نئوباکس

می خواهید اولین بسته زیر مجموعه سه تایی خود را اجاره کنید. همانطور که در مطالب قبلی خدمت شما گفتم، این $1 را به Rental Balance منتقل نموده و با $0.6 دلار آن سه زیر مجموعه اجاره می کنید. $0.4 را نیز در Rental برای استفاده از امکان AutoPay و استفاده از 15% تخفیف برای تمدید روزانه هر زیرمجموعه فعال، باقی بگذارید. اکنون شما انتظار دارید که از این به بعد به صورت زیر پول به حساب شما واریز گردد:


 

ولی باید این موضوع را نیز مد نظر داشته باشید که ممکن است همه نفرات شما، حداقل کلیک خود در هر روز را انجام ندهند. نئوباکس خود فعالیت زیر مجموعه های اجاره ای را شفاف سازی نموده است. به گفته نئوباکس :

شما کسانی را اجاره می کنید که در 5 روز گذشته حداقل روی 11 آگهی کلیک کرده باشند. یعنی حداقل میانگین مشاهده آگهی در سابقه افراد اجاره ای برای هر روز 2.2 آگهی است. امیدوارم من و شما جزء دسته افرادی باشیم که همیشه بهترین افراد اجاره ای با میانگین مشاهده آگهی 4 را بدست می آوریم. ولی همه احتمالات وجود دارد. پس همواره باید مدیریت زیرمجموعه های اجاره ای خود را مد نظر داشته باشید.
در نئوباکس مقداری به نام Break even average یا Break Even Point وجود دارد که در این نقطه نسبت درآمد به هزینه شما برابر با یک است و شما همه چیزی را که بدست می آورید باید هزینه کنید. هرچه عدد avg شما از این مقدار بالاتر باشد شما به سود بالاتری خواهید رسید و در صورتی که عدد avg شما برای مدت طولانی زیر این نقطه باشد و شما متوجه نشوید یا برای رفع آن اقدام نکنید شما شکست خواهید خورد.
خوب با توجه به اینکه شما با داشتن یک حساب استاندارد می توانید تا 300 زیرمجموعه اجاره ای داشته باشید؛ طی یک مثال می خواهم میزان سود را در این حالت و با فرض داشتن 60 کلیک از نفرات مستیم محاسبه کنم. در این مثال عدد avg برابر با 2.2 فرض شده است که البته با مدیریت و تعویض به موقع زیرمجموعه هایی غیرفعال می توان این عدد را بهبود داد:

محاسبه سود در حالت استاندارد


شما در هر زمان می توانید هر میزان از درآمد خود را برداشت نمایید. در صورتی هم که بخواهید میزان درآمدزایی خود را افزایش دهید، می توانید با پرداخت 90$ از درآمد خود به سایت، حساب خود را به مدت یکسال به Golden ارتقاء دهید. در این صورت شما تا 2000 زیرمجموعه می توانید اجاره کنید و به ازای هر کلیک آنها 0.01$ بدست می آورید.

نحوه مشاهده آگهی ابتدا با کلیک روی View Advertisements به صفحه آگهی ها می روید.

