استخدام برای آموزش و پرورش استان (تبریز -مراغه-بستان آـباد) توسط شرکت خصوصی طرف قرار داد

شرایط همکاری در طرح خرید خدمات آموزشی برای دوره های ابتدایی و راهنمایی

داوطلبین همکاری لازم است با مطالعه دقیق شرایط ذیل و قبول نمودن تمام شرایط اعلام شده که از طرف سازمان آموزش و پرورش می باشد اقدام به ثبت نام برای همکاری نمایند . (لینک ثبت نام در ذیل این صفحه موجود می باشد) چرا که هرگونه اعتراض بعدی قابل قبول نخواهد بود .
- شركت فن آوران اطلاعات و ارتباطات شمالغرب ، يك شركت خصوصي مي باشد و در پذيرش افراد براي همكاري شاخص هاي جذب مورد نظر آموزش و پرورش و شركت را اعمال مي كند و با اولويت بندي مشخص ، نيروها را انتخاب مي نمايد .بنابراين ثبت نام در اين سايت هيچگونه حقي را جهت جذب ايجاد نمي كند و شركت به هيچ عنوان ملزم به ارائه دلايل عدم پذيرش كسانيكه شرايط لازم براي جذب را احراز ننموده اند نخواهد بود .

مدارک تحصیلی داوطلبین :با توجه به نیاز آموزش وپرورش به آموزگار در مقطع ابتدایی و دبیر درس حرفه و فن در مقطع راهنمایی کسانی می توانند فرم همکاری را پر نمایند که دارای مدارک تحصیلی ذیل باشند :

آموزگار مقطع آموزش ابتدایی :
مدارک تحصیلی :
رشته علوم تربیتی كليه گرايشها ذيل به ترتیب اولویت :
1- آموزش ابتدایی 2- آموزش و پرورش پیش دبستانی 3- آموزش و پرورش استثنایی 4- آموزش و پرورش عقب مانده ذهنی 5- علوم تربیتی 6- تکنولوژی آموزشی 7- برنامه ریزی درسی 8- برنامه ریزی آموزشی 9- مشاوره 10- روانشناسی تربیتی 11- مدیریت آموزشی 12- تحقیقات آموزشی 13- مدیریت و برنامه ریزی
مقطع تحصیلی : کاردانی یا کارشناسی ( اولویت با کارشناسی می باشد )
جنسیت : زن و مرد
شهرهای محل اجرای طرح : نواحی 5 گانه تبریز - مراغه - بستان آباد

دبیر حرفه و فن مقطع راهنمایی :
مدرک تحصیلی :
1- حرفه و فن 2- رشته های فنی آموزشکده فنی ( الکترونیک ، الکتروتکنیک ،عمران، ساختمان ، معماری ، ساخت و تولید ، مکانیک خودرو و صنایع فلزی )
مقطع تحصیلی : کاردانی یا کارشناسی ( اولویت با کارشناسی می باشد )
جنسیت : فقط مرد
شهرهای محل اجرای طرح : نواحی 5 گانه تبریز – مراغه

تذکر : این شرکت از پذیرش و بررسی پرونده افرادی که دانشجو مي باشند ( حتی ترم آخر) معذور است و شدیداً تاکید می شود که صرفاً فارغ التحصیلان در رشته های مذکور در این طرح می توانند شرکت نمایند .

اولویت های جذب نیرو :
مقطع کارشناسی ، سابقه تدریس ، معدل دانشگاهی ، عضو خانواده فرهنگی و داشتن تأییدیه گزینش به ترتیب معیارهای اولویت می باشند .

تأئیدیه گزینش :

کلیه افراد انتخاب شده به اداره گزینش معرفی خواهند شد و هزینه آن که معادل 180.000 ریال می باشد که باید توسط خود آنها به حساب ملی سیبا به شماره 2173120579002 بنام تمرکز درآمد خدمات گزینش واریز شده و فیش آن به همراه سایر مدارک به این شرکت ارسال گردد . (لازم به ذکر است که واریز مبلغ فوق بعد از پذیرش شما به عنوان همکار الزامی خواهد بود)

تذکر : چنانچه فردی توسط این شرکت جذب شود و پس از چند ماه نتیجه گزینش وی توسط هسته گزینش منفی اعلام شود، همکاری با ایشان بلافاصله خاتمه پیدا خواهد کرد و ایشان حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت و هیچ هزینه ای بابت دوره هاي آموزشي و گزينش به ایشان مسترد نخواهد شد . فقط كليه مطالبات از بابت حقوق ايشان تا آن تاريخ محاسبه و پرداخت خواهد شد.

