اس ام اس بانك چيست؟

اس ام اس بانك چيست؟

يكي از مسائل مهم در عصر كنوني دسترسي آسان به خدمات بانكي مي باشد. از جمله اين خدمات با توجه به گستردگي استفاده از شبكه هاي ارتباطي همانند تلفن هاي همراه مي باشد، كه با توجه به اين مهم بانك ها براي سهولت دسترسي مشتريان خود به وضعيت حساب ها خدمات اس ام اس بانك را ارائه مي دهد.شما مي توانيد فقط با در دست داشتن يك خط تلفن همراه در تمام مدت شبانه روز از خدمات اس ام اس بانك استفاده كنيد؛ از جمله اين خدمات اعلام موجودي،گردش حساب،اعلام مفقودي دسته چك و ... مي باشد.


بانک پارسیان

parsian-bank.jpg

S.O.D
سيستم پاسخگويي به پيام كوتاه بانك پارسيان SMS On Demand نام دارد.
جهت استفاده از خدمات S.O.D، مشتريان مي توانند با ارسال پيام كوتاه در قالب الگويي خاص به يكي از شماره هاي اعلام شده، پاسخ خود را دريافت نمايند.

نحوۀ فعال کردن سرویس اس ام اس بانک پارسیان
خدمات S.O.D بانك پارسيان در تمام ايام هفته به صورت 24 ساعته فعال می باشد.
مشتريانی که قبلاً سرویس دريافت پيام كوتاه بانك پارسيان براي صورت حساب خود فعال کردنده اند از سرویس SOD هم می توانند استفاده کنند.
مشتريانی كه قبلا از سامانه اطلاع رساني SMS بانك پارسيان استفاده نكرده اند، مي توانند جهت درخواست فعال شدن سرويس، به يكي از شعب بانك پارسيان مراجعه نمايند.

امكانات سيستم sms بانک پارسیان
• ارسال نرخ سود سپرده ها با امكان انتخاب زبان و نگارش پيام كوتاه دريافتي به صورت فارسي، انگليسي و يا فارسي با نگارش انگليسي براي عموم
• ارسال راهنماي شعب بانك پارسيان
• دريافت موجودي فعلي
• موجودي در يك تاريخ خاص
• خلاصه وضعيت حساب طي سه تراكنش آخر حساب
• خلاصه وضعيت حساب در يك تاريخ خاص
• صورت وضعيت چك 

راهنماي استفاده از سيستم
کليه مشتريان با مراجعه به يکي از شعب در سراسر کشور مي توانند فرم مربوطه را تکميل و به شعبه ارائه دهند،‌ سرويس مزبور پس از تأييد رئيس شعبه و ثبت در سيستم براي متقاضيان فعال ميگردد.


بانك پاسارگاد

76d6ac7ee4ae85d9b38ca6f111a79e7f.jpg


 خدمات اس ام اس بانك پاسارگاد عبارتند از:

* اعلام موجودي
* مسدود کردن کارت
* گزارش گردش سپرده
* ارائه لیست کارتها
* ارائه لیست وام ها
* ارائه لیست حساب ها 

راهنمای استفاده از sms بانک پاسارگاد

مشتريان بانك پاسارگاد براي فعال سازي اين خدمات مي توانند به يكي از شعب اين بانك مراجعه نمايند .


بانک مسکن
maskan.png

 
سرویس پیام کوتاه بانک مسکن
1-ابتدا مشتري به شعبه مورد نظر خود مراجعه و با ارائه كارت شناسائي معتبر و تحويل فتوكپي قبض شماره تلفن همراه خود اقدام به تكميل فرم درخواست خدمات sms مي نمايد.

2-مشتري پس از احراز هويت توسط مسئولين شعبه اقدام به معرفي حساب بانكي خود و در صورت نداشتن حساب اقدام به افتتاح حساب قرض الحسنه جاري يا پس انداز يا سرمايه گذاري كوتاه مدت مي نمايد.

3-پس از امضاي قرارداد داخلي و دريافت رمز اوليه اين امكان براي مشتري فراهم خواهد شد كه در صورت وجود هر تراكنش در شعبه آخرين مانده با گردشهاي مورد نظر به شماره تلفن همراه ارسال گردد.

