چرا سنگ ماه تولد ؟

سنگهای متناسب با ماههای تولد

با توجه به خصوصیات مشترک متولدین هرماه از سوئی و خاصیت ،رنگ  ونوع انرژئی که درسنگها وجود دارد ازسوی دیگر سنگهائی تحت عنوان سنگهای ماه تولد پیشنهاد شده ،به عنوان مثال متولدین فروردین معمولاًً خیلی زود درجاذبه اشخاص و جریانها قرار میگیرند ،این افراد به کمی اقتدار نیاز دارند سنگها و رنگهای قرمز برای متولدین این ماه مناسب است ،بر عکس  متولدین مهر واردیبهشت کمی تند و سر سختند رنگها وسنگهای سبز،صورتی وزرد آنها را نرم میکند،متولدین خرداد خیلی بیش از حد منطقی هستند وتیر ماه بیش از حد احساسی ، مرداد ماهی ها خیلی خلاق و...... (برای آشنائی با خصوصیات بیشتر هر ماه می توانید بدون پرداخت هزینه  به فروشگاه مراجعه کنید)

این رابطه ها دانش کهنی است که با پیشرفت بشر در حوزه های مختلف از جمله فیزیک ،شیمی ،آمار،نجوم،روانشناسی و… مجدداً مورد توجه قرار گرفته و در تمام دنیا از مزایای اسرارآمیزآن استفاده می شود ، پیش از این نیز در بیان ادیان به زبان سربیان شده.

باید توجه داشته باشیم که سنگها و جواهرات نیز همچون تمامی موجودات و آفریده های خالق هستی،دارای تشعشعات و ارتعاشات خاصی هستند وهمچون نیروهای دیگر طبیعت دارای اثرات مثبت یا منفی .

 از زمانهای قدیم ،اعتقاد بر این بوده که سنگها دارای قدرت مافوق طبیعی هستند و بر روی جنبه های مختلف زندگی ما تاثیرات زیادی را بر جای می گذارند.فرستادگان الهی  نیز که علومشان از وحی سرچشمه گرفته و از اسرار و رموز عالم خبر داشته اند توجه خاصی به این موضوع داشته وضمن استفاده از سنگها برای خود ،به دیگران نیز استفاده از آنها را سفارش می کردند، وخواص و فواید زیادی از آنها بیان کرده اند. در متون دینی ادیان دیگرو نیز در فرهنگ مردمان جهان،  در باره انگشتر و فواید نگین آن صدها حکمت و حدیث و افسانه وجود دارد .لازم به ذکر اینکه ممکن است به خاطر عوامل مختلف محیطی، اجتماعی ،درونی و... فردی در جاذبه ای قوی تر قرار گرفته و شخصیتی متفاوت از هم قطاران خود داشته باشد،برای آشنائی بیشتر با خواص سنگها و جواهرات میتوانید به کتابهای موجود در بازارمراجعه فرمائید ( حدود 30 عنوان  کتاب در بازار کتاب موجود است.

 

واما چرا سنگهای ماه تولد:

