آرتا تجارت زرین اردبیل، سبلان پارچه سابق


گزارش مدیرعامل سبلان پارچه از توانمندی های بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه؛


سه هزار جوان جویای کار در نساجی اردبیل جذب می شود


مدیر عامل شرکت نساجی آرتا تجارت زرین اردبیل (سبلان پارچه سابق)، از ایجاد زمینه در این شرکت برای استخدام، آموزش و به کارگیری 3 هزار نیروی جوان جویای کار با اولویت نیروهای بومی خبر داد.


image_news_3449.jpg


به گزارش وبلاگ اخبار اردبیل "آرتاویل نیوز"، مهدی مذنبی روز چهارشنبه ششم شهریور ماه در نشستی مطبوعاتی در جمع خبرنگاران استان؛مجموعه گروه کارخانجات سبلان پارچه اردبیل را به عنوان بزرگترین مرکز نساجی کشور دارای زنجیره کامل تولید محصولات نهایی پوشاک معرفی کرد و افزود: نظیر چنین کارخانه ای با مجموعه های کامل تولیدی نه تنها در کشور ما وجود ندارد؛ حتی در کشورهای شاخص تولید کننده پوشاک همچون ترکیه نیز وجود چنین مجموعه عظیمی را شاهد نیستیم.

وی شرکت نساجی آرتا تجارت زرین اردبیل را طلایه دار صنعت نساجی، پوشاک، مد و لباس کشور و منطقه خواند و با اذعان به اینکه زیباترین و با کیفیت ترین مدل ها و لباس ها در این کارخانه تولید شده و در اختیار مردم قرار می‌گیرد، افزود: این کارخانه تاثیرات بی نظیر استانی و منطقه ای در عرصه تولید، اشتغالزایی و ایجاد ظرفیت نقدینگی برای استان و منطقه به همراه داشته است.

مذنبی تصریح کرد: بیش از 4 هزار نفر از جوانان این خطه در این حوزه مشغول فعالیت هستند که در کنار آن راه‌اندازی این کارخانه به افزایش نقدینگی در حوزه تولیدات استان و بسترهای مطلوب و مناسب در زمینه بهبود گردش مالی و اقتصادی استان کمک کرده است.


آرتا تجارت زرین اردبیل - سبلان پارچه سابق 3.jpg


مدیر‌عامل شرکت نساجی آرتا تجارت زرین اردبیل بکارگیری توان تکنولوژی علمی و نیروهای متخصص در قالب این مجموعهرا یادآور شد و ضمن رد شایعه ورشکستگی این شرکت، افزود:درصدد راه اندازی و افتتاح مجموعه دانشگاهی برای تربیت نیروهای متخصص، جوان و زبده هستیم.

وی در همین خصوص افزود:این دانشگاه با محوریت رشته های علم نساجی، مکانیک، الکترونیک و صنایع می‌تواند فرصت و زمینه ارتقاء تربیت و پرورش نیروهای مهارتی ارزشمند و فارغ التحصیلان مجرب را فراهم نماید.

مذنبی با بیان اینکه استان اردبیل تنها استان کشور است که امکان تولید مواد اولیه نساجی و هم دیگر نیازمندی های تولید پوشاک در داخل این استان فراهم است، از عقد تفاهم نامه با تولید ‌کنندگان پنبه مغان برای خرید و ذخیره سازی در نساجی آرتا تجارت زرین اردبیل خبر داد و افزود: وجود این کارخانه عظیم و استراتژیک در استان می تواند ارزش افزوده تولیدات محصولات کشاورزی مرتبط نظیر پنبه را تا 50 درصد افزایش دهد.

وی با اعلام اینکه کشور ترکیه به عنوان مهد نساجی در دنیا پنبه مورد نیاز مصرفی خود را از دیگر کشورها تامین می‌کند، اظهار کرد: این در حالی است که ما در استان و منطقه خودمان می‌توانیم از بهترین و مرغوب ترین پنبه تولیدی در دشت مغان استفاده کنیم.