در این صفحه آگهی های شما وجود دارند که به رنگهای صورتی، سبز و نارنجی لیست شده اند؛ برای مشاهده هر آگهی به سادگی روی آن کلیک کنید، سپس دایره قرمز رنگ کوچکی روی آن آگهی نمایان می شود و شما باید روی آن دایره کوچک مجددا کلیک کنید. حال پنجره یا تپ جدید در اکسپلورر شما باز می شود و آگهی در آن بارگذاری می گردد. پس از بارگذاری آگهی نوار زرد رنگی در پایین صفحه شما شروع به پر شدن می کند و پس از چند ثانیه تکمیل شده و رنگ نوار به سبز رنگ تبدیل می شود. در این حالت شما آگهی را به صورت کامل مشاهده کرده اید و می توانید صفحه آگهی را ببندید. برای این کار از کلید کوچک Close که در صفحه شما نمایان شده است استفاده کنید. اکنون این کار را برای همه آگهی ها انجام دهید و همه آنها را مشاهده کنید. اکنون در صورتی که صفحه خود را refresh کنید؛ در آن قسمت که با علامت $ نشان داده شده است می توانید اعتبار پولی که از مشاهده آگهی ها بدست آورده اید را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنم که بویژه در ابتدای کار چندین بار در روز به صفحه آگهی های خود سر بزنید و همه آگهی ها را ببینید. آگهی ها در ساعت 21:13 برای من reset می شود. در سمت راست هم تاریخ و ساعت سرور را نمایش می دهد. تاریخ کامپیوتر من با تاریخ سرور یکی است و هم اکنون ساعت به وقت محلی 23 یا 11 شب است. با توجه به ساعت سرور 14:33 و ساعت محلی می توان فهمید که حدود ساعت 8:30 صبح به وقت محلی سرور وارد روز جدید می شود. اکنون توجه داشته باشید با توجه به این محاسبات من باید آگهی خود را از 21:13 تا 8:30 صبح حتما مشاهده کنم. این موضوع بویژه زمانی که شما زیرمجموعه اجاره ای دارید بسیار مهم است چراکه در صورتی بابت مشاهده آگهی توسط زیر مجموعه هایتان پول به حسابتان واریز می گردد که شما اگهی های Fixed Advertisements خود را در روز قبل مشاهده کرده باشید. به نظر من بهترین زمان مشاهده آگهی چند دقیقه پس از ریست شدن آگهی ها به وقت محلی است. ولی حتما سعی کنید که هر روز حدود یک زمان بخصوص آگهی ها را ببینید و هر روز آن را تغییر ندهید.
 شما باید هر روز 4 آگهی را که به رنگ نارنجی نمایش داده می شود و در لیست Fixed Advertisements دوم می باشد را مشاهده کنید و به این ترتیب NeoBux فعالیت شما را برای آن روز ثبت کرده و نمودار مشاهده آگهی شما روی عدد 4 می رود. پس از مراجعه به لیست آگهی ها در ابتدای لیست آگهی هایی وجود دارد با نام Fixed Advertisements که به رنگ صورتی نمایش داده شده است. لیست بعدی معمولا با نام Micro exposure و با رنگ خاکستری می باشد. و لیست بعدی مجددا با نام Fixed advertisements ولی با رنگ نارنجی است. این همان لیستی است که شما حتما باید هر روز آگهی های آن را ببینید.
به ازای مشاهده هر آگهی از نوع Micro و Fixed مبلغ 0.001$ به حساب شما واریز می گردد. در ضمن هر آگهی Mini مبلغ 0.005$، هر آگهی Standard مبلغ 0.010$ و هر آگهی Extended مبلغ 0.015$ به حساب شما اضافه می کند. آگهی های Mini, Standard & Extended به صورت رندم در لیست آگهی شما قرار می گیرد و نظم خاصی ندارد.
اجاره اولین بسته زیرمجموعه
نکته اصلی : همانطور که حتما متوجه شدید مبلغ بسیار ناچیزی بابت مشاهده آگهی ها به حساب شما واریز می گردد. ولی نگران نباشید رمز اصلی موفقیت
در همه سایتهای کلیکی داشتن زیر مجموعه اجاره ای و مستقیم است. محدودیت تعداد زیر مجموعه مستقیم و اجاره ای در NeoBux به ترتیب 30 و 300 عدد می باشد. برای دریافت اولین بسته زیر مجموعه اجاره ای که شامل 3 عدد زیر مجموعه است شما باید 0.60$ بپردازید. حتما در اوایل کار همه تبلیغاتی را که برای شما می آید مشاهده کنید تا هر چه زودتر موجودی شما تا 1$ برسد. در صورتی که همه آگهی ها را ببینید و در روز چند مرتبه حساب خود را چک کنید حدود 20 آگهی می توانید ببینید. بنابراین
اجاره اولین بسته زیرمجموعهیعنی حدود 50 روز طول می کشد تا شما 1$ کسب کرده و زیرمجموعه اجاره کنید. هرچند شما برای دریافت بسته زیر مجموعه سه تایی نیاز به 0.6$ دارید ولی من تاکید دارم که پی از کسب 1$ این کار را انجام دهید و دلیلش هم این است که می خواهیم با روشن کردن امکان Auto Pay زیر مجموعه فعال خود را روزانه تمدید کنیم و 15% از سایت تخفیف بگیریم همچنین می خواهیم در صورتی که هر یک از زیرمجموعه های دریافت شده فعال نبود با پرداخت مبلغ 0.07$ یا به ازای پرداخت 93 عدد NeoPoint می توانید آن را با یک زیرمجموعه دیگر تعویض کنیم.
 •  شما در هر زمان و البته پس از رسیدن مقدار درآمد خود به 2 دلار می توانید تقاضای برداشت پول خود را بدهید. ممکن است که در ابتدای کار برای اینکه سایت را مورد آزمایش قرار دهید این کار را بکنید. ولی توجه داشته باشید که در ابتدای کار برداشت زیادی از سایت نداشته باشید و در عوض به اجاره زیرمجموعه ادامه دهید تا به 300 زیرمجموعه که سقف تعداد زیرمجموعه ها در عضویت استاندارد است برسید. به این ترتیب درآمد شما چنانکه در مثال زیر خواهید دید چندین برابر خواهد شد.
 در حدود وسط صفحه آگهی ها سمت راست مربع سبز کوچکی بنامAdprize
به ازای مشاهده هر یک از تبلیغات توسط کاربر امکان مشاهده سه عدد Adprize برای وی فراهم می گردد. برای مشاهده Adprize باید روی عدد نمایش داده شده در وسط کادر سبز رنگ کلیک کنید. در این هنگام یک تبلیغ به شما نمایش داده خواهد شد و پس از سپری شدن زمان تبلیغ نتیجه مشاهده Adprize نمایش داده خواهد شد. در صورتی شما به ازای مشاهده این تبلیغ برنده شده باشید تصویری مانند شکل زیر (با توجه به نوع جایزه) نمایش داده خواهد شد که ضمن تبریک بابت برنده شدن جایزه شانسی نوع جایزه را نیز به شما اعلام میکند.  برنده شدن در AdPrize

