عملکرد مثبتی از خانم ابتکار ندیده ام

مهرداد لاهوتی : عملکرد مثبتی از خانم ابتکار ندیده ام

به گزارش " لات لیل "، مهرداد لاهوتی با تاکید بر اینکه لازم است معصومه ابتکار (رئیس سازمان حفاظت محیط زیست) با مجلس و مردم ارتباط برقرار کند، اظهار داشت: متأسفانه طی این مدت عملکرد مثبتی از ابتکار ندیده‌ایم.

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی متذکر شد: لازم بود حداقل در اوج آلودگی هوای خوزستان، ابتکار برای ابراز همدردی هم که بود در میان خوزستانی‌ها حضور می‌یافت.

وی ادامه داد: همچنین درباره آلودگی هوای تهران نیز باید گفت در این زمینه راهکار و راه حل وجود دارد چرا ابتکار وارد نمی‌شود. همه‌چیز پول نیست. محیط زیست قانون در اختیار دارد و می‌تواند دستگاه‌ها را وادار به تمکین کند.

وی بیان داشت: اینکه محیط زیست هواسنج گذاشته است و شرایط هوا را بیان می‌کند کار مهمی نیست، همه ما این را می‌دانیم

                lahuti2.jpg                           

لاهوتی با اشاره به تردد خودروها و موتور سیکلت‌های فرسوده در کلان‌شهرها ادامه داد: هر دستگاه موتور سیکلت فرسوده ۷.۵ گرم گاز تولید می‌کند، چرا محیط زیست جلوی ادامه روند تردد این دستگاه‌های نقلیه را می‌دهد؟

وی همچنین با اشاره به تردد ۱۰هزار دستگاه تاکسی پیکان فرسوده در کلان‌شهر تهران، اضافه کرد: همه مشکل ما این نبوده که بنزن آلودگی ایجاد می‌کند تا بنزین وارد کنیم. زمانی‌که کشور به مرز خودکفایی رسیده چرا باید بار مالی به دوش آن بیندازیم؟

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس با بیان اینکه کشور در بحث محیط زیست در میان جوامع بین‌المللی ۷۰ پله سقوط کرده است درباره حذف بودجه محیط زیست و انتقاد سکاندار این سازمان از مجلس، گفت: این بودجه قرار بود از محل مالیات بر ارزش افزوده شهرداری‌ها تأمین شود و پول دولت نبود.

به گفته لاهوتی، بنابراین این پول می‌تواند صرف توسعه مترو و بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس‌ها در همان شهرداری‌ها شود.

وی با طرح سوالی مبنی بر اینکه ابتکار با چه برنامه‌ای به خوزستان رفته است؟گفت: رئیس سازمان محیط زیست در مصاحبه‌های خود گفته که بهبود شرایط خوزستان ۱۰ سال به طول می‌انجامد، سوال اینجاست آیا باید مردم تا ۱۰ سال دیگر خفه شوند؟ این گفتارها چه معنی می‌دهد و ابتکار به چه کسی لج می‌کند؟ این حرف مسخره کردن مردم نیست؟

وی با بیان اینکه در تهران در سال حدود ۴ تا ۵ هزار نفر بر اثر آلودگی هوا جان خود را از دست می‌دهند، اضافه کرد: هم‌اکنون ۳ هزار مینی‌بوس و ۱۰ هزار تاکسی پیکان فرسوده در این کلان‌شهر تردد می‌کنند، وظیفه محیط زیست فقط این نیست که بگوید آلودگی هوا چه میزان است چرا که مسئولان متولی باید با قدرت چاره‌اندیشی کنند، بحث جان مردم در میان است./فارس


مطالب مشابه :


ابراز همدردی آذربایجان غربی با ملت و دولت ترکیه

از شهروندان ترکیه در حادثه معدن به ملت و دولت ترکیه با این کشور ابراز همدردی برای جان
پیام تسلیت باشگاه استقلال برای درگذشت خبرنگاران سانحه هواپیمایی

پیام تسلیت باشگاه استقلال برای جدیدترین جدایی ۳ بازیکن قدیمی از جمع آبی ها.
پیام تسلیت باشگاه استقلال برای درگذشت خبرنگاران سانحه هواپیمایی

پیام تسلیت باشگاه استقلال برای جدیدترین باشگاه استقلال ضمن ابراز همدردی
جامع ترین خبر تکمیلی قتل معلم بروجردی به دست دانش آموز

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش در متن ها هیچ اهرمی برای با ابراز همدردی با
عملکرد مثبتی از خانم ابتکار ندیده ام

هوای خوزستان، ابتکار برای ابراز همدردی هم که بود در میان خوزستانی‌ها جدیدترین
زیباترین عکس سال!

این وبلاگ روزانه چندین بار با جدیدترین برای همدردی با و ابراز همدردی
داستانی زیبا و آموزنده از معنای عشق حقیقی با نام "راه ابراز عشق"

داستانی زیبا و آموزنده از معنای عشق حقیقی با نام "راه ابراز متن عاشقانه همدردی; اس ام
چرا سپاه در اعزام نیرو برای مقابله با تروریست های اعزامی به سوریه تاخیر میکند

چرا سپاه در اعزام نیرو برای مقابله متن زیر بخشی سوریه ابراز همدردی کرده و این
برچسب :