4-مشتري از طريق سيستم تلفن بانك مي تواند به دفعات به بخش خدمات پيامهاي كوتاه مراجعه و با فعال يا غير فعال نمودن سرويس sms اقدام به توقف يا ارسال گردشهاي حساب به تلفن همراه خود نمايد.
 
 
ارائه مدارک و نحوه تقاضای مشتریان جهت استفاده از سرویس های ویژه:
مشتریان جهت استفاده از سرویس  فوق باید در اولین مراجعه به یکی از شعب بانک مسکن اقدام به افتتاح حساب و یا در صورت داشتن حساب  ، آن را به شعبه معرفی نمایند .
لازم به ذکر است در زمان تکمیل نمودن فرم قرارداد  ، معرفی نمودن شماره حساب بانکی جهت پرداخت قبوض یا انتقال وجه  ، ارائه نمودن اصل و فتوکپی دفترچه بازپرداخت اقساط  یا فتوکپی آخرین رسید اخذ شده از دستگاه خوددریافت جهت پرداخت قسط ، اصل فتوکپی قبض تلفن همراه جهت سرویس پیام های کوتاه (sms) ، آدرس دقیق پست الکترونیکی جهت ارسال گردش حساب به آدرس اینترنتی و ارائه مدارک معتبر جهت احراز هویت متقاضی ضروری است .
 
انتقال وجه بین حساب های بانکی در یک شعبه:
 1-ابتدا مشتري به شعبه مورد نظر خود مراجعه و با ارائه كارت شناسائي معتبر اقدام به تكميل فرم درخواست پرداختهاي غير حضوري از طريق شعب مي نمايد.
2-مشتري پس از احراز هويت توسط مسئولين شعبه اقدام به معرفي حساب بانكي خود مطابق فرم های تدوین شده در شعبه می نمایند و در صورت نداشتن حساب اقدام به افتتاح حساب قرض الحسنه جاري يا پس انداز يا سرمايه گذاري كوتاه مدت مي نمايد.
3-پس از تکمیل فرم و امضاء قرارداد داخلي و دريافت رمز اوليه اين امكان براي مشتري فراهم مي گردد كه كليه پرداختهاي قبوض خود را بدون مراجعه به شعبه در هر ساعاتي از شبانه روز از طريق سيستم تلفن بانك پرداخت نمايد.
4-چنانچه مشتري در وقت اداري از طريق تلفن بانك اقدام به كسر از حساب و پرداخت قبض (برق –تلفن –تلفن همراه –گاز و آب ) خود نمايد سيستم عمليات مورد نظر را پس از كنترلهاي لازم در انتهاي همان روز (پايان روز) بطور اتوماتيك ثبت خواهد نمود و اگر مشتري در وقت غير اداري يا ايام تعطيل اقدام به كسر از حساب و پرداخت قبوض خود نمايد ، سيستم پس از كنترلهاي لازم عمليات درخواستي را در ابتداي اولين روز كاري شعبه ( آغاز روز ) بطور اتوماتيك در سيستم ثبت خواهد نمود.

دریافت رمز :
سيستم تلفن بانك مسكن داراي دو نوع رمز جداگانه مي باشد :
الف - رمز ورود به سیستم جهت اخذ خدمات عمومی از قبیل اعلام آخرین موجودی -3 گردش آخر حساب - وضعیت چک و دریافت فکس و .....
ب-رمز پرداخت غير حضوري جهت پرداخت های مالی و خدمات ویژه از قبیل پرداخت قبوض - پرداخت اقساط - انتقال وجه بین حساب های بانکی، درخواست صدور دسته چک ، فعال یا غیر فعال نمودن سرویس های SMS و اینترنت
 >>رمزاولیه ورود به سيستم در اولين مراجعه،  به شعبه پس از احراز هويت توسط مسئولين شعبه از سيستم رايانه اي استخراج و در اختيار شما قرار مي گيرد به نحوی که می توانید پس از دریافت رمز اولیه در اولین فرصت با سیستم تلفن بانک تماس گرفته و با ورود به بخش تغییرات رمز ، شماره رمز خود را به دلخواه تغییر دهید .  مسوولیت حفظ و نگهداری رمز به عهده صاحب حساب خواهد بود.
>> رمز دوم مربوط به پرداخت های غیر حضوری و مالی می باشد که در اختیار شعبه نبوده و توسط شما تولید می شود ؛ به طوری که با فعال شدن یکی از سرویس های ویژه ، رمز غیر حضوری به طور اتوماتیک فعال می شود . شما باید در اولین فرصت با سیستم تلفن بانک تماس حاصل نموده و با ورود به بخش تغییرات رمز ، شماره رمز غیر حضوری خود را در 5 رقم از طریق دکمه های شماره گیر تلفن در سیستم وارد کنید .
                   
