آغاز ثبت نام از داوطلبان کنکور سراسری سال92 در دانشگاه امام صادق (ع)

 

برای ثبت نام در دانشگاه امام صادق (علیه السلام) کلیک کنید 

باسمه تعالي

شرايط و ضوابط پذيرش دانشجو در دانشگاه امام صادق (عليه‌السلام)

دانشگاه امام صادق (عليه‌السلام)، بر اساس اهداف متعالي خود و با امتياز وزارت علوم، تحقيقات و فناوري برای سال تحصيلی 93-92 در دوره‌هاي کارشناسي ارشد پيوسته ويژه برادران و کارشناسي ويژه خواهران دانشجو مي‌پذيرد. کليه داوطلبان علاقمند به تحصيل در دانشگاه امام صادق (عليه السلام) در صورت دارا بودن شرايط و ضوابط ذيل، بايد پس از ثبت‌نام در آزمون سراسری سال 1392 و علامت زدن بند مربوطه در کاربرگ ثبت‌نام آزمون سراسری، با مراجعه به پايگاه اينترنتی اين دانشگاه به نشانی www.isu.ac.ir (بخش گزينش و پذيرش دانشجو) کاربرگ ثبت‌نام اينترنتی اين دانشگاه را تکميل نمايند و عدم تکميل اين کاربرگ، نشانه انصراف از ثبت‌نام قطعی در دانشگاه امام صادق (عليه السلام) تلقی می‌گردد. رشته‌های تحصيلی اين دانشگاه و شرايط و ضوابط پذيرش دانشجو در آنها از اين قرار است:

الف) رشته‌هاي تحصيلي در مقطع كارشناسي ارشد پيوسته ـ ويژه برادران:

 

رديف

رشته و گرايش تحصيلي

مقطع تحصيلي

نوع ديپلم

حداكثر ظرفيت

1

الهيات، معارف‌اسلامي و ارشاد - فقه و مباني حقوق اسلامي

كارشناسي ارشد پيوسته

(فوق ليسانس پيوسته)

كليه رشته‌هاي نظري

25

2

 

الهيات، معارف‌اسلامي و ارشاد - فلسفه و كلام

 

كارشناسي ارشد پيوسته

(فوق ليسانس پيوسته)

كليه رشته‌هاي نظري

25

3

الهيات، معارف‌اسلامي و ارشاد - علوم قرآن و حديث

كارشناسي ارشد پيوسته

(فوق ليسانس پيوسته)

كليه رشته‌هاي نظري

25

4

معارف اسلامي و اقتصاد

كارشناسي ارشد پيوسته

(فوق ليسانس پيوسته)

رياضي و فيزيك

45

5

معارف اسلامي و حقوق - حقوق خصوصي

معارف اسلامي و حقوق - حقوق جزا

معارف اسلامي و حقوق- حقوق عمومي

كارشناسي ارشد پيوسته

(فوق ليسانس پيوسته)

كليه رشته‌هاي نظري

45

6

معارف اسلامي و علوم سياسي

كارشناسي ارشد پيوسته

(فوق ليسانس پيوسته)

كليه رشته‌هاي نظري

40

7

معارف اسلامي و مديريت - مديريت مالي

معارف اسلامي و مديريت - مديريت بازرگاني

معارف اسلامي و مديريت - مديريت صنعتي

معارف اسلامي و مديريت - مديريت دولتي

كارشناسي ارشد پيوسته

(فوق ليسانس پيوسته)

رياضي و فيزيك

50

8

معارف اسلامي و فرهنگ و ارتباطات- مطالعات سياستگذاري

معارف اسلامي و فرهنگ و ارتباطات - مطالعات حقوقي

كارشناسي ارشد پيوسته

(فوق ليسانس پيوسته)

كليه رشته‌هاي نظري

24

 

ب ) رشته‌هاي تحصيلي در مقطع كارشناسي ـ ويژه خواهران:

 

رديف

رشته تحصيلي

مقطع تحصيلي

نوع ديپلم

حداكثر ظرفيت

1

معارف اسلامي و علوم تربيتي

كارشناسي (ليسانس)

كليه رشته‌هاي نظري

50

2

فلسفه ‌و كلام اسلامي

كارشناسي (ليسانس)

كليه رشته‌هاي نظري

50

3

فقه و حقوق اسلامي

كارشناسي (ليسانس)

