نسخه گیاهی برای پسردار شدن

نسخه گیاهی برای پسردار شدن


یک نسخه گیاهی برای پسردار شدن


غلامرضا کردافشاری استاد دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره تعیین جنسیت فرزند اظهار داشت: در تعیین جنسیت در فرزندان ذکور روایات متعددی داریم. از امام صادق (ع) آمده است که مصرف هندبا یعنی کاسنی مایع منی را افزایش می‌دهد و موجب تولد فرزند پسر می‌شود و فرزندخوش سیما، خوش طینت و اصلاح مزاج شده به دنیا آید.

وی گفت: در وسائل الشیعه ج 25 ص 179 و 181 و برخی منابع دیگر آمده است که بر تو باد خوردن کاسنی که منی را افزایش می‌دهد. فرزندان را زیاد می‌کند و مزاج و گرمی ملایمی دارد که باعث پسردار شدن می‌شود و در روایات بعدی اشاره شده است که کسی که می‌خواهد مالش افزوده شود و فرزندش پسر شود کاسنی زیاد بخورد.

این استاد دانشگاه افزود: در کتاب قانون، کتاب مخزن الادویه عقیلی و کتاب تحفه حکیم مومن تنکابنی و کتاب‌های دیگر نحوه خوردن کاسنی توضیح داده شده است که چگونه کاسنی را مصرف کنند و چند ماه قبل از بارداری مصرف شود؟ زن بخورد یا مرد؟ ولی به طور کلی خوردن عرق کاسنی هم اثر دارد.

کردافشاری ادامه داد: اما کاسنی که توصیه شده است مصرف شود،‌ سبزی کاسنی است و صبح زود قبل از طلوع باید چیده شود که هنوز شبنم روی آن است. امام رضا (ع) می‌فرماید کاسنی شفای همه بیماری‌هاست؛ بیماری در بدن نیست که کاسنی بر آن اثر نداشته باشد. کاسنی با شَبنمی که روی آن است مصرف شود و لطافت آن با خرد کردن و خشک کردن از بین می‌رود. کاسنی را از جای تمیزی که کاشته شده است و لطافت دارد، چیده شود.

وی عنوان کرد: برای اینکه اسپرم تشکیل شود و مراحل طی شود؛ حداقل بین 85 روز یا سه ماه قبل از لقاح کاسنی را مرد بخورد. همچنین، اگر مزاج مرد گرم باشد بچه پسر می‌شود، البته مصرف مثل سیب، «به» و گلابی و کُندر در سالم بودن مزاج جنین اثر دارد.

این استاد دانشگاه افزود: مادری مراجعه کرده بود و از زردی نوزادش 2 ماهه خود شکایت داشت، کاسنی تجویز کردم بعد از گذشت یک ماه، هم زردی نوزاد از بین رفته بود، هم تپل تر و با هوش شده بود، اینها همه از اثرات کاسنی است.

کردافشاری خاطرنشان کرد: برای پسردار شدن مواردی را گفتیم، البته جنسیت به مزاج محیط رحم مادر هم ربط دارد و یک سری تدابیری است که محیط رحم خیلی گرم نشود، یا این که اگر سرد است، مقداری تعدیلش کنیم. محیط اگر مقداری اسیدی شود استفاده از بعضی میوه جات و برخی تدابیری که گفتیم، متعادل تر یا عکس آن را پدر و مادر انجام دهند، می‌تواند به سمت دختردار شدن پیش رود.مطالب مشابه :


روشهای پسردار شدن

تغذیه‌ای روبرو خواهد كرد؛ مثلا نخوردن شیر و لبنیات به امید پسردار شدن دانلود بهترین
تعیین جنسیت بچه

اگر هم نطفه منعقد شود آنرا ضعیف كرده و ممكن است نوزاد ناقص شود پس بهترین پسردار شدن
روش پسردار شدن یا دختر دار شدن:

نحوه آميزش براي پسردار شدن : منبع / کتاب راه صلح و علم در بهترین مدرسه ی دنیا
ناباروری و پسر شدن جنین

ناباروری و پسر شدن راه حلی دارد؛ آقایی به آماده می باشد، بهترین وقتی است که
آموزش تعیین جنسیت فرزند قبل از لقاح

بهترین پرستار که انواع راه‌ها و روشهای بالایی به پسردار شدن یا دختر دار شدن
نسخه گیاهی برای پسردار شدن

برای پسردار شدن مواردی را گفتیم، البته بهترین سن بچه‌دار شدن خانم 6 راه برای
روشهای افزایش و قوی کردن منی در مردها

اگر زوجین قصد بچه دار شدن را داشته برای به دست آوردن بهترین اثرات مثبت راه های افزایش
واسه سفت شدن بازو چکار کنیم؟

برای کامل شدن تمرینات نیاز به مقداری باند کشی هم دارید.
دانلود جزوه «توصیه‎های معصومین علیهم السلام برای زیبا شدن فرزند»

دنیایی است بس شگرف که سراسر حکمت و خودشناسی است و راه است تا بهترین در باز شدن
برچسب :