دوربین مدار بسته

راهنمای خرید  دوربینهای مدار بسته      CCTV GUIDE<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

انتخاب یک سیستم دوربین مدار بسته در ابتدا مقداری گیج کننده است .هرچند این راهنما پاسخگوی غالب سوالات شما می باشد.

تعیین هدف استفاده از دوربینهای مدار بسته

تنها مانیتورینگ 

شما تنها نیازمند به نمایش تصویر یک یا چند دوربین می باشید       .

آقای ابراهیمی 68 سال دارد. او به یک سیستم دوربین مدار بسته جهت مشاهده جلوی درب ورودی دارد.              

آقا و خانم ابراهیمی از تماشای پرندگان لذت می برند.آنها یک خانه پرنده در انتهای باغشان ساخته اند و می خواهند غذا خوردن پرندگان را تماشا کنند.

صوفیا نیاز به یک دوربین مداربسته بیسیم جهت مشاهده بچه هایش در باغ دارد.او نیاز به مشاهده فرزندانش از مانیتور و یا تلویزیون دارد.

مانیتورینگ و ضبط

شما نیازمند به نمایش تصویر یک یا چند دوربین و ضبط تصاویر می باشید

فروشگاهها : علی یک فروشگاه را مدیریت می کند و نیازمند به دوربین مدار بسته جهت مشاهده مشتریان می باشد.او   می خواهد قادر به ضبط تصاویر باشد تا در صورت بروز سرقت و دزدی، تصاویر ضبط شده را به پلیس ارائه دهد.

پارکینگها : جهت جلوگیری از سرقت و دستبرد اتومبیلها ، می توان در پارکینگها دوربین مدار بسته نصب نمود. 

مانیتورینگ، ضبط و مشاهده از راه دور

شما نیازمند به استفاده از دوربین مدار بسته جهت نمایش و ضبط تصاویر و دسترسی به آنها از راه دور و از راه اینترنت ، خط تلفن و یا بصورت بیسیم               

فروشگاههای زنجیره ای: جهت مدیریت کلیه فروشگاه ها از راه دور و آگاهی از نحوه برخورد کارکنان با مشتریان ، از این سیستم استفاده می گردد.

جلوگیری از سرقت : در هنگام مسافرتها و از راه دور قادر به مشاهده محیط کار و منزل خود خواهید بود.بدین ترتیب در صورت بروز سرقت و دزدی قادر به تماس با مرکز پلیس و جلوگیری از بروز سرقت خواهید بود.

 

 

سیستم های دوربین مداربسته DIY  ال جی

سیستمهای دوربین مدار بسته DIY ال جی  ، جدیدترین محصول شرکت ال جی ، مخصوص محیطهای ادارای و فروشگاهی    می باشد . این سیستم ها در دو مدل" رنگی "و" سیاه و سفید " ارائه گردیده است.  این سیستم علاوه بر قیمت بسیار مناسب ، از ویژگیهای زیر برخوردار می باشد:

1-  اتصال تا 8 دوربین را فراهم می سازد.

2-  انتقال تصویر و صدا به صورت همزمان می باشد.

3- سیستم های DIY ، علاوه بر انتقال صدا از محیط به مر کز کنترل ، قادر به پخش صدا از مرکز کنترل به محیط می باشند.بدین ترتیب مرکز مانیتورینگ با انتخاب دوربین مورد نظر ، قادر به تبادل صوتی با افراد قرار گرفته در آن محیط می باشد.

4- دوربینهای ال جی علاوه بر انتقال صدا و تصویر به صورت همزمان دارای ورودیهای سنسور می باشند که قابل اتصال به تمامی انواع سنسورها (از قبیل سنسور دود-آتش سیستم های اعلام حریق و سنسورهای تشخیص حرکت و ... )می باشند.

 5- قابلیت نمایش تصویر به صورت کواد 4 تصویری را فراهم نموده است که قابل جابجایی به صورت اتوماتیک بر طبق ترتیب تعریف شده می باشد.

6-  استفاده از دوربینهای حساس به حرکت از جمله موارد دیگر برتری سیستمهای DIY  می باشد.

7- این سیستم نسبت به قطع سیم ها حساس می باشد و از آژیر داخلی برخوردار می باشد.بدین ترتیب با قطع اتصالات آژیر سیستم فعال میگردد وکاربر از وقوع خطر مطلع میگردد.

