بازیگران و بازیکنان دماغ عملی

سپند اميرسليماني، امين حيايي و ميکاييل شهرستاني جزو بازيگراني هستند که با وجود اينکه کاملا مشخص است بيني‌شان عمل شده ... اميد زندگاني بيني‌اش بسيار صاف و سر بالاست که اين همان ظرافت است ... بيني عمل شده حسام نواب‌صفوي، نه‌تنها به صورتش نمي‌آيد، بلکه بسيار ...

نشریه ایران دخت در پرونده ای ویژه به بررسی سوژه عمل جراحی بین هنرمندان سینما پرداخته است.

به گزارش «شفاف» در این پرونده ویژه آمده است: در بسياري از سريال‌ها و فيلم‌هاي سينمايي - تاريخي ديدن چهره شخصيت‌هاي تاريخي با بيني عمل کرده ملموس نيست و بارها شاهد آن بوديم که کارگرداني در پي بازيگري است که بيني‌اش عمل کرده نباشد.

این نشریه در ادامه می آورد: زماني بيني عمل کرده در بين خانم‌ها بيشتر رواج داشت و در بين آقايان کمتر. در اين چند سال اخير تعداد آقايان هم بيشتر شده است. اما قبول کنيد ظرافت زياد هم براي آقايان زيبا نيست!

سپند اميرسليماني، امين حيايي و ميکاييل شهرستاني جزو بازيگراني هستند که با وجود اينکه کاملا مشخص است بيني‌شان عمل شده اما در چهره‌شان عادي جلوه مي‌کند و تناسب آن، برهم نخورده است. معمولا آناتومي ‌زيبايي صورت به 3 دسته ثلث فوقاني، ثلث مياني و ثلث تحتاني تقسيم مي‌شود که همگي بايد هم اندازه هم باشند. يوسف مراديان با وجود چهره‌اي کاملا خوش‌تيپ، جراحي بيني‌اش اين تناسب را کمي ‌برهم زده و با وجود اينکه بيني‌ايي کوچک و ظريف دارد اما اين ظرافت با چهره کاملا سازگار است.

اميد زندگاني بيني‌اش بسيار صاف و سر بالاست که اين همان ظرافت است که با ديگر اجزاي صورت تناسبي ندارد. کمتر کسي چهره پيش از عمل او را به خاطر مي‌آورد اما به هر حال اميد زندگاني را با همين چهره مي‌شناسيم.

حميد گودرزي، حامد کميلي و امين زندگاني، با وجود اينکه بيني‌شان جراحي شده اما کاملا مشخص است که نه صرف کوچک کردن و تراشيدن بلکه اصلاحاتي روي آن صورت گرفته و خلاصه تابلو نيست.

برزو ارجمند پيش تر با وجود اينکه بيني کامكلا بزرگي داشت اما بايد پذيرفت که در چهره‌اش به عنوان يک عيب خودنمايي نمي‌کرد و اگر عمل نمي‌شد بهتر بود چراکه بيني او هم همانند اميد زندگاني بسيار صاف و تراشيده است.

و اما بيني عمل شده حسام نواب‌صفوي، نه‌تنها به صورتش نمي‌آيد، بلکه بسيار زنانه، کوچک و سربالاست و قطعا به او کمک نمي‌کند که چهره جذاب الويس پريسلي را برايش به ارمغان بياورد.

برخي‌ها نه‌تنها با بزرگي بيني‌شان مشکلي ندارند بلکه آن را بخشي از کارکتر چهره خود مي‌دانند و به قول مهران رجبي، بيني بزرگش، تعادلي در او ايجاد مي‌کند. به‌طور مثال اگر يوسف صيادي بيني‌اش را عمل کند، ديگر يوسف صيادي نيست مثل امير نوري يا رابعه اسکويي که اگر لاغر شوند بهتر است اسم‌شان را هم عوض کنند.

عليرضا خمسه اگر بيني‌اش را جراحي کند، قطعا بايد به فکر ديگر جراحي‌هاي زيبايي صورت نيز باشد.

