بلوز زنانه یقه هفت مدل توری

سلام.دوستان زیادی در خواست کرده بودند که یک بلوز را باتوضیحات کامل بافت قرار دهم تا به سادگی وبدون هیچ مشکلی بتوانند یک لباس برای خود ببافند.

این بلوز یقه هفت با سجاف سرخود بافته شده است  وشما میتوانید در این فایل توضیحات کامل وتصویری بافت مدل توری بانقشه بافت و بافتن یقه هفت ویقه پشت و روش بافت آستین وحلقه آستین لباس به طور کامل آشنا شوید.

 

جهت دریافت آموزش بافت بلوز زنانه یقه هفت مدل توری مبلغ 3000 تومان از طریق لینک زیر پرداخت نموده تا رمز فایل آموزش برای شما ارسال شود. در ضمن نحوه پرداخت را می توانید در پست ثابت مشاهده نمایید.

 


مطالب مشابه :


مدل یقه

بزرگترین مرکز خیاطی سطح کشور - مدل یقه - بزرگترین سایت آموزش خیاط و دریافت سفارش خیاطی - بزرگترین مرکز خیاطی سطح کشور.
آشنايي با انواع يقه ها و كاربرد آنها (Collar)

این یک (wrap) بلند است که معمولا عمق کمتری نسبت به یقه هفت دارد. این مدل یقه در تاپ ها و جنسهای تریکو و کشباف کاربرد بیشتری دارد. این مدل یقه نیز برایخانم‌هایی که بالاتنه بزرگی دارند مناسب است. این مدل سینه ها را از آنچه هست کوچک‌تر نشان ...
بلوز زنانه یقه هفت مدل توری

هنردر خانه - بلوز زنانه یقه هفت مدل توری - مجموعه ایی از کارهای دستی و هنرهای خانگی.
پرده پذیرایی مدل یقه شل25

گالری پرده آپادانا محمدشهر کرج - پرده پذیرایی مدل یقه شل25 - مدلهای جدیدپرده آشپزخانه پرده اتاق خواب وپرده های جدید2014گالری عکس وژورنال جدیدپرده انواع مدل پرده - گالری پرده آپادانا محمدشهر کرج.
50 مدل یقه ی کت / مجلسی و اسپرت

سعی کردم که همه جور یقه ای رو برای هر نوع سلیقه ای بگذارم. از کت رسمی و شیک، تا یقه ی مجلسی. شکلک دخترانه 5254. این پست ( حدود 50 تا مدل یقه ی متفاوت) شامل: یقه های خاصصص; یقه های مجلسی; کت های کار دست; کت های اسپرت شیک; یقه های بلوز ...
برچسب :