توضیحاتی در مورد انواع یقه لباس عروس


یقه قایقی
این یقه شبیه به یک قایق است که دو شانه را به هم متصل می کند. در برخی مدل ها قسمت جلو و پشت لباس عروس ، در شانه ها توسط یک بند نازک به هم متصل شده اند. این نوع یقه نیز برای نوعروس هایی قصد دارند پیش سینه آنها پوشیده باشد مناسب هستند.
یقه نامتقارن ( یقه رومی )
همانطور که از نام این مدل پیداست ، یقه درشانه چب و راست ، متفاوت است . یک شانه بند دارد و شانه دیگر حالت دکلته است. این مدل برای خانم هایی مناسب است که نمی خواهند از لباس زیر استفاده کنند. این مدل یقه به یقه رومی نیز مشهور است.
یقهء بندی
این مدل یقه معمولا ساده و یا کمی طرح دار است و توسط یک بند نازک و ظریف نگهداشته می شوند. این سبک نیز برای تازه عروس هایی که قفسه سینه آنها کوچک یا متوسط است مناسب می باشد.
یقه گرد U شکل
این مدل یقه گرد ، در پشت و جلو لباس مشابه است. این سبک یقه برای همه عروس ها مناسب است.
یقه هالتر
مدل یقه هالتر نوعی یقه گرد است که بند یقه در پشت گردن است. در این طرح برش یقه پایین است بنابراین بهتر است از لباس زیر استفاده نشود. این مدل یقه برای خانم هایی که شانه های بزرگ دارند مناسب تر است.
یقه مدل " ملکه آن "
همانطور که از نام این مدل پیداست ، این یقه یادآور سبک لباس در طول سلطنت ملکه آن در انگلستان در قرن هجدهم است. طرح یقه در جلو و پشت لباس شبیه به قلب است و اغلب شانه های پوشیده و پفدار دارد.
یقه مدل دلبر
در مدل دلبر یا Sweetheart ، برش یقه کمی پایین است و ارتفاع آن در پشت و جلو یکسان است. تقریبا مشابه مدل ملکه آن است اما انحنای قلب مانند و آستین های کوتاه را ندارد.
یقه مدل شانه های افتاده
این مدل مانند این است که لباس تا بالای بازو و پایین شانه ها ، پایین افتاده باشد. در این مدل شانه ها و استخوان های یقه دیده می شوند. این مدل برای کسانی که قفسه سینه آنها سایز متوسط دارد مناسب است اما برای کسانی که شانه های پهن دارند ، ایده آل نیست.
یقه دکلته
معروف ترین مدل یقه است. این سبک برای تازه عروس هایی که شانه های پهن دارند بسیار مناسب است


مطالب مشابه :


انواع مدل لباس مجلسیهای پوشیده و نیمه پوشیده

طرح گره ای نیز میباشد.پارچه لباس ابریشم است.آخرین مدل دارای مدل بی یقه و کمر افتاده و
یک مدل یقه( يقه شل)

آموزش بافتنی - یک مدل یقه( يقه شل) - آموزش انواع بافتنی
توضیحاتی در مورد انواع یقه لباس عروس

طرح یقه در جلو و پشت لباس شبیه به قلب است و اغلب شانه های پوشیده و یقه مدل شانه های افتاده
برچسب :