 

 


رژیم جنرال موتور , رژیم لاغری جنرال موتورز