بادیگارد

 

 

 

سریال کره ای محافظ با بازی زیبا ی سونگ ایل گوک و دو چهره ی معروف دیگر   که اولین چهره رییس موچانگ در امپراطور دریا و دومین چهره یئول ای دشمن   پزشكی یانگوم در سریال جواهری در قصر نیز در این سریال حضور دارند و قطعا   دیدن این سریال با حضور این بازیگران و به خصوص سونگ ایل گوک برای شما   جذاب خواهد بود.


داستان: اولین قسمت این سریال با علافه های یه گل پسری که تازه از باشگاه تار   عنکبوت برمیگرده شروع میشه، که تو مسیرش یه دزده کیف یه دختره رو میقاپه و   اینم به رگ غیرتش بر میخوره و خیابون به خیابون و کوچه به کوچه دنبال دزده میره   تا گیرش میاره..وقتی دزده رو میگیره جفتشون حال نفس کشیدن ندارن،این گل پسر   توی رستوران مامانش هم کار میکنه،رستوران که چه عرض کنم بیشتر شبیه قهوه   خونه است،یه روز صبح که مثلا رفته کمک مامانش با یکی از مشتریها که به   مامانش متلک میگه بحثش میشه و مادرش هم گوششو میپیچونه و این گل پسر قهر   میکنه میزنه بیرون.

توی راه ولگردی اش یه دختره رو که تازه با مادربزرگش به محلشون اسباب کشی   کردن و دختره مثل پنجه آفتاب میمونه رو میبینه... ، گل پسر میره به باشگاهی که   پاتوق خودش و دوستاشه اونجا هم واسه چند تا دختر دعوا راه میندازه..، شب که داره   بر میگرده خونه،همون دختره،گل پسر میبینه و...خودتون ببنید و لذت ببرید.

  
سریالی بسیار زیبا با بازی سونگ ایل گوك بازیگر نقش اول افسانه

جومونگ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بدون نظرنرین آراسو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


مطالب مشابه :


خلاصه ی قسمت 17 شاهزاده ی زمان(روزگار شاهزاده)

قاصدكي از سمت كره - خلاصه ی قسمت 17 شاهزاده ی زمان(روزگار شاهزاده) - قدر آن شيشه بدانيم زماني
خلاصه ی قسمت 14 شاهزاده ی زمان(روزگار شاهزاده)

قاصدكي از سمت كره - خلاصه ی قسمت 14 شاهزاده ی زمان(روزگار شاهزاده) - قدر آن شيشه بدانيم زماني
بادیگارد

اولین قسمت این سریالی بسیار زیبا با بازی سونگ ایل گوك بازیگر نقش اول روزگارشاهزاده;
برچسب :