چگونه گوشی مناسب برای مدیران انتخاب کنیم

همه ی پست هایی که در یک سازمان وجود دارند، مشغله های خاص خود را دارند، اما مدیران هر سازمان //www.bargozideha.com/static/portal/99/999407-176038.jpgیکی از پر مشغله ترین و سخت ترین وظایف تیم را به عهده دارند. این افراد ممکن است مدت زمان زیادی را بیرون از محل کار خود بگذرانند، در جلسات و مراسم های رسمی شرکت کنند و مهم تر از همه اینکه با افراد زیادی در ارتباط باشند. با پیشرفت تکنولوژی گوشی های هوشمند به ما در انجام بسیاری از کارها کمک میکنند. این ها نکاتی هستند که مدیران باید در انتخاب گوشی هوشمند خود در نظر بگیرند.

 

 

1

چگونه گوشی مناسب برای مدیران انتخاب کنیمدو سیم کارته بودن : این موضوع یکی از نکات بسیار مهمی است که مدیران باید در انتخاب گوشی خود به آن دقت کنند. به این خاطر که با افراد زیادی ارتباط دارند و استفاده از یک گوشی دوسیمکارته به مراتب راحت تر و منطقی تر از به کار گیری دو گوشی موبایل است. این موضوع از پراکندگی اطلاعات بین گوشی های مختلف هم جلوگیری میکند.

2

چگونه گوشی مناسب برای مدیران انتخاب کنیمسیستم عامل: اگر چه همه ی سیستم های عامل طرفداران خاص خود را دارند، اما به جرئت میتوان گفت که اندروید بهترین و مناسب ترین سیستم عامل گوشی های هوشمند در ایران است که استفاده از آن و دانلود اپلیکیشن ها ی مربوط به آن به طور قابل توجهی ساده تر از سیستم های عامل دیگر است.

3

چگونه گوشی مناسب برای مدیران انتخاب کنیمظاهر گوشی: همه ی ما میدانیم که مهم ترین نکته ای که باید هنگام انتخاب یک گوشی موبایل به آن توجه کنیم، کارایی گوشی است ؛ اما نمیتوان گفت که ظاهر گوشی موضوع بی اهمیتی است. پس هنگام انتخاب تلفن همراه خود، به ظاهر آن هم توجه کنید تا در جلسات و مراسم های رسمی حس خوبی داشته باشید.

4

چگونه گوشی مناسب برای مدیران انتخاب کنیمباتری : ممکن است یک مدیر بخش زیادی از روز کاری خود را بیرون از دفتر کار خود و در جلسات مختلف بگذارند. پس در نظر گرفتن دوام باتری هنگام خرید گوشی موبایل بسیار اهمیت دارد . انتخاب یک گوشی با باتری که شارژ را برای مدت طولانی نگه دارد، میتواند خیال مدیران را راحت کند.

5

هر کسی میتواند لیست بلند بالایی از گوشی هایی که این ویژگی ها را دارند تهیه کند، اما با وجود همه ی اینها برای انتخاب یک گزینه از بین تمام گوشی های موجود کار ساده ای نیست. پیشنهاد ما گوشی Sony Xperia Z3 Dual است. این گوشی علاوه بر داشتن تمام ویژگی های ذکر شده با توجه به مقاوت بی نظیری که در برابر آب و ضربه دارد، میتواند بهترین گوشی موبایلی باشد که یک مدیر میتواند به طور دائم از آن استفاده کند.

منبع : :phow.ir

     


مطالب مشابه :


چگونه گوشی مناسب برای مدیران انتخاب کنیم

چگونه گوشی مناسب برای مدیران انتخاب کنیم . همه ی پست هایی که در یک سازمان وجود دارند، مشغله
ارزان ترین گوشی های دارای سیستم عامل آندروید

همه چی بلاگ - ارزان ترین گوشی های دارای سیستم عامل آندروید - وبلاگی برای تمام سنین در تمام
انتخاب یک گوشی مناسب

Soltan Savalan - انتخاب یک گوشی مناسب - ساختار ظاهری گوشی های همراه در دو نوع اصلی عرضه می شوند
Huawei Ascend P6

جدید ترین اخبار در مورد گوشی اما یکی از مواردی که در گوشی‌های هواوی مناسب است، رابط
پرطرفدار ترین گوشی های موبایل در دنیا در سال 2013 + عکس

ترین ها - پرطرفدار ترین گوشی های موبایل در دنیا در سال 2013 + عکس - به روایت آمار
بهترین گوشی های اندروید

ترین و سریع ترین گوشی اندرویدی نیست، ولی رابط گرافیکی خوبی دارد و برای همه افرادی که به
بهترین گوشی 2014

وزن مناسب به نسبت رقبا هم جدیدترین و شیک ترین گوشی های لمسی سال 2014:: بهترین گوشی 2014 :
بهترین گوشی های هوشمند بازار

فتوعکستاپ - بهترین گوشی های هوشمند بازار - زیباترین مجموعه عکس های جالب و هنری - فتوعکستاپ
مناسب ترین راه برای اتصال به اینترنت کدام روش است ؟!

اخبار فن آوری اطلاعات - مناسب ترین راه برای اتصال به اینترنت کدام روش است ؟! - اخبار فن آوری
برچسب :