اعتراض تند سالار عقیلی به خبر کذب حوزه هنری


اخبار فرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,سالار عقیلی

سالار عقیلی با انتشار یادداشتی خبر روز گذشته حوه هنری مبنی بر انتشار قطعه «ایران سربلند» به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تکذیب کرد.

 روز گذشته روابط عمومی حوزه هنری خبر از انتشار قطعه «ایران سربلند» با صدای سالار عقیلی و آهنگسازی پیمان خازنی به همت مرکز موسیقی حوزه هنری داد. همچنین حوزه هنری اعلام کرد که موسیقی «ایران سربلند» از تازه‌های تولید مرکز موسیقی در ژانر سمفونیک ایرانی است و این موسیقی ملی‌میهنی به مناسبت سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی ضبط و تولید شده است.

 

اما سالار عقیلی با انتشار یادداشتی  آورده است:«دیروز خبری با تیتر «سالار عقیلی برای انقلاب خواند» روی خروجی برخی از خبرگزاری ها قرار گرفت که محتوای آن را تکذیب می­کنم چرا که قطعه خوانده شده اساسا مناسبتی نبوده و با هیچ جمع و ارگانی قراردادی مبنی بر مناسبتی بودنش منعقد نشده است.

 

اطلاعات منتشر شده در خبر مذکور مربوط به  مجموعه آلبومی است که از مدتی قبل با همکاری من، آقای پیمان خازنی و خانم نسیم شاملو  بر اساس غزل های معاصر در 9آهنگ در حال ضبط است و برای وطن عزیز و مردم شریف کشورم ساخته شده است.

 

باید به استحضار همه مردم ایران  برسانم که کار ضبط این آلبوم هنوز  به پایان نرسیده و گام های آخرش در حال برداشتن است بنابراین هنوز برای آلبوم و قطعات نامی انتخاب نکرده ایم. شاید نگارندگان این خبر صلاح مرا می خواهند اما دروغ نابودی می آورد و جز از راه صدق و راستی نمی توان برای مصلحت کسی گام برداشت.

 

مع الوصف اخباری مبنی بر خواندن قطعه و یا آلبومی با این عنوان با نام سالار عقیلی واقعیت ندارد و از سوی من به شدت تکذیب می شود. بدیهی است  اینجانب حق پیگیری های قضایی را در صورت اثبات تعمد و شیطنت از سوی ناشران خبر برای خود محفوظ می دانم و در صورت احراز این موضوع، مسئله را در محاکم ذیصلاح پیگیری خواهم کرد.

 

امید است اصحاب محترم رسانه از این پس اطلاعات فعالیت های اینجانب را از مشاور رسانه­ای ­ام دریافت نمایند.»

 

 اخبار  فرهنگی  -  ایران  آنلاین