صفحه 10--30مرداد87

بهترین خصال ؛ ایمان، صبر و گذشت است.
«حضرت محمد (ص)»

در مراسم تحویل کلیدهای طلایی 115 پژو 206 اعلام شد؛
575 خودرو «سورن» برای برندگان قرض­الحسنه بانک کشاورزی

سوسن خیراندیش
همه شاد بودند و انتظار لحظه­ای را می­کشیدند که کلید طلایی را دریافت کنند و به اتفاق خانواده در خودروی [سواری پژو 206] اهدایی بانک کشاورزی لحظاتی شیرین از زندگی را به ثبت برسانند.
این 115 برنده حساب­های قرض­الحسنه پس­انداز بهار سبز سال 86 بانک کشاورزی برای حضور در مراسمی که از سوی مدیریت شعب بانک کشاورزی فارس برپا شد از شهرها و روستاهای دوردست استان به شیراز آمده بودند تا گرداگرد یکدیگر جشن بزرگ اهدای جوایز را گرامی بدارند.
بالاخره زمان اهدای جوایز رسید و اکبر همتی یکی از برندگان به نمایندگی از 114 نفر دیگر کلید طلایی خودرو سواری پژو 206 را از طباطبایی مدیر شعب بانک کشاورزی فارس دریافت کرد.
دریافت­کنندگان کلیدهای طلایی هر یک احساسات خود را به گونه­ای ابراز می­کردند.
اکبر همتی گفت: تمام تسهیلاتی که بانک کشاورزی در سراسر استان و به قصد حمایت از تولید کشاورزی به مردم می­دهد از محل اندوخته و سپرده­های اندک ما تأمین می­شود و وظیفه خود می­دانیم که برای حمایت از تولید کشاورزی فارس سپرده­گذاری در بانک را ترویج کنیم.
ایرج فرخنده دامدار 72 ساله از شعبه آباده که با موجودی 110 هزار تومان برنده پژو 206 شد گفت: 40 سال است مشتری بانک کشاورزی هستم و از تسهیلات دامداری این بانک استفاده کرده­ام.
وی با سادگی هرچه تمام­تر افزود: به حضرت عباس(ع) قسم که بانک کشاورزی را خیلی دوست دارم و خوشحالم که در جمهوری اسلامی برنده شدم.
محمدباقر احمدی کوچکترین عضو برنده مذکر که قرار است در کلاس اول ابتدایی تحصیل کند اعلام کرد که با موجودی 200 هزار تومان در شعبه داراب مشتری بانک کشاورزی بوده است. محمدباقر قصد دارد ماشین را بفروشد و برای مخارج تحصیل خود در همان بانک کشاورزی پس انداز کند.
زهرا جعفری 20 ساله کم سن و سال­ترین برنده در میان زنان بود. این دختر جوان سعادت­شهری معتقد است که مردم باید از طریق سپرده­گذاری در بانک کشاورزی زمینه حمایت از تولید و توسعه کشاورزی استان را فراهم آورند.
کلثوم امیدوار که به نظر می رسید بیش از 70 سال سن داشته باشد به عنوان مسن­ترین برنده زن با خنده و شادی گفت: اهل فرگ داراب هستم و زمانی که شنیدم برنده شده­­ام خدا را شکر کردم. کلثوم قصد دارد با فروش ماشین بخشی از مشکلات زندگی اش را رفع کند. وی همه آشنایانش را نسبت به سپرده­گذاری در بانک کشاورزی تشویق کرده است.
