بهترین وانت های فول سایز جهان - عکس ماشین ، عکس موتور - بهترین پیکاپ های دنیا

آکایران :zoomit.ir - محمد حسین جعفری: وانت ها علاوه بر کارایی بسیاری در صنعت حمل و نقل، همواره علاقه مندان خاص زیادی نیز دارند. این رده از خودرو ها با چهره ی خشن و جذاب خود نظر بینندگان زیادی را به خود جلب می کنند. برای اطلاع از بهترین وانت های حال حاضر جهان با زومیت همراه باشید.
بهترین پیکاپ های دنیا

بهترین پیکاپ های دنیا

برگزیده ها: بهترین وانت های فول سایز جهان هنگامی که صحبت از پیکاپ های غول پیکر و قدرتمند می شود، نا خودآگاه وانت های آمریکایی در ذهن تداعی می شوند. با توجه به رقابت زیاد در این رده از خودرو ها، دیگر توانایی های کشندگی وانت ها تنها پارامتر تعیین کننده نیستند. ظاهر این خودرو ها طی چند سال گذشته تغییر زیادی کرده اند و با توجه به اندازه بزرگ آن ها، اکنون می توان پیکاپ های فول سایز را یکی از عوامل جلب توجه نامید.
بنا به گزارش برگزیده ها : امکانات رفاهی زیادی نیز به این دسته از وانت ها افزوده شده است. طبق بررسی جرمی کلارکسون مجری سابق برنامه تاپ گیر از فورد F-150 رپتور، وی از امکانات و توانایی های این خودرو در کنار قیمت مناسب آن شگفت زده شده بود. در ادامه نیز به معرفی بهترین خودرو های موجود در این رده خواهیم پرداخت.
فورد F-150
قویترین وانت های دنیا

