برگزاری مراسم " روز مقاومت،ایثار وپیروزی" دردانشگاه پیام نور شیراز

همایش روز"مقاومت،ایثار وپیروزی " در دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس،دراین مراسم که از سوی بسیج اساتید دانشگاه پیام نورو با حضور جمعی ازمسئولین بسیج اساتید،مدیران دانشگاه پیام نور ،اساتید بسیجی ودانشجویان در سالن همایشهای شهید مطهری دانشگاه پیام نور مرکز شیراز برگزار شده بود،شرکت کنندگان یاد وخاطره ایثارگری ها وجانفشانی رزمندگان انقلاب اسلامی در عملیات بیت المقدس را گرامی داشتند.

بنابراین گزارش درابتدای این نشست دکتر سعید مظلومیان رئیس دانشگاه پیام نوراستان فارس با اشاره به عملیات غرور آفرین بیت المقدس وآزادسازی خرمشهر،اظهارداشت: عزت واقتدار امروز ایران مدیون مقاومت وایثارگری رزمندگان در دوران دفاع مقدس وبعد از آن است .

وی اضافه کرد:مقام معظم رهبری از دفاع مقدس به عنوان یک گنج تعبیر فرمودند که امیدواریم برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی بتوانیم از این گنج به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم.

رئیس دانشگاه پیام نوراستان فارس در بخش دیگری از سخنان خود درباره فعالیت بسیج اساتید دراین دانشگاه اظهارداشت: بسیج اساتید دانشگاه پیام نور فارس 23 کانون با 725 عضو و 65 حلقه علمی فعالیت دارد.

دکتر زمانی رئیس بسیج اساتید استان فارس نیز دراین مراسم اظهارداشت:  حماسه سوم خرداد باعث انسجام وهمبستگی ملی شد.

وی  با اشاره به توطئه دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول سی وپنج سال اخیراظهارداشت:برای مقابله با توطئه های دشمنان باید درس هایی که از حماسه فتح خرمشهرآموختیم را امروز در جبهه فرهنگ واقتصاد بکار گیریم.

زمانی تصریح کرد: برخی برای شکستن انسجام داخلی ،تلاش بسیاری برای جدا مطرح کردن مذهب وملیت دارند درحالی که این دو مهم، تقویت کننده ومکمل یکدیگرند .

وی افزود: ما در دوران دفاع مقدس با مذهب از ملیت خود دفاع کردیم.

رئیس بسیج اساتید استان فارس در بخش دیگری از اظهارات خود از تشکیل کمیته اقتصاد مقاومتی در بسیج اساتید استان خبرداد .

زمانی ضمن دعوت از اساتید واعضای هیئت علمی برای حضور مستمر دراین کمیته یادآور شد: از ایده ها وطرح های دانشگاهیان در حوزه اقتصاد مقاومتی استقبال می کنیم.

زمانی با تاکید بر لزوم بررسی اخلاق اقتصادی اظهار داشت:متاسفانه هر فعالیت اقتصادی که می خواهد شکل گیرد،در کنارش یک جریان فساد بوجود می آید که دراین خصوص لازم است عوامل بروز فساد بررسی وراهکارهای مقابله با آن ارائه شود.

سردار عبدا... زاده جانشین بسیج اساتید فارس ویکی از رزمندگان حاضر در عملیات بیت المقدس نیز دراین مراسم به بیان خاطرات خود از عملیات غرور آفرین بیت المقدس و آزادی خرمشهر پرداخت.

وی با بیان اینکه رزمندگان استان فارس در قالب تیپ امام سجاد(ع) پس از رزمندگان خرمشهری،بیشترین حضور در این عملیات را داشتند اظهارداشت: درحماسه عظیم آزاد سازی خرمشهر بیش از 20هزار نفر عراقی به اسارت کشورمان درآمد.


مطالب مشابه :


تجليل از ورزشکاران دانشگاه پيام نور آباده در سالروز فتح خرمشهر

تجليل از ورزشکاران دانشگاه پيام نور دانشگاه پیام نور شماره 07116222267 تماس
خرامه

اعزام کاروان راهیان نور از دانشگاه پیام نور جامع خرمشهر با شماره 07116222267 تماس
سوم خرداد1391

سرپرست دانشگاه پیام نور آزادی خرمشهر به عنوان نیز با شماره 07116222267 تماس
برگزاری مراسم " روز مقاومت،ایثار وپیروزی" دردانشگاه پیام نور شیراز

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خرمشهر ،اظهارداشت با شماره 07116222267 تماس
نکات مهم قبل از انتخاب واحد نیمسال اول ۹۰-۸۹

کشاورزی دانشگاه پیام نور سنندج دانشگاه پیام نور خرمشهر شماره شناسنامه
جزوه حسابداری صنعتی 2

شماره های تماس:40 گروه حسابداری دانشگاه پیام نور انجمن اقتصاد دانشگاه پیام نور خرمشهر
راه اندازی سایت دانشگاه

بالاخره دانشگاه ما هم دارای شماره های تماس:40 انجمن اقتصاد دانشگاه پیام نور خرمشهر
تعطیلی کلاسها

و جمعه 14و 15و 16و 17 آذر ماه دانشگاه شماره های تماس:40 دانشگاه پیام نور خرمشهر
برچسب :