700 هزار جایزه برای مشتریان بانک
امسال همزمان با 75 سالگی بانک کشاورزی بزرگترین مبلغ جایزه در تاریخ بانکداری در بانک کشاورزی به ثبت رسید و برندگان حساب­های قرض­الحسنه در کشور 700 هزار جایزه به ارزش بیش از 320 میلیارد ریال دریافت کردند.
جالب توجه آن است که بیش از 80 درصد برندگان در جشنواره امسال از جمع کشاورزان و تولیدکنندگان کشاورزی بوده­اند. در جشنواره بهار سبز سال 86 تعداد نفرات برنده در فارس به 46 هزار و 900 نفر رسید که معادل 21 میلیارد و 760 میلیون ریال جایزه دریافت کردند و 115 دستگاه پژو 206 از این جمله بود.
خودروهای سورن برای دوره بعد
بانک کشاورزی در نظر دارد امسال با اهدای جوایزی در قالب حساب­های قرض­الحسنه ویژه 575 دستگاه خودرو سواری «سورن» به برندگان حساب­های قرض­الحسنه اهداء کند.
در حال حاضر تعدادی از این خودروها تحویل گرفته شده و در پارکینگ­های بانک [در شیراز] نگهداری می­شود.
طباطبایی مدیر شعب بانک کشاورزی در فارس با اعلام خبر فوق ضمن تقدیر از اعتماد سپرده­گذاران و تلاش­های کارکنان بانک اظهار امیدواری کرد که کلیه جوایز اهدایی در امور خیر و شرعی مورد استفاده قرار گیرد.
خودکفایی حاصل تلاش کشاورزان است
بانک کشاورزی، بانک تولید، اشتغال و زندگی است و تمام هم و غم کارکنان این است که گام­هایی را در جهت استقلال کشور در بحث مواد غذایی و خودکفایی در محصولات راهبردی بردارند.
مدیر شعب بانک کشاورزی فارس طی سخنانی در مراسم اهدای 115 دستگاه خودرو سواری پژو 206 به برندگان بانک در سطح استان با اعلام مطلب فوق افزود: خدا را شکر می­کنم که در حال حاضر هدف مزبور تا حدی محقق شده و از مرز 90 درصد خودکفایی گذشته­ایم که این سهم به تلاش کشاورزان برمی­گردد.
طباطبایی تصریح کرد: کشاورزان که در شرایط سخت صحرا و بیابان و مزرعه برای خودکفایی کشور تلاش می­کنند نیروهای اصلی تحقق این هدف هستند و مدیران و مسئولان در حوزه­های وزارت جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی نیز آنان را همراهی می­کنند.
وی خطاب به جمع حاضر در مراسم گفت: اگر امروز در بانک کشاورزی سپرده­گذاری می­کنید یقین داشته باشید که پول شما در زمینه­های نیکو سرمایه­گذاری می­شود و اجر معنوی را در پی دارد.
تسهیلات برای زوج­های جوان و زنان سرپرست خانوار
طباطبایی با اشاره به اختصاص 150 میلیارد ریال تسهیلات قرض­الحسنه در سفر ریاست جمهوری به فارس گفت: از این رقم 5/42 درصد معادل 63 میلیارد ریال سهم بانک کشاورزی بود که تمامی دریافت­کنندگان آن از افراد نیازمند بودند.
