نقدی بر تبرئه رشدی توسط خاتمی در سال 77؛ به قلم سردبیر، علی فائز؛

حقه بازی قابیل و کاندیداتوری سلمان رشدی در انتخابات سال 92 ایران

آیا فکر نمی کنید که شما و وزیر خارجه اتان با رفع اتهام از سلمان رشدی در سال 77 در جنایات امروزین تری جونز و باسلی کافر شریک جرم هستید؟ این ها حرف ما کفن پوشان تندرو نیست بلکه حرفهای قبله گاه و کعبه آمال شما یعنی رسانه های دیار فاضله آبراهام لینکن به قول شما شهید!!! است.

"پایگاه خبری عمار" سردبیر، علی فائز/ تار نمای نیویورک تایمز به تاریخ 20 سپتامبر 2012 به بهانه افزایش جایزه مجازات سلمان رشدی مرتد توسط بنیاد پانزده خرداد در مقاله ایی با عنوان "روحانی ایرانی می گوید قتل سلمان رشدی می توانست توهین به اسلام را متوقف کند" و به قلم روبرت مک کی آورده است :

Although Mr. Rushdie resurfaced in 1998, after a reformist Iranian president, Mohammad Khatami, made it clear that his government had no intention of carrying out the death sentence, hardliners in Iran insist that Ayatollah Khomeini’s religious edict, or fatwa, cannot be rescinded.

(هر چند آقای رشدی در سال 1998 پس از آنکه رئیس جمهور تجدید نطر طلب ایران محمد خاتمی روشن ساخت که حکومت او نمی خواهد فرمان قتلی را که تند روهای داخل ایران آن اصرار به اجرای آن به عنوان فرمان یا فتوی غیر قابل لغو رهبر مذهبی آیت الله خمینی هستند اجرا نماید (حیات) دوباره ایی یافت)

نویسنده مقاله با توجه به افزایش جایزه بنیاد پانزده خرداد ازقول شیخ حسن صانعی ادامه می دهد :

If the fatwa had been carried out, later insults in the form of caricature, articles and films that have continued would have not happened.” The senior cleric’s comments echoed remarks made two days earlier by Ayatollah Ali Khamenei, Iran’s supreme leader, who said in a statement on the film that "this great and unforgivable sin would not have been committed” if the United States and other countries "had refused to support the previous links in this evil chain — namely, Salman Rushdie, the Danish cartoonist and Koran-burning American pastors.”

(اگر فتوای امام خمینی در باره سلمان رشدی اجرا می شد استمرار اهانت های بعدی در شکل کاریکاتور و فیلم تحقق پیدا نمی کرد. واکنش صانعی در واقع در راستای بیانات دو روز قبل رهبر معظم آیت الله علی خامنه ایی (حفظه الله ) بود که طی بیاناتی در خلال یک فیلم اظهار داشتند "اگر ایالات متحده و دیگر کشورها از زنجیره رفتار شیطانی اهانت های سلمان رشدی ، کارتون های کارتونیست دانمارکی و قرآن سوزی کشیش آمریکایی حمایت نمی کردند این گناه عظیم و نابخشودنی (نمایش فیلم موهن) اتفاق نمی افتاد")

از سوی دیگر سید محمد خاتمی اخیرا طی بیاناتی در جمعی با عنوان ایثار گران!! در عزای آزادی نوحه سر داده و در فضای استبدادی !!! هر آنچه را خواسته اند در قالب عقده های فرو خفته بر زبان رانده اند و همانطور که قبلا خطاب به زندانی در حال تحمل شکنجه هایی از نوع شنا ، تماشای تلویزیون و مراقبت بیمارستانی و نامه پراکنی برای سایت های اسرائیلی به علت نداشتن ملاقات کننده ایی چون فخری محتشم پور!!! یعنی مرغ بوتیماری چون تاجزاده آورده بودیم که حدیث شما جماعت در کنار همسویی با دشمنان آزادی و ایران حدیث گریه بر اتمام آب دریاست که تشخیص راه و نحوه رفع عطش از برکه پاک و مطهر جمهوری اسلامی را از دست داده اید .
براستی آن کدامین ایثار گر، آزاده و یا شهیدی است که فتوای قاضی القضات صاحب الزمان یعنی امام خمینی (ره) در خصوص مجازات قانونی و شرعی سلمان رشدی مرتد را زیر پا گذاشته و بلا اجرا گذاشته باشد؟ کدامین بخون طپیده راه آزادی و اسلام وایران است که به خود اجازه دهد سلمان رشدی، باسلی و کارتونیست دانمارکی را آزادی خواه بنامد؟ کدامین وصیت نامه شهداست که بر اهانت نامه ها، فیلم ها و کارتون های صهیونیسم جنایتکار و کودک کش خطاب به رسول مکرم اسلام مهر تائید گذاشته باشد؟ شما 8 سال رئیس جمهور این ملت و چندین سال سردبیر کیهان و کارگزار فرهنگ اسلامی بوده اید آیا این مطلب ساده را هنوز درک نکرده اید که شکستن حرمت امام خمینی (ره) توسط رژیم منحوس پهلوی در روزنامه اطلاعات آتش فشانی سوزان برای رژیم جنایتکار پهلوی شد؟ و از خود نپرسیدید وقتی توهین به نواده رسول الله طومار امپریالیسم را در هم می پیچد چگونه می توان سلمان رشدی مرتد را در اهانت به پیامبر مبرا نمود؟