شرکت نساجی آرتا تجارت زرین اردبیل - سبلان پارچه سابق6.jpg


مدیر‌عامل شرکت نساجی آرتا تجارت زرین اردبیل امکان صادرات تولیدات این شرکت به کشورهای ترکیه، عراق، روسیه، اکراین و کشورهای آسیای میانه را خاطرنشان کرد و افزود: ما حتی می توانیم محصولات متنوعی را در تراز کشورهای اروپایی تولید و صادر کنیم؛ به طوری که برای خرید محصولات شرکت آرتا تجارت زرین تاجرانی از کشورهای ترکیه و آذربایجان تمایل نشان داده اند.

به گزارش وبلاگ اخبار اردبیل "آرتاویل نیوز مهدی مذنبی در پایان سخنان خود با بیان اینکه شرکت آرتا تجارت زرین اردبیل شامل هفت کارخانه بی نظیر در کشور است، اذعان کرد: در حال حاضر این شرکت 650 نیروی انسانی کارآمد و متخصص دارد که در صورت برطرف شدن برخی از موانع و مشکلات در کمتر از یک سال آینده قادر خواهیم بود بیش از 3 هزار نفر نیروی جوان و جویای کار را جذب کنیم.


تجهیزات کارخانه آرتا تجارت زرین اردبیل - سبلان پارچه سابق - بزرگ ترین کارخانه نساجی خاورمیانه1.jpg


****

یادآور می شود؛ کارخانه نساجی و تولید پوشاک آرتا تجارت زرین با زیربنای 120 هزار متر مربعی در زمینی به وسعت 200 هزار متر مربع در شهرک صنعتی فاز 2 اردبیل؛ جنب فرودگاه بین المللی اردبیل احداث شده است.

این شرکت فعالیت خود را در زمینه های ریسندگی، بافندگی، تکمیل و دوخت انواع پارچه و صادرات محصولات تولیدی آغاز نموده است.

از ویژه گی های منحصر بفرد این مجتمع؛ زنجیره کامل تولید پوشاک است که از الیاف شروع شده و خروجی آن پوشاک میباشد.

واحدهای مختلف تولید منسوجات و پوشاک در این مجتمع به شکل جزیره ای کاملاً مستقل هستند که از دریافت پنبه و مواد خام تا تولید البسه در این جزیره ها انجام میگیرد. این  واحد ها شامل کارخانه های ریسندگی – مقدمات بافندگی و ایندیگو – بافندگی جین و پیراهنی – گردبافی – رنگرزی، چاپ و تکمیل –  طراحی ، برش ، دوخت -  و کشو بافی میباشند.

در این شرکت از ماشین آلات مدرن با فناوری های بالا بهره گرفته شده است بطوری که کیفیت بالا ، تنوع محصولات و قابلیت طراحی در فرایند تولید از ویژه گی های آن بشمار می رود.


شرکت آرتا تجارت زرین اردبیل سبلان پارچه سابق5.jpg


url.jpg


انتهای پیاممطالب مشابه :


آرتا تجارت زرین اردبیل، سبلان پارچه سابق

اخبار اردبیل - آرتا تجارت زرین اردبیل، سبلان پارچه سابق - اطلاع رسانی صحیح و صریح در خصوص
فعالیت بزرگترین مجموعه تولید منسوجات خاورمیانه در اردبیل

آرتا تجارت زرین اردبیل (سبلان پارچه سابق) همچنان بر فراز قله . صنعت نساجی کشور ایستاده است
وعده های ناتمام

نماینده مردم اردبیل همچنین معتقد است که مدیریت خصوصی سبلان پارچه متاسفانه بخشی از سرمایه
حضور دکتر حقیقت پور در دانشگاه محقق اردبیلی

ایران 1404 - حضور دکتر حقیقت پور در دانشگاه محقق اردبیلی - محققان جوان بسیج علمی دانشگاه محقق
تخت کلاسیک ساده

فروشگاه اینترنتی(آنلاین)تخت خواب سبلان. فروش اینترنتی لمسه دوزی شده با پارچه درجه
دانلود آهنگ بسیار زیبای گل پونه ها - خواننده : ایرج بسطامی -- download mp3 and music

فعالیت دوباره سبلان پارچه از ماه
برچسب :