اخبار

سلام دوستان

این هم از اخبار جدید

 

امين زندگاني در زندان قصر بازجويي مي شود

images/20051117/amin.jpg
 
اين روزها درهاي زندان قصر به روي جمعي از هنرمندان سيما گشوده مي شود تا در سلولهاي آن ، داستاني از سالهاي پيش از انقلاب اسلامي روايت شود.
سريال تلويزيوني «پايان نمايش» از تيرماه به کارگرداني بهمن زرين پور مقابل دوربين رفته است تا براي ماه محرم امسال داستاني تاريخي را تصوير کند. فيلمبرداري اين سريال از روز دوشنبه در زندان قصر آغاز شده و تا 14 روز ديگر ادامه دارد و احتمالا تا بهمن ماه امسال به طول خواهد انجاميد. بهمن زرين پور در اين سريال بخشي از وقايع تاريخ معاصر ايران را در مقطع زماني سالهاي 40 به تصوير مي کشد. محور حوادث ، زن و شوهر جواني به نامهاي حامد و گلچهره هستند. آنها شهرستاني هستند و حامد به دليل مبارزات سياسي دستگير مي شود و به زندان مي افتد. گلچهره به دنبال او به تهران مي آيد و اين مساله سرآغاز ماجراهايي است که در سريال به تصوير کشيده خواهد شد. تصويربرداري اين سريال از 18 تيرماه در يکي از مسافرخانه هاي خيابان چراغ برق تهران آغاز شده است.
«پايان نمايش» به تهيه کنندگي رضا انصاريان براي گروه فيلم و سريال شبکه يک سيما توليد مي شود. عطر گل ياس و آواي فاخته ، سريال هاي قبلي اين کارگردان است که براي شبکه يک سيما ساخته شده است.
در اين سريال به قيام 15 خرداد ، توجه ويژه خواهد شد. آزيتا حاجيان نيز انتخاب و بازيگرداني بازيگران را به عهده دارد. امين زندگاني در نقش حامد کاتبي ، دانشجوي دانشگاه تهران است که به جرم فعاليت هاي سياسي در سال 42 دستگير و روانه زندان مي شود. او به مدت 4 سال در زندان به سر مي برد و به دليل فعاليت سياسي تحت بازجويي و شکنجه قرار مي گيرد. سولماز غني هم نقش همسر او را ايفا مي کند. مينا جعفرزاده ، اسماعيل شنگله ، محمود عزيزي ، اميررضا دلاوري ، محمد عمراني ، شهرام عبدلي ، ابراهيم آبادي ، سهيلا رضوي ، فريبا متخصص و شمسي فضل اللهي از ديگر بازيگران سريال هستند که مقابل دوربين ناصر محمود کلايه ايفاي نقش مي کنند. سريال پايان نمايش ، در 15 قسمت 50 دقيقه اي براي گروه فيلم و سريال شبکه يک سيما توليد مي شود. بهرام بادرام پور، طراح صحنه و نيلوفر محلاتي ، طراح لباس در کنار مهين نويدي ، طراح چهره پردازي سريال ، حال و هوا و شخصيت هاي اين سريال را به مقطع زماني داستان نزديک کرده اند. گفتني است ، پس از تصويربرداري بخش يادشده گروه براي ادامه تصويربرداري به ايستگاه راه آهن شيرگاه مي رود و ادامه صحنه ها تا پايان کار در تهران پيگيري خواهد شد. اين سريال بهمن ماه امسال پخش مي شود.

----------------------------------------------------------------------------------

طنز «کلانتري 99» را از شنبه ببينيد

khashayar%20rad.jpg

بالاخره پس از جابه جايي هاي بسيار ، مجموعه طنز «کلانتري 99» از شنبه آينده از شبکه تهران پخش مي شود.
لوکيشن اصلي اين مجموعه که سعيد عالم زاده آن را کارگرداني کرده ، يک کلانتري است که در آن اتفاقات ريز و درشت و تلخ و ناگواري مي افتد تا بتواند نظر بينندگانش را براي 90 شب به خود جلب کند. اين مجموعه 13 بازيگر ثابت دارد. مهدي صباحي ، خشايار راد ، امير غفارمنش ، شهاب عباسي ، هدايت الله سجادي و مصطفي اعلايي بازيگران مردي هستند که در کنار افسانه ناصري ، نفيسه روشن ، زهرا ولدبيگي و ساناز شمس در اين مجموعه ايفاي نقش مي کنند. اگر دلتان براي محمود بصيري و بازيهاي شيرين او تنگ شده است به شما مژده مي دهيم او هم در اين مجموعه حضور دارد و نقش يک دکه دار را در نزديکي کلانتري بازي مي کند. گيتي معيني نقش همسر او را ايفائ مي کند و متين عزيزپور هم شاگرد اوست.
----------------------------------------------------------------------------------

