جلسه هماهنگی برگزاری مراسم عید غدیر و همایش بین المللی غدیر در جهرم

وبلاگ خبری باربدنیوز: جلسه هماهنگی برای هرچه بهتر برگزار شدن همایش بین المللی غدیر و جشن عید بزرگ غدیر، با حضور امام جمعه، هیئت امنای غدیریه، مسئولان بنیاد پیمان غدیر و برخی مسئولین شهری در محل بنیاد برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام دژکام با اشاره به اینکه این همایش و جشن غدیر برای امیرالمومنین است و به نام کل جهرم برگزار می شود، بر همکاری و همدلی در سایه اتحاد در جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم تأکید کرد. وی بر برنامه ریزی مناسب در استقبال و احترام به مدعوین و منظم برگزار شدن  همایش بین المللی غدیر تأکید نمود. دژکام از دعوت گروه های و سلیقه های مختلف در این همایش خبر داد و اظهار داشت هیچ محدودیتی در دعوت از تفکرات و سلیقه های مختلف وجود نداشته است. وی پرهیز و خودداری از انجام کار و یا ایراد سخنانی که باعث انعکاس وجهه نا مناسب جهرم شود را در ایام برگزاری همایش خواستار شد و توصیه نمود. وی ابراز امیدواری نمود که این دو مراسم بزرگ و ملی به نحو مطلوب، باشکوه و درخور نام شهرستان جهرم برگزار شود و آغازی  برای برگزاری همایش های اینچنینی در آینده در جهت ارتقای جایگاه شهرستان جهرم باشد.

حجت الاسلام دست داده دبیر همایش غدیر و مدیر بنیاد پیمان غدیر نیز با ارایه توضیحاتی پیرامون فعالیت ها و تلاش هایی که تاکنون در مسیر برگزاری همایش صورت گرفته، از تمامی دستگاهها و ادارات و افرادی که مسئولیتی در برگزاری همایش دارند خواست که در هرچه بهتر و با شکوه تر برگزار شدن مراسم و احترام به میهمانان با توجه به اینکه میهمانانی از کشورهای مختلف،  شخصیت ها و مسئولین کشوری و میهمانانی از شهرها و استانهای اطراف در این همایش حضور می یابند، تلاش نمایند تا مراسمی در شأن صاحب مراسم که امیرالمومنین است، در جهت بزرگ نمودن نام و جایگاه جهرم برگزار شود و سربلندی شهرمان را در پی داشته باشد.

در این جلسه  چنگیز خراس عضو شورای شهر، گزارشی از کارهایی که شهرداری و شورا برای آمادگی برگزاری همایش انجام داده و در دست انجام دارد ارایه نمود. همچنین در مورد آمادگی مهمانسراها از نظر امکانات رفاهی برای میهمانان گزارشی ارایه شد و بر خدمات دهی هرچه مطلوب تر تأکید شد. امکانات و مراحل آماده سازی سالن همایش و محوطه آن از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود. انتخاب مترجم، جهت ترجمه سخنان میهمانان خارجی، انتخاب مجری های توانمند جهت اجرای مراسم افتتاحیه و جلسه تخصصی و مراسم اختتامیه همایش، نصب بنرهای مربوط به همایش در سطح شهر و مسیر های عبور میهمانان، تعبیه محلی برای انجام مصاحبه های رادیو و تلویزیونی، همچنین آماده کردن محلی برای انعکاس اخبار و گزارش های همایش در فضای مجازی توسط اهالی رسانه، اجرای برنامه های دیگر همچون مداحی و ارسال کارت های دعوت و کارت های ورود به همایش و ...  و بسیاری دیگر از مواردی که در برگزاری مناسب همایش نیاز است از صحبت های مطرح شده در این جلسه بود.

5jmpper3eggjfosd720.jpg

mt9b381zh8t8u31b4yy.jpg

wxunr67b77k1mgk5pq.jpg

aga2lenzvlxr4xzimw5.jpg

w7x5ks55cu25uwyq3gcl.jpg

1v6wgte4bd55jj9cffl7.jpg

z59vu8skv4nh89lf03nh.jpg

9wr9fn2qpnatmek8gt2.jpg

7mjtyf80mut2ldczaj.jpg


مطالب مشابه :


نمونه کارت دعوت اولین همایش علمی ،خوشنویسی کشور

نمونه کارت دعوت اولین همایش علمی ،خوشنویسی کشور به مناسبت اولین سالگرد کتابت متن
متن دعوت نامه کنگره شهدا

متن دعوت نامه ای که برای عاشق همیشه به دعوت و حالا سالن همایش های شهدای
تاییداولیه ثبت نام یا دعوت نامه؛پژوپارس نقره ای یا زانتیای مشکی؛ریال یاتومان؛مشایی یا همایش ایرانیان

یا دعوت نامه؛پژوپارس نقره ای یا زانتیای مشکی؛ریال یاتومان؛مشایی یا همایش چشم به راه
کارت دعوت عروسی با فرمول های شیمی

کارت دعوت عروسی شاید هیچ چیز به اندازه یک کارت دعوت با طراحی ویژه همایش شیمی
برگزاری همایش جوان ازدواج آسان زندگی پایدار

آن‌ها به‌عنوان فرهنگ در متن لایه همایش با و دریافت کارت دعوت و پوستر همایش با
دعوت نامه جهت شرکت در جلسه پایان نامه

دعوت نامه جهت شرکت در جلسه تلاش بیهوده به از خفتگی متن کامل سمینارها و همایش
سه سال است دانشگاه پیام نور بوی انار می دهد

چند روز بعد با همین ترتیب، دعوت به مراسم تمام همایش هایی متن کارت دعوت دامادی
متن و حاشیه نشست حامیان روحانی به روایت تصویر

متن و حاشیه قبلی و با کارت دعوت امکان ورود افرادی که کارت و مجوز ورود به این
جلسه هماهنگی برگزاری مراسم عید غدیر و همایش بین المللی غدیر در جهرم

برنامه های دیگر همچون مداحی و ارسال کارت های دعوت و کارت های ورود به همایش و متن سوگند
برچسب :