آیا فکر نمی کنید که شما و وزیر خارجه اتان با رفع اتهام از سلمان رشدی در سال 77 در جنایات امروزین تری جونز و باسلی کافر شریک جرم هستید؟ این ها حرف ما کفن پوشان تندرو نیست بلکه حرفهای قبله گاه و کعبه آمال شما یعنی رسانه های دیار فاضله آبراهام لینکن به قول شما شهید!!! است.

انسان از روی آزادگان تاریخ اسلام خجالت می کشد که شما لباس سیادت و ارثیه پیامبر را بر تن کرده و خجالت از هزاران مفتی و مجتهد هزاران ساله خط سرخ اسلام آل محمد نمی کشید و لباس برائت بر تن سبابین به رسول می پوشانید کدامین آیه و کدامین مجتهد و کدامین آزادیخواه جهان سب و اهانت بر رسول و خاندانش را به سمحه و سهله واگذاشته است؟

گناه این رسول الله چیست که تا دیروز دندان و پیشانی مبارکش را می شکستند، سه سال تمام در شعب ابو طالب به محاصره اش افکندند، دخترش را پهلو شکستند، داماد و پسر عمش را به جرم جزمیت در اجرای احکام آسمانی در مسجد پیشانی دریدند و فرزندانش را که همه میدانیم در هر کوی و دیاری یا تکه تکه کردند و اسب بر آنها راندند و یا زندانی یا مسموم و تبعید ساختند. این ها درد نیست درد بزرگ این است که ظلم بزرگ هم چنان بر ثقلین دامه دارد آنهم نه فقط به دست کفار بلکه با تایید و همدستی سید های خندانی چون حضرت عالی که خود را منتسب به آن خاندان می دانید و براستی وضع شما آدمی را به یاد جعفر کذاب می اندازد که خون آل نبی در رگ دارید اما عزادار شعارهای معاویه هستید!!!

مرگ بر این دنیا، مرگ بر این آزادی و دموکراسی که نتیجه اش نه حب آل نبی که فرهنگ برهنگی و به مسلخ کشیدن آزادی حقیقی و استثمارواستعباد و چپاول حق ضعیفان زمین است و براستی جنابعالی به عنوان معیار و شاخص ترجمان نحله فکری تقی زاده ها، احسان الله خان جنگلی و امثال یپرم خان ها چه دسته گلها که به آب نداده و نمی دهی، در خرده افاضات اخیرت دقت کن:

(به هر حال انقلاب ما اینطور بود و در دنیای امروز که تحت تاثیر استقرار مدرنیته و برآمدن مارکسیسم و بعد نئولیبرالیسم است، که از دل آن انقلاب ما رخ داد)

آقای سید محمد خاتمی با اینکه مثل دیگر هم پالکی ها سعی دارید مطنطن، دهن پرکن با رنگ و لعاب مذهبی بر اسلام و انقلاب اسلامی پوستین وارونه بپوشانید ولی براستی و از عنایات خداوندی ماهیتتان از زبانتان نا خواسته تراوش می شود و این از قضا ی الهی و بطن عارفانه و غیبی این انقلاب است که منافقین مکار و مارهای خوش خط و خال را بدست خودشان افشا می نماید و روزگار دیری نیست که رجوی رجاله، خواهان بر قراری جامعه بی طبقه توحیدی بود و امام روح الله فریاد زدند که این جامعه بی طبقه توحیدی که شما می گویید جامعه جنگل است و عجیب نیست که حضر تعالی اینک انقلاب اسلامی را بر خواسته از مارکسیسم و نئو لیبرالیسم می دانید! و این ایثار گران و خانواده معزز امام موسی صدر مطمئن هستم که به این لاطائلات شما توجه نداشته اند کما اینکه توجه نداشته اند که شما در سال 77 مسبب سب به رسول یعنی سلمان رشدی را از قضا بر اساس مکتب نئولیبرالیسم که همان مکتب مجوز دهنده به هم جنس بازان غربی است تبرئه نموده اید.