در این تصویر برنده خوش شانس صاحب 50$ شده است که همانطور که توضیح داده شده این مبلغ به حساب Main Balance وی اضافه گردیده است.
در صورتی هم که شما برنده نشده باشید می توانید تا اتمام کلیه Adprizeها کلید Next را کلیک کنید یا اینکه با زدن کلید Close به مشاهده تبلیغات شانسی پایان دهید. پیشنهاد می کنم که بویژه در ابتدای کار کلیه Adprizeها را مشاهده کنید؛ چرا که حتی در صورت برنده شدن 0.5$ مسیر رسیدن شما تا بدست آوردن اولین بسته زیرمجموعه اجاره ای (rent refferal) کوتاهتر می گردد.

در ضمن جوایز موجود در Adprize به شرح جدول زیر است :

Prizes
مثال 1 : فرض کنید شما بعد از مدتی فعالیت در NeoBux دارای عضویت استاندارد با 300  زیرمجموعه اجاره ای هستید و روزانه حدود 70 کلیک از زیرمجموعه مستقیم خود دریافت می کنید. در صورتی که  avg شما برابر با 3 باشد. حساب ورودی و خروجی و سود شما به صورت زیر است : Avg میانگین کلیکهای زیر مجموعه های شما است (عددی بین 0 تا 4). و در لیست زیر مجموعه ها برای هر زیر مجموعه نمایش داده می شود. در مباحث بعد مفصل راجع به نحوه کنترل و افزایش Avg صحبت خواهیم کرد
وجه داشته باشید شما با 90$ می توانید حساب خود را به Golden تبدیل کنید. در حالت Golden شما می توانید تا 2000  زیرمجموعه اجاره ای داشته باشید. با یک محاسبه سر انگشتی حساب کنید که با داشتن 2000  زیرمجموعه اجاره ای که به ازای هرکلیک آنها دو برابر حالت استاندارد به حساب شما واریز می شود؛ سود شما در هر ماه چقدر خواهد بود.
 • ابتدا نام کاربری خود را مشاهده می کنید. در این تصویر نام کاربری من "imistars2012" با رنگ آبی نشان داده شده است
 • در مقابل نام کاربری مقدار پولی که در حساب اصلی شما یا همان Main Balance وجود دارد با علامت $ مقابل آن نمایش داده می شود.
 • در آیکون بعدی لیست کامل زیر مجموعه های اجاره ای به شما نمایش داده می شود. با توجه به اینکه شما هنوز زیر مجموعه اجاره ای ندارید این آیکون به شما نمایش داده نخواهد شد.
 • توسط آیکون بعدی شما به صفحه ای هدایت خواهید شد که در آن شما می توانید به کمک چند نمودار به مدیریت هرچه بیشتر زیر مجموعه های خود بپردازید. این آیکون هم پس از گرفتن زیر مجموعه اجاره ای برای شما نمایان خواهد شد.
 • توسط آیکون بعدی شما می توانید تنظیمات حساب کاربری خود را تغییر دهید.
 • عبارت standard نمایش داده شده، نوع حساب کاربری شما می باشد. در مورد انواع حساب کاربری در قسمت سوم آشنایی با NeoBux توضیح داده ام.
 • در مقابل نوع حساب کاربری یک علامت + نمایش داده شده که با کلیک روی آن شما به صفحه ای هدایت خواهید شد که در آن می توانید حساب کاربری خود را ارتقاء دهید.
 • در آخر هم Logout وجود دارد که با کلیک روی آن از حساب کاربری خود خارج خواهید شد.

