پرسش و پاسخ بهمن ماه - اسفند ماه

سئوال اول

میخواستم از آقای اکبری بپرسم که بر چه معیاری نقش هاشونو انتخاب میکنن؟ واین که میخواستم ازشون تشکر کنم به خاطر بازی خوبشون در سریال پنجره

پاسخ عبدالرضا اکبری به سرکار خانم بهار

با تشکر فراوان از اینکه وقت میگذارید و سریال های ما رو می بینید.

در رابطه با سئوال شما باید بگویم برای هر بازیگری انتخاب نقش کار سخت و مهمی است. چون می تواند در سرنوشت کار تاثیر بگذارد ، البته نباید به وسواس بی انجامد چون ممکن است که بسیاری از کارها را از دست بدهد. نگاهش باید شناسنامه و هویت داشته باشد شروع و پایان داشته باشد و در روند رو به رشد قصه ، اوج و فرود، تحول و دگرگونی ایجاد کند و تاثیرگذار باشد. صرف نظر از قد و قواره و اندازه وحجم و بزرگی و کوچکی نگاهش این لباس باید برتن هنرپیشه اندازه باشد و خوش بنشیند.

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : سرکار خانم بهار


سئوال دوم

با سلام . آقای عبدارضا اکبری من شما را خیلی دوست دارم . خصوصا بازی زیبای شما در سریال مزد ترس و همچنین مجوعه بازی با مرگ را از یاد نمیبرم . شما بازیگر محبوب آن روزها در دهه 70 بودید .
و حالا که در دهه 90 قرار گرفتیم من هنوز هم از بازی شما لذت میبرم .
باید به عرض برسانم که مجموعه بازی با مرگ را دارم و همه قسمتهای آن را از تلویزیون ضبط کردم و دنبال سریال مزد ترس هم هستم و اکنون که در مرز 30سالگی هستم دنبال خاطرات اوایل دهه 70 هستم
دو سوال از شما داشتم :
بازیگر نقش آزاد که به عهده بازیگر ترکیه ای ( صالح کرمزی ) بود چگونه با شما و سایر بازیگران بازی میکرد مگر ایشان زبان فارسی را میفهمید که مقابل بازیگران ایران و خصوصا شما به راحتی بازی میکرد ؟
و آقای حمید تمجیدی کجا هستند ؟ دیگر فیلمی از این کارگردان تولید نشده است !
خواهشا سری به وب اینجانب که یکی از خدمت گذاران به عرصه فیلم و تئاتر کودک و نوجوان هستم بزنید وپاسخ این دو سوال را هم بفرمایید .
باتشکر از شما هنرمند بزرگ و توانا .

پاسخ عبدالرضا اکبری یه جناب اقای عمو رضا

بی نهایت ازشما دوست عزیز سپاسگزارم. صالح کرمزی هنرمند ترکیه همانند دیگر بازیگران ترک دیالوگ ها رو به زبان ترکی استانبلی می گفتند و ما هم به زبان فارسی ، هردو می دانستیم کجا جمله هایمان تمام می شود. هم آنها سناریو رو خوانده بودند هم ما. بنابراین آنچه بین ما حاکم بود فوت و فن و قواعد بازیگری بود که در همه جای دنیا یک شکل است بدها این سریال دوبله شد که نتیجه اش همین است که تماشا می کنید. اقای تمجیدی در خارج از کشور به سر می برند بد ازسریال چند سریال دیگر کار کردند که موفقیت این سریال را نداشت.

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : عمو رضا


سئوال سوم

سلام استاد؟ از کدوم از نقشاتون بیشتر راضی بودید و هستید؟

پاسخ عبدالرضا اکبری به خانم بهار

فیلم ها و سریال هایی که مردم پسندیدند و ارتباط خوبی با مخاطب برقرار کردند مورده علاقه خودم هم هست از جمله : مزد ترس ، پهلوانان نمی میرند ، روزهای اعتراض ، تولدی دیگر ، عملیات ۱۲۵ ، فیلم سنمایی سرعت ، پناهنده ، بی پناه ، روز شیطان ، عملیات منگرو

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : بهار


سئوال چهارم

من خیلی دوس دارم که در مورد خانواده آقای اکبری عزیز اطلاعاتی داشته باشم مثلا اینکه خانوم محترمشون چند سالشونه ؟ بعد اینکه اگه امکانش هست یه عکس هم ازشون بذارین

پاسخ عبدالرضا اکبری به سرکار خانم مهلا

من هم سلام و عرض ادب دارم خدمت شما و باید به عرض برسونم ما یک خانواده ۴ نفری هستیم ، ۲ پسر دارم به نام های عرفان و پندار. پندار بازیگر است و رشته تحصیلی عکاسی و عرفان رشته روابط عمومی. همسرم خانه دار است و سن و سالشون هم محفوظ!!!

