منطقه آزاد ارس

25 الی 28 آذر؛ چهارمین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی منطقه آزاد ارس برپا می شود

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: همزمان با هفته پژوهش چهارمین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی منطقه آزاد ارس از 25 الی 28 آذرماه سالجاری در محل سالن آمفی تئاتر آذران در جلفا برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس محسن خادم عرب باغی با اعلام این خبر افزود:  نمایشگاه دستاوردهای علمی، پژوهشی و اختراعات با حضور مراکز آموزش عالی مستقر در ارس و بنیاد نخبگان در 10 غرفه برپا می شود.

وی افزود: در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای پژوهشی و اختراعات 5 پردیس دانشگاهی و موسسات آموزش عالی منطقه آزاد ارس و بنیاد نخبگان و مراکز پژوهشی این منطقه به نمایش عموم گذاشته می شود.

وی گفت: تجاری سازی ایده های علمی و ترغیب پژوهشگران به نوآوری و ایجاد پل ارتباطی بین سرمایه گذاران، پژوهشگران و مخترعین یکی از اهداف مهم این نمایشگاه است.

عرب باغی افزود: برگزاری پانل های تخصصی سرمایه گذاری و پیوند دانشگاه و صنعت و کارگاه های آموزشی از برنامه های جنبی این نمایشگاه خواهد بود.

وی با بیان اینکه تجاری سازی اختراعات امری مهم و نیازمند توجه بیشتر است اظهار داشت: توجه به توانمندی های جوانان و نخبگان دانشگاهی و حمایت از ایده های نو برای تجاری سازی گام بلندی در راستای ارتقاء جایگاه علم و صنعت می باشد.

وی افزود: در بسیاری از نمایشگاه های دستاوردهای علمی و پژوهشی شاهد ارائه طرح های نو توسط جوانان دانشگاهی هستیم که در صورت اجرا قابلیت ایجاد ارزش افزوده فراوان برای کشور خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس سرمایه گذاری در طرح های ارائه شده را مورد تاکید قرار داد و گفت: یکی از مسائل مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد جذب سرمایه گذاران برای عملیاتی کردن طرح های علمی و پژوهشی است.

وی از آمادگی منطقه آزاد ارس برای همکاری با سرمایه گذاران جهت تجاری سازی طرح های نو در قالب استراتژی های برتر این منطقه آزاد خبر داد و افزود: هدف ما از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی صرفا آشنایی با نوآوری های فکری نخبگان ارس نیست بلکه زمینه ای برای آشنایی و جذب سرمایه گذاران است.

وی از سرمایه گذاران دعوت کرد تا ضمن حضور در نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی ارس نسبت به عملیاتی نمودن طرح های ارائه شده نیز توجه بیشتری داشته باشند.


مطالب مشابه :


منطقه آزاد ارس

25 الی 28 آذر؛ چهارمین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی منطقه آزاد ارس برپا می شود
شروع ساخت تله کابین کلیبر

یاور نوری شماره تلفن قلعه دره‌سی کلیبر، علی‌آباد هوراند، فندقلوی اهر، کرانه رود ارس
با خوانندگان

نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد موج ارس نامه
با خوانندگان

منطقه آزاد ارس شهرهای نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد
تازه های انتخابات مرند و جلفا

نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد موج ارس نامه نیوز هانیه نوری
خبر/بازدید رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه اشتوگبرن آلمان از کارخانه تبریز کف

منطقه آزاد ارس شهرهای نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد
خبر انتخاباتی

منطقه آزاد ارس شهرهای نمایشگاه نقاشی هنرمندان مرندی در اداره ارشاد
برچسب :