وضعیت خورشید، ماه، سیارات و ستارگان در هر ماه تاثیرات خاصی بر زمین و اهالی آن می گذارد که این وضعیت شامل نوع و میزانی از انرژی خاص در آن ماه با توجه به فصلها ، دوری  یا نزدیکی به زمین یا خورشید میزان جاذبه یا دافعه آن جرم تاثیر گذار، جبهه های هوا ، بادهای موسمی، حرکتهای وضعی و انتقالی زمین و عوامل تاثیر گذار دیگر  می باشد. میزان انرژی ها درابتدا  تا انتهای ماهها  نیز متغیر است لذا تاثیرات یکسان این نوع انرژی ها بر متولدین هر ماه باعث ایجاد نقاط ضعف یا قوت مشترک در متولدین آن ماه می شود.به عنوان مثال متولدین مهر و اردیبهشت در جاذبه سیاره زهره هستند به این معنا که در این دو ماه بیشترین تاثیررا بر زمین واهالی آن، این سیاره میگذارد که نزدیکترین سیاره به خورشیداست وداغ ترین وخشک ترین، متولدین این دو ماه هم معمولاً خیلی تند و سرسخت , وآتشین مزاجند،خیلی زود جوش می آورند. یا متولدین مردادماه ،در مرداد ماه بیشترین تاثیر را خورشید بر زمین می گذارد .خورشید نماد خلاقیت و نوآوری است و معمولاً متولدین این ماه بسیار خلاق هستند.چاکرای خورشیدی آنها بسیار فعال والبته آسیب پذیر است ومعمولاًدچار بیماریهای گوارشی (بخصوص درمعده) هستند،در عین این که دستگاه گوارش قوی دارند. توضیح اینکه معمولاً ما همان جائیکه قوی هستیم آسیب پذیریم این نقطه ضعف جسمی مرداد است اما در روح وروان او نیز تاثیرات این نقطه  قوت یا به تعبیری نقطه ضعف را می توانید ببینید ،خلاقیت بیش از حد باعث می شود که مرداد ماهی ها مرتباًً از این شاخه به آن شاخه شوند و معمولاً همین باعث ایجاد مشکل برای متولدین این ماه است.

 

نکته دیگری که در مورد متولدین هرماه لازم به ذکر است این که ممکن است متولدین اواخر یک ماه خصوصیات ماه بعد را دریافت کرده باشند،یا متولدین اوائل آن ماه خصوصیات ماه قبل را،در هر صورت گزینه های متعددی نیز می تواند این تقسیم بندی را تغییر دهد.ازجمله قرارگرفتن در جاذبه های خاص یعنی وقتی یک اردیبهشتی در جاذبه یک بهمن ماهی قرار می گیرد قویاً خصوصیاتش تغییر میکند حتی با سرعت خیلی زیاد،یا وقتی کسی در جاذبه سیستمی قرار میگیردخیلی زود تغییر میکند. اما باید توجه داشت که هر کس در جایگاه خودش و با استفاده از نقاط قوت خدادای خودش بسیار می تواند موفقتر باشد با شناختن نقاط ضعفش هم همین طور، وقتی ما به هر دلیلی سعی میکنیم نقش دیگران را بازی کنیم ،با توجه به اینکه ممکن است ابزار لازم را در اختیار نداشته باشیم نمی توانیم در نقش او ایفای نقش موثری را داشته باشیم ولی می توانیم از ابزار های کارآمد خود استفاده کنیم وبیشترین بهره وری را داشته باشیم. این بحث را در بخش "نقش دیگران را بازی نکنیم "مفصلاً باز میکنیم.

 


مطالب مشابه :


خواص سنگها و رنگهاى مرتبط

بورس انگشتر بهرامی - خواص سنگها و رنگهاى مرتبط - ساخت انگشتر و گردنبند نقره با سنگ های اصل
چرا سنگ ماه تولد ؟

از زمانهای قدیم ،اعتقاد بر این بوده که سنگها دارای وخواص و فواید از انرژی خاص در
نکات تصویر از فنگ شویی

انرژی چی زمانی که وارد فضای ما میشود با خود برکت و رحمت خداوندی را می آورد سنگها وخواص
نقاط انرژی پایه

چاکراهها وخواص سنگها و در سطح یین هفت نقطه مشخص می‌شود؛ نقطه 1 انرژی پایه در پایین ترین
موسیقی وفنگ شویی

انرژی چی ( Chi or Qi Energy ) انرژی چی یا کی ، انرژی مثبت و سازنده و یا برکت و رحمت سنگها وخواص
خواص اعجاب انگیز شکل هندسی هرم

ساختمانی از جنس گرانیت و مرمر به وزن 2 تا 70 تن به کار رفته است این سنگها که به انرژی
ازدیاد مس

چاکراهها وخواص سنگها و از طرفی دیگر ازدیاد مس باعث کاهش انرژی بدن می شود که هر دو عامل
گفتگو با پروفسور ابوالقاسم متين

چاکراهها وخواص سنگها و طلا و تمام جهان هستی انرژی است. هیچ چیز خارج از انرژی نیست.
برچسب :