ماجراهاي خانم وکيل جاي ريحانه رامي گيرد

images/20051115/tv.jpg
 

بعد از اتمام سريال ريحانه ، شبکه 3 سيما قصد دارد مجموعه تلويزيوني «... و خداوند عشق را آفريد» را به آنتن پخش بسپارد.
کارگردان اين مجموعه مسعود شاه محمدي است که پيش از اين مجموعه هايي چون ديروز ، امروز ، فردا ، مزه خوب کودکي ، اين زميني ها و... را کارگرداني کرده است.
مهتاب نصيرپور ، آرش مجيدي ، نيکو خردمند ، داريوش اسدزاده ، مهوش وقاري ، رحيم نوروزي ، سيما تيرانداز ، رامتين خداپناهي ، مرضيه طهماسبي ، محسن افشار ، نگين هوشان ره ، صديقه کيانفر ، سينا رازاني ، ستاره پسياني ، افشين کتانچي ، آيدا کيخايي و... بازيگراني هستند که در اين مجموعه به ايفاي نقش مي پردازند. اين مجموعه مي کوشد با نگاهي اجتماعي در هر قسمت علاوه بر طرح يک داستان ، گوشه اي از مشکلات انسان معاصر را از زواياي گوناگون به تصوير بکشد. «و خداوند عشق را آفريد» در 16 قسمت 45دقيقه اي به تهيه کنندگي اسماعيل عفيفه در گروه فيلم و سريال شبکه 3 تهيه شده است. «...و خداوند عشق را آفريد» زندگي زن وکيلي (مهتاب نصيرپور) را روايت مي کند که با خانواده اش زندگي آرام و بي دغدغه اي را مي گذراند اما زندگي در مسير او آدمها و ماجراهاي مختلفي مي گذارد که باعث مي شود نگاه او به پيرامونش عوض شود. در اين مجموعه سهيل نوروزي ، محمد قومي ، صالح حبيبي و محمديوسف قوچاني به ترتيب به عنوان تصويربردار ، طراح گريم ، صدابردار و طراح صحنه و لباس همکاري کرده اند. «و خداوند عشق را آفريد» شنبه ها از اين شبکه پخش خواهد شد.

--------------------------------------------------------------------

تقدير از سازندگان برنامه ها و سريال هاي ماه مبارک رمضان

مراسم تقدير از عوامل و دست اندرکاران ويژه برنامه ها و سريالهاي ماه مبارک رمضان با حضور مرتضي ميرباقري ، معاون سيما در محل آمفي تئاتر اين معاونت برگزار شد.
در اين مراسم که مديران شبکه ها نيز حضور داشتند ، ميرباقري با اشاره به اين که 4 ساعت و نيم از اوقات فراغت مردم با رسانه ملي سپري مي شود ، گفت : ماه مبارک رمضان امسال شاهد خلاقيت ها و ابتکاراتي در حوزه برنامه هاي نمايشي بوديم.
در اين گونه آثار به مباحث ماورايي براساس تفکر ديني و اسلامي پرداخته شده بود و طرح مسائل اجتماعي نيز از ديد سازندگان اين آثار دورنمانده بود. وي در ادامه گفت : مخاطبان سيما استعداد پذيرش مسائل جدي تري را دارند بنابراين نويسندگان ، تهيه کنندگان و کارگردانان بايد با جسارت بيشتري موضوعات متفاوت را طرح کنند. به گزارش روابط عمومي سيما در ادامه اين مراسم از عوامل سريالهاي مرده متحرک ، او يک فرشته بود ، متهم گريخت ، براي آخرين بار و ويژه برنامه هاي حوض فيروزه ، حريم آفتاب ، زلال ، باغ شادونه ، آفتاب شرقي ، اخلاق و اقتصاد ، کيميا ، شبانه ، جزر و مد ، پرسش ، ماه آسماني ، ويژه برنامه سحر ، افطار و نمايشگاه قرآن کريم ، فصل عاشقي و جشن رمضان تقدير به عمل آمد.

