امولاتور سگا

امولاتور سگا 

حالا ديگه نوبت امولاتور Sega Genesis يا Mega Drive هستش. اين كنسول در كشور ما به سگا معروف بود و پس از نينتندو (ميكرو) كنسولي بسيار موفق با بازيهايي جالب بود. البته به غير از سگا كنسولهاي ديگه مربوط به سگا هم بودند مثل Master System وGame Gear كه در حد آتاري و نينتندو بودند و SegaCD كه بازيهاي سگا را به همراه صداي كامل و به صورت سي دي عرضه مي كردند. جالب اينكه اين امولاتور همه اين كنسولها رو يكجا مي تونه شبيه سازي كنه!!!!!!!! براي اجرای بازيهاي اين كنسول هم امولاتورهاي متفاوتي هست كه در اينجا يكي از ساده ترين و درعين حال معروفترين اونها رو براتون ميذارم.

 


Kega Fusion 

لینک دانلود 

لینک دانلود کمکی ثابت 

Gens 

لینک دانلود 

 بایوس های لازم برای اجرای بازیهای سگا سی دی 

لینک دانلود

 

تاريخچه سگا:

در سال 1987 كامپيوترهاي 16 بيتي مثل كمودور آميگا و آتاري وماشينهاي آركد بازيهاي كنسول مانند نه چندان خوبي مي ساختند. در اين زمان نينتندو 95 درصد سهم بازار آمريكا و 92 درصد در ژاپن را در اختيار داشت. براي سگا ادامه مبارزه با كنسول مستر سيستمش فايده اي نداشت. حالا زمان يافتن راه جديدي براي رقابت بالاتر بود.
ماشينهاي آركد سگا با بهره گيري از تكنولوژي سيستم 16 بسيار معروف شده بودند. مدير اجرايي سگا يعني هايو ناكاياما دريافت كه اكنون زمان آوردن اين تكنولوژي به كنسولهاي بازي خانگي بود. سگا كار توليد كنسول 16 بيتي جديد خود را بر اساس سيستم 16 آغاز كرد. طرح نهايي آنها بسيار خوب از آب درآمد طوري كه آنها از آن براي ساخت 3 دستگاه آركد ديگر ( MegaTech, MegaPlay and System C) استفاده كردند.اين اكنون بدين معني بود كه هر بازي ساخته شده براي اين ماشينها تقريبا مي توانست به خوبي به كنسول جديدشان منتقل گردد.
آخرين موضوع، يافتن نامي براي كنسول بود.اسم رسمي آن در شركت MK-1601 بود اما به اسم جذاب تري براي عرضه به بازار نياز بود. مديران شركت سرانجام نام Mega Drive را برگزيدند: Mega اسمي بود كه قبلا در تبليغات سگا براي بازيهاي بزرگتر و قويتر بكار رفته بود و Drive اسمي بود كه با سرعت و قدرت همراه بود. سگاي آمريكا از اين اسم محروم بود چون قبلا شركت ديگري آنرا استفاده كرده بود. در عوض آنها از Genesis به معني " در آغاز" استفاده كردند چرا كه سگا آغاز كننده نسل بعدي كنسولها بود.
در ژاپن سگا Mega Drive را در تاريخ 29 اكتبر 1988 به قيمت 21000 ين عرضه شد اما نتوانست بر نينتندو برتري يابد. سگا بزودي محصول آمريكايي خود را در تاريخ 9 ژانويه 1989 عرضه كرد وتاكيد كرد كهGenesis اولين سيستم 16 بيتي حقيقي آنهاست. قيمت اعلام شده 200 دلار بود. در اينجا كار با موفقيت دنبال شد.
عرضه ورژن اروپايي Mega Drive به تاريخ 30 نوامبر 1990 بود. ابتدا در انگليس با بهاي 190 پوند زيرا Master System قبلا در آنجا به خوبي حمايت شده بود. استراليا هم در همان سال كنسول را دريافت كرد.
مگا درايو و جنسيس هر دو باهم قابليت تبادل دارند و در هر جا كه عرضه شدند به خوبي عمل كردند كه اين مديون بازيهاي ورزشي، پلتفرم و ... بود.


مطالب مشابه :


نحوه تنظيم و اجراي امولاتور پلي استيشن 1 و گیم شارک آن

نحوه تنظيم و اجراي امولاتور پلي استيشن 1 و بر دانلود بازی پلی استیشن یک Epsxe
دانلود نرم افزار اجرای بازی های پلی استیشن 2

آن می توانید به بازی های پلی استیشن روی دکمه دانلود کلیک امولاتور پلی
امولاتور سگا

امولاتور سگا در صورتی که بعضی از لینک های دانلود مشکل داشته شبیه ساز پلی استیشن 1
Mario Kart 64

دانلود بازهای پلی استیشن 1و2 پلی استیشن 1 برای بوسیله ی این امولاتور این
امولاتور CPS3

شبیه ساز پلی استیشن 1 برای لینک دانلود. اما امولاتور زیر قادر به اجرای تمامی cps ها می باشد:
امولاتور آتاری 2600

امولاتور در صورتی که بعضی از لینک های دانلود مشکل داشته شبیه ساز پلی استیشن 1
امولاتورهای موبایل: شبیه ساز سگا برای اندروید

برای انجام بازیهای هر کنسول علاوه بر دانلود بازی بازیهای پلی استیشن امولاتور سگا
امولاتورهای موبایل: شبیه ساز آتاری 2600 برای اندروید

در صورتی که بعضی از لینک های دانلود مشکل شبیه ساز پلی استیشن 1 امولاتور جهت
بازیهای نینتندو 64 برای اعضا

*ایران دانلود* دانلود نرم افزار+ انواع بازی های سگا،سوپر نینتندو،نینتندو 64،کامپیوتر،ومبدل
امولاتورهای موبایل: شبیه ساز نینتندو (میکرو) برای اندروید

در صورتی که بعضی از لینک های دانلود مشکل شبیه ساز پلی استیشن 1 این یکی هم امولاتور جهت
برچسب :