نحوه دسترسی به گردش های غیر حضوری تلفن بانک (اقساط – قبوض – انتقال وجه ) :
پس از امضا قرارداد داخلی و دریافت رمز ولیه از شعبه این امکان برای مشتری فراهم می گردد که کلیه پرداخت های مورد نظر از قبیل ( واریز وجه ،پرداخت قسط ، پرداخت قبوض ) بدون مراجعه به شعبه در هر ساعاتی از شبانه روز از طریق سیستم تلفن بانک انجام شود.
ـ چنانچه مشتری در وقت اداری از طریق تلفن بانک به کسر از حساب و پرداخت ( کلیه قبوض - اقساط - انتقال وجه ) خود اقدام نماید ؛ سیستم عملیات پرداخت را پس از کنترل های لازم در انتهای روز کاری شعبه ( پایان روز ) به طور اتوماتیک ثبت خواهد نمود و اگر مشتری در وقت غیر اداری یا ایام تعطیل به کسر از حساب و پرداخت سرویس های مذکور اقدام نماید ، سیستم پس از کنترل های لازم ، عملیات درخواستی را در ابتدای اولین روز کاری شعبه ( آغاز روز ) به طور اتوماتیک در سیستم ثبت خواهد نمود.
ـ در پایان هر روز اطلاعات کلیه پرداخت ها قبوض مشترکین در سراسر کشور که از طریق سیستم تلفن بانک در شعب انجام می پذیرد پس از استخراج ، در مرکز تجمیع و طی مقاطع مختلف زمانی به سازمان های ذیربط ارسال خواهد شد.
ـ با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با شرکت های صادر کننده قبض مشترکین ، شماره اسناد ثبت شده در سیستم برای بانک به عنوان رسید تلقی شده و علاوه بر آن شماره دیگری با عنوان شماره پیگیری به مشتری اعلام می گردد . شماره مذکور به عنوان رسید دوم برای سازمان های ذیربط محسوب می شود.
همچنین به اطلاع میرساند کلیه پرداخت های غیر حضوری و مالی در سایت اینترنتی بانک مسکن فابل استخراج بوده و علاوه بر آن در صورت مراجعه هر زمان مشتری  به شعبه ، می تواند جهت پرداختهای غیر حضوری خود رسید ( ثبت ماشینی )دریافت نماید.
ـ توصیه می گردد به هنگام پرداخت یا جلوگیری از اشتباهات احتمالی شماره های شناسه قبض و شناسه پرداخت را روی برگه ی قبض خوانده و در سیستم وارد کنید . در غیر این صورت مسوولیت مغایر بودن اطلاعات مندرج روی قبض با اطلاعات ثبت شده در سیستم به عهده مشتری خواهد بود.
بانک ملی
Bank_Melli.jpg


اعلام گردش هاي انجام شده روي حساب غير متمركز :
مشتريان بانك ملی با هماهنگي شعب مجهز به سيستم پيام كوتاه (SMS) قادر خواهند بود از وضعيت حسابهاي غيرمتمركز خود آگاه شوند. پس از انجام هر گردش بر روي حساب غيرمتمركز، اطلاعات تراكنش انجام شده به تلفن همراه صاحب حساب ارسال مي شود. جهت استفاده از اين سرويس لازم است صاحب حساب درخواست خود را به شعبه افتتاح كننده حساب تحويل نمايد.
 