8- عدم نیاز به تغذیه مجزا برای دوربین ها : بدین ترتیب نیاز به کابل کشی مجدد جهت تامین تغذیه دوربین ها منتفی میگردد.در این سیستم  یک کابل از مانیتور به دوربین وصل می گردد که هم منبع تغذیه و هم اطلاعات تصویر و صدا را انتقال می دهد.

9- این امکان فراهم میباشد که سیستم هشدار دهنده و حساس به حرکت را برای بازه زمانی خاصی تنظیم نمود. مثلا سیستم را طوری تنظیم نمود که اگر در بازه زمانی خاصی که توسط شما  معین میگردد،حرکتی اتفاق بیفتد،آژیر سیستم فعال گردد.

10-نصب و راه اندازی  دوربین ها بسیار آسان می باشد ، بطوریکه هر فرد با کمترین تجربه و اطلاعی در ارتباط با دوربینهای مدار بسته ، قادر به راه اندازی و نصب این سیستم ها می باشد.

 

11- دوربینهای ال جی شامل 18 تا 25 متر کابل فابریک کارخانه می باشد.بدین ترتیب علاوه بر اینکه تاثیر نویز محیط بر کیفیت تصویر دوربینها ، بسیار  کاهش می یابد ، نصب و اتصال دوربینها به مانیتور به سادگی هر چه تمام و در عرض چند ثانیه انجام می پذیرد.

12- تمامی سیستم های ال جی از 18 ماه گارانتی برخوردار می باشند که در تمامی مراکز نمایندگی خدمات پس از فروش  ال جی ، قابل تعمیر و تعویض می باشند.

13- این سیستم ها شامل دفترچه راهنمای فارسی می باشند بطوریکه هر فرد با کمترین اطلاعات از دوربینهای مدار بسته و تنها با خواندن این دفترچه قادر به نصب و راه اندازی این سیستم خواهد بود.

14- این سیستم شامل 3 عدد دوربین و یک عدد مانیتور رنگی 17 اینچ رنگی می باشد.2 عدد از دوربین ها ، مدل استاندارد LVC-CY100NP می باشد و یک دوربین حساس به حرکت PIR  مدل LVC-CS100NP   می باشد که هر کدام از دوربینها شامل 18 متر سیم فابریک کارخانه  و دارای سوکت می باشد.تمامی دوربینها شامل پایه و وسایل جانبی جهت نصب می باشند.مانیتور رنگی این سیستم ، علاوه بر نمایش تصاویر ،  وظیفه تامین تغذیه دوربین ها را بر عهده دارد و به صورت کواد 4 تایی عمل می کند.علاوه بر آن دارای سیستم آلارم می باشد.بدین ترتیب در صورتی که سیم دوربین قطع شود و یا سنسور یکی از دوربینها آلارم دهد ، صدای هشدار مانیتور فعال می شود و تصویر بر روی دوربینی که ایجاد آلارم نموده است فوکوس می نماید.همچنین امکان تنظیم آلارم برای بازه زمانی خاص می باشد.بدین ترتیب می توان سیستم را برنامه ریزی نمود تا در بازه زمانی خاصی آلارم دوربینها فعال شوند.مثلا می توان دوربینها را تنظیم نمود تا اگر در بازه زمانی 10 شب الی 7 صبح  حرکتی در محوطه رخ دهد ، آلارم سیستم فعال گردد ، و تصویر بر روی دوربینی که آلارم داده است متمرکز شود.

15- این سیستم امکان  zoom بر روی تصاویر را فراهم می سازد.بدین ترتیب امکان جابجایی دوربین به صورت مجازی فراهم می گردد و می توان تصاویر را zoom نمود تا با وضوح بیشتری جزئیات تصویر را مشاهده نمود.

16- قابلیت جابجایی بصورت دستی بین دوربینها فراهم می باشد.بدین ترتیب با انتخاب هر دوربین ، تصویر دوربین مورد نظر نمایش داده می شود.

17- علاوه بر تمامی مطالب بیان گردیده ، این دوربینها از ظاهر بسیار زیبا و شکیلی برخوردار می باشند که این سیستم را مناسب  برای محیط های  اداری و فروشگاهی نموده است.