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : مهلا


سئوال پنجم

سلام اقای اکبری خسته نباشید . اقای اکبری من واقعا از طرز بازیگری تان در سریال خیلی تشکر می کنم .] اقای اکبری اگه اقای شهابی را دیدید سلام مارا به ایشون برسانید . اگه میشه شماره اقای شهابی را به من بدهید چون میخواهم از طرف همه ی هواداران به ایشون سلام برسانم . اگه بدید ممنون میشم.[ناراحت) خواهش میکنم

پاسخ عبدالرضا اکبری

دوست عزیزم سلام. تشکر میکنم ازشما ، شماره بازیگران محفوظ باید بماند، در ضمن با ایشون تماسی ندارم اگر هم شماره ای می خواهید از طریق روابط عمومی صدا و سیما اقدام کنید.

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : هوادار اقای اکبری و شهابی


سئوال ششم

آیا شما موهایتان را رنگ میکنید؟

پاسخ عبدالرضا اکبری به جناب اقای مسعود

تاکنون رنگ نکرده و رنگ طبیعی خودش است مگر در فیلم ها به خاطر گریمی متفاوت.

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : مسعود


سئوال هفتم

تنها ملاک ایشان برای بازی در فیلم ها و سریال ها چیه؟

پاسخ عبدالرضا اکبری به سرکار خانم عالیه

فیلم ها و سریال ها باید درست نوشته شده باشند و اصول و قواعد فیلمنامه نویسی را رعایت کرده باشند و موضعی برای گفتن داشته باشند. دیالوگ های قوی و پرداخت نیز از جمله این ملاک ها است.

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : عالیه


سئوال هشتم

باسلام و خسته نباشید خدمت آقای عبدالرضا اکبری عزیز و بزرگوار .امیدوارم که حالتون خوب ٍ خوب باشه .
1.تا به حال چند بازی با پندار عزیز ( پسر بزرگوارتون ) داشتین و آیا آنها فیلم بوده یا فقط سریال ؟
2.از کدام یک از این سریالهایی که خودتون در اون بازی می کردین یا بازی می کنین از کدامها خوشتون میاد :
باغ گیلاس - تولدی دیگر - پس از سالها - پهلوانان نمی میرند ( البته اگر اشتباه نکرده باشم و ذهنم یاری می کنه ) - پنجره ( که متاسفانه من بعضی از قسمتهاش رو دیدم ... منظورم این هست که جسته - گریخته دیده ام بگذریم ! )


3. در چه فیلمی به شکل امام خمینی رحمت الله علیه ظاهر شدید ؟؟؟؟
( می خوام بدونم و ببینم حدسم درست هست یا نه ... فقط جوابتون رو می خوام بدونم چون بارها عکسش رو دیدم در مجله های قدیمی و حتی الان از توی اینترنت )


4.اگر این سریال یا فیلم پخش شده در چه سالی و چه شبکه ای پخش شده ؟
5. آیا به دیدن طرفدارانتون هم میایید ؟
6. غذای مورد علاقه تون چی هست ؟
7. مدل ماشینتون چیه ؟ ( البته ببخشید که انقدر سوالام خصوصی شدند ) به خاطر این هست که کاملا نمیشناسمتون .
8.به غیر از پندار عزیز چند فرزند دیگر دارید ؟
9.دوست دارید به وبلاگ طرفدارانتون هم سری بزنین یا خیر ؟
10 . اهل کتاب خوندن از نوع رمانش هم هستین یا نه وقت نمی کنین ؟
دیگه فعلا" سوالی ندارم و براتون از صمیم قلبم آرزوی موفقیت و سلامتی و شادی دارم .

