کنگان نیوز " زمان آزمون استخدامی شرکت گاز پارس جنوبي

کنگان نیوز " معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت با تاکید بر برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی گاز در نیمه اول خرداد، تاکید کرد: قرار بود این آزمون در اردیبهشت برگزار شود که به دلیل همزمانی با آزمون علمی دیگر به خرداد موکول شد. ميرمحمد صادقی افزود: برای برگزاری آزمون استخدامی منطقه ویژه اقتصادی پارس‌ که شرکت ملی گاز مسئولیت آن را بر عهده دارد، مراحل کار انجام شده و قرار است در این آزمون 1400 نفر استخدام شوند. کنگان نیوز " معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت با تاکید بر برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی گاز در نیمه اول خرداد، تاکید کرد: قرار بود این آزمون در اردیبهشت برگزار شود که به دلیل همزمانی با آزمون علمی دیگر به خرداد موکول شد. gaz2.jpg کنگان نیوز " به گزارش «خليج فارس»؛ ميرمحمد صادقی افزود: برای برگزاری آزمون استخدامی منطقه ویژه اقتصادی پارس‌ که شرکت ملی گاز مسئولیت آن را بر عهده دارد، مراحل کار انجام شده و قرار است در این آزمون 1400 نفر استخدام شوند. وی با تاکید بر اینکه اطلاعات مربوط به جزییات برگزاری آزمون توسط شرکت ملی گاز منتشر خواهد شد، یادآوری کرد: قرار بود آزمون در 30 اردیبهشت برگزارشود که همزمان شد با به دلیل تداخل با آزمونی دیگر حدود یک هفته عقب افتاده است. کنگان نیوز : آگهی استخدام شرکت ملی گاز براي پارس جنوبی


مطالب مشابه :


دانلود سوالات استخدامی شرکت گاز

آیا منبعی برای مطالعه وجود دارد ؟ بله، شما میتوانید با مطالعه نمونه سوالات عمومی سال های گذشته شرکت گاز و سایر ارگانهای مشابه، در این آزمون به راحتی از رقیبان خود پیشی بگیرید. فروشگاه استخدامی جهت کمک بیشتر به هموطنان متقاضی اشتغال، نمونه ...
استخدام شرکت پالایش نفت اصفهان

کانون فنی مهندسی شرکت گاز استان فارس - استخدام شرکت پالایش نفت اصفهان - خصوصیت قابل توجه در صنعت نفت جوانگرایی است. مقام معظم رهبری - کانون فنی مهندسی شرکت گاز استان فارس.
دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی شرکت گاز، مهندسی کامپیوتر

سوالات آزمون استخدامی، سوالات مصاحبه - دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی شرکت گاز، مهندسی کامپیوتر - نمونه سوالات استخدامی، سوالات مصاحبه عقیدتی سیاسی، استخدام، جزوه، سوالات کارشناسی ارشد 93 رایگان.
کنگان نیوز " زمان آزمون استخدامی شرکت گاز پارس جنوبي

کنگان نیوز _ عبدالصمد بحرینی - کنگان نیوز " زمان آزمون استخدامی شرکت گاز پارس جنوبي - اولین پایگاه خبری شهرستان کنگان _ کنگان نیوز.
برچسب :