تذکر : افرادی که نیازی به معرفی اداره گزینش و یا تأیید مجدد گزینش ندارند :
1- افراد دارای تأییدیه گزینش در طول یکسال گذشته .
2- افرادی که دارای تأییدیه گزینش بوده و در سال تحصیلی جاری در مرکز آموزش دولتی یا غیر دولتی مشغول خدمت هستند نیاز به به معرفی مجدد به گزینش ندارند .

دوره های آموزشی بدو خدمت :
مطابق بخشنامه 10/2007/610 مورخ 25/2/86 وزارت آموزش و پرورش ، منتخبین باید در دوره های آموزشی بدو خدمت شرکت نمایند . كه هزینه آن توسط خود افراد پرداخت خواهد شد.دوره آموزشي بدو خدمت 70 ساعت و هزينه آن 350000 ريال ميباشد. لازم به ذکر است شرکت کلیه منتخبین در دوره های بدو خدمت الزامی می باشد و بدون گذراندن دوره های بدو خدمت امکان مشغول به کار در مدارس وجود ندارد .

دوره های آموزشی ضمن خدمت :
هر گونه دوره آموزشی ضمن خدمت که در طول سالتحصیلی از طرف آموزش و پرورش تعیین گردد، منتخبین موظف به شرکت در آن دوره ها می باشند و هزینه آن توسط منتخبین پرداخت خواهد شد .

حقوق و مزایای قانونی :
کلیه حقوق ومزایای قانونی منتخبین بر اساس حداقل قانون کار جمهوری اسلامی ایران و طبقه بندی مشاغل ( گروه ده برای فوق دیپلم و گروه دوازده برای کارشناس ) و بر اساس تعداد ساعات کارکرد و بصورت ساعتی پرداخت خواهد شد . به عبارت دیگر تعداد ساعات قانونی کارکرد در یک هفته برابر 44 ساعت می باشد . اگر کارکرد افراد 24 ساعت باشد، حقوق و مزایای متعلقه بر اساس 24 ساعت پرداخت خواهد شد نه 44 ساعت . همچنین مطابق روال آموزش و پرورش برای روزهای تعطیل رسمی هیچ گونه کارکردی منظور نخواهد شد .به عبارت دیگر منتخبین بر اساس تعداد ساعات حضور در کلاس، حقوق و مزایا دریافت خواهند کرد .
همچنین لیست بیمه منتخبین بر اساس تعداد ساعات کارکردشان به سازمان تأمین اجتماعی ارسال خواهد شد .

شرایط پرداخت حقوق :
- پرداخت حقوق منوط به تأمین بودجه از طرف سازمان آموزش و پرورش استان می باشد و با توجه به تجربه های سه سال گذشته معمولاً پرداخت حقوق از 2 تا 6 ماه تأخیر دارد .
- مبنای پرداخت حقوق ، ساعتی می باشد و کلیه حقوق و مزایا بر اساس ساعات تدریس پرداخت می گردد .
- پرداخت حق الزحمه فروردین ماه 1389بدون لحاظ نمودن تعطیلات نوروزی و از تاریخ 14/1/89 تا 31/1/89 صورت خواهد گرفت .
- برای تعطیلات رسمی حقوق پرداخت نمی گردد .

نکات عمومی :
- هرگونه ارتباط با همکاران از طریق سایت www.ictn.ir و ایمیل [email protected] خواهد بود . داوطلبين بايد بطور مرتب و حداقل روزانه وب سايت و ايميلشان را چك كنند تا در جريان آخرين اخبار قرار گيرند. هرگونه اطلاع رساني در خصوص انتخاب افراد ، زمان و محل شروع دوره بدوخدمت ، مدارك مورد نياز ونحوه تحويل آنها و ... از طريق سات منتشر خواهد شد.
- رعایت نکات اخلاقی ، پوشش اسلامی و حفظ شئونات معلمی و ضوابط و مقررات اداری ، نحوه برخورد با ارباب و اولیاء و دانش آموزان باید دقیقا رعایت گردد .
- نیروهای آموزشی ابتدا توسط پیمانکار به آموزش و پرورش ناحیه / منطقه معرفی و توسط معاونت آموزش و پرورش ناحیه / منطقه به مراکز آموزشی مورد نیاز معرفی خواهند شد .
- عملکرد افراد در طول سالتحصیلی توسط کارشناسان این شرکت و سازمان آموزش و پرورش به طور مرتب بررسی خواهد شد و در صورتی که عملکرد فردی مورد قبول نباشد بلافاصله نسبت به قطع همکاری اقدام خواهد شد و عملکرد خوب افراد ملاک ادامه همکاری در سالتحصیلی آینده خواهد بود .
- شرح وظایف آموزگار باید بطور کامل مطالعه شده و مورد تأیید قرار گیرد .

