تازه های انتخابات مرند و جلفا

در گذشت یکی از اعضای هیات اجرایی <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

خوش خبر : حجت الاسلام عبدالمناف غفاری ، مسئول رسیدگی به شکایات فرمانداری مرند و عضو هیات اجرایی انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی مرند دار فانی را وداع گفت . از خداوند متعال برای این روحانی معزز طلب مغفرت و برای کلیه بازماندگان صبر مسئلت می نماییم .

جواد اسدپور احراز صلاحیت شد

خوش خبر : جواد اسدپور از کاندیداهای هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی که به علت نقص مدارک رد صلاحیت شده بود توانست با ارایه مدارک کافی مشکل خود را رفع نماید و مجددا به جمع کاندیداهای این دوره انتخابات مجلس بپیوندد . با اضافه شدن اسدپور به جمع کاندیداها تعداد نامزدها به 24 نفر افزایش یافت .

ابراز خشنودی شهروندان از صفحه تا انتخابات مجلس

خوش خبر : بسیاری از شهروندان مرند و جلفا و دیگر شهرهای تابعه که نشریه خوش خبر را مطالعه می کنند از چاپ صفحه تا انتخابات مجلس هشتم و اطلاع رسانی مطلوب در مورد کاندیداها در این صفحه و انجام گفتگوهای گوناگون با نامزدهای انتخاباتی و معرفی آنها ابراز خشنودی نموده و مراتب تشکر خود را بصورت حضوری و تلفنی با دفتر نشریه در میان گذاشته اند . ضمن قدردانی از ابراز محبت و لطف شهروندان و مخاطبین محترم نشریه ذکر این نکته ضروری است که نشریه خوش خبر تلاش می نماید به دور از هرگونه حب و بغض و جانبداری افکار و آرا نامزدها را منتشر نماید تا مردم شریف منطقه با در نظر گرفتن توانمندی های آنان مناسب ترین فرد را انتخاب نموده و راهی مجلس نمایند . نشریه خوش خبر هرگونه تخریب و توهین نامزدها را امری مذموم دانسته و محکوم می نماید . همچنین در راستای منافع منطقه خود را ملزم به نقد روشنگرانه فعالیت های مسئولین فعلی شهر می داند تا این نقدها گامی باشد هر چند کوچک در جهت پیشرفت و توسعه منطقه .

بالاخره چاپ و نصب پوستر بله یا خیر ؟

خوش خبر : شاید برای خیلی ها بویژه نامزدهای انتخابات مجلس جای سوال باشد که بالاخره چاپ و نصب پوسترهای تبلیغاتی در زمان تبلیغات ، مجاز شد یا نه ؟ فرماندار مرند در گفتگویی تلفنی با خوش خبر گفت : هنوز تصمیم قطعی در این خصوص اعلام نشده است و بحث بر سر چگونگی تبلیغات ادامه دارد و به محض مشخص شدن نحوه تبلیغات مراتب به تمام کاندیداها ابلاغ خواهد شد .

 


مطالب مشابه :


منطقه آزاد ارس

25 الی 28 آذر؛ چهارمین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی منطقه آزاد ارس برپا می شود
شروع ساخت تله کابین کلیبر

یاور نوری شماره تلفن قلعه دره‌سی کلیبر، علی‌آباد هوراند، فندقلوی اهر، کرانه رود ارس
با خوانندگان

نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد موج ارس نامه
با خوانندگان

منطقه آزاد ارس شهرهای نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد
تازه های انتخابات مرند و جلفا

نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد موج ارس نامه نیوز هانیه نوری
خبر/بازدید رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه اشتوگبرن آلمان از کارخانه تبریز کف

منطقه آزاد ارس شهرهای نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد
خبر انتخاباتی

منطقه آزاد ارس شهرهای نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد
برچسب :