کیف و شخصیت خانم‌ها ( مدو لباس )

 

“دست به کیف من نزن تمام زندگیم توشه” شاید شما هم بارها این جمله را شنیده باشید. آیا شما هم از آن دسته خانم‌هایی هستید که به قولی همه زندگیشان را در کیف شان حمل می‌کنند؟ آیا می‌دانید که انتخاب کیف و حتی وسایلی که در آن حمل می‌کنید با نوع شخصیت شما ارتباط دارد؟ در همین رابطه این مقوله به بررسی ارتباط بین شخصیت خانم‌ها و انتخاب کیف از سوی آنان می‌پردازد

 

 

مطالعات اخیر محققان نشان داده است که از آنجایی که کیف زنان جهان کوچکی از زندگی آنها است, می‌تواند شیوه زندگی آنها و آنچه در زندگی برایشان مهم است و مهم تر از آن نوع شخصیت آنها را نشان دهد. حتی رنگ کیف انتخابی نیز با شخصیت خانم‌ها ارتباط دارد. بنابراین زنان آگاهانه یا ناآگاهانه, کیفی را انتخاب می‌کنند که با نوع شخصیت آنان هماهنگی دارد.

. کیف‌های روی شانه را دوست دارید؟

می‌گویند چنانچه شما کیف‌های روی شانه را به انواع دیگر کیف‌ها ترجیح می‌دهید, احتمالا از جمله خانم‌هایی هستید که قربانی مد نمی‌شوند اما در عین حال برایشان مهم است که خوب به نظر برسند و مورد توجه باشند.

کوله پشتی را ترجیح می‌دهید؟

می گویند اجتماعی بودن, دست و دلبازی و محجوب بودن از جمله خصوصیات خانم‌هایی است که به طور معمول از کوله پشتی استفاده می‌کنند. آنها نیروی جوانی و شور و نشاط فراوانی دارند و در زندگی فعال و پرانرژی هستند.

chanel_bag_pack_$65.JPG

نظرتان در مورد کیف‌های کوچک بدون بند چیست؟

اگر از کیف‌های کوچک بدون بند استفاده می‌کنید شاید از جمله افرادی باشید که به اندازه کافی اعتماد به نفس دارند که نگران نباشند از اینکه همه وسایل شان را در کیف شان حمل نکنند و نگران هم نمی‌شوند اگر همسرشان کلید یا هر چیزی که در کیف شان جا نمی‌گیرد حمل کند.

Botkier, Lita Clutch - Marine Patent

کیف‌های مستطیل مانند انتخاب شماست؟

Chanel_2

به طور معمول زنانی که دوست دارند در میان جمع بدرخشند, این کیف‌ها را انتخاب می‌کنند. اغلب آنها اعتماد به نفس بالایی دارند و به خود افتخار می‌کنند. این افراد شخصیت مستقلی دارند.

نظرتان در مورد کیف‌های مارک دار چیست؟

اگر شما از جمله خانم‌هایی هستید که دوست دارند در زندگی از بهترین چیزها استفاده کنند و این حالت را هم به دیگران القا می‌کنند, احتمالا کیف‌های مارک دار را انتخاب می‌کنید.

. کیف‌های چرمی را می‌پسندید؟

اگر هنگام عبور از فروشگاه‌ها معمولا جلوی ویترین فروشگاه‌هایی می‌ایستید که کیف‌های چرم با کلی قلاب و بند‌های کوتاه و بلند دارند, بایداز جمله خانم‌هایی باشید که اغب بدون فکر عمل می‌کنند و در عین حال انتظار وقایع خوب را هم دارند.

 

chanel-bag-real-or-fake.jpg

کیف‌های تزیینی را ترجیح می‌دهید یا کیف‌های خیلی بزرگ؟

اگر شما کیف‌های تزیینی قلاب بافی یا توری را ترجیح می‌دهید, احتمالا از جمله خانم‌های گرم و صمیمی هستید. اما کیف‌های خیلی بزرگ معمولا انتخاب دختران و زنان جوانی است که دوست دارند مطابق مد پیش بروند و فعال و پرانرژی هستند.

همان طور که گفتیم انتخاب رنگ کیف هم با نوع شخصیت خانم‌ها در ارتباط است. انتخاب کیف‌هایی با رنگ صورتی, بنفش , آبی روشن و سبز نشان دهنده اجتماعی بودن و صمیمیت خانم‌هاست. این گونه اشخاص به طور معمول اهل بیرون رفتن و فعالیت‌های اجتماعی هستند و می‌توانند به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کرده و مکالمه ای طولانی داشته باشند.

اما خانم‌هایی که کیف‌های مشکی و قهوه ای را به کیف‌های رنگ روشن ترجیح می‌دهند, افرادی کم حرف و محتاط هستند و در ابتدا خجالتی به نظر می‌رسند, اما کم کم با دیگران سر صحبت را باز می‌کنند. البته بیشتراطرافیان ممکن است به اشتباه تصور کنند که این خانم‌ها مغرور هستند.

گفتنی است از آنجایی که انتخاب مدل کیف و رنگ آن می‌تواند خیلی چیزها را در مورد شخصیت مان بگوید, بهتراست که انتخاب خود را با دقت انجام دهیم.


مطالب مشابه :


مدل لباس دخترانه مدل لباس مجلسی اسپرت

مدل لباس مدل کیف و کفش و فشن های زیبا - مدل لباس دخترانه مدل لباس مجلسی اسپرت - مدل لباس مدل
کیف و شخصیت خانم‌ها ( مدو لباس )

عکس ماشین های اسپرت - کیف و شخصیت خانم‌ها ( مدو لباس ), این وبلاگ هر هفته با پست های زیاد اپ
کیف چرمی اسپرت زنانه

چرم پرنیا parnia Leather - تولید محصولات چرمی دست دوز
کیف چرمی اسپرت پسرونه آویزی

واردکننده و تولید کننده کیف وکمربند چرمی - کیف چرمی اسپرت پسرونه آویزی - واردکننده تولید و
مدل های کیف و کفش چرم بهاری

مدل های کیف و از آن استفاده کرد و هم کیف اسپرت همچنین کیف پول همرنگ آن نیز به گونه
کیف اسپرت زنانه

چرم پرنیا parnia Leather - تولید محصولات چرمی دست دوز
کیف های اسپرت مارک sanzi

کیف های اسپرت مارک Sanzi در رنگ های شاد و متنوع . قیمت 38000 تومان کد ۰۱ کد ۰۲. کد ۰۳ کد ۰۴
کیف مردانه اسپرت تمام چرم 2013

چرم متین matin leather - کیف مردانه اسپرت تمام چرم 2013 - انواع کیف مردانه و زنانه و مدارک دست
برچسب :