شرح وظایف آموزگار و دبیر فنی و حرفه ای شاغل در این پست، زیر نظر مدیر مدرسه بشرح زیر انجام وظیفه می نماید :
1- کوشش و اهتمام در بوجود آوردن محیطی کاملاً آموزنده و پرورش دهنده در کلاس منطبق با موازین و معیارهای اسلامی بطوریکه زمینه شکوفا شدن استعدادهای فطری وخدادادی دانش آموزان از هر جهت فراهم باشد .
2- کوشش در ایجاد روحیه نظم و ترتیب و دقت و همکاری و تعاون در دانش آموزان و علاقمند نمودن آنان به تحقیق و تفحص .
3- اجرای برنامه های آموزشی و پرورشی مصوب ( تدریس بموقع کلیه مواد برنامه درسی طبق جدول ساعات کار هفتگی و با زمانبندی سالانه و اهتمام در بهبود کیفیت آموزشی از طریق بکار گرفتن شیوه ها و روشهای جدید تدریس با استفاده از وسایل کمک آموزشی و تهیه طرح درس ).
4- فراهم کردن موجبات ارزشیابی بموقع از پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و تجزیه و تحلیل نتایج آنان و شناسایی علل پیشرفت یا عدم پیشرفت تحصیلی و سعی در تقویت نقاط قوت و اتخاذ تدابیر لازم جهت رفع نقاط ضعف یادگیری دانش آموزان .
5- انجام ارزشیابی تشخیصی ، تدریجی و پایانی برابر آیین نامه ها و دستورالعمل های مربوط .
6- دقت در برگزاری ارزشیابی ها.
7- رسیدگی مستمر به تکالیف دانش آموزان و سعی در حسن خط و بهبود کار آنان .
8- تبادل نظر با معلمان و مشاوران راهنما و شرکت در شوراهای آموزشی و پرورشی مدرسه و گردهمایی ها و دوره های کارآموزی و ارائه پیشنهادی لازم .
9- شرکت فعالانه درگروههای آموزشی مربوط و تبادل نظر با سایر کارکنان در اجرای بهتر برنامه های درسی و ارائه پیشنهاد های لازم در مورد برنامه های درسی پرورشی ، روش ها و وسایل واجرای مصوبات شوراها در حدود مقررات مربوط .
10- همکاری و تبادل نظر با اولیاء دانش آموزان در موارد لازم بمنظور آگاهی از وضع رفتار و تحصیلات دانش آموزان و راهنمایی خانواده ها برای چاره جویی دشواریها و مسائل تحصیلی دانش آموزان با اطلاع مدیر مدرسه .
11- رسیدگی مرتب به پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و ثبت نتایج آن بر اساس مفاد آیین نامه امتحانات ، انجام آزمایش ها و کارهای عملی لازم با توجه به محتوای کتب درسی مربوط .
12- ثبت خلاصه ای از آزمایش های انجام شده و نتایج آن توسط دانش آموزان یا معلم در دفتر مربوطه .
13- دقت ومراقبت در وضع پوشش دانش آموزان و تذکر مطالب لازم به آنان در این زمینه .
14- شرکت فعال در جلسات شورای معلمان واظهار نظر و ارائه پیشنهادهای لازم .
15- توجه به تفاوتهای فردی دانش آموزان وتوجه لازم موردی به دانش آموزانی که در یادگیری نارسائیهایی دارند . 16- سعی در شناسایی ناهنجاری های رفتاری نارسایی های اخلاقی ومشکلات خانوادگی دانش آموزان و همکاری با مدیر و دیگر مسئولین و اولیاء در جهت اصلاح و رفع مشکل آنان .
17- همکاری و معاضدت بامدیر و معاون و سایر معلمان مدرسه در اجرای ضوابط و مقررات دستورالعمل ها و بخشنامه ها .
18- همکاری و مساعدت لازم با مسئولین و حضور بموقع در مدرسه در جریان برگزاری امتحانات .
19- رسیدگی مرتب به حضور و غیاب دانش آموزان و ارائه گزارش های لازم به اولیاء مدرسه .
20- ورود به کلاس قبل از دانش آموزان و خروج از کلاس بعد از آنان و عنداللزوم همکاری با معاونت مدرسه برای مراقبت از دانش آموزان در ساعات تفریح .
21- ارزشیابی و تعیین نمره ( در کلاس های توصیفی مطابق برنامه های ابلاغی استفاده از ابزارها و تهیه پوشه کارو ... )
22- انتقال و ثبت نمرات امتحانی در لیست معلم و کنترل آن و تحویل بموقع به مدیر مدرسه پس از امضاء .
23- همکاری در تشکیل و تنظیم پرونده های تحصیلی دانش آموزان .
24- انجام سایر امور ارجاعی مربوط.