كليه رشته‌هاي نظري

50

4

حقوق

كارشناسي (ليسانس)

كليه رشته‌هاي نظري

50

 

ج ) شرايط داوطلبان:

  كليه داوطلبان شركت در آزمون سال تحصيلي (93 ـ 92) دانشگاه امام صادق (عليه‌السلام)، مي‌بايست علاوه بر شرايط عمومي آزمون سراسري، داراي شرايط اختصاصي زير باشند:

1.       تدين به دين مبين اسلام و مذهب جعفری

2.       التزام به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و ولايت مطلقه فقيه

3.       متولد سال 1370 و بعد از آن؛ انجام خدمت سربازي يا تحصيل در حوزه علميه و مانند آن تاثيري در شرط سني ندارد.

4.       داشتن سلامت جسماني متناسب با دوره تحصيلي

5.       داوطلبان رشته‌هاي دانشگاه امام صادق (عليه‌السلام) تنها از بين شركت‌كنندگان در آزمون سراسري از گروه‌هاي آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم تجربي و علوم انساني با ضرائب خاص مربوط به اين دانشگاه (زبان و ادبيات فارسي با ضريب (4)، معارف اسلامي با ضريب(4)، زبان عربي با ضريب(4)، زبان خارجي با ضريب(2)) انتخاب مي‌گردند و دروس ديگر گروه‌هاي آزمايشي با همان ضرايب آزمون سراسري محاسبه مي‌گردند.

 

د ) نحوه و مهلت ثبت‌نام:

1.       داوطلبان پس از ثبت‌نام در آزمون سراسري و علامتگذاری بند مربوطه در تقاضانامه اينترنتی ثبت‌نام آزمون سراسری سال 92، با مراجعه به پايگاه اينترنتي دانشگاه به نشاني www.isu.ac.ir (بخش گزينش و پذيرش دانشجو)، نسبت به تکميل ثبت‌نام اختصاصی دانشگاه اقدام می‌نمايند.

2.       داوطلبان مي‌توانند از دو روش«ثبت‌نام به صورت اينترنتي» يا « تکميل کاربرگ ثبت‌نام و ارسال به صورت پستي» اقدام به ثبت‌نام نمايند. بدين منظور داوطلبان، ابتدا مبلغ 60000 ريال (معادل شش هزار تومان) را به عنوان هزينه ثبت‌نام در دانشگاه پرداخت مي‌نمايند. پرداخت هزينه ثبت‌نام به دو صورت زير امکان‌پذير است:

·        پرداخت الکترونيکی از درگاه پرداخت اينترنتي بانک پاسارگاد از طريق همه انواع کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب 

·        پرداخت حضوری به حساب جاري شماره 0101530085005 نزد بانك ملي ايران، شعبه مهرگان تهران، متعلق به دانشگاه امام صادق (عليه‌السلام) (قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران) و حفظ اصل فيش بانکی

3.       پس از اين مرحله داوطلبان می‌بايست اطلاعات زير را از طريق تکميل «کاربرگ ثبت‌نام» در پايگاه اينترنتي دانشگاه در اختيار دانشگاه قرار دهند:

·        شماره پرونده آزمون سراسري سال 1392 (عدم ثبت صحيح شماره پرونده به منزله عدم ثبت‌نام تلقي خواهد شد)

·        شماره فيش بانکي، تاريخ پرداخت آن و کد شعبه دريافت کننده وجه (در صورتی که پرداخت به شکل بانكي و غيراينترنتي بوده است)

·        اطلاعات شناسنامه‌اي (شماره ملي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد و ...)

·        اطلاعات تحصيلي (معدل‌‌کل ديپلم، معدل نهايي کتبي سال سوم دبيرستان، کد دبيرستان و مرکز پيش‌دانشگاهي محل تحصيل و ...)

·        نشانی و کدپستي محل سکونت، شماره تلفن و ...

4.       مهلت ثبت‌نام در سامانه ثبت‌نام اين دانشگاه، تا تاريخ 30  بهمن ماه 1391 مي‌باشد.

5.       پس از ثبت کامل اطلاعات در سامانه، داوطلب رمز ورود و کد رهگيري از سامانه دريافت مي‌نمايد؛ چنانچه داوطلبي رمز ورود و کد رهگيري دريافت نکند، مراحل ثبت‌نام الکترونيکي وي به صورت کامل انجام نشده است و بايد مجددا ثبت‌نام نمايد.