قویترین وانت های دنیا همواره از خودرو های سری F فورد به عنوان بهترین پیکاپ های جهان نام برده می شود. فورد برای ادامه ی پادشاهی خود در این رده به استفاده گسترده از آلومینیوم در بدنه و شاسی F-150 مدل ۲۰۱۶ پرداخته است که بدین وسیله وزن این خودرو نسبت به نسل قبل خود کاهش چشمگیری تجربه کرده است.
,بهترین وانت های فول سایز جهان وانت,بهترین وانت ها,پیکاپ,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلفورد در این خودرو از پیشرانه های خورجینی ۳.۵ لیتری ۶ سیلندر و ۵ لیتری ۸ سیلندر استفاده کرده است. هم چنین امکان انتخاب پیشرانه های خورجینی ۶ سیلندری ۲.۷ و ۳.۵ لیتری توربوشارژ اکوبوست نیز موجود است.
 شورولت سیلورادو ۱۵۰۰
,بهترین وانت های فول سایز جهان وانت,بهترین وانت ها,پیکاپ,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلشورولت سیلورادو در طراحی بدنه به قالب اصلی خود وفادار باقی مانده است. این خودرو از تعلیق و فرمان دقیقی بهره می برد که باعث می شود حس رانندگی یک خودرو ی با سایز متوسط به راننده منتقل شود.
,بهترین وانت های فول سایز جهان وانت,بهترین وانت ها,پیکاپ,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلشورولت در نسل جدید سیلورادو از پیشرانه ۶ سیلندر ۴.۳ لیتری با گشتاور ۳۰۵ پوند فوت در کنار پیشرانه های قدرتمند ۵.۳ و ۶.۲ لیتری ۸ سیلندر، استفاده کرده است. نکته فوق العاده، مصرف پیشرانه ۴.۳ لیتری این خودرو است که در هر ۱۰۰ کیلومتر تنها به ۹.۸ لیتر سوخت احتیاج خواهید داشت!
جی ام سی سییِرا ۱۵۰۰
,بهترین وانت های فول سایز جهان وانت,بهترین وانت ها,پیکاپ,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلجی ام سی سییِرا برادر دوقلو شورولت سیلورادو است و تشابهات بسیاری به خصوص در زمینه قابلیت های فنی دارند. تفاوت های اصلی این دو خودرو امکانات رفاهی بیشتر و بدنه ی شکیل تر جی ام سی است که قیمت بالاتر آن را نسبت به سیلورادو توجیح می کند.
,بهترین وانت های فول سایز جهان وانت,بهترین وانت ها,پیکاپ,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلجنرال موتورز در سییِرا از پیشرانه های مشابه سیلوراده استفاده کرده است. پیشرانه ی پایه ۶ سیلندر ۴.۳ لیتری در کنار پیشرانه های عظیم ۵.۳ و ۶.۲ لیتری ۸ سیلندر که توانایی تولید بیش از ۴۰۰ اسب بخار نیرو را دارند.
دوج رَم ۱۵۰۰
,بهترین وانت های فول سایز جهان وانت,بهترین وانت ها,پیکاپ,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل دوج رَم برخلاف رقبای خود هنوز نمونه های دو در را به بازار عرضه می کند. این خودرو هنگام نیاز بسیار قدرتمند و خشن خواهد بود و در سایر مواقع سواری نرم و صندلی های راحت آن شما را شگفت زده خواهد کرد. می توان از رَم به عنوان خودرو همه روزه نیز استفاده کرد.
,بهترین وانت های فول سایز جهان وانت,بهترین وانت ها,پیکاپ,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلپیشرانه استاندارد دوج رَم نمونه ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری با قدرت ۳۰۵ اسب بخار است. برای عاشقان قدرت بی حد اندازه، دوج پیشرانه ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری از نوع Hemi را در نظر گرفته است که توانایی تولید ۳۹۵ اسب بخار را دارد. پیشرانه بهینه ۶ سیلندری ۳ لیتری توربو دیزل نیز در دسترس است. تمامی مدل های رَم از گیربکس ۸ دنده اتوماتیک بهره می برند و نیرو به چرخ های عقب و یا هر چهار چرخ منتقل می شود.
تویوتا تاندرا
,بهترین وانت های فول سایز جهان وانت,بهترین وانت ها,پیکاپ,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل تویوتا تاندرا در نسل جدید خود از طراحی عضلانی تری بهره می برد. هم چنین طراحی داخلی خودرو به نحو زیبایی انجام شده است. جلو پنجره عظیم کرومی تاندرا این خودرو را به رقبای آمریکایی خود شبیه کرده است.
,بهترین وانت های فول سایز جهان وانت,بهترین وانت ها,پیکاپ,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلتویوتا در تاندرا از دو پیشرانه خورجینی ۸ سیلندر به حجم های ۴.۶ و ۵.۷ لیتر و به قدرت ۳۱۰ و ۳۸۱ اسب بخار استفاده کرده است تا کاربران آن هیچ گونه ضعفی را تجربه نکنند.
فورد F-150 رپتور
,بهترین وانت های فول سایز جهان وانت,بهترین وانت ها,پیکاپ,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل می توان از F-150 رپتور به عنوان فراری دنیای پیکاپ ها نام برد. این خودرو که بر اساس مدل پایه ی F-150 تولید شده است، امکانات و قابلیت ها بیشتری را به همراه دارد. تولید F-150 رپتور در بازه ی زمانی ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ متوقف شد ولی فورد مدل ۲۰۱۷ این خودرو را اخیرا معرفی کرده است. این پیکاپ برای سفر در تمامی شرایط محیطی طراحی شده و یک آفرود واقعی است. این خودرو از فاصله ی دو محور ۳.۳۷ متر در مدل پایه و ۳.۶۸ متر در مدل سوپر کرو بهره می برد.
,بهترین وانت های فول سایز جهان وانت,بهترین وانت ها,پیکاپ,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلفورد در F-150 رپتور از پیشرانه جدید ۳.۵ لیتری ۶ سیلندر با تکنولوژی تزری مستقیم سوخت استفاده کرده است. این پیشرانه از بلوک جدید آلومینیومی و سر سیلندر بهبود یافته در کنار سیستم سوخت رسانی ارتقا یافته فورد بهره می برد. هم چنین فورد برای اولین بار از گیربکس جدید ۱۰ سرعته خود را بر روی رپتور استفاده کرده است.
 نیسان تایتان
,بهترین وانت های فول سایز جهان وانت,بهترین وانت ها,پیکاپ,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلنیسان تایتان پس از معرفی در سال ۲۰۰۴ به آرامی به فراموشی سپرده شد تا نمایشگاه خودرو دیترویت ۲۰۱۵ که نیسان از مدل ۲۰۱۶ این خودر پرده برداشت. تایتان در نسل جدید خود ظاهر عضلانی تری به خود گرفته است. اما هم چنان طراحی بدنه ی آن نسبت به رقبای خود ساده تر و به دور از هیجان است.
,بهترین وانت های فول سایز جهان وانت,بهترین وانت ها,پیکاپ,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلنیسان در نسل جدید تایتان از پیشرانه ۸ سیلندر توربودیزل به قدرت ۳۱۰ اسب بخار و گشتاور ۵۵۵ پوند فوت ااستفاده کرده است. وظیفه انتقال قدرت نیز بر عهده جعبه دنده ۶ سرعته خودکار خواهد بود. نیشان اعلام کرده است که پس از مدت اندکی از عرضه تایتان، پیشرانه های ۶ و ۸ سیلندر بنزینی نیز در دسترس خواهد بود.