 اعلام بدهي دارندگان ملي تراست :
بانك ملي ايران برای دارندگان ملي تراست و جهت اطلاع رساني سريع، سرويس اعلام مانده بدهكار قابل تسويه كارت ملي تراست را بصورت ماهيانه به مشتريان از طريق پيام كوتاه بصورت ماهانه ارائه مي نمايد.
جهت استفاده از اين سرويس، لازم است مشتريان به شعب صادركننده كارت مراجعه و درخواست خود را تحويل نمايند.


بانک کشاورزی

121947693512-03.jpg

اس ام اس بانک کشاورزی :

•    ارسال اطلاعات به صورت يك طرفه ازسوي بانک مي‌باشد ومشتري نمي تواندبوسيله اين سرويس باحساب خودارتباط برقرارنموده وعملياتي برروي آن انجام دهد. برنامه داراي محدوديت دسترسي به بانك‌هاي اطلاعاتي بوده و فقط امكان خواندن دارد.
•    اطلاعات فقط به شماره موبايل اعلام شده توسط مشتري اعلام مي‌گردد.

مشتريان بانك كشاورزي براي فعال سازي اين خدمات مي توانند به يكي از شعب اين بانك مراجعه نمايند .


بانک تجارت

20090426144132.jpg

سرویس پیام کوتاه تجارت(Mobile Banking  ) از خدمات نوین بانک تجارت بوده که در راستای گسترش بانکداری الکترونیکی 24 ساعته راه اندازی گردیده است.
     بانک تجارت مفتخر است تا به تمامی هموطنان عزیزی که دارای تلفن همراه بوده و امور بانکی خود را در این بانک به انجام می رسانند بهره مندی از سرویس مذکور را توصیه نماید.
     سرویس پیام کوتاه تجارت به شما مشتریان گرامی این امکان را می دهد که در وقت و هزینه خود صرفه جویی نموده و بخشی از امور بانکی خود را از طریق این سیستم به انجام رسانید.
خدمات قابل ارایه از طریق سیستم پیام کوتاه تجارت:
1- دریافت مانده و سه گردش آخر حساب.
2- انتقال وجوه بین حسابهای معرفی شده در فرم ثبت نام.
3- پرداخت قبوض آب، برق، گاز، تلفن ثابت و همراه.
4- پرداخت اقساط
5- راهنمای  استفاده از سیستم

نحوه ثبت نام سرویس پیام کوتاه تجارت:

     مشتریان محترم ، شما می توانید ضمن مراجعه به شعبه خود و تکمیل فرم تقاضا نسبت به برقراری سرویس مذکور برای هریک از حسابهای بانکی خود( قرض الحسنه جاری، سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت و قرض الحسنه پس انداز) اقدام نمائید.

 فعال سازی سرویس پیام کوتاه تجارت:
     پس از تکمیل فرم درخواست در شعب ،بانک تجارت نسبت به فعال نمودن سرویس مذکور و تولید رمز اقدام می نماید و شما به محض دریافت رمز خود قادر به استفاده از سرویس پیام کوتاه تجارت خواهید بود.
 دریافت مانده و سه گردش آخر حساب:
     با معرفی هریک از حسابهای خود می توانید از طریق ارتباط با مرکز سرویس پیام کوتاه تجارت و ارسال پیام ، مانده و سه گردش آخر حساب خود را دریافت نمایید.

انتقال وجوه بین حسابهای معرفی شده در فرم ثبت نام :
     در صورت تمایل به استفاده از سرویس انتقال وجه می توانید برای هریک از حسابهای معرفی شده (حسابهایی که می خواهید از آنها برداشت نمایید) تا 5 شماره حساب فعال در بانک تجارت را برای انجام عملیات انتقال وجه (حسابهایی که می خواهید به آنها واریز شود) معرفی نمایید. این حسابها (حسابهای واریزی ) می تواند متعلق به شما و یا دیگران باشد.
     مشتریان محترم توجه نمایید در این مرحله حداکثر وجه قابل انتقال مبلغ 500،000 ریال در هر روزکاری می باشد.

