خبری - معرفی دو سایت مفید

معرفی دو سایت مفید

استارت آپ ناب ( Lean Start-up )

دسترسی به مقالات علمی جهانی

سلام به بازدید کنندگان محترم وبلاگ

امروز قصد دارم دو سایت بسیار مفید رو بهتون معرفی کنم . اولی در مورد کار آفرینی در ایده های خلاقانه و دومی هم منبع خوبی که میتونه برای مقالات شما بالاخص برای پایان نامه کمک حال باشه .

1 - مطمینم اسم استارت آپ ویکند به گوشتون نخورده . استارت آپ ویکند نام یک نوع ایده خلاقانه در بازاریابی و کارآفرینی هست که به تازگی در جهان و حدود یکسال هست که در ایران شروع شده . این طرح خلاقانه و نوپا در یک کلام به هر کسی که ایده ای جدید یا طرحی کار آفرینانه داره کمک می کنه با گروهی از متخصصین وارد یک تیم کاری بشه و هدفش هم یک چیز هست : اجرا . توصیه می کنم از سایتش بازدید کنید تا همه چیز دستتون بیاد ؛ بخصوص اگر یک متخصص ( در هر زمینه ای ) ، یک طراح و گرافیست ، یک برنامه نویس ، کار آفرین ، بازاریاب ، حرفه ای در امور مالی و .... هستید . نهایتا اینکه اگر ایده ای خوب و خلاقانه دارید و به دنبال گروهی از متخصصین هستید که بتونید با هم اون ایده رو به اجرا در بیارید ، درنگ نکنید . این طرح بسیار جدید هست و بزودی اکثر زمینه های علمی و پژوهشی که منجر به بازاریابی و کار آفرینی میشه رو تحت تاثیر قرار میده . قول میدم این اسم بزودی مثل کسب و کار اینترنتی ، زیاد به گوشتون بخوره . 

سایت استارت آپ ویکند 

استارت آپ ویکند تهران 

چرا استارت آپ همه چیز را تغییر می دهد

مجله Harvard Business Review از معتبرترین نشریات مدیریتی دنیاست، این مجله در آخرین شماره خود (May 2013) در مقاله اصلی خود «Why the Lean Start-Up Changes Everything» به قلم استیو بلنک به معرفی متدولوژی Lean Startup پرداخته است.

 در آغاز تنها شرکت‌های نوپا از این متدولوژی استفاده می‌کردند ولی مدتی است که سازمان‌‌ها و شرکت‌های بزرگی همچون جنران الکتریک نیز به صورت فراگیر از این روش و ابزارهای آن استفاده می‌کنند و آن‌را در دنیای به سرعت در حال تغییر و مملو از رقابت کنونی بسیار مفید یافته‌اند. "

-------------------------------

2 - البته بماند که هنر نزد ایرانیان است و بس ؛ اما اینجا میخوام 3 سایت عالی رو بهتون معرفی کنم که میتونه در زمینه تهیه مقالات و بخصوص در تهیه پایان نامه و همچنین مطالعات مقالات از سایت های کاملا علمی و معتبر جهانی به شما کمک کنه . حتما میدونید که دسترسی تمام دانشگاه های ایران به بانک مقالات سایت های معتبر و علمی مسدود هست اما در این سایت شما با پرداخت هزینه ای معقول و بدون منت کشیدن کسی که اکانت معتبر خارجی داره ، تقریبا هر مقاله ، کتاب و کلا اسناد علمی ای که در حوزه تخصص خودتون هست رو خریداری کنید و مطالعه کرده یا در تحقیقات ، اسناد ، پایان نامه و ... به اونها ارجاع بدید . البته میدونم این حرفا تو دانشگاه ما خنده داره ، اما ندونستنش خیلی ضایع است . لااقل اداشو که میتونیم در بیاریم :) در آینده بیشتر راجع به این دست مطالب و سایت ها صحبت می کنیم . البته اگر کسی مشتاق باشه .

لینک سایت پیپرز

ما در “پیپرز” به دانشجویان ، اساتید ، محققان ، پژوهشگران و دیگر مشتاقان علم کمک می کنیم منابع پژوهشی و مقالات  معتبر علمی مورد نیاز خود را در کوتاهترین زمان ممکن و ساده ترین شیوه از پایگاه هایی هم چون IEEE ، Sciencedirect ، Springerlink ، Wiley ، Emerald و سایر دیتابیس های معتبر دریافت نمایند. فراموش نکنید آنچه شما در پیپرز برای دانلود می پردازید ، به عنوان کمک مالی جهت ادامه حیات پیپرز تلقی می شود. "

پایگاه علمی - پژوهشی پارس مدیر : ستون سمت راست ، بخش آموزش روش پژوهش

لینک آی اس آی ژورنال

هدف از راه اندازی این وبلاگ، ارسال نتایج پژوهش های داخلی به خارج کشور (ISI) نیست! هدف وبلاگ این است که محققین در رشته های مختلف، بهترین مجلات دنیا را بشناسند و با آنها در ارتباط باشند؛ یعنی محققین ما بدانند که در هر حوزه علمی در جاهای دیگر دنیا چه می گذرد؟ این موضوع تنها با ارتباط مستمر و بررسی مجلات مختلف میسر است و از این رهگذر، محققین ما به روز خواهند بود و ما مجدداً دچار عقب ماندگی حاد علمی نخواهیم شد انشاالله... "


مطالب مشابه :


آدرس دانشگاه پارس الکتریک

آدرس دانشگاه پارس الکتریک . فلکه دوم صادقیه ، خیابان آیت اله کاشانی
بررسی دانشگاه علمی - کاربردی پارس الکتریک

وب سایت شخصی پوریا خالقی - بررسی دانشگاه علمی - کاربردی پارس الکتریک - مهندسی برق - الکترونیک
پاسخ به نظرو سوال دوستان

چیزی که من متوجه شدم دانشگاه علمی و کاربردی و این رو هم بدونید که دانشگاه پارس الکتریک
کارآفرینی 2

صفحه اول آرشيو مطالب پست الكترونيك قالب وبلاگ پارس دانشگاه جامع علمی جامع علمی کاربردی .
دانلود رایگان جزوات رشته برق

نمونه سوالات مخابرات دانشگاه ام مرکز آموزش علمی کاربردی پارس الکتریک مطالب علمی
خبری - معرفی دو سایت مفید

واحد 10 دانشگاه علمی کاربردی پایگاه علمی - پژوهشی پارس واحد 10 علمی کاربردی
جزوه درس کنترل خطی آقای مهندس رضازاده

رشته های دانشگاه خلیج فارس دانلود همه مرکز آموزش علمی کاربردی پارس الکتریک مطالب علمی
Service Tool ADI Module V1.60 . changing the IMEI of the SIMCOM modules

رشته های دانشگاه خلیج فارس دانلود همه مرکز آموزش علمی کاربردی پارس الکتریک مطالب علمی
گزارش کار آزمایشگاه کنترل خطی. آزمایشگاه آقای دکتر رازجویان

رشته های دانشگاه خلیج فارس دانلود همه مرکز آموزش علمی کاربردی پارس الکتریک مطالب علمی
برچسب :