بنا به اظهارات طباطبایی از 25 تیرماه سال 85 تاکنون بیش از 30 هزار نفر نیز در قالب قرض­الحسنه مهر امام رضا (ع) از منابع قرض­الحسنه سپرده گذاران بانک کشاورزی تسهیلات قرض­الحسنه ازدواج دریافت کرده­اند.
علاوه بر این با توجه به اقدام بانک کشاورزی [برای اولین بار در کشور] در خصوص حمایت از زنان سرپرست خانوار در طرح حضرت زینب کبری (س) نیز بخش قابل توجهی از سپرده­های مشتریان بانک در استان در قالب تسهیلات قرض­الحسنه به این قشر اختصاص یافته است.
تسهیلات 5 و 6 درصدی بدون محدودیت
طباطبایی با اعلام آمادگی برای اختصاص منابع قرض­الحسنه بانک کشاورزی فارس به تسهیلات ارزان قیمت ویژه کشاورزان، از برنامه­های اجرا شده به منظور حمایت از آبیاری تحت فشار و پرداخت تسهیلات 6 درصدی بدون محدودیت در این خصوص خبر داد.
وی افزود: در سال جاری طبق قرارداد با جهاد کشاورزی و به لحاظ اهمیت بخش مکانیزاسیون کشاورزی تسهیلات با نرخ 5 درصد را نیز به مشمولین پرداخت می­کنیم.
اختصاص تسهیلات ارزان قیمت برای توسعه باغ­ها در قالب طرح طوبی از دیگر پرداختی های بانک کشاورزی در سال جاری می باشد.
پرداخت 4524 میلیارد ریال تسهیلات کشاورزی در فارس
طباطبایی در خصوص برنامه­های اجرا شده از سوی شعب بانک کشاورزی فارس در سطح استان [طی سال گذشته] به منظور حمایت از تولید و کشاورزی گفت: در سال 86 بیش از 125 هزار نفر از کشاورزان و تولیدکنندگان فارس از تسهیلات کشاورزی به مبلغ 4524 میلیارد ریال بهره­مند شدند به طوری که میانگین دریافتی هر نفر کمتر از 4 میلیون تومان بود و بانک با دقت بر توزیع عادلانه این تسهیلات نظارت داشت.
وی افزود: از دیگر دستور کارهای مهم بانک کشاورزی کمک به بهسازی و نوسازی مسکن در روستاها و بخش کشاورزی است.
حمایت از طرح بنگاه­های زودبازده و طرح­های حوزه صنایع تبدیلی و فناوری از دیگر اقدامات صورت گرفته در شعب بانک کشاورزی فارس می­باشد.
***
در حال حاضر بانک کشاورزی در قالب شبکه­ای با 1870 شعبه در سراسر کشور تمامی نقاط به ویژه مناطق محروم و دوردست را تحت پوشش دارد. تعداد این شعبه­ها در فارس بیش از 145 شعبه می باشد. در قالب تجهیز شعب به آخرین نرم­افزارهای توسعه الکترونیک نیز تا پایان شهریورماه سال جاری 1170 شعبه در کشور و 81 شعبه در فارس به این امکانات مجهز خواهند شد و تا پایان آذرماه سال جاری نیز تمامی شعب بانک در فارس تحت پوشش این نرم­افزار قرار خواهند گرفت.
شعب بانک کشاورزی در کشور به بیش از 30 میلیون مشتری خدمات می­دهند که از این تعداد یک میلیون و 700 هزار نفر در استان فارس می­باشند.