پرداخت قبوض آب،برق  ، پرداخت اقساط  و ...
     از طریق ثبت شناسه های پرداخت غیر حضوری در قبوض مصرفی خود(شامل شناسه قبض و شناسه پرداخت ) وارسال پیام درفرمت تعریف شده، بانک نسبت به کسر مبلغ قبوض از حساب معرفی شده شما اقدام خواهد نمود.
     با پرداخت قبوض از طریق SMS ، شماره پیگیری ثبت به هنگام اخذ تائید عملیات از طریق سیستم به شما اعلام و در صورتحساب بعنوان شماره سریال سند قید می گردد.

چگونکی ارتباط با مرکز سرویس پیام کوتاه تجارت:  
     به منظور انجام امور بانکی همچون دریافت موجودی و سه گردش آخر حساب ، انتقال وجه ، پرداخت قبوض ،      پرداخت اقساط و تغییر رمز با ارسال پیام کوتاه (SMS) به شماره 200070 ( بدون کد ) با فرمتهای ذیل قادر به انجام موارد مذکور خواهید بود:

نوع سرویس و   فرمت پیام( از چپ به راست)
دریافت موجودی و سه گردش آخر حساب    رمز*شماره حساب*1
انتقال وجوه    رمز*مبلغ* شماره حساب * شماره حساب * 2
                    دریافت کننده    پرداخت کننده  
پرداخت قبوض    رمز* شناسه پرداخت * شناسه قبض * شماره حساب * 3
                                             پرداخت کننده     
پرداخت اقساط    رمز* مبلغ قسط* شماره حساب واریز قسط* شماره حساب بدهکار* 8
تغییر رمز    رمز جدید* رمز فعلی*شماره حساب*4
توضیح:
1-   علامت * در جدول فوق به مفهوم بخش جدا کننده ( فاصله ) می باشد و بدین منظور شما می توانید در تلفن همراه خود علاوه بر فاصله ( Space  ) از علائم ذیل نیز استفاده نمایید:
 
#    -    0    ,    ;

2-     فرمت ثبت پیام در تلفن همراه از چپ به راست می باشد
 
      مثال :
          به منظور انتقال وجه از شماره حساب 3142567852 به حساب شماره 1532874352 به مبلغ 100،000 ریال و با رمز 1851 به صورت ذیل اقدام می نمایید:

1851#100،000#1532874352#3142567852#2
 
تاییدیه دریافت درخواست خدمات مربوط به انتقال وجه و پرداخت قبوض ، پرداخت اقساط :
     پس از ارسال پیام شما به منظور استفاده از خدمات مربوط به انتقال وجه و پرداخت قبوض، پرداخت اقساط تسهیلات ، پیامی به منظور تاییدیه دریافت درخواست شما ارسال خواهد شد و شما می بایست عین پیام دریافتی را بااستفاده از یکی از طریق ذیل و به منظور تائید نهائی ارسال نمایید:
* استفاده از گزینه Forward  گوشی همراه
* استفاده از گزینه Send  گوشی همراه
* ارسال دستور انتهایی پیام مرکز سرویس پیام کوتاه تجارت( شامل کد دستور دریافت شده ، شماره حساب و رمز) به شماره 200070
برای مثال قبل خواهیم داشت:
شماره پیگیری # 3142567852 #21