2 - در این قسمت به ترتیب از سمت چپ
 • با کلیک روی "View Advertisements" شما وارد صفحه آگهی ها خواهید شد. برای مشاهده آگهی شما باید به این قسمت بروید.
 • با رفتن روی قسمت "Offers"  یک لیست کوچک به شما نمایش داده می شود که شامل NeoPoints, NeoCoins, MiniJobs می باشد. در این قسمت شما می توانید به فعالیتهای جانبی دیگری بپردازید که به ازای آنها امتیازهایی از NeoBux دریافت کنید.
 • با کلیک روی قسمت Chat شما می توانید با دیگر کاربران NeoBux در سراسر جهان به صورت زنده chat کنید. برای ورود به chat شما باید حداقل 250 آگهی را مشاهده کرده باشید. بنابراین شما در حال حاضر نمی توانید وارد این قسمت شوید و این کلید به رنگ خاکستری به شما نمایش داده می شود.
 • با کلیک روی قسمت Forum می توانید به تالار گفتگوی NeoBux وارد شوید و به بحث و تبادل نظر با دیگر کاربران بپردازید. برای ورود به Forum شما باید حداقل 250 آگهی را مشاهده کرده باشید. بنابراین شما در حال حاضر نمی توانید وارد این قسمت شوید و این کلید به رنگ خاکستری به شما نمایش داده می شود.
 • در قسمت FAQ شما می توانید با چند کلیک سئوال مورد نظر خود را در میان سئوالات متداول پرسیده شده پیدا کنید و پاسخ آن را بخوانید.

3 - در این قسمت به ترتیب از سمت چپ
 • با کلیک روی Upgrade شما می توانید حساب کاربری خود را ارتقاء دهید. برای این منظور می توانید از حساب Paypal یا Payza خود مبلغ ارتقاء عضویت را بپردازید. فرض می کنیم که شما قصد سرمایه گذاری در NeoBux را ندارید بنابراین عضویت استاندارد خود را حفظ خواهید کرد و پس از رسیدن موجودی حساب خود در Main Blance به $90 در صورتی که مایل باشید می توانید عضویت خود را به Golden ارتقاء دهید.
 • Advertise برای کسانی است که می خواهند آگهی خود را در NeoBux بگذارند. در صورتی که شما وب سایت یا وبلاگی داشته باشید و بخواهید تبلیغ آن را در NeoBux بگذارید باید از این قسمت استفاده کنید.
 • با استفاده از گزینه Referrals شما می توانید زیرمجموعه اجاره ای از سایت بگیرید.
 • گزینه your payment برای واریز پول از حساب Main Balance به یکی از حسابهای بانکی شما استفاده می شود.

4 – در این قسمت تعداد کلیکهای شما در هر روز نمایش داده خواهد شد. شما باید هر روز پس از ریست شدن آگهی ها به وقت محلی و قبل از وارد شدن زمان سرور به روز جدید آگهی های خود را مشاهده کنید تا نمودار شما شکل منظمی به خود بگیرد. و بابت کلیک همه زیر مجموعه هایتان در روز بعد، پول به حسابتان واریز شود. توضیحات تکمیلی این مطلب در -->قسمت سوم آشنایی با NeoBux

5 – در این قسمت به صورت رندم بعضی از سئوالات قسمت FAQ نمایش داده می شود و شما می توانید با کلیک روی آن پاسخ آن سئوال را بخوانید.