اسامی برندگان جشنواره بهار سبز سال 86 بانک کشاورزی
اکبر همتی از شعبه آباده – ایرج فرخنده از شعبه آباده – نادر درشولی از شعبه ایزدخواست – بابک کشاورز از شعبه صغاد – ابراهیم نعمت­الهی از شعبه ارسنجان – محمد خادمی از شعبه جمال­آباد – معصومه­سلطان تاجی از شعبه استهبان – فریبا عابدینی از شعبه امام­ خمینی -  رضاقلی نصیریان از شعبه رونیز – احمد پیری از شعبه ایچ – علی سلیمی از شعبه اقلید – احمد محمدفر از شعبه خنجشت – فرضعلی محمدی از شعبه دزکرد – خلیل یوسفی از شعبه سوریان – بهجت حسینی از شعبه شهری سوریان – قنبر زارعی از شعبه سرچهان – مجید طاهری از شعبه سیمکان – مریم بیات از شعبه نوجردی – زهرا جعفری از شعبه سعادت­شهر – کاکاقلی دادوند از شعبه سعادت­شهر – حضرتقلی هاشمی شیری از شعبه قادرآباد – ناهید پدرام جهرمی از شعبه جهرم – خسرو حاتمی از شعبه خفر – سمیرا عسکری از شعبه خاوران – غلامرضا زارعی قطب­آبادی از شعبه قطب­آباد – رامش جهادی سروستانی از شعبه سروستان – شاپور زارع از شعبه خرامه – نجیم رهنما از شعبه مهارلو – محمدرضا حیدری از شعبه دهبید – مسلم بهادری از شعبه خرمی – عبدالکریم خیری از شعبه خنج – صغری تمدن از شعبه داراب – محمدباقر احمدی از شعبه داراب – ابراهیم علی­پور از شعبه رستاق – کلثوم امیدوار از شعبه فورگ – علی­حسین رئیسی ده­خیری از شعبه جنت­شهر – محمدعلی رنجبران از شعبه جنت­شهر – سید لطفعلی حسینی از شعبه زرقان – جان­افروز خسروی از شعبه رحمت­آباد – مهدی زارع از شعبه بند امیر – حسین جعفری از شعبه لپویی – مهرانگیز رحمانی از شعبه خسویه - مریم رمضانلی از شعبه شهرپیر – عبدالمحمد رحیمی از شعبه دوبران – ستاره فیروزاردکانی از شعبه سپیدان – عبدالخالق و جعفر ریاحی­ عالم عطایی از شعبه سپیدان – جلال کشاورز مایدی از شعبه هرابال بیضا – قربان معظمی از شعبه کوشکهزار – خدایار سنجانکی از شعبه شیراز – صفورا کوکبی از شعبه شیراز – محمد موحدی از شعبه شیراز – جعفر اسلامی بورکی از شعبه شوریده شیرازی – جواد عدالت­مهر از شعبه خان­زنیان – شرکت تعاونی ارژن برودت از شعبه خان­زنیان – مریم اورنگی از شعبه عفیف­آباد – امیرقلی زارع از شعبه داریون – ابوطالب صفری از شعبه جهاد کشاورزی – ایوب زارع از شعبه بیدزرد – سعید وحیدیان از شعبه شریعتی – سکینه نجابت میمندی از شعبه دروازه کازرون – کاظم رحیمیان از شعبه سلمان فارسی – مهدی سالاری از شعبه تره­بار شیراز – گلستان نامداری از شعبه امیرکبیر – خداداد غلامی از شعبه فراشبند – ساری­قز مهجوران دهرم از شعبه دهرم – فاطمه رضایی ده­شیبی از شعبه فسا – محمدمیرزا میرزایی از شعبه فسا – محمدحسن آرمان از شعبه ششده – سکینه زارعت­کار از شعبه زاهدشهر – حسین رهسپار از شعبه دوگان – سجاد مرادی­نژاد از شعبه فیروزآباد – شهناز میرزایی از شعبه فیروزآباد – عبدالرحمن ابراهیمی از شعبه میمند – دلاورد دلاویز از شعبه قیروکارزین – بهنام شفیعیان از شعبه بازار قیر – روح­الله رحیمی از شعبه مبارک­آباد - داریوش حقانی از شعبه کازرون – معصوم حسنی از شعبه کنارتخته – ارسلان زمردی­زاده از شعبه بالاده – داریوش فلامرزی از شعبه بالده – ولی نوروزی از شعبه بالاده – امان­الله محمدی از شعبه قائمیه – علی­کرم اکبری از شعبه خشت –
سرتیپ شفیعی از شعبه سیف­آباد – محسن دهقان از شعبه سلمان فارسی – سیامک نوروزی از شعبه کوار – نازبی­بی سیاه­کواری از شعبه کوار – شهلا قدیمی از شعبه اکبرآباد – کریم توکلی از شعبه لار – زهرا افتخاری­جو از شعبه جویم – غلامحسین دیوسار از بیرم – حمید احمدملکی از شعبه لامرد – آمنه بهزادی از شعبه گله­دار – پیمان آزادپور از شعبه مرودشت – شرکت تعاونی هخامنش مرودشت از شعبه مرودشت – شمشاد زارعی از شعبه مرودشت – عبدالحسین خلیلی از شعبه مرودشت – ابراهیم داورپناه از شعبه امام خمینی – عزت­الله زینلی کهمینی از شعبه رامجرد – عبدالعلی منوچهری بیلویی از شعبه کامفیروز – سید عابدین سجادیان از شعبه سیدان – کاظم صفری از شعبه سیدان – ابوالفضل جوکار از شعبه فاروق – اصلان بهمه­ای از شعبه زنگی­آباد – علی­کرم طاهری نیک­لر از شعبه نورآباد ممسنی – فردوس دهقان از شعبه نورآباد ممسنی – مسعود طاهری از شعبه بابامنیر – سید اکبر حسینی از شعبه مصیری – زیور نامداری­نسب از شعبه خومه­زار – امین آموزگاران از شعبه آباده طشک – علی­ناز زراوشان از شعبه آباده طشک – عزیزآقا عابدی از شعبه قطرویه – غلامحسین کاظمی از شعبه قطرویه – حجت نگهداری از شعبه کوشکک – جواد محمدجعفری از شعبه نی­ریز