تائیدیه انجام درخواست خدمات مربوط به انتقال وجه و پرداخت قبوض ، پرداخت اقساط :
     پس از انجام عملیات انتقال وجه و یا پرداخت قبوض ، در روز کاری بعد مرکز سرویس پیام کوتاه تجارت پیامی را بمنظور انجام یا عدم انجام عملیات درخواست شده به تلفن همراه شما ارسال خواهد نمود.
راهنمای استفاده از سرویس پیام کوتاه تجارت:
     به منظور استفاده از راهنمای سیستم در خصوص چگونگی استفاده از سرویس پیام کوتاه تجارت، با ارسال عدد صفر به شماره200070 می توانید از سیستم راهنمای مرکز سرویس پیام کوتاه تجارت بهره مند گردید.
پس از آنک مشتری دستور انتهایی پیام دریافتی را ارسال نمود. مرکز سیستم پیام کوتاه تجارت پیام دیگری را بمنظور ثبت درخواست و ارائه شماره پیگیری ( شماره پیگیری در واقع شماره سند می باشد.) برای مشتریان ارسال می نماید. چنانچه مشتری شماره پیگیری خود را به 200070 از طریق سرویس پیام کوتاه (sms) ارسال نماید ، سیستم پیام کوتاه بانک تجارت وضعیت موجود دستور پرداخت قسط ( در حال استعلام انجام شده یا انجام نشده )   را به مشتری ارسال می نماید و درصورتیکه وضعیت در آن موقع در حال استعلام باشد در  روز کاری بعد انجام و یا عدم انجام دستور پرداخت اقساط به مشتری SMS می شود.
کلیه درخواست های ارسالی و ثبت شده مشتری در سیستم پیام کوتاه  تا ساعت 19 روز جاری به عنوان درخواست های روز مشتری تلقی و درخواست های بعد از ساعت 19 به عنوان درخواست های روز آتی مشتری در سیستم اعمال می گردد. لذا مسئولیت پرداخت اقساط و دستورهای انتقالی مشتری ( در صورت داشتن سررسید ) به عهده مشتری بوده و بنک حسب شرایط هریک از حسابهای واریزی مشتری نسبت به اعمال ضوابط و مقررات مربوطه اقدام خواهد نمود.


بانک سپه

banksepahlogob.jpg

اس ام اس بانک سپه (سپه پيام)

سپه پيام سيستمي است كه براساس آن مشتريان بانك مي توانند گردش عمليات بانكي و مانده حسابهاي خود را بصورت پيام نوشتاري بر روي صفحه نمايش تلفن همراه دريافت نمايند.

شرايط و ضوابط :
كليه دارندگان كارت عابربانك سپه وجاري طلائي كه داراي تلفن همراه هستند مي توانند با تكميل فرم استفاده ازسپه پيام و ارائه قبض يا شناسنامه تلفن همراه نسبت به استفاده از مزاياي سيستم اقدام نمايند. اضافه بر دارندگان كارت عابر بانك سپه و جاري طلايي . كليه دارندگان هر يك از حسابهاي شعب نيز ميتوانند نسبت به استفاده از خدمات سپه پيام اقدام نمايند .


بانک اقتصاد نوین

elan-bedon-e-sharh-13-2.jpg


شما با استفاده از خدمات پيام كوتاه بانك اقتصاد نوين مي‌توانيد به صورت مرتب از فعاليت حساب خود مطلع شويد. در سيستم پيام كوتاه شما از بانك تقاضا مي‌كنيد تا اطلاعات مشخصي را از طريق امكان پيام كوتاه تلفن همراه شما برايتان ارسال كند.
يك دستگاه تلفن همراه معمولي تنها امكان مورد نياز براي استفاده از خدمات پيام كوتاه بانك اقتصاد نوين مي‌باشد.

نحوۀ فعال کردن سرویس اس ام اس بانک اقتصاد نوین:
استفاده از اين سرويس براي دارندگان كليه حساب‌هاي بانك اقتصاد نوين (جاري، قرض‌الحسنه، سرمايه‌گذاري) امكان‌پذير مي‌باشد.
براي آغاز به استفاده از سيستم پيام كوتاه بانك اقتصاد نوين كافي است تا به شعبه‌اي كه نزد آن حساب داريد مراجعه كرده و فرم درخواست فعال شدن اين سيستم را تكميل نماييد.

امكانات سيستم sms بانک اقتصاد نوین:

• دريافت موجودي حساب
• دريافت اطلاعات گردش روز حساب
• دريافت اطلاعات تعداد مشخصي از گردش‌هاي حساب
• دريافت اطلاعات وام‌هاي دريافتي
• دريافت فهرست كارت‌ها
شما به هنگام درخواست هريك از اطلاعات فوق مي‌توانيد از سيستم بخواهيد تا اطلاعات را تنها يكبار (بلافاصله پس از دريافت درخواست شما) و يا به صورت متوالي در زمان‌هاي مشخص (مثلا هر دو روز يكبار) براي تلفن همراه شما ارسال كند.


