دانلود رایگان نرم افزار پولی ویکی لایتنر

دانلود رایگان نرم افزار پولی ویکی لایتنر دانلود رایگان نرم افزار پولی ویکی لایتنر

قيمت در بازار ۱۰٬۰۰۰ تومان

جعبه لایتنر، یکی از موثرترین ابزارهای یادگیری و آموزش بر اساس تکرارهای منظم است که باعث سازماندهی و مدیریت حافظه شده و مطالب را از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت منتقل می کند.

با یادگیری به این شیوه، برای هر مطلب تنها به اندازه مورد نیاز وقت صرف خواهید نمود و تحولی شگرف در یادگیری شما ایجاد خواهد شد.

نرم افزار ویکی لایتنر، تمامی مراحل کار با جعبه لایتنر فیزیکی را شبیه سازی کرده و شما را از پیچیدگی های کار با آن رها می سازد.

هدف ویکی لایتنر آفرینش و انتشار جهانی مجموعه مطالب گوناگون در زمینه های مختلف به تمامی دنیاست.

این نرم افزار یک شبکه آموزش مجازی بر اساس روش لایتنر ایجاد می کند که با همکاری افراد داوطلب توسعه می یابد. هر کسی می‌تواند از محتویات غنی آن استفاده نموده و دیگران را در دانش خود سهیم نماید و یا مطالب سایرین را بهبود بخشد.

اطلاعات موجود در ویکی لایتنر به دو دسته خصوصی و عمومی تقسیم می شوند. کاربران می توانند بدون هیچ محدودیتی مطالب خصوصی جدید ایجاد کرده و آنها را به دلخواه خود تغییر دهند.
اما ایجاد و تغییر مطالب عمومی باید در قالب درخواستهایی به سرور ارسال شده و توسط مدیر محتوی بررسی شود. این درخواستها، در صورت فراهم بودن اتصال اینترنتی، بصورت یکجا ارسال شده و همزمان مطالب جدید نیز دریافت می شوند. بنابراین نیازی به اتصال دائم به اینترنت وجود نداشته و کاربر می تواند از تمامی امکانات برنامه بصورت آفلاین استفاده کند.

مطالب موجود در ویکی لایتنر در قالب مجموعه فلش کارتهایی در زمینه های مختلف مانند ٥۰٤، ١١٠٠، GRE، TOEFL، IELTS، Oxford، حل جدول، متون حقوقی، اطلاعات پزشکی، و ... ارائه می شوند.

یکی از ویژگیهای جذاب ویکی لایتنر که تاثیر بسزایی در فراگیری مطالب و ایجاد ماندگاری بیشتر در ذهن کاربر دارد، آموزش با استفاده از مثال و آموزش با بکارگیری حافظه صوتی و تصویری کاربر است.
هر فلش کارت می تواند علاوه بر متون سوال و جواب، حاوی مثال، صدا و تصویر نیز باشد.

کاربران می توانند در مورد محتوای هر کدام از مجموعه فلش کارت های موجود در ویکی لایتنر اظهار نظر و امتیاز دهی کنند. این نظرات می تواند باعث ارتقا سطح کمی و کیفی مجموعه ها شده و در شناسایی مجموعه های غنی و ارزشمند موثر باشد.

ویکی لایتنر امکان ارتباط با کلیه لغتنامه های ویکی واژه را دارد و کاربر می تواند با استفاده از امکانات ویکی واژه، لغت های مورد نظر خود را به فلش کارت تبدیل کند.
http://www.wikivajeh.ir

لطفا قبل از نصب برنامه، حتما نسخه نمایشی آن را بر روی دستگاه خود امتحان کنید تا از صحت عملکرد برنامه مطمئن شوید. در نسخه نمایشی امکان استفاده از مجموعه فلش کارتهای 504 واژه به رایگان فراهم شده است:
http://cafebazaar.ir/app/com.wikivajeh.wikileitnerdemo

راهنمای جامع ویکی لایتنر:
توضیحات کامل در رابطه با نحوه کار با برنامه و گرفتن ورودی از اکسل در راهنمای برنامه به آدرس زیر موجود است:
http://wikileitner.ir/help

بهتر است خروجی CSV را از طریق اکسل ایجاد کنید. در صورتیکه از حروف فارسی استفاده می کنید باید فایل نهایی را دومرتبه با notepad باز کنید و گزینه Save as را از منو انتخاب کنید و مقدار Encoding را بر روی UTF-8 قرار دهید.

راهنمای استفاده:

* صفحه اصلی ویکی لایتنر از دو مخزن که در کنار هم قرار دارند، تشکیل شده است. مخزن سمت راست حاوی مجموعه کارتهای محلی و مخزن سمت چپ حاوی مجموعه کارتهای ابری است. برای مشاهده هر کدام از این مخازن می توانید صفحه را به سمت راست یا چپ بکشید.

* مخزن ابری مکانی است برای نمایش مجموعه کارتهای موجود بر روی سرور که امکان دانلود، مشاهده نظرات کاربران و جزئیات هر کدام از مجموعه ها را برای شما فراهم می کند. با انتخاب هر کدام از مجموعه ها در این مخزن، مجموعه مد نظر دانلود می شود. همچنین می توانید بر روی مجموعه دلخواه لمس طولانی نموده تا شاهد تمامی انتخابهای ممکن باشید.

* مخزن محلی مکانی است برای نگهداری و نمایش مجموعه کارتهایی که خودتان ساخته و یا دانلود کرده اید، و در حال فراگیری آنها هستید. با انتخاب هر کدام از مجموعه ها در این مخزن وارد فرآیند آموزش بر اساس روش لایتنر می شوید. همچنین می توانید بر روی مجموعه دلخواه لمس طولانی نموده تا شاهد تمامی انتخابهای ممکن بر روی آن مجموعه باشید.

* با انتخاب هر کدام از مجموعه کارتهای مخزن محلی شاهد لیستی از تمامی فلش کارتهایی که در مرحله یادگیری قرار دارند، خواهید بود. برای مشاهده سطوح مختلف لایتنر می توانید این صفحه را به سمت چپ بکشید.

* بعد از یادگیری هر کلمه، کلمه مربوطه از لیست یادگیری حذف می گردد و پس از گذش

 

 

براي دانلود روی عکسزیر کلیک کنید

 


مطالب مشابه :


دانلود رایگان نرم افزار پولی ویکی لایتنر

ترفند و برنامه های ویژه برای آندروید - دانلود رایگان نرم افزار پولی ویکی لایتنر - بهترین و
روش کار با فلش کارت ها در موبایلهای اندروید

anki نرم افزار لایتنر رایگان - روش کار با فلش کارت ها در موبایلهای اندروید - یادگیری لغات با
دانلود نرم افزار جعبه لایتنر برای اندروید

دانلود نرم افزار جعبه لایتنر برای اندروید. برچسب‌ها: دانلود نرم افزار پولی
مشکل گشا - سوال و جواب

anki نرم افزار لایتنر نصب باشه،ولی تو اندروید 4 برای زبان انگلیسیش دانلود کنید download
504 واژه ضروری در زبان انگلیسی

نرم افزار لایتنر ،دانلود رایگان فلش کارت لینک دانلود ویجت 504 برای اندروید www.flash-kart.blogfa.com
1100 واژه

anki نرم افزار لایتنر تصویر که می تونید از دو سرور زیر دانلود انکی برای اندروید.
دانلود از یوتیوب با لینک مستقیم و رایگان

anki نرم افزار لایتنر رایگان - دانلود از یوتیوب با لینک مستقیم و رایگان - یادگیری لغات با نرم
برچسب :