 


مطالب مشابه :


باشگاه زنان بانك كشاورزي راه اندازي مي شود

به گزارش روابط عمومي بانك كشاورزي، اين باشگاه به منظور گسترش خدمات به زنان ... از طرح هاي «ايران بانو»و«مهر ايران» اين بانك با مبلغ 2 تا 4 ميليون ريال موجودي اقدام
اس ام اس بانك چيست؟

7 آگوست 2011 ... الف - رمز ورود به سیستم جهت اخذ خدمات عمومی از قبیل اعلام آخرین موجودی -3 ... مشتريان بانك كشاورزي براي فعال سازي اين خدمات مي توانند به يكي از
انواع حساب ها و سپرده های بانک ملی

چنانچه حساب بنام شخص ديگري باز شده باشد حق استفاده از موجودي حساب با صاحب حساب يا قائم مقام قانوني وي پس از احراز هويت ذينفع حساب توسط بانك و ارائه دفترچه
داستان تلخ بیتا ... !!!

کارمند اخراجی بانک کشاورزی طراح اصلی این سناریوی تلخ و تکان دهنده است . ... سارقين كه با تهديد علت حضور خود را سرقت موجودي بانك بيان کردند با مقاومت رحمان مواجه
بانک ملت 201کمک هزینه خرید پژو 407 و 25001 جایزه یک میلیونی هدیه می دهد

بانک ملت 201کمک هزینه خرید پژو 407 و 25001 جایزه یک میلیونی هدیه می دهد ... حداقل موجودی برای شرکت در جشنواره قرض الحسنه بانک ملت ، 200 هزار ریال است و به ازای
تفاوت همبانک با ussd کارت (همراه بانک)

اما تفاوتهايي نيز دارند؛ ussd کارت مثل این است که شما با کارت بانکی عضو شتاب به خود پرداز غیر بانک خودتون مراجعه کردین و عملیاتی محدودی مثل: موجودی ؛خرید
برندگان 447 میلیارد ریال جوایز قرض الحسنه بانک ملت مشخص شدند

برندگان 447 میلیارد ریال جوایز قرض الحسنه بانک ملت مشخص شدند ... حاکی است، حداقل موجودی برای شرکت در این دوره از جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک
کارورزی در بانک ملی ایران

این مطالب گزارش کارورزی این جانب در بانک ملی ایران بوده امید است مورد استفاده .... که کلیه موجودی درون صندق اصلی شعبه را که عبارت است از موجودی نقدی ایران چک ها و
بن کارت

دارنده بن كارت مي‌تواند با مراجعه به پايانه‌هاي خودپرداز بانك ملت، نسبت به دريافت خدمات ذيل، اقدام كند: - اعلام مانده كارت - اعلام ده گردش آخر كارت - تغيير رمز كارت
صفحه 10--30مرداد87

ایرج فرخنده دامدار 72 ساله از شعبه آباده که با موجودی 110 هزار تومان برنده پژو 206 شد گفت: 40 سال است مشتری بانک کشاورزی هستم و از تسهیلات دامداری این بانک
برچسب :