استعلام خلافی خود رو ونمره منفی گواهینامه

4-برای دریافت تلفنی خلافی خودرو فقط کافی است از منزل و یا محل کار خود شماره تلفن ۸۸۲۸۸۸۸۸ را بگیرید و از میزان جرائم و تخلفات وسیله نقلیه خود مطلع شوید.

 (دریافت نمره منفی گواهینامه:

( ارسال شماره گواهینامه به شماره اس ام اس :   1101202020 )


اگر خلافی داشتید قبض خود را به شیوه زیر پرداخت کنید

1- به دستگاه خودپرداز بانک ملی مراجعه کنید و پس از وارد کرد شناسه پرداخت و شناسه قبض، قبض خود را پرداخت کنید. لازم به ذکر است در حال حاضر قبض جریمه و خلافی خودرو را فقط از طریق خودپردازهای «بانک ملی» می‌توانید پرداخت کنی

2-برای پرداخت با تلفن بانک ملی باید با شماره 09622 تماس بگیرید و با وارد کردن شناسه پرداخت و شناسه قبض، آن را پرداخت کنید.

3-پرداخت اینترنتی خلافی  برای پرداخت آنلاین و اینترنتی خلافی خودرو، باید اول وارد سایت بانک ملی به آدرس www.bmi.ir بشوید. سپس از منوی پایین سایت بانک ملی، از قسمت خدمات الکترونیکی، گزینه «پرداخت اینترنتی دسته‌ای قبوض» را انتخاب کنید. حالا شما وارد صفحه پرداخت قبوض شده‌اید.اکنون می‌توانید با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود و شناسه قبض و شناسه پرداخت... را انجام دهید

نکته های امنیتی:

چند نکته امنیتی:

برای اطمینان از شناسه قبض و شناسه پرداخت خود می‌توانید اول آنها را در بخش مورد نظر وارد کنید و گزینه «ثبت این قبض و افزدون قبض دیگر» را بزنید تا مبلغ قبض شما نشان داده شود تا مطمئن شوید همه چیز درست است.

هنگام وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود سعی کنید نیمی از اعداد را با صفحه کلید کامپیوتر خود و نیم دیگر را با صفحه کلید مجازی سایت (بالای صفحه سمت چپ) وارد کنید. این کار به افزایش امنیت کمک می‌کند.

در ضمن توجه داشته باشید که حتما از سایت خود بانک به صفحه پرداخت قبوض وارد شوید. این کار نیز به افزایش امنیت انجام تراکنش کمک می‌کند. علاوه بر این آدرس را در قسمت آدرس بار حتما چک کنید تا درست باشد و حتما هم باید با https شروع بشود. در غیر این صورت، از صفحه خارج شوید. آدرس درست صفحه پرداخت قبوض بانک ملی باید مانند لینک روبرو باشد: https://epayment2.bmi.ir/BillPayment

 

منبع:


مطالب مشابه :


استعلام خلافي خودرو

دنــــياي وبـــــگردي - استعلام خلافي خودرو - آهنگ هاي رپ-پـــاپ-غــمگين -عـاشــقانه و آمـوزش هاي كامپيوتر و اينترنت.
خلافی آنلاین/استعلام خلافی خودرو از طریق اینترنت، پیام کوتاه ، تلفن

اطلاع رسانی - خلافی آنلاین/استعلام خلافی خودرو از طریق اینترنت، پیام کوتاه ، تلفن - وبلاگ محمد جوکار مدرس دانشگاههای ملایر.
دریافـــــــت خــــلافی مــــاشــــین & اســتعلام کارت پایان خــــــــــدمت

مجله اینترنتی باران - دریافـــــــت خــــلافی مــــاشــــین & اســتعلام کارت پایان خــــــــــدمت - [email protected]
استعلام خلافی خود رو ونمره منفی گواهینامه

3-پرداخت اینترنتی خلافی برای پرداخت آنلاین و اینترنتی خلافی خودرو، باید اول وارد سایت بانک ملی به آدرس www.bmi.ir بشوید. سپس از منوی پایین سایت بانک ملی، از قسمت خدمات الکترونیکی، گزینه «پرداخت اینترنتی دسته‌ای ...
اخبار و اطلاعیه

همه چیز درباره دریافت پیامکی و پرداخت اینترنتی خلافی خودرو  33 توسط رسول قربانی در ۸ بهمن ,۱۳۹۲ پرداخت شماره پیامکی جدید برای استعلام مبالغ جرایم و تخلفات پرداخت نشده، توسط اجرائیات و دست‌افزار راهور ناجا اعلام شد.
شماره پیامک استعلام خلافی خودرو و نمره منفی

دولت آباد مرند - شماره پیامک استعلام خلافی خودرو و نمره منفی - مطالب گوناگون وجالب - دولت آباد مرند. ... Google در اين وبلاگ در كل اينترنت. موضوعات وب. مقالات درسی مختلف · معروف ترین موتورها ی جستجوگر در اینترنت · مطالب ادبی.
برچسب :