آخرین خبرهای بندرعباس


تکمیلی / صالحی در کنفرانس خبری مشترک با آمانو:اقدامات اعتمادساز تهران داوطلبانه است
13920820000555_PhotoA.jpg

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان با اشاره به اینکه توافق ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی پیوستی 6 بندی دارد، تصریح کرد که اقدامات ایران برای اجازه بازرسی دادن به آژانس داوطلبانه و خارج از تعهدات پادمان است.

ˈعباس ذاکریانˈ روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: مصوبه کریدور خط یک و دو این پروژه پس از اینکه ناوگان آن از سوی شورای عالی ترافیک کشور به عنوان منوریل تعریف شد از طریق برگزاری مناقصه و برنده شدن دو شرکت کیسون و مپنا آغاز به کار کرد.وی با بیان اینکه فاز نخست این پروژه از پارک سوار شمالی تا مصلی تعریف شده، بیان کرد: این فاز خود به دو بخش پارکسوار شمالی تا میدان مطهری و میدان مطهری تا مصلی تقسیم می شود که قرار شده، بخش اول آن تا پایان امسال به بهره براری برسد.وی با اشاره به تعریف شدن چند ایستگاه برای این بخش از فاز نخست، افزود: این ایستگاه ها هم اکنون در حال تکمیل شدن هستند و سر ستونها و تیرهای پیش ساخته آن نیز آماده و نصب شده است.ذاکریان افزود: یک سری از ستونها که باید از روی پل مانند پل رضوی، کمربندی امام علی(ع) و اتوبان امیرکبیر بگذرد به علت زیادی طول باید هر چه سریع تر اجرا شود که چند ستون آن اجرا شده و چند ستون دیگر نیز در حال تکمیل شدن می باشد.وی با بیان اینکه بحث چگونگی تامین تجهیزات مورد نیاز جهت تامین نیروی برق این پروژه مورد پیگیری قرار گرفته است، افزود: عملیات کابل گذاری این بخش از فاز نخست منوریل هم اکنون در حال انجام است.وی با اشاره به ثبت سفارش خرید ناوگان و ساختن آن به عنوان یکی دیگر از کارهای انجام شده مربوط به فاز نخست پروژه منوریل، اظهار داشت: هم اکنون دو تا از ناوگانها در بارگیری شده که یکی از آنها تخلیه شده است.سخنگوی شورای اسلامی شهر قم به فاز دو این پروژه اشاره و خاطرنشان کرد: این فاز از پارک سوار شمالی تا پردیسان به طول 18 کیلومتر است و پس از اینکه ناوگان آن از سوی شورای عالی ترافیک کشور به عنوان منوریل تعریف شد، مناقصه آن برگزار شد و بنا به دلایلی مجددا مورد بازبینی و بررسی قرار گرفت.وی با اعلام اینکه یک قطعه از منوریل از میدان مطهری تا مصلی فعلا فعال نیست، افزود: این بخش مربوط به عبور از مقابل حرم حضرت معصومه(س) تا پل حجتیه است و طراحی های خاص خودش را دارد که طبق آخرین مصوبه شورای اسلامی سوم باید از زیرزمین خیابان امام موسی صدر عبور کند.وی در ادامه گفت و گوی خود با اشاره به اینکه به علت مسایلی همچون تحریمها نمی شود زمان دقیقی را برای بهره برداری از منوریل مشخص کرد، به توقف کوتاه مدت این پروژه اشاره کرد و افزود: به دلیل مشکل کوچکی که به دلیل توقف ماشینهای عملیاتی پیمانکاران ایجاد شد، این پروژه یکی دو روز از فعالیت بازماند.ذاکریان با بیان اینکه این ماشینها به علت مخدوش بودن پلاک و یا نداشتن مجوز تردد از سوی راهنمایی رانندگی ناجا اجازه عبور و مرور نداشتند، افزود: این مشکل به سرعت با پیگیری مسوولان بر طرف و اجرای پروژه از سر گرفته شد.

به گزاش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در نشست خبری مشترک با یوکیو آمانو مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در تهران با اشاره به مذاکرات امروز بین ایران و آژانس تصریح کرد که فرآیند خوبی بین ایران و 5+1 و ایران و آژانس در جریان است.