6 – در این قسمت به در ترتیب
 • در بخش Latest history entries : آخرین مطالب اضافه شده به history حساب کاربری شما نمایش داده می شود. به عنوان مثال هنگامی که شما در قسمت Adprize برنده شوید یا زیرمجموعه جدید بگیرید در این قسمت ثبت می گردد.
 • در بخش Last news آخرین اخبار منتشر شده از طرف NeoBux نمایش داده می شود.

7 – در این قسمت به ترتیب از بالا
 • در قسمت membership عضویت خود را که در حال حاضر standard است، مشاهده می کنید. با کلیک روی علامت + روبروی آن می توانید عضویت خود را به Golden ارتقاء دهید.
 • در قسمت Referrals تعداد زیرمجموعه های اجاره ای و مستقیم خود را می توانید مشاهده کنید. با زدن علامت علامت روبروی هرکدام به صفحه مربوط به آن خواهید رفت.
 • در قسمت seen advertisement به ترتیب تعداد آگهی مشاهده شده توسط خود و زیرمجموعه هایتان را می توانید ببینید.
 • در قسمت Account به ترتیب مقدار موجودی حساب Main Balance و Rental balance خود را می توانید مشاهده کنید.
 • در قسمت Other به ترتیب direct purchases مقدار پولی را نشان می دهد که تابحال از main balance به rental balance منتقل شده است. NeoPoint هم یکی از اعتبارهای غیر پولی است که شما در قسمتهای مختلف سایت می توانید از آن استفاده کنید. توضیحات تکمیلی NeoPoint در قسمت سوم آشنایی با NeoBux می باشد.

8 – در این قسمت به ترتیب از بالا
 • در بخش General با کلیک روی Summery حساب کاربری پیش refresh می شود.  با کلیک روی Banners هم NeoBux چند بنر تبلیغاتی را به شما اختصاص می دهد که با استفاده از آنها شما می توانید به جذب زیر مجموعه مستقیم بپردازید. البته برای جذب زیر مجموعه مستقیم باید 15 روز از تاریخ عضویت شما گذشته باشد و حداقل 100 آگهی را مشاهده نموده باشید.
 • در بخش settings با کلیک روی personal می توانید تنظیمات حساب خود را تغییر دهید. با کلیک روی advertisements هم می توانید در سایت تبلیغ دهید.
 • در بخش referrals به ترتیب می توانید لیست زیرمجموعه های اجاره ای، مستقیم و نمودارهای کنترلی مربوطه را مشاهده کنید.

در بخش Logs هم با کلیک روی history آخرین مطالب اضافه شده به history حساب کاربری و با کلیک روی login هم دفعات ورود شما به سایت در آن روز همراه با IP مورد استفاده برای ورود نمایش داده می شود.ثبتنام:

پس از کلیک روی کلید Register فرم ایجاد حساب کاربری جدید برای شما نمایش داده خواهد شد