بانک سینا

sina.jpg

اين سرويس ورود به سيستم اينترنت بانك و تلفن بانك را با ارسال SMS به آگاهي مشتري مي رساند.
با ارسال فرمت تعیین شده که در اختیار شعب می باشد به شماره 200038 امكان دريافت مانده سپرده، گردش سپرده، مسدود كردن كارت، ارسال گردش و مانده سپرده در بازه هاي زماني درخواستي، دريافت ليست وامها و دريافت ليست كارتها براي مشتريان امكان پذير مي باشد.

مشتريان بانك سينا براي فعال سازي اين خدمات مي توانند به يكي از شعب اين بانك مراجعه نمايند .


مطالب مشابه :


اعلام موجودي كارت بانك سپه www.ebanksepah.ir

با توسعه خدمات بانکی در ایران و پشتیبانی از کارت بانک برای خرید اینترنتی امکانات متنوعی از طرف بانک های مختلف ایران هم اکنون از طریق اینترنت در دسترس
آموزش اعلام موجودی اینترنتی بانک ملی

ساده‌ترین و سریع‌ترین راهی که می‌توانید موجودی حساب کارتی ملی خود را در کمتر از ۲۰ ثانیه به صورت اینترنتی چک کنید در زیر توضیح داده شده است. 1- به آدرس سایت
آموزش اطلاع از مانده حساب کارت بانک توسط اینترنت

28 آگوست 2012 ... در این نوشته از سایت تورتک با چگونگی دریافت باقیمانده حساب از طریق ... دریافت مانده اینترنتی بانک ملی ایران : بانک ملی نیز در درگاه پرداخت
تلفنبانک بانک ملی ایران، 100 گردش آخر حساب سیبا را ارائه می دهد

شماره تلفن هاي ۲۷۸۴ - ۰۲۱ و ۰۹۶۲۲ جهت اطلاع از مانده حساب و سه گردش آخر حساب متمرکز و پرداخت ... دريافت موجودي حساب در لحظه ... دريافت صورت حساب از طريق نمابر
اطلاع از موجودی حساب ِ کارت‌های شتاب به صورت آنلاین !

بانک پاسارگارد جدیداً سرویس جدیدی را افتتاح کرده است که از طریق آن ‌می‌توانید از موجودی حساب ... نکته : معمولا در تمام سایتهایی که اطلاعات حساب شما را دریافت می‌کنند بخشی با نام صفحه کلید مجازی یا صفحه ... ارائه خدمات به دارندگان ملی کارت در قطر
انواع حساب ها و سپرده های بانک ملی

مگر در موارد اضطراري ، با نظر ولي قهري و حضور طفل ، مانده حساب قابل پرداخت است . .... بانك ملي ايران ممكن ليكن دريافت وجه فقط در شعبه بازكننده حساب و توسط صاحب
طریقه استفاده از خوددریافت

معرفی خدمات خود دریافت. بانک ملی ایران به منظور رفاه حال مشتریان محترم در جهت ارائه خدمات بانکی اعم از اطلاع از مانده حساب ، گردش حساب و پرداخت قبوض خدماتی و کاهش
اس ام اس بانك چيست؟

7 آگوست 2011 ... مشتريان بانك ملی با هماهنگي شعب مجهز به سيستم پيام كوتاه (SMS) قادر خواهند بود از وضعيت حسابهاي ... 1- دریافت مانده و سه گردش آخر حساب.
خدمات کارتهای بانک ملی

27 آوريل 2013 ... عـــامــیـــــانــه - خدمات کارتهای بانک ملی - مسائل روزمره کارکنان. ... حداقل مانده حساب كارت 100 درهم ميباشد. ... متقاضیان دریافت ملی کارت خانواده (صاحبان حساب) با همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی و مراجعه به شعب بانک فرم درخواست ملی
بررسی وظائف بانک ها با تکیه بر قانون چک مصوب سال 82 - قسمت سوم

8 نوامبر 2009 ... گرچه قانون اساسنامه بانک ملی ایران مصوب 22/5/1317 در قسمت مربوط به .... دارنده چک با قید مبلغ دریافت شده در پشت چک و مبلغی که پرداخت نشده از بانک دریافت می ..... 5- مانده حساب های ارزی دارندگان حساب تابع قوانین ارزی ایران و هر
برچسب :