فروش لوازم یدکی گل و لیفان در تهران و کرج

کمپانی لیفان در بدو ورود به دنیای پر تلاطم خودروسازی در سال ۲۰۰۶، نخستین محصول خود را با نام لیفان ۵۲۰ روانه بازار کرد؛ مدتی بعد، با عرضه لیفان ۵۲۰ هاچ بک، جای پای خود را محکم تر کرد و با تولید لیفان ۶۲۰ به دنیای خودروهای با کیفیت قدم گذاشت. خودروساز چینی با تمرکز بر روی تکنولوژی های کلیدی در کنار ظاهر، طی چند سال به موفقیت های بزرگی دست یافت؛ برای مثال، استفاده از جدیدترین تکنولوژی های بوش آلمان در ساخت لیفان ۶۲۰، سبب شد این خودرو بر اساس استانداردهای روز آلمان تولید شود که همین امر، از کیفیت ساخت عالی آن خبر می‌دهد. 

 طراحی بدنه

بررسی لیفان 620

در مجموع می‌توان گفت، لیفان ۶۲۰ از طراحی بدنه متناسب و مقبولی برخوردار است و با در نظر گرفتن خطوط معمولی و سنتی روی بدنه و چراغ های جلوی شبیه آئودی A4، کاملا برازنده یک سدان خانوادگی می‌باشد. این سدان چینی با ابعاد ۱,۴۹۵ میلی‌متر ارتفاع * ۱,۷۰۵ میلی‌متر عرض * ۴,۵۵۰ میلی‌متر طول و فاصله محوری ۲,۶۰۵ میلی‌متر، در کلاس سدان های اندازه متوسط قرار می‌گیرد؛ با این وجود، در مقایسه با دیگر همکلاسان خود، از صندوق عقب بزرگی برخوردار است (۶۵۰ لیتر).

بررسی لیفان 620 بررسی لیفان 620

اگرچه طراحی بدنه رضایت کلی خریدار را جلب می‌کند، اما برخی موارد از جمله چراغ های راهنمای LEDشبیه آئودی A4 در زمره نقاط قوت این خودرو قرار می‌گیرند و به خوبی بیانگر پیشرفت سازندگان آن می‌باشند. همچنین، تعبیه چراغ راهنما بر روی آینه های جانبی، نه تنها بر زیبایی ۶۲۰ افزوده است، بلکه عملکرد خودرو را نیز، افزایش داده است.

بررسی لیفان 620

از دیگر تجهیزات این سدان چینی می‌توان به هشدار دنده عقب، سیستم Active Safety، و ترمزهای دیسکی برای هر چهار چرخ اشاره کرد که مورد آخر، در این کلاس از خودروها به ندرت یافت می‌شود. 

 طراحی داخلی

بررسی لیفان 620

ترکیب دو رنگ بژ و خاکستری در داخل کابین، حس خوبی را به سرنشینان منتقل می‌کند. کنسول مرکزی شلوغ نیست و همین امر بر راحتی راننده تاثیر بسزایی دارد؛ با این وجود، چیدمان اهرم ها کمی نامنظم است و کار کردن با آنها به صرف کمی زمان و یادگیری نیاز دارد.

بررسی لیفان 620 بررسی لیفان 620
بررسی لیفان 620 بررسی لیفان 620
بررسی لیفان 620

کمپانی لیفان به منظور کاهش هزینه ها، CD Player را در زمره تجهیزات استاندارد ۶۲۰ قرار نداده و این خودرو را با رادیو به بازار عرضه کرده است؛ دستگاه پخش MP3 نیز، از جمله تجهیزات سفارشی به شمار می‌رود. با وجود قیمت پایین لیفان ۶۲۰،کمپانی سازنده از مواد با کیفیت در طراحی داخلی استفاده کرده است؛ برای مثال، چرم مورد استفاده برای روکش صندلی ها، نرم و راحت بوده و سرنشینان را اذیت نمی‌کند.

بررسی لیفان 620 بررسی لیفان 620
بررسی لیفان 620 بررسی لیفان 620
بررسی لیفان 620

نمایشگر قرار گرفته بر روی داشبورد نیز، که وضعیت بسته بودن درب ها و هشدار دنده عقب را نشان می‌دهد، از دیگر نکات مثبت ۶۲۰ به شمار می‌رود. کابین این خودرو بسیار جادار بوده و حتی افرادی با قد ۱۸۰ سانتی متر نیز، در آن احساس راحتی می‌کنند. در مجموع می‌توان گفت، کمپانی سازنده فضای خوب و راحتی را برای مشتریان خود تدارک دیده است. 

 

قدرت و عملکرد موتور

بررسی لیفان 620

کمپانی لیفان، سدان ۶۲۰ را با دو موتور مختلف به بازار عرضه می‌کند: موتور ۱٫۶ لیتری LF481Q3 با حداکثر قدرت ۱۰۷ اسب بخار و گشتاوری در حدود ۱۳۷ نیوتن متر که توسط خود کمپانی، طراحی و تولید شده است، و موتور Tritec بی ام و با حداکثر قدرت ۱۱۵ اسب بخار و گشتاوری در حدود ۱۴۹ نیوتن متر که در چری Cowin نیز، مورد استفاده قرار گرفته است. تمامی تیپ های ۶۲۰ از تجهیزات استاندارد بسیار خوبی برخوردار هستند که از جمله آنها می‌توان به شیشه بالابرهای برقی، روکش چرم برای صندلی ها، آینه برقی، چراغ های جلوی زنون، MP3 CD Player، کنترل آب و هوای اتوماتیک، و قفل مرکزی برای درب ها اشاره کرد. ترمزهای دیسکی برای هر چهار چرخ به همراه سیستم ضد قفل و توزیع الکتریکی نیروی ترمز (EBD)، و کیسه هوا برای سرنشینان جلو از جمله تجهیزات ایمنی لیفان ۶۲۰ به شمار می‌روند. طراحی خوب و استفاده از استیل مقاوم در ساخت بدنه، ایمنی راننده و سرنشینان را افزایش می‌دهد.


مطالب مشابه :


موتور سه چرخ کد 18

فروشگاه موتور چهار چرخ تهران,خيابان فروشگاه مرکزی اقدام به فروش موتور سه چرخ مخصوص
P.K در راه ونزوئلا

چهار چرخ. به سرزمین موتور این خودرو موتور پراید (پر فروش ترین خودرو در حالی که فروش خط
نیازمندیهای ایران

فروش موتور چهار چرخ در بلیط چارتر تهران فروش موتور در
فروش لوازم یدکی گل و لیفان در تهران و کرج

فروش لوازم یدکی گل و لیفان در تهران و کرج - فروش لوازم • موتور lfb479q هر چهار چرخ اشاره
دانلود موتور چهار چرخ برای gta iv

دانلود موتور چهار چرخ برای gta iv . دانلود بازی GTA در تهران. بزرگترین وبلاگ فروش
ATV (موتور چهار چرخ)

(موتور چهار چرخ) محدودی در دنیا این نوع موتور چهارچرخ رو تولید استان تهران
برچسب :