پاسخ عبدالرضا اکبری به سرکار خانم ماهرخ

سلام و درود بر شما، من خوبم و امیدوارم شما هم خوب باشید. من با پندار در سریال ها و فیلم های متعددی بودم از جمله سریال پس از سال ها، سریال روزها، بوی غریب پاییز، فریاد سکوت... سریال تولدی دیگر، پهلوانان نمی میرند، اغما، پرواز در حباب.. روزهای اعتراض در فیلم سینمایی فرزند صبح به کارگردانی بهروز افخمی نقش حضرت امام خمینی را بازی کردم که هنوز اکران نشده.. از همه شما طرفداران خوب بی نهایت سپاسگزارم و بیشترین راه ارتباط با طرفداران همین اینترنت است.. به غیر از پندار یک پسر دیگر به نام عرفان دارم، رمان و کتاب های تاریخی را دوست دارم و کتاب های نمایشنامه و فیلم نامه زیادی خوانده ام
ایام به کام .... یا علی .

سئوال فوق پرسیده شده از طرف ماهرخ


سئوال نهم

من یه سوال در مورد بازیگری داشتم خیلی ها هستن که میگن جون سینما خرابه ولی خود من بر این باورم که فقط به خاطر یه چند نفر هست که با وجود اونا این حرفو در مورد محیط سینما میزنن میخواستم بدونم گفته من درسته یا کلا خدایی نکرده اینطوره؟ اگه جواب این سوالمو آقای اکبری لطف کنن بدن ممنون میشم

پاسخ عبدالرضا اکبری به سرکار خانم شیدا

دوست عزیز و ارجمند در محیط سینما هم همانند جاهای دیگر آدمهای خوب و بد و متوسط وجود دارند این خود آدمها هستند که می توانند محیط خودشان را سالم نگه دارند و در حفظ و حراست آن بکوشند و ادب و احترام و اخلاق و انضباط حرفه ای را در آن حاکم کنند.

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : شیدا


سئوال دهم


سلام خدمت بازیگر خوب توانمند کشورمون آقای اکبری .

ببخشید من ازتون یه سوال دارم.

می خواستم بگم نظرتون درباره آقای سید شهاب الدین حسینی چیه و اگه بخواید حدود یک یا دو بند در مورد
ایشون بنویسید چی میگید ؟ منتظر جوابتون هستم

پاسخ عبدالرضا اکبری به سرکار خانم پروانه و آیدا

درود بر شما. شهاب حسینی یکی از رفقای خوب و هنرمند من است، بنده ازاین بابت بر خود می بالم. ایشان هنرمندی با خصوصیات ویژه دور از غرور و تکبر خاکی و بی ریا و عاشق بازیگری هستند. بازیگری توانا که در اکثر نقشهایش درخشیده و هنوز بخش عظیمی از قدرت بازیگریش کشف نشده.

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : پروانه و آیدا


سئوال یازدهم

سلام .
مرسی از اطلاعتون .
چندتا سوال شخصی دارم .
میگن راه نفوذ در دیگران فهمیدن ارزوهاشونه .ارزوی بزرگ دوران کودکیشون چی بوده؟
و الان چه ارزویی دارن؟

پاسخ عبدالرضا اکبری به سرکار خانم عالیه جون

سلام و درود بر شما، هر آدمی از کودکی تا پیری سرشار از آرزوهاست، به بعضی از آنها می رسد و بعضی ها نه.. از کودکی یادم نمی آید چه آرزوهایی داشتم.. در نوجوانی عاشق بازیگری شدم و دوست داشتم که در مقام خوبی در این رشته برسم، الآنم آرزو دارم که همه با هم مهربان باشند و همدیگر را اذیت نکنند.

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : عالیه جون


سئوال دوازدهم

با سلام خدمت بازیگر محبوب و توانمند اقای اکبری...
خواستم بدونم شما در حال حاضر مشغول چه کاری هستید؟؟
و صادقانه بفرمایید طرفدار کدوم تیم فوتبال هستید؟؟

پاسخ عبدالرضا اکبری به سرکارخانم نازگل

سلام، در حال حاضر فیلم سینمایی گنجینه پنهان به کارگردانی جواد مزدآبادی، را به پایان رساندم، و فعلا در استراحتم. از میان تیم های فوتبال ضمن احترام و ارزشی که برای یکایک بازیکنان قدیم و جدید و تیم های مختلف دارم ولی تیم استقلال را دوست دارم

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : نازگل


سئوال سیزدهم

سوالم در مورد سريال دلنوازانه ميشه بگن نظرشون در مورد خانم قريشي و بازيشون چيه اگه ميشه يه خاطره از سريال دلنوازان و خانم قريشي بگن
البته ببخشيد كه سؤالم طولاني شد

پاسخ عبدالرضا اکبری به سرکار خانم هدیه

در سریان دلنوازان، خانم قریشی خوب درخشیدند، بازیگر تلاشگر با ادب و خوش آتیه ای هستند و اگر کمی دقت کنند به جایگاه رفیعی در این رشته می رسند. دلنوازان برای من پر از خاطره بود.

