سایت نقاشی و طراحی چهره


به سایت نقاشی و طراحی چهره  ماه تی تی نگار خوش آمدید.

 قبول سفارش در همه نقاط ایران و بصورت آنلاین می باشد .فقط با یک تماس ساده هم می توانید صاحب یک اثر هنری نقاشی از چهره خود و یا عزیزان تان شوید.
سوالات و پاسخ های مهم برای سفارش نقاشی :

مرحله اول: ابتدای کار برای درخواست نقاشی چیست ؟

پاسخ : اول نگاه متقاضی به مدل های نقاشی داخل سایت وهر مدل دیگر و موردنظر، انتخاب مدل ، سپس با شماره 09111123224 تماس حاصل می کند . در این مرحله در باره عکس ها و انتخاب مدل نقاشی و هزینه بصورت کلی و غیره صحبت می شود.

 

مرحله دوم : در تماس و گفتگو چه چیز معلوم می شود ؟

پاسخ : چه جور عکس ها و مدل نقاشی چهره ،نیم تنه و قدی(قیمت نقاشی بر اساس نقاشی چهره است . نیم تنه و قدی اندکی نرخ بیشتری دارند) انتخاب شوند و نوع نقاشی و قیمت آن مشخص می شود و همچنین نحوه فرستادن عکس ها. برای یک نقاشی چندتا از بهترین عکس ها را با مدل های مختلف بفرستید.

 

مرحله سوم : نحوه فرستادن عکس ها به چه طریقی است ؟

پاسخ : عکس ها و نشانی دقیق متقاضی( نام نام خانوادگی ، کد پستی و آدرس پستی) به آدرس ایمیل [email protected]  بهمراه اعلام واریزی دو سوم نرخ دستمزد (به شماره حساب مندرج زیر) به ماه تی تی نگار ارسال می شود . ضمنا" اهالی محترم شهرستان بابل و ...  می توانند شخصا" مراجعه و فقط با پرداخت وجه دستمزد نقاشی، عکس و یا عکسها را تحویل دهند ( اعم از عکس ها ی چاپی کمتر از 10*15 نباشد و یا عکس های موجود در کامپیوتر که در سی دی ریخته شده ). 

 

مرحله چهارم: پس از ارسال عکس ها چه خواهد شد ؟

پاسخ : انجام بررسی عکس ها و انتخاب بهترین مدل عکس برای شروع نقاشی از سوی نقاش ، در صورتی که مشکلی مربوط به انتخاب عکس و یا مدل نقاشی وجود داشته باشد از طریق ایمیل به متقاضی اطلاع داده می شود.

 

مرحله پنجم: از شروع نقاشی تا خاتمه آن ،کاری است که باید انجام شود ؟

پاسخ : در نیمه ی کار از طریق ایمیل ،نقاشی نیمه کاره برای متقاضی ارسال می شود و یک سوم باقیمانده دستمزد دریافت خواهد شد تا پس از آن ،کار اتمام یابد.

 

مرحله ششم ( نهائی) : ارسال نقاشی چگونه است ؟

پاسخ : پس از اتمام کار نقاشی ، اصل اثر نقاشی از طریق پست پیشتاز به آدرس متقاضی، ارسال و متقاضی هم پس از دریافت آن به ماه تی تی نگار اطلاع می دهد.

کسانی که اصل نقاشی را نمی خواهند بلکه فقط تصویر آنرا می خواهند، بجای پرداخت هزینه پستی فقط هزینه اسکن از روی نقاشی و ارسال دیجیتالی آن 3000 تومان دریافت می شود .

برای مشتری دائمی وعروس و داماد تخفیف ویژه وجود دارد. البته قیمت عکس با لباس مجلسی و موی شینیون برای خانمها وهمچنین عکس عروس و داماد پس از رویت عکس ها قیمت گذاری میشوند .

 

واریزی وجه از سوی متقاضی به حساب بانک ملی :

بـــــنــــــــــــــام :       علی اشرف حقانی

شمــــاره کارت :4245  0631   9918   6037

شماره حساب بانکی :0106925356009
مطالب مشابه :


سایت نقاشی و طراحی چهره

آموزش نقاشی و طراحی سیاه قلم چهره،هنرکده ماه تی تی نگار حقانی با تکنیک هنری،طراحی
ثبت نــام : کلاس آموزش تکنیکهای هنری نقـاشی و طـراحی - خطـاطی و خوشنـویسی

کلاس آموزش تکنیکهای هنری نقـاشی و طـراحی پس از آشنائی اولیه با رنگ چند مدل ساده و
درس هفتم - طراحی از گلها و گیاهان

اگر مايليد قسمتي از تنه يا شاخه هاي درخت را طراحي كنيد، ابتدا فرم ساده و طراحی و نقاشی
پرسپکتیو

رسم صفحه شطرنج در پرسپکتیو دو نقطه ای ساده تر از بخش قبلی ست. آموزش طراحی و نقاشی,
برچسب :