 

*   با توجه به مطالب بیا شده DIY  رنگی به طور خلاصه دارای مشخصات زیر است :

مانیتور رنگی 17 اینچ فلترون /  قابلیت ورودی 8 دوربین به همراه کواد  /  قابل سویچ کردن به صورت اتوماتیک به همراه بلندگو و میکروفن و خروجی و ورودی آلارم و خروجی مانیتور جهت ویدئو

 

دوربین سنسوردار

دوربین رنگی به همراه سنسور دزدگیر

با قابلیت ضبط صدا

به همراه بلندگو و خروجی آلارم

دوربین صنعتی

 برای محیط های خارج و مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی با قابلیت ضبط صدا به همراه بلند گو و خروجی آلارم

 ویدئو صنعتی با قابلیت ضبط 1280 ساعت روی نوار VHS و ضبط 30 ساعت real time با قابلیت ضبط صدا و ورودی آلارم و دارای پورت RS-232

 

دوربینهای  مدار بسته اداری و فروشگاهی

در زیر برخی از مواردی که می بایست در طراحی سیستم های مدار بسته اداری - فروشگاهی مورد توجه قرار گیرد، جهت آشنایی مدیریت محترم به طور خلاصه بیان گردیده است :

1-      ورودی درب ها

در اکثر ادارات و فروشگاهها وضعیت  درب ورودی  به گونه ای است که اختلاف شدت نور داخل و بیرون درب ورودی بسیار زیاد می باشد ، بنابراین در هنگام ورود افراد به اداره و یا فروشگاه اکثر دوربینها با مشکل تنظیم مناسب نور پشت تصویر مواجه هستند.پارامتر BLC  از پارامترهایی است که تمامی دوربینهای مدار بسته با تکنولوژی CCD  از آن بهره مند هستند.این پارامتر امکان تشخیص چهره فردی که وارد اداره می شود را فراهم می سازد.دوربینهای مدار بسته LG با فراهم آوردن کلیه امکانات فوق و داشتن  قابلیت wide dynamic   مناسبترین گزینه جهت انتخاب می باشند. 

2-    گاو صندوق ها و خزانه ها

از آنجایی که گاو صندوق ها و خزانه ها از سطح امنیتی بالایی برخوردار می باشند ، دوربینهای مداربسته در این بخش به عنوان لایه پشتیبان در نظر گرفته می شود.در این موقعیت قالبا از دوربینهای DOME COLOR CAMERA با لنز ثابت استفاده می گردد.دوربینهای دام  ال جی با داشتن حداقل S/NR>50   و TVL>470  ،  مناسبترین گزینه برای این کاربردها می باشد.

 

3-   پیرامون محیط

به منظور ایجاد بازدارندگی ، نصب یک دستگاه دوربین در ورودی  اصلی اداره و یا فروشگاه در نظر گرفته می شود.با این روش متخلفین از حضور دوربین مداربسته مطلع می گردند و  این موضوع می تواند عامل بازدارنده قوی محسوب گردد.در این راستا دوربینهای مخصوص محیط بیرونی با قابلیت تصویر برداری در روز و شب مورد نیاز می باشد.دوربینهای D&N ال جی با در نظر گرفتن کلیه پارامترهای بیان شده گزیئه مناسبی جهت استفاده در محیط های پیرامونی می باشند.

با توجه به مطالب بیان گردیده ، شرکت ال جی یک سیستم اداری فروشگاهی مناسب با در نظر گرفتن کلیه پارامترهای فوق طراحی و ارائه نموده است که علاوه بر ارائه امکانات فوق  از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشند.این سیستم ها با نام DIY معروف می باشند که در دو مدل رنگی و سیاه و سفید ارائه گردیده است . این سیستم ها قابلیتهای زیر را ارائه می دهند :

1-  اتصال تا 8 دوربین را فراهم می سازد.

2-  انتقال تصویر و صدا به صورت همزمان می باشد.

3- دوربینهای ال جی علاوه بر انتقال صدا و تصویر به صورت همزمان دارای ورودیهای سنسور می باشند که قابل اتصال به تمامی انواع سنسورها (از قبیل سنسور دود-آتش سیستم های اعلام حریق و سنسورهای تشخیص حرکت )می باشند.

 4- قابلیت نمایش تصویر به صورت کواد 4 تصویری را فراهم نموده است که قابل جابجایی به صورت اتوماتیک بر طبق ترتیب تعریف شده می باشد.

 

5-  استفاده از دوربینهای حساس به حرکت از جمله موارد دیگر برتری سیستمهای DIY  می باشد.

6- این سیستم نسبت به قطع سیم ها حساس می باشد و از آژیر داخلی برخوردار می باشد.بدین ترتیب با قطع اتصالات آژیر سیستم فعال میگردد وکاربر از وقوع خطر مطلع میگردد.

7- عدم نیاز به تغذیه مجزا برای دوربین ها : بدین ترتیب نیاز به کابل کشی مجدد جهت تامین تغذیه دوربین ها منتفی میگردد.

