مدل های شیک بلوز زنانه با پارچه حریر

 

برای دیدن ادامه مطلب بر روی عکس کلیک کنید  

ادامه مطلب


مطالب مشابه :


مدل بلوز سفید با پارچه حریر

جزیره مد و لباس - مدل بلوز سفید با پارچه حریر - جدیدترین مدل های لباس عروس مجلسی و مانتو و سایر لباس ها را در اینجا ببینید.
مدل های شیک بلوز زنانه با پارچه حریر

جزیره مد و لباس - مدل های شیک بلوز زنانه با پارچه حریر - جدیدترین مدل های لباس عروس مجلسی و مانتو و سایر لباس ها را در اینجا ببینید.
آشنايي با انواع يقه ها و كاربرد آنها (Collar)

استفاده کند میتواند با حریر قسمت های استخوانی را بپوشاند. یقه بالرین: Baleri. این یک (wrap) بلند است که معمولا عمق کمتری نسبت به یقه هفت دارد. این مدل یقه در تاپ ها و جنسهای تریکو و کشباف کاربرد بیشتری دارد. این مدل یقه نیز برایخانم‌هایی ...
مدل لباسهای حاملگی و بارداری مجلسی

مدل لباس حاملگی. [تصویر: Pregnant%20JLo.jpg]. [تصویر: 9.jpg]. لباس حاملگی بنفش با پایین تنه حریر [تصویر: 1.jpg]. لباس حاملگی با تزیین گیپور. [تصویر: imageitem-big-090705015138-96.jpg]. لباس حاملگی با پارچه طرح دار سورمه ای.
مدل لباس های سنتی

ترکیبی از نمادهای رنگ و طرح لباس ایرانی در اجرایی متفاوت: گل خورشیدی، نقش های کاشی ایرانی و ... تلفیقی از سنت و مدرنیزم – از پارچه حریر با حاشیه اصیل ( اورجینال) در روی لباس بصورت ریسه ای که دارای سمبوسه بطرف پائین لباس آمده تزئین ...
مدل لباس عروس با شال

مدل لباس عروسهای زیر توسط همان طراح معرفی شده در بالا طراحی شده اند.مدل اول از سمت راست دارای مدل یقه هفتی و کمری افتاده و دنباله ای کلیسایی میباشد.آستینهای لباس کوتاه و با حریر پوشانده شده است.طرح لباس سنگ دوزی شده و از کمر باز میباشد.
برچسب :