 1. در این قسمت شما باید یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید. نام کاربری می تواند ترکیبی از حروف و اعداد انگلیسی باشد. برای مثال نام کاربری من imistars2012 می باشد.
 2. در این قسمت باید برای خود یک رمز عبور انتخاب کنید. برای رمز عبور هم می توانید از حروف و اعداد انگلیسی استفاده کنید.
 3. در این قسمت باید رمز عبور خود را مجددا وارد نمایید. نام کاربری و رمز عبور خود را به خاطر بسپارید و یا آنها را در جایی برای خود یادداشت کنید.
 4. در این قسمت باید آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. بنابراین آدرس ایمیلی را برای این منظور در نظر گرفته اید یا به همین منظور ایجاد نموده اید را در این قسمت وارد کنید.
 5. شما در این قسمت همان آدرس ایمیل خود را مجددا وارد نمایید. در مورد حساب Payza و PayPal برای شما توضیح خواهم داد. اینها همان حسابهایی هستند که شما از طریق آن پول خود را دریافت خواهید نمود.
 6. در صورتی که شما از بنر بالا که گفتم برای ایجاد حساب کاربری جدید روی آن کلیک کنید، وارد NeoBux شده باشید؛ دیگر این گزینه را مشاهده نخواهید کرد و به صورت اتوماتیک بنده معرف شما به NeoBux خواهم بود. ولی بهرحال در صورتی که خودتان مستقیما اقدام به باز کردن سایت نئوباکس کرده اید و هم اکنون این گزینه را مشاهده می کنید در این قسمت نام کاربری من یعنی همان imistars2012 را وارد نمایید.
 7. در این قسمت باید سال تولد خود را به میلادی وارد نمایید. در صورتی که سال تولد خود را به میلادی نمی دانید کافی است در Google عبارت "شمسی به میلادی" را جستجو کرده و در یکی سایتهای پیدا شده اقدام به تبدیل تاریخ تولید خود از شمسی به میلادی کنید. دقت کنید که فقط باید سال تولد خود را وارد کنید.
 8. در این گزینه باید حروف و اعداد نمایش داده شده در کادر مقابلش را عینا وارد کنید.
 9. با کلیک روی مربع کوچک نشان داده شده در این قسمت، یک تیک بزنید. به این ترتیب شما تایید می کنید که قوانین و مقررات NeoBux را مطالعه فرموده و با آنها موفقید.
 10. در آخر هم روی کلید Continue کلیک کرده و به مرحله بعد خواهید رفت.
در این قسمت و پس از زدن Continue یک کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال می گردد. شما در صفحه جدید باز شده به منظور تکمیل ثبت نام خود نیاز به این کد دارید. بنابراین به آدرس ایمیل خود رفته و ایمیل ارسال شده از طرف NeoBux را باز کنید. سپس کدفعال سازی را مانند شکل زیر کپی کنید.

بنابراین 1 - روی کادر نشان داده شده در شماره 1 رفته و کد فعالسازی را در آن paste کنید.
2 - در کادر نشان داده با شماره 2 حروف و اعداد انگلیسی مقبلش را عینا وارد کنید.
3 - در آخر هم با زدن کلید finish registration ثبت نام شما تکمیل می گردد.
تبریک می گویم شما اکنون کاربر NeoBux هستید. در قسمت بعدی نحوه ورود به حساب کاربری و مشاهده آگهی را برای شما توضیح خواهم داد.
نکته 1 : توجه داشته باشید که به ازای هر کامپیوتر و اشتراک اینترنت شما فقط یک حساب کاربری در NeoBux می توانید داشته باشید. یعنی اگر یکی دیگر از افراد خانواده شما بخواهد در NeoBux عضو شود، شما باید یک کامپیوتر و اشتراک اینترنت جدید تهیه کنید. در صورت عدم رعایت این مسئله، کلیه حسابها کاربری تهیه شده از طرف NeoBux بسته می شود.
نکته 2 : حتما برای جذب زیرمجموعه مستقیم تلاش کنید؛ ولی توجه داشته باشید که در این سایت قبل از گرفتن زیر مجموعه مستقیم، باید 15 روز از عضویت شما گذشته باشد و همچنین شما باید حداقل 100 آگهی را مشاهده کرده باشید. در قسمت دوم آشنایی با محیط neobux


مطالب مشابه :


ورود به حساب کاربری رایتل

شما میتوانید اطلاعات سیم کارت و حساب . رایتل و خرید شارژ رایتل و خرید محصول . رایتل در این
نئوباکس

رایتل. رایتل در قسمت بعدی نحوه ورود به حساب کاربری و مشاهده آگهی را برای شما توضیح خواهم داد.
معرفی رایتل و تبیین آسیب های اجتماعی آن

معرفی رایتل و جهان و نیز ورود آن به ایران زمان و کاربری، تنوع خدمات، کم
دانلود برنامه فارسی ساز کیبورد

ورود همزمان با دو حساب کاربری در Skype. اجرای همزمان چندین فایل در KMPlayer. خرید شارژ رایتل
همراه بانک قرض الحسنه رسالت

ورود به سامانه همراه بانک با نام کاربری و رمز عبور مشاهده صورت حساب خرید شارژ رایتل
طرح ساین

روش دریافت نام کاربری و رمز ورود طرح شرکت رایتل; مدیریت حساب
ریز مکالمات تلفن ثابت

درخواست چنین مشترکینی نام کاربری و رمز ورود تعریف می کند.تا رایتل; مدیریت حساب
برچسب :