قول مساعد سیف برای حل مشکلات سپرده‌گذاران کاسپین


اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,سیف

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی از قول مساعد رییس بانک مرکزی برای رفع هر چه سریعتر مشکلات سپرده گذاران کاسپین خبر داد.

 شهباز حسن پور در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به مشکلات سپرده گذاران موسسه کاسپین، گفت: برای سپرده گذاران موسسه کاسپین مشکلات عدیده ای بوجود آمده است.

 

وی با اشاره به مراسم افطاری نمایندگان مجلس به دعوت ریاست محترم جمهور و هیئت دولت، اظهار کرد: در حاشیه این مراسم برای چندمین بار با رییس بانک مرکزی در خصوص رسیدگی به مشکلات سپرده گذاران کاسپین مذاکراتی انجام دادم.

 

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی از قول مساعد دکتر «سیف» رییس بانک مرکزی برای رفع هر چه سریعتر مشکلات سپرده گذاران کاسپین خبر داد.

 

مطالبات سپرده‌گذاران موسسه کاسپین تا سقف 20 میلیون تومان پرداخت می‌شود

 

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس توافقات انجام شده و احکام صادر شده از سوی مراجع قضایی مطالبات سپرده‌گذاران موسسه کاسپین تا سقف 20 میلیون تومان پرداخت می‌شود.

 

کاظم دلخوش اباتری نیز در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص جلسه روز سه شنبه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:‌ در جلسه روز سه شنبه که با حضور رئیس کل بانک مرکزی برگزار شد، بحث مطالبات موسسه کاسپین و آخرین وضعیت بازپرداخت سپرده ها مورد بررسی قرار گرفت و رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد مطالبات مردم در مرحله اول تا سقف 10 میلیون و در مرحله دوم تا سقف 20 میلیون تومان پرداخت می‌شود.