فرهاد آئيش و رضا کيانيان، بيني بزرگي دارند اما بدون آن بيني ديگر خودشان نيست و کارکتر چهره‌شان تغيير مي‌کند.

مسعود کرامتي و داريوش فرهنگ بيني‌هاي کاملا بزرگ و گوشتي دارند. اما واقعا اگر بيني‌شان کوچک مي‌شد، زيباتر بودند؟

ارژنگ اميرفضلي و جواد رضويان، براي ايفاي نقش‌هاي طنز به بيني بزرگشان احتياج دارند.

برادران ارجمند، داريوش و انوشيروان نيز بيني‌شان نسبت به صورت‌شان بزرگ است. البته اين بيني در صورت داريوش ارجمند به او کمک مي‌کند که چهره‌اي پرصلابت و قدرتمند به خود گيرد و حس مردي خشن و گاه سنتي و يک دنده را به خوبي بروز دهد.

به هر حال طبيعت آقايان هميشه با خانم‌ها متفاوت است، بيشتر خانم‌ها در پي بيني عروسکي و قشنگ مي‌گردند که وقتي در آيينه بدان مي‌نگرند به تنهايي نيز زيبا باشد.

فلور نظري و آرام جعفري پيش‌تر بيني‌هاي بزرگي نداشتند، اما با جراحي بيني و تبديل‌اش به بيني عروسکي، فاصله بيني تا لب‌شان کمي‌ بيشتر شده و در مجموع چهره‌شان تغيير بسياري کرده.

کتايون رياحي در دهه ۶۰ جزو مطرح‌ترين چهره‌هاي سينماي ايران بود. به‌خصوص اينکه چشمان رنگي او پس از فريماه فرجامي‌، چهره او را بيش از ديگران مطرح مي‌کرد. پس از جراحي بيني هرچند تناسب بين اندام‌هاي صورتش بيشتر شد اما تفاوت آنچناني با سابق‌اش نداشت جز اينکه در کلوزآپ‌ها جاي تيغ جراحي و تفاوت بين بخش‌هاي چپ و راست بيني‌اش ديده مي‌شود.

سيما تيرانداز و شهره سلطاني بيني عمل کرده معمولي دارند و با صورت‌شان تناسب کامل دارد. نه بسيار کوچک و نه عروسکي است.

لادن طباطبايي و بهنوش بختياري جزو بازيگراني هستند که بيش از ديگر نقاط صورت‌شان بيني‌شان به چشم مي‌خورد. اما به هر حال از ابتدا چهره‌شان با همين فرم در ذهن‌ها جا افتاده است.

عاطفه رضوي نيز در اولين فيلم‌هايش بيني عملکرده نداشت. بيني‌اش بزرگ بود اما کاملا بر چهره‌اش نشسته بود. پس از جراحي بزرگي بيني تغييري نکرد اما سر بالا شد.

هانيه توسلي نيز جزو بازيگراني است که جراحي بيني در چهره‌اش محسوس نيست و بزرگ جلوه مي‌کند.

الناز شاکردوست و بهنوش طباطبايي اجزاي صورت ظريفي دارند و بيني‌شان نيز بسيار ظريف عمل شده و کاملا با چهره‌شان هماهنگ است.

کمند اميرسليماني بيني کوچکي داشت و با ظرافت چهره‌اش سازگار اما چرا چنين تغييري داد را بايد از خودش پرسيد.

افسانه بايگان بيشترين حضورش در تصوير با بيني عمل نکرده بود. بيني‌اش بزرگ اما زنانگي و جذابيت‌اش کاملا نمايان بود. به هر حال پس از جراحي فوکوس بيشتر روي دندان‌هايش است.

حديث فولادوند نيز جزو آن دسته از بازيگراني بود که با جراحي بيني‌اش تناسب بين اندام صورت‌اش را از دست داد و چهره معصوم و مليحي که اغلب در بازي‌هايش ديده مي‌شد را تحت تاثير قرار داد. پيش‌تر بيني‌اش بزرگ بود اما در مجموع چهره‌اش مطلوب‌تر از پس از عمل.