وی با بیان اینکه همکاری‌های ایران وسیع و شفاف است، تصریح کرد که فرآیند درباره حل برخی مسائل از گذشته مانده آغاز شده بود ولی نتوانست به توافق دوجانبه برسد اما با رویکرد جدید دولت آقای روحانی و بهره‌گیری از تجارب گذشته اکنون توانسته‌ایم با تمهیدات لازم به تفاهم دوجانبه برسیم.

وی تصریح کرد که دو طرف بیانیه مشترکی را امروز صادر کردند که این بیانیه مشترک نقشه راهی است که اقدامات دوجانبه برای حل و فصل موضوع ساختگی هسته‌ای ایران را روشن می‌کند.

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان با اشاره به اینکه بیانیه مشترک ایران و آژانس دارای پیوستی 6 ماده‌ای است تاکید کرد که دو طرف در چارچوب توافق پادمان به همکاری‌های خود ادامه خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه بر اساس پادمان ما تعهدی به این امر نداریم، ادامه داد: ولی برای نشان دادن اراده خود به بازرسان آژانس اجازه بازرسی از کارخانه آب سنگین اراک و معدن گچین بندر‌عباس را به طور داوطلبانه داده‌ایم.

صالحی با بیان اینکه اجازه بازرسی از کارخانه آب سنگین و معدن گچین از شورای عالی امنیت ملی گرفته شده، تاکید کرد که تهران داوطلبانه این مسئله را اعلام کرده است.

وی افزود: این مسئله نشان از آمادگی ایران برای استفاده از انعطاف‌های لازم در زمینه حل پرونده‌ای ساختگی دارد.

وی با اشاره به اینکه هدف این اقدام ایران این است که بهانه‌ای را در اختیار دیگران قرار ندهد اظهار داشت: در رویکرد جدید ایران فاز به فاز جلو می‌رویم.

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه فاز اول برای ایجاد اعتماد متقابل بین دو طرف است تاکید کرد که مباحث مربوط به مدالیته در گذشته حل شده است.

وی تاکید کرد که اقدامات ایران می‌تواند اعتماد بین ایران و آژانس را بیش از بیش کند و در فازهای بعدی همکاران ما (در سازمان انرژی اتمی) با متخصصین آژانس (بین‌المللی انرژی اتمی) درباره فازهای بعدی گفت‌وگو می‌کنند و مدتی که در این مرحله مورد‌نظر است سه ماهه است.

صالحی با بیان اینکه ایران سندی در آژانس دارد که در آن فعالیت ایران را در چارچوب مدالیته انجام شده تاکید کرد که موضوعات باقیمانده در زمینه همکاری نیست.

وزیر امور خارجه سابق کشورمان در ادامه تصریح کرد: موارد ادعایی مانده در چارچوب گزارش‌هایی است که پیش از این آقای آمانو در گزارشات خود بیان کرده است.

وی تصریح کرد که مذاکرات امروز طولانی و فشرده بود اما به نتیجه رسید و خوشحالیم که بیانیه مشترک که تعیین کننده نقشه راه مشخص است، صادر شد.

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در پایان ابراز امیدواری کرد که سرانجام خوبی در انتظار پرونده ساختگی ایران در آژانس است.داوران هفته دهم لیگ دسته اول معرفی شدند

اسامی داوران قضاوت کننده در هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته اول از سوی کمیته داوران اعلام شد.

13920706000358_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسامی داوران قضاوت کننده در هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته اول از سوی کمیته داوران اعلام شد.

اسامی داوران این هفته به شرح زیر است:

یک شنبه 26/8/92

سیاه‌جامگان مشهد_ استقلال اهواز-ثامن الائمه-مشهد

بابک وسیله بر-علیرضا آذروند-مهدی سیفی-میلاد بای

صنعت نفت آبادان - شهرداری یاسوج-تختی-آبادان-ساعت 15

علیرضا شیخی-سعید آل وردی-علی الفتی-داریوش احمدی

نیروی زمینی تهران_ گیتی‌پسند اصفهان-شهدا نزاجا-تهران-ساعت 14 و 15 دقیقه

حامد اسمخانی-مهدی ناصحی-علی دودانگه-محسن سیمند

گهر دورود-  فولاد یزد-تختی-دورود-ساعت 14 و 15 دقیقه

کوپال ناظمی-حسن توماری-حافظ عظیمی-محسن احمدی

نساجی مازندران_ شهرداری بندر عباس-وطن-قائمهشهر-ساعت 14 و 15 دقیقه

محمد کمانی-بهرام نقوی-حجتی-علی نیا

گل گهر سیرجان-  الوند همدان-اختصاصی گل گهر-سیرجان-ساعت 14 و 15 دقیقه

یداله جهانبازی-سعید زارع-علی مولوی-عقیل جهانبازی

راهیان کرمانشاه_ ایران جوان بوشهر-ساعت 14 و 30 دقیقه-آزادی-کرمانشاه

محمد پورباقر-حمیدرضا کنعانی-امراله طراح-شاهد اجلالی

نفت مسجد سلیمان - داماش ایرانیان-بهنام محمدی-مسجد سلمان-ساعت 15

مجید پورعلی-فرزاد بهرامی-کوروش کریمی-پرویز ادراک

پیکان تهران_ مس رفسنجان-پیکان شهر-تهران-ساعت 14 و 15دقیقه

بیژن حیدری-مهدی الوندی-نریمان یوسفی-اسماعیل بابلی

پاس همدان -  نفت و گاز گچساران-قدس-همدان-ساعت 14 و 30دقیقه

مهدی مرجان زاده-جعفر مهاجر-محمدرضا طالبی-مرتضی عابدی

دوشنبه27/8/92

-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت 14 و 30دقیقه

روح الله شریفی-مهرداد بهرامی-محمد شجاعی-جواد شیرزاد رحیم زاده


توقف اظهار خودرو های با حجم موتور 2500 سی سی و بالاتر


عسگری مدیر کل مرکز واردات وامورمناطق آزادوویژه در بخشنامه ای به گمرکات کشوراعلام کرد تا اطلاع ثانوی از قبول اظهار خودرو های با حجم موتور 2500 سی سی و بالاترخودداری نمایند. 

در متن این بخشنامه امده است:با توجه به تصمیم  اتخاذ شده در جلسه شورای معاونین گمرک جمهوری اسلامی ایران، دستور فرمائید ازتاریخ ابلاغ این بخشنامه تا اطلاع ثانوی از قبول اظهار خودرو های با حجم موتور 2500 سی سی و بالاتر خودداری ودر صورت ارائه ثبت سفارش معتبر نسبت به ترانزیت آن صرفا به گمرکات شهید رجائی بندر عباس و تهران اقدام نمایند . همچنین در صورت اخذ شماره ثبت(کوتاژ) خودروهای مذکور در آن گمرک ، قبل از ابلاغ این بخشنامه نسبت به ترخیص صرفا با هماهنگی این مرکز اقدام گردد. مسئولیت مستقیم نظارت بر حسن اجرای مفاد این بخشنامه بعهده مدیر محترم آن گمرک است.


طلب 1200 میلیارد تومانی خدمات حمایتی از وزارت جهادکشاورزی


IMG10470447.jpg
مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با بیان اینکه در سال گذشته بیش از 107 هزار و 600 تن کود فسفاته تأمین نشد، گفت: این شرکت بابت بیش از 1200 میلیارد تومان بابت یارانه بخش کشاورزی تا پایان سال 91 از وزارت جهاد کشاورزی طلب دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حبیب اله امیرخانی در خصوص واگذاری شرکت خدمات حمایتی کشاورزی به بخش خصوصی، اظهار داشت: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از سال 87 در لیست واگذاری قرار گرفته بود و تا اردیبهشت امسال هم این وضعیت ادامه داشت و اولین آگهی فروش هم در روزنامه های کثیرالانتشار چاپ شد اما به دلیل شرایط شرکت در نخستین مرحله خریدار پیدا نشد.

وی افزود: از آنجا که طبق برنامه های دولت وضعیت واگذاری شرکت های مشمول اصل 44 فعلاً مسکوت مانده شرکت خدمات حمایتی کشاورزی هم فعلاً از مرحله واگذاری خارج شده است و ما هم منتظریم طبق تصمیمات دولت محترم در آینده در خصوص وضعیت شرکت تکلیف نهایی صورت پذیرد.