مطالب شما نقد جداگانه ایی را می طلبد مع الوصف تذکری نافع در خصوص رجز خوانی شما بر علیه دولت پاسخی کوتاه را طلب می نماید و آن اینکه بار ها تاکید کرده ایم که اگر موضوع 123 میلیارد، چپاول کرباسچی در شهرداری و رشوه گیری شما از شهرام جزایری در نطفه خفه شده بود امروز هرزگان دزدی چون خاوری جرئت دست درازی به بیت المال را نداشتند.

اگر فرمان 8 ماده ایی رهبر جوانمرد و آزاده انقلاب که در دولت شما صادر شد پشت گوش دموکرات ها ی تکنوکرات ولمپن انداخته نمی شد وضع ما بهتر از این بود که هست.

ثانیا اگر جریان کثیف انحراف که خواسته و ناخواسته در امتداد خط و جریان کارگزاران و اصلاح طلبان در کشور شکل نگرفته بود کار دولت احمد نژاد به فرموده حضرت آقا بعد از مشروطیت بی نظیر است. احمدی نژاد با همه انتقادی که به او داریم همین که جسارت طرح هولوکاست را داشت در راستای این عبارت حضرت روح الله گام بر داشت که خواستار محو اسرائیل به عنوان یک کشور جعلی از نقشه معقول و منطقی جهان بود.
آقای خاتمی اول اینکه اگر در این کشور آزادی نیست پس شما این حرفها را با چه جرئتی می زنید و ثانیا این همه سایت با چه مجوزی این اباطیل دشمن شاد کن شما را در حالیکه کشور و انقلاب مورد تهدید و تحریم است نشر می دهند؟!!
علاقه مندیم که یک بار دیگر به سخنان خود در هنگامه تبلیغات انتخاباتی در خصوص ماهواره بر گردید ببینید چه آتشی بر جان غیرت و ناموس این مردم آزاده و آزادی خواه زده اید و اقلا اگر تبانی شما با نفتخواران بین المللی، لاس سیاسی با جورج سوروس، گرفتن پول از ملک عبدالله که به قول خودتان پای روضه شما گریه می کرده است دروغ است بگوئید که تبرئه سلمان رشدی از سوی شما در سال 77 هم دروغ است و اگر دروغ نباشد بدانید که در اهانت امروزین به رسول عزیز اسلام و در جنایت قرآن سوزی تری جونز و چه می گویم در جنایت همه مستبدین ضد آزادی و بندگی خداوند شریک هستید و بدانید هرکه با آل نبی در افتاد ور افتاد حتی اگر از نوادگان نبی باشد.

و سیعلموا الذین ظلموا ای منقلبون

بنده ابدی رسول الله و آل رسول الله

علی فائز


مطالب مشابه :


قرارگاه اشرف

ترکش ولگرد - قرارگاه اشرف سايت سپاه سلمان استان س وب سایه های زمین پایگاه خبری
یاد آوری

قبیله ی سلمان » مربی قرارگاه سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سايت و قالب
شهداي روستاي نوده

مسؤليت :فرماندهي قرارگاه سلمان. شغل : عضويت : يگان: گلزار :بهشت رضا - در اين سايت در كل اينترنت
کم کم غروب ماه خدا دیده می شود............

قبیله ی سلمان » مربی قرارگاه سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سايت و قالب
خرمایی که حضرت زهرا به سلمان داد هسته نداشت

پایگاه اینترنتی کمیل - خرمایی که حضرت زهرا به سلمان داد هسته نداشت - ثبت شده در ستاد ساماندهی
آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان سه پروژه در طرح ملی مهر ماندگار دارد

سلمان نیوز - آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان سه پروژه در طرح ملی مهر ماندگار دارد - خبری (فرهنگی
داستان گم شدن گردان حبیب در عملیات فتح مبین

فرماندهان سه گردان سلمان، حبیب و حمزه را به قرارگاه فرعى نصر 2 احضار كرد تا سايت مقام
نقدی بر تبرئه رشدی توسط خاتمی در سال 77؛ به قلم سردبیر، علی فائز؛

قرارگاه سايبري وب سايت رسمي سيد حسن
انیمیشن ابزاری در خدمت جنگ نرم

سلمان دیار طراحي سايت. قرارگاه سایبری جنگ نرم با مدیریت وبلاگ جنگ نرم راه اندازی شد.
برچسب :