اعلام گازرسانی شرکت گاز تا کماله

شرکت های گاز استانی <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

3 اسفند 92

30 هزار مشترک جدید طی سالجاری به جمع مشترکین گاز استان کردستان پیوستند

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان از افتتاح 48 پروژه گازرسانی با اعتباری بالغ بر 130 میلیارد ریال خبر داد و گفت:...

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان از افتتاح 48 پروژه گازرسانی با اعتباری بالغ بر  130 میلیارد ریال خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون 30 هزار مشترک جدید به جمع مشترکین گاز استان کردستان پیوستند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمد مهدی مهدوی از بهره برداری 31 پروژه گازرسانی روستایی با 2300 خانوار خبر داد و گفت: از این تعداد 3 روستای بانه، 3 روستای دیواندره، 3 روستای سروآباد، 14 روستای سقز و 5 روستای سنندج و در شهرستان‌های کامیاران، مریوان و دهگلان هر کدام یک روستا، از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.
مهدوی گفت: 7 مورد پروژه مسکن مهر، شامل 2 پروژه در دهگلان، 2 پروژه در بیجار و 3 پروژه در بانه  نیز به شبکه سراسری گاز متصل شدند.
وی خاطر نشان کرد: 10  واحد صنعتی نیز در سطح استان تامین گاز می‌شوند که از این میزان4 واحد در سنندج، 2 واحد در بیجار و در شهرستان‌های کامیاران، دهگلان، مریوان و سروآباد هرکدام یک واحد به شبکه گاز پیوستند.
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان این نوید را به مردم کردستان داد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن آخرین شهر استان یعنی  اورامان گازدار شود و افزود: که در فاز اول از روستای دزلی به درکی به طول 8 کیلومتر خط لوله تامین گاز اورامان انجام شده و با اجرای 5/8 کیلومتر دیگر در مسیری بسیار سخت و سنگلاخی و پرپیچ و خم و با شیب‌های بسیار زیاد، گاز به روستای کماله رسیده و ادامه کار به طول 3 کیلومتر نیز پس از مساعدشدن تقریبی هوا به سرعت ادامه خواهد یافت .
وی با بیان اینکه کل تعهدات سال 92 شرکت گاز استان در خصوص اشتراک پذیری   20 هزار مورد  بوده، افزود: امسال و تاکنون  30 هزار اشتراک پذیری  شهری و روستایی جدید با 650کیلومتر شبکه گذاری انجام شده که این میزان بدون افزایش و عدول از سقف بودجه مصوب عمرانی، با رشدی 50 درصدی مازاد بر تعهدات انجام شده است.
محمد مهدی مهدوی با اشاره به اینکه از ابتدای سال‌جاری تاکنون یکهزار و 910 میلیون متر مکعب در سطح استان مصرف گاز طبیعی داشته‌ایم، گفت: در حال حاضر عملیات گازرسانی د ر 80 روستا فعال است و برای  50 روستای دیگر در حال برگزاری مناقصه هستیم.

 گازرسانی تا کماله - اسفند 92

منبع خبر: شرکت ملی گاز ایران


مطالب مشابه :


اعلام گازرسانی شرکت گاز تا کماله

شرکت های گاز استانی . 3 اسفند 92. 30 هزار مشترک جدید طی سالجاری به جمع مشترکین گاز استان کردستان
معرفی شرکت ایمن گستر ماد کردستان

شرکت ایمن گستر ماد دوبین مداربسته سیستم های امنیتی اعلام نشت گاز اعلام حریق سنندج
دانلود پلیر دستگاه دی وی آر برند سامسونگ

شرکت ایمن گستر ماد دوبین مداربسته سیستم های امنیتی اعلام نشت گاز اعلام حریق سنندج
آموزش لرن کردن و پاک کردن حافظه ریموت های BETA

شرکت ایمن گستر ماد دوبین مداربسته سیستم های امنیتی اعلام نشت گاز اعلام حریق سنندج
5 سرویس DDNS رایگان برای استفاده در دوربین مداربسته

شرکت ایمن گستر ماد دوبین مداربسته سیستم های امنیتی اعلام نشت گاز اعلام حریق سنندج
بازار یابی

شرکت ایمن گستر ماد - بازار یابی - دوبین مداربسته سیستم های امنیتی اعلام نشت گاز اعلام حریق
برچسب :