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی تصریح کرد: صرف نظر واگذاری شرکت به بخش خصوصی، نیاز وزارت جهاد کشاورزی در امر تأمین، تدارک و توزیع انواع نهاده های کشاورزی به شرکت خدمات حمایتی کشاورزی است.

وی خاطر نشان کرد: از آنجا که بخش اعظم کودهای شیمیایی مشمول یارانه بوده بنابراین مراحل تأمین، تدارک و توزیع کودهای شیمیایی از طریق این شرکت انجام می شود و در خصوص بذر، سم و ماشین آلات زمینه های فعالیت برای شرکت مهیا و مساعد است و مدیران بخش های دیگر هم در این خصوص با ما کاملاً  هم عقیده هستند و تمایل دارند که بسیاری از نیازمندیها و مقدمات اجرای برنامه هایشان توسط شرکت انجام گیرد.

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی افزود: در شرکت برنامه ریزی های لازم جهت تأمین و تدارک بذرهای پرورشی و مادری کاملاً انجام پذیرفته و مورد تأئید و تصویب قرار گرفته است و در سال آینده تمامی مباحث مربوط به بذر مادری و پرورشی را در زمینه گندم و جو انجام خواهد داد و در خصوص سایر بذرها هم برحسب نیاز معاونت تولیدات گیاهی توسط شرکت خدمات حمایتی انجام خواهد گرفت.

امیرخانی در خصوص تولید و توزیع کودهای ازته با توجه به اینکه 100درصد این کود در داخل کشور تولید و تأمین می شود، گفت: فعالیت های شرکت متناسب با برنامه های معاونت تولیدات گیاهی انجام شده و تا این لحظه مشکلی به نام کود ازته در کشور وجود ندارد و هم اکنون بیش از 200 هزار تن کود ازته در انبارهای سازمانی شرکت خدمات حمایتی در کشور موجود است.

وی در خصوص کودهای فسفاته هم گفت: در دو سال اخیر به دلیل تحریم ها و مشکلات گشایش LC خرید از کانال این شرکت انجام نشده است و سال گذشته توسط شرکتهای وابسته به وزارت نفت این کار انجام شد که بیش از 107 هزار و 600 تن تأمین نشد و در سال جدید علی رغم اینکه شرکت تمایل داشت و قادر بود از طریق روش ترک تشریفات خرید و اقدام به واردات کند ولی بنا به صلاحدید وزارت متبوع این امر توسط شرکت‌های وابسته به مؤسسه جهاد استقلال انجام شد که تاکنون 135 هزارتن کود وارد کشور شده است.

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، اظهار داشت: 100 هزار تن آن در بندر امام و 35 هزار تن در

بندر عباس موجود است و توزیع براساس توافق با وزارت جهاد کشاورزی بطور کامل از طریق شرکت خدمات حمایتی کشاورزی صورت خواهد گرفت و امیدواریم با تمام قدرت و توان و با استفاده از ظرفیت کامل شرکت در جهت توزیع و رساندن به دست کشاورزان اقدام خواهد شد.

امیرخانی تصریح کرد: شرکت خدمات حمایتی هم اقدام به برگزاری مناقصه بین المللی برای خرید 210 هزار تن کود فسفاته و 60 هزار تن کود پتاسه کرده است که مراحل قانونی طی شده و بازگشایی پاکات انجام و بعد از مشخص شدن برندگان مناقصه اقدام به عقد قرارداد شده و امیدواریم براساس برنامه و قراری که با شرکتهای خارجی داریم این کود تا یک ماه دیگر، حمل آن به داخل کشور شروع خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به موجودی اول سال و مقادیر خریداری شده توسط شرکتهای وابسته به مؤسسه جهاد استقلال و مناقصه انجام شده توسط شرکت، کود فسفاته در کشور برای سال 92 تکمیل است و نسبت به خریدهای سال 93 برنامه ریزی های لازم در شرکت صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت خدمات کشاورزی در پاسخ به این پرسش که میزان اعتبارات شرکت از نظر ارزی و ریالی چگونه بوده و چه برنامه هایی جهت جذب و تأمین اعتبارات دارید، گفت: شرکت بابت توزیع نهاده ها یارانه دریافت میکند و یارانه تفاوت قیمت تمام شده نهاده ها با قیمت مصوب شده فروش توسط دولت است که این تفاوتها همه ساله توسط وزارت جهاد کشاورزی بصورت یارانه دراختیار شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قرارداده می شود.

