بهترین کفش ها برای آنهایی که پول دارند! - بهترین مارک کفش طبی


مجله ایده آل: این گزارش نگاهی است به کفش ‌هایی که می‌توانید سراغ‌شان را از گالری‌های مختلف بگیرید. کفش ‌هایی که همه در یک چیز البته بعد از زیبایی و راحتی مشترکند و آن هم چیزی نیست جز قیمت‌های بالا! به همین دلیل باید قبل از خرید کفش ‌ دلخواه‌تان خوب تحقیق کنید. ما مثل همیشه در کنار شماییم برای به تصویر کشیدن ویترین مغازه‌های شهر روی صفحات مجله خودتان!

بهترین مارک کفش طبی , بهترین مارک کفش پیاده روی , بهترین برند کفش زنانه

بهترین مارک کفش طبی    قدیمی اما ماندگار

برای آقایان 20 تا 30 سال


بهترین مارک کفش برای دویدن , بهترین کفش طبی مردانه , بهترین کفش اسپرت پیاده روی

بهترین مارک کفش پیاده رویاین کفش یکی از مدل‌های کلاسیک و همیشگی برند clarks است که  هر سال طرفداران بیشتری پیدا می‌کند؛ به خصوص که طراحان این برند هر سال با رنگ تازه‌ای علاقه‌مندان به این مدل را مجذوب خودشان می‌کنند. اگر این کفش را می‌پسندید یادتان باشد به اندازه زیبایی ‌اش راحت نیست! رنگ سرمه‌ای این مدل پیشنهاد ما به آقایانی است که جزو طرفداران کفش ‌های کلاسیک کلارکس  هستند.

حدود قیمت:230هزار تومان
  طراحی خاص برای شما


برای آقایان 20 تا 30 سال


برترین برند کفش پیاده روی , گرانترین کفش اسپرت دنیا , بهترین برند کفش پیاده روی

بهترین برند کفش زنانهاین هم یک طراحی ویژه برای آقایان اسپرت‌پوشی که طرفدار طراحی‌های برند GUCCI هستند. ترکیب چرم و جیر آن هم به رنگ سبز ابتکار تازه‌ای است که برند گوچی برای  راضی نگه‌داشتن طرفدارانش در طراحی‌های امسال به خرج داده است.

حدود قیمت:540  هزار تومان
  کمی تا قسمتی رسمی


برای خانم‌های 25 تا 30 سال


کفش مارکpez zon , بهترین کفش طبی زنانه , بهترین مارک کفش طبی زنانه

بهترین مارک کفش برای دویدنیک کتانی کاملا کلاسیک با طراحی ویژه برند GUCCI. از آن طراحی‌هایی که در اوج سادگی هیچگاه از مد نمی‌افتد. طراحی این مدل به خانم‌ها اجازه می‌دهد که حتی با لباس‌های کمی تا قسمتی رسمی هم کتانی بپوشند!

حدود قیمت:480 هزار تومان
 کالج‌های همیشگی و دوست‌داشتنی


برای خانم‌های 15 تا 25 سال


بهترین برند کتونی , بهترین مارک کفش ورزشی , بهترین و استانداردترین کفش درایران

بهترین کفش طبی مردانهخانم‌ها در میان انبوه کفش ‌های‌شان همیشه به  یک کالج نیاز دارند. پیشنهاد ما به شما کالج‌ پاییزی برند  clarks است. طراحی این کفش تلفیقی است از کفش ‌های عروس کی و  همین کالج‌‌های کلاسیک خودمان.

حدود قیمت:199 هزار تومان
 جین یا کتانی؟ انتخاب با شماست


برای آقایان 20 تا 35 سال


کفش مارک خوب زنانه , بهترین کفش طبی دنیا , بهترین مارک کتونی

بهترین کفش اسپرت پیاده رویاین نیم‌بوت نبوک از طراحی‌های برند ایتالیایی zara است و کاملا مناسب با روحیات آقایانی که ساده اما متفاوت پوشیدن را دوست‌ دارند. اگر این مدل را می‌پسندید این نکته را فراموش نکنید که جنس این کفش به شما اجازه می‌دهد که آن را، هم با شلوار جین بپوشید و هم با شلوارهای کتانی.

حدود قیمت:420 هزار تومان
 رسمی بپوشید


برای آقایان 30 تا 40 سال


مارک کفش طبی , بهترین مارک کفش اسپر , بهترین مارک کفش طبی ورزشی

برترین برند کفش پیاده رویکفش ‌های 8 ترک از آن مدل کفش ‌هایی  هستند که نه قدیمی می‌شوند و نه تکراری.  یک کفش کاملا مناسب برای مواقعی که باید رسمی بپوشند. ecco هم در میان کفش ‌های رسمی سراغ همین مدل رفته است. یک کفش تمام چرم و کاملا مطابق با استانداردهای این برند خوش‌آوازه است.

حدود قیمت:389 هزار تومان
 به راحتی کتانی!


برای خانم‌های 25 تا 35سال


انواع مارک کتونی , بهترین برند کفش اسپرت , بهترین کفش دنیا

گرانترین کفش اسپرت دنیاترکیب چرم و جیر در این نیم‌بوت از ابتکارهای پاییزه MANGO برای خانم‌هاست. ویژگی این کفش ، لژ بلند اما مخفی آن است. لژی که با وجود بلندی ظاهری‌اش به شما اجازه می‌دهد درست مانند زمانی که کتانی به پا دارید احساس راحتی کنید!

حدود قیمت:540 هزار تومان
 راحت بپوشید

برای خانم‌های 25 تا 30سال


بهترین مدل کفش ورزشی , جدیدیترین و گرانترین کفشهای اسپرت دنیا , بهترین کفشهای چرم ایتالیا

بهترین برند کفش پیاده روی
و این هم پیشنهاد ما برای خانم‌هایی که طرفدار راحتی کفش ‌های ecco هستند. این کفش یک انتخاب مناسب برای استفاده روزمره شماست. یک کفش تمام‌چرم با کفی‌های مخصوصی  که امکان گردش هوا در داخل کفش را حتی در طولانی‌مدت فراهم می‌کنند. اگر شما هم  دنبال کفش ی هستید که ساعت‌های طولانی بتوانید با آن کنار بیایید در انتخاب این مدل شک نکنید!

حدود قیمت:350هزار تومان
 با کت و شلوار بپوشید


برای آقایان 30 تا 35سال
بهترین کفش طبی

کفش مارکpez zon
ویژگی کفش ‌های ‌GEOX  راحتی آنهاست. این کفش ‌ هم که از مدل‌های کاملا رسمی این برند است تمام آنچه آقایان از یک کفش راحت می‌خواهند را یک جا با هم دارد. یک کفش تمام چرم که بهتر است با کت و شلوار پوشیده شود تا رسمی بودنش آنطور که باید و شاید به چشم بیاید.

حدود قیمت:390 هزار تومان

گردآوری خانواده آکا گردآوری خانواده آکا