6.       در صورتي که به هر دليل داوطلبي نتواند از روش اينترنتي براي ثبت‌نام استفاده کند، مي‌تواند با پرينت گرفتن «کاربرگ ثبت‌نام» از پايگاه اينترنتي دانشگاه، اطلاعات خود را به صورت دستي در اين کاربرگ ثبت کرده و به نشاني دانشگاه ارسال نمايد.

 

 

هـ ) نحوه آزمون شفاهی، انتخاب رشته و اعلام نتايج

1. پس از ثبت‌نام داوطلبان در آزمون سراسری و سپس در سامانه ثبت‌نام دانشگاه امام صادق (عليه‌السلام)، از واجدين شرايط علمی برای شرکت در آزمون شفاهی دعوت به عمل می‌آيد. در اين مرحله صلاحيت‌های عمومی و علمی داوطلبان مورد بررسی قرار می‌گيرد. اصلی‌ترين معيارهای علمی پذيرش که به صورت جدی در مرحله آزمون شفاهی مورد بررسی قرار می‌گيرند، عبارتند از معدل کتبی سال سوم دبيرستان و نمره کل آزمون سراسری. بديهی است بالاتر بودن اين دو عامل به معنای کسب امتياز بيشتر در صلاحيت‌های علمی داوطلب می‌باشد که قدرت رقابت وی با ديگر داوطلبان را افزايش می‌دهد.

  1. تعيين و انتخاب رشته تحصيلي داوطلبان در مرحله آزمون شفاهي صورت مي گيرد. لذا در مرحله ثبت‌نام، نيازي به انتخاب رشته و گرايش وجود ندارد. همچنين ثبت‌نام و قبولي در اين دانشگاه محدوديتي براي داوطلب در انتخاب رشته‌هاي آزمون سراسري ايجاد نمي‌كند و در صورت پذيرش در اين دانشگاه، رشته قبولي داوطلب در آزمون سراسري نيز پا برجا بوده و داوطلب می‌تواند از ميان آن دو، رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را انتخاب نمايد لذا لازم نيست در هنگام انتخاب رشته، رشته‌هاي اين دانشگاه در ميان اولويت‌هاي صدگانه آزمون سراسري، درج شود. توضيحات بيشتر در مورد رشته‌ها در ويژه نامه پيام صادق و پايگاه اينترنتی دانشگاه موجود مي‌باشد.
  2. نتايج نهايي پس از برگزاري آزمون شفاهي و ساير مراحل گزينش، مطابق با ضوابط دانشگاه امام صادق (عليه‌السلام) تعيين مي‌شود و نتايج پرديس برادران از طريق پايگاه اينترنتي آن به نشاني www.isu.ac.ir و نتايج پرديس خواهران از طريق پايگاه اينترنتي آن به نشانيwww.isuw.ac.ir  اعلام خواهد شد.

 

و) اطلاعات و تذكرات لازم:

1.       دوره آموزشي كارشناسي‌ارشد پيوسته ويژه برادران به تناسب رشته تحصيلي حدود هفت سال و دوره آموزشي كارشناسي خواهران حدود چهار و نيم سال و به صورت تمام وقت روزانه مي‌باشد.

2.       واحدهاي كارشناسي‌ارشد (فوق‌ليسانس) در دوره کارشناسي ارشد پيوسته برادران به دانشجوياني ارائه خواهد شد كه حداقل معدل لازم را در دروس كارشناسي كسب نموده باشند يا از عهده امتحان جامع داخلي كه از بعضي دروس كارشناسي صورت مي‌گيرد، برآيند.

3.       با توجه به اينكه رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه ماهيتاً تلفيقي است، لذا ضرورتاً تعداد زيادي از دروس حوزوي و علوم اسلامي همراه با دروس دانشگاهي و زبان‌های عربی و انگليسی (يا فرانسه) در سطح مكالمه کامل و فهم متون به دانشجويان ارائه مي‌شود.

4.       تشكيل گرايش‌هاي اعلام شده در صورتي ممكن خواهد بود كه تعداد دانشجويان واجد شرايط هر گرايش، با توجه به ضوابط دانشگاه به حد نصاب لازم برسد.

5.       در پرديس برادران بر اساس ضوابط، به دانشجويان واجد شرايط خوابگاه‌ تعلق مي‌گيرد و در پرديس خواهران به همه دانشجويان، خوابگاه‌ ارائه مي‌شود.