امیرخانی تصریح کرد: تا قبل از سال 85 این امر توسط سازمان برنامه و بودجه انجام می گرفت که تا آن زمان تسویه حساب کامل صورت گرفته و از سال 85  به بعد این موضوع در حیطه وظایف وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفت و چون تمامی و صد در صد یارانه ها به شرکت پرداخت نشد بنابراین شرکت از این بابت بیش از 1200 میلیارد تومان تا پایان سال 91 از وزارت جهاد کشاورزی طلب دارد.

وی با بیان اینکه در سال جدید هم تا این لحظه علی رغم یک مرحله تخصیص، هیچ وجهی بابت یارانه ها به شرکت پرداخت نشده است، گفت: شرکت تأمین و تدارک نهاده ها را با استفاده از نقدینگی قبلی و فروش موجودی انبارها تأمین کرده است و تاکنون هیچ مشکلی از بابت تأمین نهاده ها به خصوص برای کودهای شیمیایی وجود ندارد و با صحبتهایی که با معاونت‌های برنامه ریزی و امور اقتصادی، اداری و مالی و تولیدات گیاهی انجام شده مقرر شد اولین تخصیص یارانه به شرکت انجام و پرداخت شود.

مدیر عامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در خصوص اینکه آیا عدم پرداخت یارانه چه تأثیری در روند کاری شرکت داشته است، اظهار داشت: طبیعی است کمبود نقدینگی می تواند یکی از عوامل مؤثر در کاهش فعالیتها باشد اما با برنامه ریزیهای انجام شده به لطف خدا تا این لحظه مشکل خاصی پیش نیامده است امیدواریم بعد از این هم با پرداخت به موقع یارانه ها توسط وزارت متبوع مشکلی پیش نیاید.
فوتبال ، ليگ يک ، نتايج بازي هاي نمايندگان هرمزگان

 
هفته نهم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال باشگاههای کشور با پیروزی البدر و تساوی تیم های شهرداری و آلومینیوم همراه بود.

در این بازیها و از گروه ب عصر امروز تیم البدر بندرکنگ در ورزشگاه اختصاصی خود دربندرگنگ با نتیجه 2 بر یک از سد تیم پاس همدان گذشت.
سینا یونس نژاد در دقایق 63 و 70 برای البدر و محسن پورحاجی دقیقه 35 از روی نقطه پنالتی برای پاس گلزنی کردند.
البدری ها با این برد با 13 امتیاز به مکان سوم جدول صعود کردند.
اما در بازیهای گروه الف تیم شهرداری بندرعباس در ورزشگاه خلیج فارس مقابل تیم صدر جدولی گل گهر سیرجان به تساوی یک یک رضایت داد.
محمد شادکام دقیقه 49 برای گل گهر و مهدی ودادی دقیقه 65 برای شهرداری موفق به گلزنی شدند.
نارنجی پوشان شهرداری اکنون با کسب 5 امتیاز در مکان یازدهم جدول جای دارند.دیر سازمان تعاون روستایی هرمزگان:

بیش از ۲هزار تن خرما در هرمزگان خریداری شد

خبرگزاری تسنیم: مدیر سازمان تعاون روستایی هرمزگان گفت: امسال ۲۲۰۰ تن خرما از نخلداران این استان با قیمت توافقی خریداری شده است.

139208201013072291514873.jpg

حمزه رادمنش، در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم در بندرعباس، اظهار کرد: این میزان خرید توافقی خرما در مقایسه با میزان خرید با نرخ توافقی این محصول در سال گذشته در استان هرمزگان تغییر چندانی نداشته است.

وی با بیان اینکه در شهرستان های رودان، حاجی آباد، بندرعباس و میناب این میزان خریداری شده است، افزود: خرماهای خریداری شده، بیشتر از نوع صنعتی بوده که جهت فرآوری به کارخانجات و شرکت های صنعتی ارسال شد.

رادمنش ارزش خرید این میزان خرما را بیش از 20میلیارد ریال ذکر کرد و افزود: اعتبار خرید این میزان خرما از محل منابع شرکت های تعاونی روستایی تامین شده است.

