با خوانندگان

شب دوستان بخیر :

نکاتی چند در خصوص شهرمان مد نظر بود که خواستم با دوستان عزیز و مسئولین محترم شهر در میان بگذارم .

- نکته اول تفاوت در سرعت کار تبدیل میادین شهر به تقاطع هست . خاطر دوستان و شهردار محترم باشد، میدان معلم به مناسبت آغاز سال تحصیلی یه شبه تبدیل به تقاطع شد . به طوری که مردم صبح روز اول مهر آنجا را کاملا تقاطعی متحول و زیبا وشیک دیدند . اما میدان محراب الان یک ماه است ( با ماههای ایرانی!! محاسبه کنید ) با سرعت بسیار کند و لاک پشتی به تقاطع تبدیل می شود . حال تفاوت این میدان با آن میدان چیست کارفرمای طرح خودش بیان نماید .

- پیشنهاد می گردد میدان کوچک تقاطع خیابان پاسداران و خیابان پرورش ، میدان قایم واقع در انتهای خیابان ایستگاه نیز حذف و به شکل تقاطع های جدید طراحی گردد که انجام این طرح که قطعا با نظارت شورای ترافیک شهرستان اتفاق افتاده است قابل تقدیر است .

- نکته دوم اینکه سرعت ارایه خدمات در برخی از بانک های دولتی بسیار پایین است . ظاهرا مدیران این بانکها و متصدیان صندوق در این بانک ها علاقه دارند تا مراجعه کنندگان را دقایقی و شاید هم ساعتها معطل نگه دارند تا بانک مربوطه پر مشتری دیده شود . داخل بانک چندین باجه دریافت و پرداخت وجود دارد شماره نوبت که می گیری زمان انتظار را محاسبه می کنی تا به کارهای دیگر هم زمان کافی داشته باشی اما آخر سر متوجه می شوی که مدت انتظار بیش از سه برابر تنظیم زمان شما بوده است . یکی از علل این کندی خدمات رسانی هم عدم توجه متصدیان به فیش های نوبت مراجعه کنندگان است . ضمن تشکر از بازدیدهای سرزده فرماندار محترم جناب آقای کرمی از ادارات شهرستان پیشنهاد می گردد از بانکها و نحوه خدمات رسانی آنها نیز بازدید به عمل آید تا مسئولان بانک ها به این مورد توجه نمایند .

- نکته سوم بازهم مربوط به وضعیت ترافیک در سطح شهر می شود . متاسفانه برخی از خیابان های شهر با طراحی هشتاد سال پیش و با همان حجم زیر بار ترافیک قرار دارند . از آن جمله می توان به خیابان های هفت تیر ، شریعتی ، کاشانی اشاره نمود که دارای عرض بسیار کم و بار ترافیکی بسیار بالا هستند . اما آنچه که تردد را در این خیابان ها بسیار کند می کند توقف خودرو ها در دو طرف این خیابان ها و طبیعتا توقف دوبله برخی از رانندگان که ناشی از پایین بودن فرهنگ استفاده از خودرو و توقف آن می باشد . پیشنهاد می گردد این خیابان ها و معابری با همین شرایط ( مثل کوچه صمصامی ، کوچه جان آقا ، خیابان مسجد جامع ) را توقف مطلقا ممنوع اعلام کنند و بر این قانون نظارت کافی داشته باشند . محاسن این کار اول تردد آسان خودروهای در حال حرکت می باشد . دوم استفاده اصناف و بازاریان از پارکینگ های موجود سطح شهر می باشد و مهمتر از همه پیاده روی حتی چندصد متری صاحبان خودرو ها می باشد که می تواند به نوعی عامل سلامتی آنان نیز باشد . فراموش نکنیم که در حال حاضر در هسته مرکزی شهر پنج فقره پارکینگ وجود دارد .

- نکته چهارم ، دوستان عزیز شما هم اگر در راستای حل معضلات و مشکلات شهر پیشنهادی دارید بصورت نظر و یا ایمیل برای ما ارسال کنید تا اطلاع رسانی نماییم .

با تشکر . شب دوستان بخیر

 

 


مطالب مشابه :


منطقه آزاد ارس

25 الی 28 آذر؛ چهارمین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی منطقه آزاد ارس برپا می شود
شروع ساخت تله کابین کلیبر

یاور نوری شماره تلفن قلعه دره‌سی کلیبر، علی‌آباد هوراند، فندقلوی اهر، کرانه رود ارس
با خوانندگان

نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد موج ارس نامه
با خوانندگان

منطقه آزاد ارس شهرهای نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد
تازه های انتخابات مرند و جلفا

نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد موج ارس نامه نیوز هانیه نوری
خبر/بازدید رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه اشتوگبرن آلمان از کارخانه تبریز کف

منطقه آزاد ارس شهرهای نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد
خبر انتخاباتی

منطقه آزاد ارس شهرهای نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد
برچسب :