نگار فروزنده چشماني درشت دارد و بيني اصلي‌اش به غرور چهره‌اش کمک مي‌کرد اما پس از جراحي شخصيت چهره‌اش تغيير کرد و به يک زن پرجنب‌وجوش، گاهي شوخ‌طبع و گاهي شيطون تبديل شد. اما حقيقتا بيني قبلي‌اش بيشتر با چهره‌اش سازگار بود.

آزيتا حاجيان چهره کاملا جذاب و شيريني دارد. بيني‌اش عمل کرده نيست بلکه در نماهايي کاملا بزرگ هم جلوه مي‌کند اما آزيتا حاجيان همين است و ما چهره‌اش را کاملا دوست داريم.

مريم اميرجلالي زن درشت‌اندام با بيني کمي ‌بزرگ و بلند است اما همين فرم اوست که به کارکتر بازي‌هايش کمک مي‌کند.

ایران دخت در ادامه با ناموفق ترین عمل بینی اشاره می کند و می نویسد: صبا کمالي با چهره مليح و ظريف‌اش که در سريال پس از باران بسيار محبوب بود، چنين تغييرات اساسي در صورت‌اش ايجاد کرد و او را از يک دختر شاد و سرزنده به چهره‌‌اي کاملا عبوس و عنق مبدل کرد؟ بيني‌اش کوچک بود و کاملا مناسب صورت‌اش.

به گزارش «شفاف»؛ فراگیری و پدیده شدن عمل جراحی زیبایی صورت را غیر از نگاه هنری و بصری از زوایای دیگری نیز می توان مورد ارزیابی قرار داد. در این خصوص به نظر برخی کارشناسان علوم روانشناسی و جامعه شناسی اشاره می شود که روند رو به رشد این پدیده را یک آسیب جدی برای هویت افراد و نسل جدید جوان معرفی می کنند. صاحبنظران بر این عقیده اند که توجه بیش از حد به زیبایی ظاهری در حقیقت نوعی انحراف در مسیر رشد و کمال جامعه است.