 


مطالب مشابه :


مسافرخانه های تهران، مهمانپذیر در تهران، لیست آدرس و تلفن

یکی از انتخاب های مسافران در سفرهای کوتاه مدت و خصوصا کاری به تهران، اقامت در مسافرخانه ها و مهمانپذیرها است. مخصوصا زمانی که هزینه اقامت یکی از معیارهای اصلی باشد. در ادامه لیست کاملی از مسافرخانه های تهران به همراه آدرس و شماره تلفن آنها آماده کرده ...
مسافرخانه تهران

مسافرخانه های ارزان ایران - مسافرخانه تهران - ... مسافرخانه های ارزان ایران · مسافرخانه تهران. تهران مسافرخانه نیکو ۰۲۱۳۳۹۰۷۴۷۳. + نوشته شده در پنجشنبه شانزدهم شهریور 1391ساعت 14:19 توسط مسافر | نظر بدهید · صفحه نخست · پست الکترونیک
از هتل ها و مسافرخانه های ملارد چه خبر ؟

به دوستم گفتم: ديدي، هتل و مسافرخانه يوخدور، بنا بر اين همينجا مهمان هستي! دوستم نپذيرفت و گفت: ولي من راحت نيستم. حقيقت را بخواهي بخشي از اين اصرار به خاطر آسايش خودم هست. چند ساعت بعد، دوستم راهي تهران شد و در يکي هتل هاي اطراف ميدان ...
اخبار

گلچهره به دنبال او به تهران مي آيد و اين مساله سرآغاز ماجراهايي است که در سريال به تصوير کشيده خواهد شد. تصويربرداري اين سريال از 18 تيرماه در يکي از مسافرخانه هاي خيابان چراغ برق تهران آغاز شده است. «پايان نمايش» به تهيه کنندگي رضا انصاريان ...
سفري که اي کاش نمي رفتيم! و فقری که ای کاش نبود!

بگذريم و بيشتر از اين حالتان را خراب نکنم. صد رحمت به مسافرخانه هاي ميدان راه آهن تهران. به هر مصيبتي بود اين شب را صبح کرديم، که اگر مجبور نبوديم هيچ وقت به اين مسافرخانه ها نمي رفتيم. پنج شنبه را براي غار قوري قلعه، تاق بستان و بيستون ...
در حسرت شانزه لیزه! - باقری

بعد ما را به مسافرخانه کوچکی در داخل فرودگاه بردند که صد رحمت به مسافرخانه های محله عرب های تهران! با اتاق هایی به اندازه یک سلول انفرادی وتخت هایی که روی هم قرار داشت و گفتند که حمام شما هم با دیگران مشترک است (نوعی گرمابه .
خاطره یک نماز

خاطره یک نماز. حدود سی سال قبل هیجده یا نوزده ساله بودم . برای پیگیری کاری اداری به تهران آمده، و در یکی از مسافرخانه های حوالی میدان توپخانه (امام خمینی فعلی) اقامت کرده بودم . اداره ای که باید به آن مراجعه می کردم در اطراف میدان انقلاب فعلی قرار داشت .
12 اسفند؛ محاکمه "کفتار پیر تهران" به اتهام تعرض به دختران بیمار

با توجه به سوابق متهم در بلامکان بودن و احتمال تردد "محمدعلي" در مسافرخانه هاي منطقه باب همايون ، بلافاصله تصوير وي در اختيار مديران مسافرخانه هاي منطقه قرار داده شد تا در صورت شناسايي، بلافاصله موضوع به پايگاه هفتم پليس آگاهي تهران بزرگ اعلام ...
مولا ويلا نداشت !!!

*7- در اين شعر به يكي از خيابان هاي قديمي در جنوب شهر تهران (ميدان توپخانه) به نام «ناصرخسرو» اشاره مي شود كه كانون اقتصاد قاچاق و تبه‎كاري‎هاي خاص بود. قديمي‎ترين مسافرخانه هاي تهران كه بيشتر مأمن مهاجران بي‎كار روستايي و شهرستاني بود در اين ...
معرفی بافت قدیم تهران و بناهای آن ( بافت عودلاجان )

این تحولات را نفوذ فعالیت های دست دومی که در این بخش جذب می شدند تا سرعت داده مشکلات عودلاجان را می توان به اجمال ، اینگونه برشمرد : 1)مسافرخانه ها سبب افزایش جمعیت غیر بومی شدند که اینک همان جا زندگی و کار می کنند . 2) نفوذ صنایع و احداث ...
برچسب :