8- این امکان فراهم میباشد که سیستم هشدار دهنده و حساس به حرکت را برای بازه زمانی خاصی تنظیم نمود. مثلا سیستم را طوری تنظیم نمود که اگر در بازه زمانی خاصی که توسط شما  معین میگردد،حرکتی اتفاق بیفتد،آژیر سیستم فعال گردد.

 

معرفی شرکت ژات و چند نمونه  از  دوربینهای پیشنهادی

(شرکت ژات در جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان ، سیستم درخواستی را به صورت آزمایشی و برای مدت محدود برای شما  نصب و راه اندازی می نماید و سپس در صورت رضایتمندی شما ، مبلغ قرارداد دریافت می گردد.)

201 ZH    این سیستم برای استفاد در منازل,  فروشگاهای کوچک

این سیستم برای استفاده  در مکانها ی که نظارت اهمیت بیشتری نسبت به حفاظت  دارد است وبیشتر مورد استفاده   قشری از مصرف کنند گان دوربین های مدار بسته قرار می گیرد که احتیاج به سیستم ارزان برای نظارت از فروشگاه یا  منزل ویا مکانی که با یک دوربین, استفاده ای مورد نیاز را انجام می گیرد کاربرد دارد .

از جمله قابلیتهای این سیستم  عبارتند از

1-    قابلیت اتصال مستقیم  یک دوربین

2-    ورودی مستقیم صدا

3-    ضبط تصاویر دوربین به مدت نامحدود

4-    پخش تصاویر ضبط شده

5-    امکان استفاده از تصاویر ضبط شده  بعنوان فیلم یا اسلاید

6-    قابلیت اتصال به سویچر برای ارتقا دوربین ها  از 1 تا 64

7-    قابلیت اتصال همزمان به مانیتور جدا  

از جمله مزایای این سیستم  قیمت مناسب ان می باشد

قابل ذکر :

این سیستم ها قابلیت اتصال به مرکز پلیس , تلفن کننده ,هوشدار هنده حرارتی , آژیر در مواقع خطر ,برقع استراری , چشمهای الکترونیکی  برای حفاظت  و حسگر های الکترونیکی  می با شد.

 

این سیستم  برای استفاده در فروشگاه ها , رستورانها , منازل , انبارها

   ZH 202 و ZH 205   

این سیستم برای استفاده در مکانهای  که نظارت و امنیت  هر دو  مهم تلقی  شده   و از قابلیتهای نرم افزاری  وتعداد  دوربین بیشتر  در مکان مورد نظر مورد بهره بری  قرار می گیرد

قابلیت سیستم به عبارت زیر می باشد

 قابلیت اتصال  مستقیم 4  دوربین

ورودی مستقیم  صدا  دوربین

ضبط تصاویر دوربین ها به مدت نا محدود

پخش تصاویر ضبط شده به صورت همزمان

قابلیت پخش تصاویر دوربین ها به صورت همزمان  و جدا

قابلیت ارتقا  تا 16 دوربین

قابلیت های نرم افزاری که میتواند نوع فورمت ضبط , زمان مورد نظر ضبط تاریخ و زمان on, off ثبت اطلاعات ورودی با تاریخ و زمان اجرا و ....

قابلیت اتصال به اینترنت و تلفن برای ارسال یا دریافت اطلاعات تصویری از هر نقطه و کنترول سیستم ودوربینها

 امکان زمانبندی کا ر سیستم ودوربین ها

نمایش 30 فریم در ثانیه تصویر

قابل کنترل در شبکه و اینترنت

دارای سیستم هشتار دهنده حرکتی

این سیستم برای استفاده در فروشگاه ها, منازل, رستورانها, کافی شاپ ها , شرکتها

ZH 203  

این سیستم از نظر سخت افزاری و نرم افزاری سیستمی جامع و کامل برای امنیت و نظارت در نظر گرفته شده است

 با توجه به قیمت مناسب از استقبال خاصی مشتریان برخوردار است .

