‫عمر باتری هواوی میت ۸ (Huawei Mate 8) مشخص شد، عالی‬ -آکا - عمر باتری mate 8

عمر باتری mate 8

عمر باتری mate 8

برگزیده ها: ‫عمر باتری هواوی میت ۸ (Huawei Mate 8) مشخص شد، عالی‬

برگزیده ها: معمولا با دیدن حجم زیاد باتری دستگاه های هواوی زیادهیجان زده نمی شویم چرا که می دانیم بهینه سازی این شرکت به حدی ضعیف است که نمی توان توقع زیادی از عملکرد باتری آن داشت. هواوی این بار و با جدیدترین فبلت خود یک رکورد به یاد ماندنی در زمینه عملکرد باتری ثبت کرده است که از خیلی از مدعیان عمر باتری خیلی خوب، بهتر است، در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم عمر باتری هواوی میت ۸ (Huawei Mate 8) به چه شکل است؟

,هواوی میت ۸ ,Huawei Mate 8,باتری،تست-عمر-باتری،موبایل،huawei,[categoriy]

به گزارش برگزیده ها: هواوی میت ۸ فبلت ۶ اینچی هواوی است که رزلوشن FHD داردکه برای این اندازه نمایشگر فقط قابل قبول است و بهتر بود یک پنل QHD را شاهد می بودیم. درون بدنه تمام فلزی ۱۸۵ گرمی که ضخامت ۷.۹ میلی متری دارد و برای یک فبلت ۶ اینچی بسیار عالی است، یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری جای گرفته است. همانطور که بالاتر گفتیم این حجم زیاد باتری ما را شگفت زده نمی کند اما این بار باید به دید جدی تری به میت ۸ نگاه کنیم، چرا؟ تصویر زیر نتیجه تست باتری Gsmarena است، با هم تماشا کنیم:

,هواوی میت ۸ ,Huawei Mate 8,باتری،تست-عمر-باتری،موبایل،huawei,[categoriy]

آه…! بله،اساسا برای هواوی و حتی هر شرکت دیگری بسیار خوب و در حدود عالی است. بیش از ۱۷ ساعت وبگردی با یک فبلت ۶ اینچی فوق العاده است و مدت زمان پخش ویدیو ۱۲:۳۴ ساعت قابل توجه است. مدت زمان مکالمه ۲۸ ساعت و ۴۵ دقیقه است که زیاد جای تعجب ندارد و در نهایت امتیاز کلی ۱۰۳ ساعت که واقعا یک رکورد به جا ماندنی از هواوی است.

۱۰۳ ساعت بدین معنی که اگر شما روزانه ۱ ساعت وبگردی، یک ساعت مکالمه و یک ساعت تماشای ویدیو داشته باشید، میت ۸ شما تا ۱۰۳ ساعت یا به عبارت بهتر، ظهر روز پنجم نیاز به شارژ کردن موبایل خود دارد! مطلقا غیر قابل تصور! البته در استفاده روزرمره چیزی کمتر از این را شاهدیم که هر چقدر هم کمتر، باز به راحتی عمر باتری ۲ یا حتی ۳ روزه را به ما نوید می دهد. بیاید به احترام هواوی از جای خود بلند شویم!

در این ویدیو تست باتری هواوی میت ۸ نشان داده شده است.

نظر شما درباره عملکرد باتری هواوی میت ۸ چیست؟ به نظر می رسد هواوی راه استفاده بهینه از باتری های حجیمش را یافته است!


,