عکس بازیگران زن ایرانی بعد از جراحی بینی

عکس بازیگران زن ایرانی بعد از جراحی بینی

عکس بازیگران زن ایرانی بعد از جراحی بینی

عکس بازیگران زن ایرانی بعد از جراحی بینی

عکس بازیگران زن ایرانی بعد از جراحی بینی

عکس بازیگران زن ایرانی بعد از جراحی بینی

عکس بازیگران زن ایرانی بعد از جراحی بینی

عکس بازیگران زن ایرانی بعد از جراحی بینی

عکس بازیگران زن ایرانی بعد از جراحی بینی

  1248945923.jpg امیدواریم دوستانی که نامشان را می‏بریم از ما دلگیر نشوند و در آخر این‌که ممکن است برخی اسامی از برادران فوتبالیستی که بینی‏های خود را عمل کرده‏اند از دست ما در رفته باشد که اگر چنین باشد در همین‏جا از شما مخاطبان عزیز پوزش می‏طلبیم. فیروز کریمی (اعتراف در مثلث شیشه‌ای) فیروز کریمی را کسی نیست که نشناسد، سرمربی فعلی صبای قم و سرمربی سابق تیم‏هایی چون استقلال تهران و اهواز، ابومسلم مشهد و... عموفیروز چندماه پیش رسماً در برنامه مثلث شیشه‏ای به رضا رشیدپور مجری این برنامه اعلام کرد که بنابر توصیه‏های پزشکی، بینی خود را عمل کرده و احتمالاً اندکی نیز وضعیت آن را از "باب" زیبایی سروسامان داده است.   1248853477.jpg رضا عنایتی (انگار فرقی نکرده!) به قول علی انصاریان شاید وقتی رضا عنایتی را برای عمل بینی به اتاق عمل بردند اشتباهی بینی فرد دیگری را به جای بینی او عمل کردند؛ زیرا به گواه تصاویر بینی رضا عنایتی چه قبل و چه بعد از عمل تغییر خاصی نکرده است! حسین کعبی (منکر پلاستیک می‌شود!)   1248936483.jpg حسین کعبی که به‏علت شکستگی بینی چند وقتی بینی خود را گچ گرفته بود، منکر عمل زیبایی برروی بینی خود می‏شود اما می‏گویند او بینی‏اش را جراحی پلاستیک کرده اما همان‏طور که گفتیم خودش این قضیه را منکر می‏شود و البته به نظر هم نمی‏رسد تغییر خاصی در بینی حسین کعبی ایجاد شده باشد. 1248876156.jpg علی‏رضا نیکبخت واحدی (هرروز بهتر از دیروز!) می‏گویند چندبار بینی‏اش را عمل کرده، اما ما به همان یک‏بار بسنده می‏کنیم و اعتقاد داریم علی‏رضا یکی از خوش‏تیپ‏ترین و خوش‏چهره‏ترین بازیکنان فوتبال ایران است که عمل بینی حسابی به او ساخته و بهتر از گذشته‏اش که در ابومسلم مشهد بازی می‏کرد شده است.   1248939400.jpg فرهاد مجیدی(رقیب سرسخت نیکبخت!) در مورد فرهاد مجیدی نیز مثل نیکبخت می‏گویند چندبار عمل بینی کرده اما یک‏بار عمل کردنش قطعی است و مثل نیکبخت جراحی پلاستیک به او هم ساخته و بزنیم به تخته خوش‏تیپ‏تر و خوش‏چهره‏تر شده است. 1248861317.jpg فرزاد مجیدی (پیرو راه برادر) او هم از برادر بزرگتر خود "فرهاد" تقلید کرده و با عمل بینی به جمع خوش‏تیپ‏های فوتبال ایران افزوده شده است. 1248933874.jpg علی علیزاده (جراحی در شیراز) علی علیزاده که سلطان اوت دستی ایران و آسیاست زمانی‏که شاگرد شاغلام در مقاومت سپاسی بود عمل بینی کرد و به همین خاطر چند بازی نیمکت‏نشین هم شد. 1248887091.jpg ‌مهرزاد معدنچی (همانند علیزاده) او به همراه علی علیزاده طی یک نقشه از پیش تعیین شده عمل بینی کردند و به فکر آینده خود بودند آینده‏ای که علیزاده را راهی پرسپولیس و استقلال کرد و معدنچی را( گروه اینترنتی ایران ویج ) راهی پرسپولیس و امارات کرد.
این نوشته از اینجا برداشته شده است :


مطالب مشابه :


دماغ عملی ها

بچه های بردسکن - دماغ عملی ها - وبلاگ بردسکن . بچه های بردسکن . وبلاگ بردسکن . صفحه ی نخست .
فوتبالیست های دماغ عملی!

عکس های لو رفته !! - فوتبالیست های دماغ عملی! - عکس ها و نوشته هایی که کمتر به آنها برمیخورید!!!
کرکری دختر دماغ عملی

به نام او که هستی ام از ان اوست من یه دختر هنرمند هستم تمام نوشته ها و عکس ها حتی گلدان ها
دماغ عملی !

اینکه توی چندین رابطه به تورم چنتایی دماغ عملی خورده خب کسایی که دورو ورم هستن میدونن !
فوتبالیست های دماغ عملی به همراه تصاویر ...

آخرین مطالب. how to get backup from auto correct -Word; how to add external hard drive to esxi; How to change a column without dropping a table in SQL 2008
بازیگران و بازیکنان دماغ عملی

به وبلاگ زیبای نسل امروزی ها خوش آمدید - بازیگران و بازیکنان دماغ عملی - سرگرمی-تفریحی و
بامزه ترین متلک های پسرها به دخترها (آقایان بخوانند)

اینم چند تا متلک که به دخترهای دماغ عملی میتونید
برچسب :