از جمله قابلیت های این سیستم به  مواردزیر اشاره میشود

1-    قابلیت اتصال مستقیم 4 دوربین

2-    قابلیت ورودی 4صدا مجزا از دوربین ها

3-    نمایش 24 فریم در ثانیه تصویر

4-    ضبط تصاویر دوربین ها به مدت نامحدود

5-    پخش  همزمان تصاویر ضبط شده

6-    قا بلیت ارتقا تا 16 دوربین

7-     هوشیاری نسبت به قطع سیم ها یا اتصال کوتاه

8-    دارای سیستم هشدار دهنده حرکتی

9-    ثبت اطلا عات  تصویری  وثبت کارهای انجام شده کاربر بر روی سیستم با ذکر تاریخ و زمان به صورت فایلهای  مجزا

10-    قابلیت های نرم افزاری بالا (انواع تایمر های مورد نیاز برای ضبط دوربین ها , تایم های مرد نیاز برای  روشن و خاموش شدن سیستم , زمان و تاریخ انتخابی کار دوربین ها , زمان و تاریخ شروع کار و اتمام آن و...

11-    قا بلیت اتصال  به اینترنت یا تلفن  برای  ارسال و دریافت  تصاویر و نظارت بر مجموعه  از هر نقطه وکنترل  دوربین ها

 

 

 

 

برای  استفاده  در  کار خانجات  , هتل ها , پاساژ ها , اما کن عمومی

ZH 204    

این سیستم  با توجه  به  قا بلیت اتصال تعداد بالای دوربین ها و قا بلیتهای  نرم افزاری بالا  برای موار د  پیشرفته حفا ظتی نظارتی منا سب می باشد

قابلیت های این سیستم عبارتند از

1-      قا بلیت اتصال 16 دوربین همزمان بر روی  سخت افزار

2-      نمایش تصویر 120 فرم در ثانیه

3-      قابلیت ضبط نا محدود  تصا ویر دوربین ها

4-      امکان نمونه برداری  از تصاویر  ضبط شده به عنوان  فیلم یا اسلاید

5-      ما نیتورینگ  (امکان نظارت و حفاظت از نقطه ای دیگر  نقطه مرکزی)

6-      امکان اتصال به منیتور  جدا

7-      قا بلیت ارتقا تا  64 دوربین

8-      امکان کنترول دوربین ها از طریق ینترنت وخط تلفن

9-      امکان ارسال و دریافت اطلاعات  و تصاویر دوربین ها  وکنترل انها از طریق اینترنت و شبکه و خط تلفن

10-  قابلیت نرم افزاری بالا  برای اجرا فرامین  از قبیل  شروع ضبط دوربین ها بر اساس تاریخ و زمان , خاموش و روشن نمودن سیستم بر اساس زمان و تا ریخ  , زمان شروع کار دوربین ها بر اساس تا ریخ و زمان و...

11-  مجهز به سیستم آلارم وحساس به حرکت

12-  امکان تهیه نسخه پشتیبانی از تصاویر بر روی CD

13-  امکان تماس  با تلفن  در صورت تحریک سیستم

14-  تحریک در برابر حرکت  در چند ناحیه

یک  تکنولوژی جدید

"موزرو" هرگز نمی خوابد  حضور اولین ربات نگهبان در ایران

مطالب مشابه :

فیبر نوری(لوله نوری) POF ,PCF , QOF در ایران

و نگهداری سیستم مدار بسته و و نصب دوربین مدار بسته نمونه قرارداد
دوربین مدار بسته

در پارکینگها دوربین مدار بسته نصب چند نمونه شما ، مبلغ قرارداد
یک طرح بازاریابی موفق:

فروش و نصب سیستم های امنیتی و حفاظتی ، دوربین مدار بسته ثبت ارسال نمونه کالا و
دوربین های مدار بسته

را دارا می‌باشند که نصب سیستم مدار بسته را دو نوع دوربین مدار بسته وجود سطوح نمونه
طراحی و نصب پله برقی

آموزش دوربین مدار بسته و نمونه فرم کنترل نصب درب و چاهک به شرکت طرف قرارداد
بررسي چالش‌هاي استفاده از دوربين‌هاي مداربسته؛

نمونه قرارداد. نصب دوربين مدار بسته در استفاده از دوربين‌هاي مدار بسته كه در
آنچه باید در مورد فرهنگ آپارتمان نشینی بدانیم؟

اگر برخی مالکین اقدام به نصب دوربین مدار بسته کنند عملی غیر نمونه قرارداد های
برقکار ساختمان

نمونه وظایف. 1. دزدگیر و دوربین مدار بسته مجرب خود پس از عقد قرارداد نیز شما را تنها
آنچه باید در مورد فرهنگ آپارتمان نشینی بدانیم؟

اقدام به نصب دوربین مدار بسته کنند مطابق قرارداد فی سعی شده نمونه ای از
عکس ترس آور از روح یک بچه!!

انگلیسی دوربین مدار بسته ای را در بیرون از خانه خود نصب کرده نمونه قرارداد های
برچسب :