«تجلیل از صائم کاشانی به عنوان پیشکسوت شعر و ادب معاصر»

 

همان گونه که در سایت ها و جراید سراسر کشور انتشار یافت در تاریخ بیستم بهمن ۱۳۸۹ در جشنواره شعر فجر استان اصفهان از شخصیت ادبی و فرهنگی شاعر و نویسنده و محقق نامدار معاصر استاد صائم کاشانی که بیش از چهل سال است در اعتلای ادبیات معاصر مبادرت می ورزد بزرگداشت و تبجیلی درخور و سزاوار ایشان با حضور جمع کم نظیری از شاعران و مسئولان بلندپایه استان و تعدادی از شاعران مطرح معاصر کشور در مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان به عمل آمد.

ضمن تشکر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ویژه اداره محترم کل ارشاد استان اصفهان و اداره ارشاد اسلامی دیار ادب آفرین کاشان، بسیاری از بزرگان معاصر مراتب تبریک خود را حضور استاد، صمیمانه ابراز داشتند که به برخی از این پیام ها (به ترتیب حروف الفبا) اشاره می شود:  

 

ـ شاعر ارجمند جناب آقای محمد آقایی از تهران: سلام استاد عزیزم! الحمدالله رب العالمین که مسئولان هنر کشور بالاخره متوجه شدند که اصل هنر را باید از سرچشمه هاش جستجو کنند. خوشا به حال ما که استادی مثل شما داریم استاد.

 

ـ نویسنده توانا سرکار خانم نسرین ارتجائی دبیر محترم جشنواره دائمی داستان کوتاه کوتاه دفاع مقدس: سلام. خوبید استاد؟ تبریک می گم و بسیار شادم. کی شایسته تر از شما؟ ...

 

ـ شاعر توانا جناب آقای امین جعفری دبیر محترم کنگره های مرودشت؛ از شیراز: سلام. تجلیل از استاد صائم کاشانی تجلیل از بهترین صفات انسانی است که مهربانی- فروتنی و بزرگی سه تا از آن هاست. صائم، عطر صمیمی شعر در کاشانه های کاشان است. تجلیل او بر جلال شعر امروز ما خواهد افزود. سید محمد امین جعفری

 

ـ فاضل فرزانه جناب آقای مهندس محمد تقی حق پناه: بنده هم از همه گرامیان ارجمندی که از استاد صائم تجلیل به عمل آوردند تشکر ویژه دارم. آن گاه که باد مخالف می وزد پناه می بریم بر سنگ ها، دیوارها، نقاب ها و فراموش می کنیم از همین باد مخالف است پرواز بی نظیر عقاب ها.

 

ـ شاعر توانا و مدیر محترم انجمن ادبی جوان قم جناب آقای خالقی: حضرت استاد اگرچه دیر ولی فقط از وجه ادبی شما تقدیر شده. از این دریای تواضع و الگوی اخلاق کی تقدیر می شود؟

 

ـ فاضل فرزانه جناب آقای مهندس رحیم زاده: تبجیل از حضرت عالی وظیفه هر محفل ادبی است. این حسن انتخاب را تبریک می گویم.

خبرت هست که از خوبی خود بی خبری؟

به خدا خوب تر از خوب تر از خوب تری

ارادتمند همیشگی: رحیم زاده

 

ـ شاعر محترم جناب آقای شاهیان بیدگلی: حضرت فرهیخته و حکیم فرزانه جناب والامقام استاد صائم کاشانی. باعث افتخار و خرسندی بسیار است که جنابعالی به عنوان یکی از ارکان سترگ ادبیات ایران برای همیشه ی تاریخ ماندگار می باشید. کمترین: شاهیان بیدگلی

 

ـ خانم کهنه چی (عضو نشریه وزین هشت): سلام استاد. تبریک عرض می کنم. ما به شما ایمان داریم و همیشه به وجودتان افتخار می کنیم.

 

ـ جناب آقای مهندس گرانمایه (نماینده محبوب و گرانمایه مردم کاشان و حومه در مجلس شورای اسلامی): سلام علیکم. عرض تبریک خاص و ابراز مباهات به مناسبت درخشش خاص جنابعالی در مجمع جشنواره ملی فجر شاعران کشور. ایدکم الله تعالی

  

ـ محقق و نویسنده توانا جناب آقای میثم نمکی (ریاست عالی قدر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل): سلام، صمیمانه تبریک می گویم. توفیق حضور نداشتم. اما اقدام شایسته ای بود و حداقل وظیفه ی ارشاد.

 

ـ نویسنده و خبرنگار ارجمند جناب آقای مهندس نوحی: درود. هماره حضرت عالی مایه ی فخر کاشان و کاشانی بوده اید... .

 


مطالب مشابه :


تشکر از سایت شعر نو

از حدود یک سال پیش که شروع به انتشار اشعار استاد مسعود نوروزی راهی در سایت شعر نو کردم و نیز
تشکر از دوستان

10 قطعه شعر زیبا باتشکر مجدد از همه ی شما دوستانم میخام تشکر ویژه از استاد حکمتی
«تجلیل از صائم کاشانی به عنوان پیشکسوت شعر و ادب معاصر»

ضمن تشکر از تجلیل از استاد 28.تأثیر مشروطه بر ادبیات و پیدایش شعر نو 29.از
دو شعر تقدیمی استاد شهریار به رهبر انقلاب و نامه تشکر ایشان

دو شعر تقدیمی استاد شهریار به رهبر انقلاب و نامه تشکر دو شعر تقدیمی استاد از استاد
شعر یار قاصدی از استاد شهریار

با تشکر دماوند مدیر شعر یار قاصدی از استاد محمد حسین شهریار درود و صد دورد بر روان
تقدیر و تشکر از انجمن محترم آریاییان

تقدیر و تشکر از انجمن محترم وبلاگ رسمی استاد بزرگوار اقای یک ساحل پر از شعر
شعری زیبا از استاد شهریار (بهجت آباد خاطره سی)

سلام بر استاد شهریار و سلام بر ارسال کننده این شعر; تشکر از حاج شعری زیبا از استاد شعر
تشکر از دوستان

با عرض سلام و تشکر از دوستان بزرگواری که نظرات ارزشمندی را ارائه می نمایند. با توجه به
برچسب :