ساعات کار :
ساعات کار بر اساس قانون کار خواهد بود ، وبا توجه به نوع آموزشگاه ابتدایی ویا راهنمایی تحصیلی در نوبت های اول و دوم اجرا می شود . در دوره ابتدایی شش روز هفته و تا 24 ساعت و در دوره راهنمایی تحصیلی روزانه 6 ساعت و هفتگی حداکثر تا 36 ساعت فعالیت خواهند نمود . ضمناً پرداختی بر اساس نفر ساعت خواهد بود


مطالب مشابه :


دانلود رایگان سوالات مصاحبه و گزینش استخدامی ادارات

یک فایل پی دی اف حاوی 395 نمونه سوال مصاحبه و گزینش استخدامی معلمان و سایر ادارات .... دانلود جزوه آمادگی برای مصاحبه آزمون استخدامی,سوالات گزینش آموزش و پرورش.
سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

سوالات آزمون استخدامی، سوالات مصاحبه - سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش - نمونه سوالات استخدامی، سوالات مصاحبه عقیدتی سیاسی، استخدام، جزوه، سوالات
سوالات مصاحبه و گزینش

اندیشه پویای سپاهان - سوالات مصاحبه و گزینش - - اندیشه پویای سپاهان. ... اين پايگاه در جهت ارائه ی آموزش های مربوط به تولید محتوای الکترونیک و کار با نرم افزار ... در اینجا برخی از مسائل مذهبی و سیاسی که هنگام مصاحبه (گزینش) پرسیده میشوند به
استخدام برای آموزش و پرورش استان (تبریز -مراغه-بستان آـباد) توسط شرکت خصوصی طرف قرار داد

مدارک تحصیلی داوطلبین :با توجه به نیاز آموزش وپرورش به آموزگار در مقطع ابتدایی و دبیر ... کلیه افراد انتخاب شده به اداره گزینش معرفی خواهند شد و هزینه آن که معادل
دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی , سوالات رایج در آزمون های استخدامی

سوالات استخدامی پربازدید .... دانلود جزوات سوالات عمومی آزمون های استخدامی, جزوات و نمونه سوالات آزمون های استخدامی, مصاحبه استخدامی, گزینش ... سوالات آموزش و پرورش.
سوالات کتاب جامعه شناسی آموزش و پرورش برای دانشجویان کارشناسی

جامعه شناسی و زندگی - سوالات کتاب جامعه شناسی آموزش و پرورش برای ... 25) چرا ماسیالاس معتقد است که گزینش مفهوم نظام سیاسی به جای مفاهیم قدیمی تر نقطه ی
خلاصه کتاب نگاهی به فلسفه آموزش و پرورش دکتر عبدالحسین نقیب زاده

نگاهی به فلسفه آموزش و پرورش دکتر نقیب - خلاصه کتاب نگاهی به فلسفه آموزش و پرورش دکتر عبدالحسین ... مجموعه سوالات مصاحبه و گزینش دانشگاه فرهنگیان
سوالات متداول در مصاحبه حضوری ...

18 آگوست 2013 ... وبلاگ علمی خبری دانشجو معلمان - سوالات متداول در مصاحبه حضوری . ... درمورد گزینش( مصاحبه دوم): ... اداره آموزش و پرورش استان خراسان رضوی.
برچسب :