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : هدیه


سئوال چهاردهم

سلام آقای آکبری.من خیلی بازیه شمارو دوست دارم و به نظر من خیلی زیبا بازی میکنید.بازیتون آرامش خاصی بهم میده.من بازیگر تئاتر هستم و از بچگی تو این حرفه بودم.میخواستم قبل از ورودم به سینما یا تلویزیون کلاسای بازیگریه شمارو طی کنم.ولی طبق اطلاعاتی که دارم شما خیلی وقته که تدریس نمیکنید.میتونم دلیلشو بپرسم؟چون من و خیلی های دیگه دوست داریم از تجربه های شما استفاده کنیم.
ممنون

پاسخ عبدالرضا اکبری به سرکار خانم نفس

متشکرم از لطف شما، من هم برای شما آرزوی موفقیت دارم. همانطور که می دانید خیلی وقت است که تدریس نمی کنم و بیشتر مشغول بازیگری هستم. راجع به تدریس و بازیگری و آموزش در اینگونه آموزشگاه ها به نقطه نظر خاصی رسیده ام که در این فرصت کفایت نمی کند. و شاید جایی بتوانم نقطه نظر خود را بیان کنم.

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : نفس


سئوال پانزدهم

سلام خدمت آقای اکبری
خیلی دلم می خواست بدونم که آقا ی اکبری از کدوم فیلمشون بیشتر راضی هستند و بازی در کدوم فیلمشون رو بیشتر دوست دارن

پاسخ عبدالرضا اکبری به سرکارخانم سیما

سلام و عرض ادب. فیلم های زیادی وجود دارد که در جواب های گذشته از آنها نام بردم.و اینکه مردم باید از فیلم ها خوششان بیاید و ارتباط برقرار کنند.

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : سیما


سئوال شانزدهم

سلام.اقای اکبری ممنون می شوم پاسخ دهید.

1/ آیا شغل دیگری دارند(شغل دوم)
2/ تعداد فرزندان
3/ وضعیت تاهل
4/ سال تولد دقیق ایشون . روز و ماه
5/ ایمیل شخصی ایشون
6/ نسبت شما با ایشون
7/ و همچنین اگر ممکنه چند تاعکس شخصی ایشون رو برام ایمیل کنید
ممنون از شما و یه دنیا آرزوی موفقیت برای آقای اکبری
منتظرم

پاسخ عبدالرضا اکبری به سرکارخانم نازنین

خیر شغل دیگری ندارم و تنها از طریق بازیگری امرار معاش میکنم. دوفرزند دارم. متاهل هستم و برای شما آرزوی موفقیت دارم.

سئوال فوق پرسیده شده از طرف : نازنین


مطالب مشابه :


بیوگرافی بازیگران اصلی سریال مادرانه

تولدی دیگر (داریوش فرهنگ ، ۱۳۷۸) در قلب من (حمید بیوگرافی بازیگران سریال
بیوگرافی کارگردان عزیز آقای (رامبدجوان)

» بیوگرافی بازیگران تولدی دیگر: نوعی دیگر:
مصاحبه با مانی نوری، مهران ضیغمی، فاطیما بهارمست

بیوگرافی بازیگران. همان بازیگر خردسال 7ساله سریال تولدی دیگر است، كودك دوست‌داشتنی
پخش مجدد مجموعه تلویزیونی تولدی دیگر با حضور استاد عبدالرضا اکبری از شبکه تهران

پخش مجدد مجموعه تلویزیونی تولدی دیگر با حضور گزارش سریال بیوگرافی بازیگران و
«دارین حمزه» بازیگر فیلم های اسلامی و غیر اخلاقی؟!

البته بازی او در تولدی دیگر مورد توجه اهل او در سریال سوری بیوگرافی بازیگران.
پرسش و پاسخ بهمن ماه - اسفند ماه

بیوگرافی بازیگران و پشت سریال تولدی دیگر، پهلوانان نمی میرند، اغما، پرواز در حباب
عکس های جدید محمد حاتمی +بیوگرافی

عکس های جدید محمد حاتمی +بیوگرافی بازی در نمایش”تولدی دیگر بازیگردانی سریال ها
برچسب :