مدیر سازمان تعاون روستایی هرمزگان سطح زیرکشت نخیلات استان را، بیش از 37هزار هکتار عنوان کرد و افزود: میزان تولید نخیلات استان هرمزگان 145هزار تن خرما است که شهرستان های میناب، رودان، حاجی آباد و بندر عباس به ترتیب بالاترین میزان تولید خرما را در استان دارند.

وی، خاطرنشان کرد: هرمزگان رتبه سوم سطح زیر کشت و در زمینه تولید رتبه چهارم را در کشور داراست.

این مقام مسئول، بیان کرد: پیارم ،خنیزی، خاصویی، مرداسنگ، برحی، شاهانی، دیری، زاهدی و مضافتی از ارقامی هستند که دراین استان کشت می شوند.

برداشت خرما در هرمزگان از نیمه دوم خرداد ماه با خرمای حلیلی میناب آغاز و تا نیمه آبانماه با خرمای پیارم حاجی آباد خاتمه می یابد.پایان خبرها ... .


مطالب مشابه :


باشگاه فرهنگي ورزشي گل گهر سیرجان

پيشينه ورزشي در شركت سنگ آهن گل گهر ... ارتقاء دانش آن در سطح شهرستان و استان مي باشد، شركت در قبال مسئوليت اجتماعي خويش و نيز توجه به اينكه همكاران و خانواده
پرينت و كپي ارزانتر از بقيه

21 آگوست 2013 ... شركت كلوچه نوشين | شركت گهر همكار گل گهر سيرجان · پرينت و كپي ارزانتر از بقيه . كپي و پرينت ارزانتر از تمام همكاران ... شركت همايون راه upvc.
نماینده مردم شهرستانهای بافت و رابر و ارزوئیه در تعطیلات مجلس چه می کرد

شرکت در جلسه مشکلات فرهنگی، اقتصادی، آموزشی و اجتماعی جامعه عشایری و به ویژه عشایر غیور شهرستان های بافت رابر و ارزوئیه ... از همکاران ، و همچنین پیگیری مسائل بهداشتی و درمانی سه شهرستان بافت و رابر و ارزوئیه ... باشگاه گل گهر سیرجان ❤.
آخرین خبرهای بندرعباس

گل گهر سیرجان- الوند همدان-اختصاصی گل گهر-سیرجان-ساعت 14 و 15 دقیقه ... به گزارش خبرگزاری مهر، حبیب اله امیرخانی در خصوص واگذاری شرکت خدمات حمایتی
گزارش برگزاري چهارمين رقابت رصدي صوفي رازي ايران

پس از ثبت‌نام اولیه تعداد 125 نفر برای شرکت در رقابت ثبت‌نام نمودند. ... آموزش و پرورش شهداد، هواپیمایی ماهان، بانک تجارت کرمان و شرکت گل گهر سیرجان اشاره نمود. ... دوربین سیاووش صفاریان‌پور و همکار گرامي‌شان اتفاقات زیبای رقابت را برای آینده
طرح استعدادیابی شهرداری تهران

28 فوریه 2013 ... به جرات می توان گفت که این طرح با توجه به حجم شرکت کنندگان و ... بنده حقير هم به عنوان مجري طرح به دست اندر کاران و همکاران خوب در ... فولاد مبارکه اصفهان، گل گهر سیرجان، ایران ترانسفو، بانک ملت، شهرداری تهران، شركت ملی نفت،
نقش کمک مربی

... باشگاه مس رفسنجان · باشگاه مس کرمان · باشگاه گل گهر سیرجان · شرکت ملی صناعع مس ایران · فدراسیون فوتبال ایران ... 1) روابط با دیگر همکاران کادر مربیگری .
چالش هاي زمين شناختي پروژه هاي انتقال آب بين حوضه اي(مطالعه موردي: طرح انتقال آب بهشت آباد به فلات م

انتقال اب از سد تنگوییه سیرجان برای کارخانه ی فولاد گل گهر سیرجان ... شرکت مدیریت منابع آب ایران ... در كشور چين، ايالت نوادا و كاليفرنيا ي آمريكا، آفريقاي جنوبي و ژاپن اشاره نمود(بيس واس 1979، بيس واس و همكاران، 1983 و بلوم كوئيست‏، 1992).
برچسب :