مدل لباس عروس با شال

طرح این لباس عروس را طراح لباس عروس Kleinfeld طراحی کرده است.این لباس دارای مدل بی یقه و دنباله کلیسایی است.کمر لباس افتاده و بالا تنه لباس دارای سوتین میباشد.این همراه با شال نیز قابل استفاده میباشد.پارچه لباس از تور و تور ابریشمی نرم در رنگهای سفید و عاجی میباشد...

 

knkledf087290s.jpg

مدل لباس عروسهای زیر توسط همان طراح معرفی شده در بالا طراحی شده اند.مدل اول از سمت راست دارای مدل یقه هفتی و کمری افتاده و دنباله ای کلیسایی میباشد.آستینهای لباس کوتاه و با حریر پوشانده شده است.طرح لباس سنگ دوزی شده و از کمر باز میباشد.این لباس با شال نیز قابل استفاده میباشد.پارچه لباس از تور و ساتن و در رنگهای سفید و عاجی قابل استفاده میباشد.مدل بعدی دارای مدل بی یقه و کمر افتاده و دنباله ای کلیسایی است.این لباس عروس با شال استفاده میشود و پارچه لباس از ساتن و در رنگهای سفید و عاجی بکار میرود.مدل بعدی دارای مدل یقه هفتی و کمری طبیعی و دنباله ای کلیسایی است.این لباس عروس با شال استفاده میشود.پارچه لباس از تور و ابریشم در رنگهای سفید و عاجی میباشد.مدل بعدی دارای مدل بی یقه و مدل کمری طبیعی و دنباله ای کلیسایی است.این لباس عروس با شال استفاده میشود.پارچه لباس از تور در رنگهای سفید و عاجی میباشد.مدل بعدی دارای مدل بی یقه و کمری طبیعی و مدل دنباله ای کلیسایی است.طرح لباس با کمربند و پاپیون سنگ دوزی شده است که پاپیون در پشت لباس قرار میگیرد.این لباس عروس با شال استفاده میشود.پارچه لباس از تور در رنگهای سفید و عاجی میباشد.آخرین مدل لباس عروس دارای مدل بی یقه و کمری افتاده و دنباله ای کلیسایی است.این لباس عروس نیز با شال استفاده میشود.پارچه لباس از تور در رنگهای سفید و عاجی میباشد.

 

knkledf087297s.jpg knkledf087294s.jpg knkledf087293s.jpg
knkledf0800k5s.jpg knkledf087284s.jpg knkledf087281s.jpg


مطالب مشابه :


مدل بلوز سفید با پارچه حریر

جزیره مد و لباس - مدل بلوز سفید با پارچه حریر - جدیدترین مدل های لباس عروس مجلسی و مانتو و سایر لباس ها را در اینجا ببینید.
مدل های شیک بلوز زنانه با پارچه حریر

جزیره مد و لباس - مدل های شیک بلوز زنانه با پارچه حریر - جدیدترین مدل های لباس عروس مجلسی و مانتو و سایر لباس ها را در اینجا ببینید.
آشنايي با انواع يقه ها و كاربرد آنها (Collar)

استفاده کند میتواند با حریر قسمت های استخوانی را بپوشاند. یقه بالرین: Baleri. این یک (wrap) بلند است که معمولا عمق کمتری نسبت به یقه هفت دارد. این مدل یقه در تاپ ها و جنسهای تریکو و کشباف کاربرد بیشتری دارد. این مدل یقه نیز برایخانم‌هایی ...
مدل لباسهای حاملگی و بارداری مجلسی

مدل لباس حاملگی. [تصویر: Pregnant%20JLo.jpg]. [تصویر: 9.jpg]. لباس حاملگی بنفش با پایین تنه حریر [تصویر: 1.jpg]. لباس حاملگی با تزیین گیپور. [تصویر: imageitem-big-090705015138-96.jpg]. لباس حاملگی با پارچه طرح دار سورمه ای.
مدل لباس های سنتی

ترکیبی از نمادهای رنگ و طرح لباس ایرانی در اجرایی متفاوت: گل خورشیدی، نقش های کاشی ایرانی و ... تلفیقی از سنت و مدرنیزم – از پارچه حریر با حاشیه اصیل ( اورجینال) در روی لباس بصورت ریسه ای که دارای سمبوسه بطرف پائین لباس آمده تزئین ...
مدل لباس عروس با شال

مدل لباس عروسهای زیر توسط همان طراح معرفی شده در بالا طراحی شده اند.مدل اول از سمت راست دارای مدل یقه هفتی و کمری افتاده و دنباله ای کلیسایی میباشد.آستینهای لباس کوتاه و با حریر پوشانده شده است.طرح لباس سنگ دوزی شده و از کمر باز میباشد.
برچسب :