6.       دانشجويان مي‌بايست در طول تحصيل ضوابط اين دانشگاه را رعايت نمايند و متعهد گردند نيمي از دوران تحصيل خود را در صورت نياز دانشگاه خدمت نمايند. بديهي ‌است درصورت انصراف،‌ اخراج يا انتقال، دانشجو ملزم به پرداخت هزينه‌هاي آموزشي طول تحصيل خود، به دانشگاه‌ خواهد‌ بود و به اين منظور در هنگام ثبت‌نام بايد تعهد رسمي ياد شده با ذكر هزينه دوره تحصيل به دانشگاه سپرده شود.

7.        جهت کسب اطلاعات و آشنايي بيشتر با دانشگاه و رشته‌هاي آن، براي کليه داوطلباني که ثبت‌نام نموده‌اند نشريه پيام صادق، از طريق پست ارسال مي‌شود. البته عدم دريافت اين نشريه به منزله نقص در ثبت‌نام نيست و ثبت‌نام داوطلباني كه رمز عبور و كد رهگيري از سامانه ثبت‌نام دريافت نموده‌اند، قطعي مي‌باشد.

8.        سؤالات داوطلبان از طريق قسمت «ارتباط با دانشگاه» در پايگاه اينترنتي گزينش پاسخ داده می‌شود. تلفن‌ گوياي پرديس برادران        1-88576030 و تلفن تماس با پرديس خواهران 6-22131875 مي‌باشد. همچنين نشانی پستی گزينش دانشگاه به شرح زير است:

پرديس برادران: تهران- صندوق پستي 159/14655- بزرگراه شهيد چمران – پل مديريت - دانشگاه امام صادق (عليه‌السلام) گزينش برادران - شماره نمابر (فاکس): 88576030-021

 

پرديس خواهران: تهران - صندوق پستي 111/14655 - شهرک قدس - بلوار شهيد فرحزادي - خيابان شهيد طاهرخاني- دانشگاه ‌امام‌صادق (عليه‌السلام) گزينش خواهران - شماره نمابر (فاکس): 22065437-021


مطالب مشابه :


استخدام زن در نیروی انتظامی با درجه ستوان سومی براساس کنکور سراسری سال91

نمايند. 2- كاركنان ناجا كه داراي مدرك تحصيلي كارداني و كارشناسي غيرمصوب (مخصوص خواهران )
هفته نیروی انتظا می و پذیرش با نو ان برای استخدام زن در نیروی انتظامی

ب ) شرايط اختصاصی داوطلبان عاد ي (غيرشاغل در ناجا ): (مخصوص خواهران) و يا كارشناسي شاغلين
آگهي استخدام رسته بهداري در استان هاي كرمانشاه و آذربايجان

زناشويي و پزشکي.استخدام ناجا.سپاه - آگهي استخدام رسته بهداري در استان هاي كرمانشاه و
شرایط استخدام در دانشگاه علوم انتظامی 91-92

متناسب با خدمت مورد نظر به تایید بهداری کل ناجا. ویژه خواهران شاغل در ناجا 15
آموزش رایگان کامپیوتر و حسابداری ویژه فرزندان و بازنشستگان نیروهای مسلح

دیپلم بگیرید ویژه خواهران ویژ ه خانواده های نیروهای مسلح و بازنشستگان ارتش سپاه ناجا.
آغاز ثبت نام از داوطلبان کنکور سراسری سال92 در دانشگاه امام صادق (ع)

از دیار برازجان ودشتستان بزرگ تقدیم می نمایم: سلام بر چشم های زیبا ! آری به راستی چشمهایی که
استخدام دانش‌آموزان بهياري در بهداري كل نيروي انتظامي

و بلوچستان، فارس، كردستان، كرمانشاه، كرمان، مركزي و يگاه ويژه ناجا مي‌باشد.
استخدام نهاد ریاست جمهوری سال 91

زناشويي و پزشکي.استخدام ناجا درصد و آزادگان زیر یک سال اسارت و خواهران و برادران شهدا
موادمخدر و ناهنجاری‌های‌اجتماعی اولویت پلیس

فعالیت های این نیرو است و سعی می کنیم هم دلی و هم زبانی مردم با ناجا هر چه بیشتر تعمیق و
برچسب :