موسسه پیام : ما حاضریم کمک کنیم تا وبلاگها چی بنویسند!!!

موسسه پیام : ما حاضریم کمک کنیم تا وبلاگها چی بنویسند!!!

سایت موسسه پیام آزادگان در یک شبه بیانیه مواردی را جهت شکل دهی انحصاری اطلاع رسانی به عموم آزادگان عزیز در کشور متذکر شد از جمله موارد مهم این شبه بیانیه تاکید بر رسمی بودن سایت موسسه پیام جهت درج اخبار و امور مرتبط با آزادگان است،این که چه کسی به موسسه پیام آزادگان نمایندگی رسمی جهت اخبار و امور مرتبط با آزادگان را بخشیده یا اعطا نموده است ما بیخبر هستیم ولی لابد دلایلی وجود دارد و آزادگان ایشان را به عنوان نماینده رسمی خود انتخاب کرده اند وگرنه بعید است بدون هیچ دلیل خاصی موسسه پیام آزادگان خود را و سایت خود را تنها مرجع معتبر آزادگان بداند و با توهین به سایر وبلاگ ها و سایت های آزادگان بگوید اخباری که بروی این سایت قرار نمیگیرد یا دروغ است یا جدی نیست حالا متن این شبه بیانیه را به نقل سایت موسسه مطالعه بفرمایید:

موسسه پیام: آسوده باشید ما پیگیر همه امور شما هستیم

موسسه فرهنگی پیام‌آزادگان پیگیر تمامی امور مرتبط با آزادگان است و می‌کوشد تمامی اخبار مرتبط با آزادگان را بر روی وب سایت خود قرار دهد.

اگر خبری را سایت موسسه ننوشت بدانید یا جدی نیست یا دروغ است!

بنابر این اخباری که روی خروجی وب سایت این موسسه قرار نمی گیرد یا اخباری است که تحقق آن‌ها جدی نیست یا اخباری است که به صورت شایعه و کذب در بین آزادگان منتشر شده است. لذا پایگاه اطلاع رسانی موسسه پیام‌آزادگان در صورت آگاهی از هر خبر موثقی در خصوص آزادگان از طرق مختلف اعم از انتشار در وب سایت موسسه یا ارسال پیامک آزادگان عزیز را در جریان اخبار قرار خواهد داد.

موسسه پیام: لطفا فقط به سایت ما و خبرگزاری ها اعتماد داشته باشید

موسسه فرهنگی پیام‌آزادگان پیگیری اخبار مرتبط با آزادگان را وظیفه خود مي‌داند و تمامی اخبار آزادگان را پیگیر است. روابط عمومی موسسه پیام آزادگان از تمام آزادگان عزیز تمنا دارد تنها به اخباری اطمینان کنند که بر روی خروجی خبرگزاری‌های رسمی قرار می‌گیرد یا پایگاه‌های اطلاع رسانی موسسه پیام‌آزاگان یا بنیاد شهید و امور ایثارگران بر روی خروجی خود مخابره مي‌کنند. این موسسه همچنین از آزادگان عزیز تقاضا می‌کند از انتشار اخباری که از طریقی به غیر از طرق رسمی منتشر شده خودداری نموده و از دامن زدن به شایعات پرهیز کنند. روابط عمومی موسسه پیام‌آزاگان از آزادگان عزیز تقاضا مي‌کند از اعتماد به پیامک‌هایی که مصدر و هدف صدور آن‌ها مشخص نیست خودداری نمایند.

موسسه پیام: خبر چدیدی باشد زودتر از همه ما خبردارتان می کنیم

روابط عمومی موسسه پیام‌آزادگان ضمن تاکید بر این نکته که اگر اتفاق جدیدی در حوزه‌های مختلف آزادگان بیفتد، مسئولان از همه بیشتر مشتاق هستند تا خبر را به گوش جامعه‌ آزادگان برسانند.

موسسه پیام: اگر خبر ندادیم نه اینکه خبری نیست ولی بعدا می گوییم

بنابر این عدم اطلاع رسانی در خصوص موضوعی به معنای عدم پیگیری آن موضوع توسط موسسه پیام‌آزادگان نیست؛ بلکه باید موضوع مورد نظر به نتیجه مشخصی برسد تا در خصوص آن اطلاع رسانی صحیح صورت بگیرد.

موسسه پیام: آماده ایم به وبلاگ ها ی آزادگان کمک کنیم چی بنویسید

موسسه پیام‌آزادگان از آزادگان عزیز تمنا دارد تا نسبت به اخباری که از مجرائی غیر از مجاری رسمی اطلاع رسانی منتشر می‌شود با تامل بیشتری برخورد نمایند و از انتشار آن ها خودداری کنند. موسسه از بلاگرها و وبلاگ نویسان آزاده که وقت خود را صرف اطلاع رسانی به آزادگان و خدمت به فرهنگ آزادگی می‌کنند ضمن تشکر و اعلام آمادگی جهت حمایت معنوی و محتوایی از آنها تقاضا می‌کند از انتشار اخباری که بر صحت و سقم آن‌ها اطمینان ندارند به منظور عدم ایجاد تشویش در اذهان عمومی آزادگان عزیز خودداری نمایند.

موسسه پیام:سوالات خود را از موسسه پیام بپرسید،تلفن هم دادیم

خدمتگزاران آزادگان عزیز در موسسه پیام‌آزادگان ضمن ارج نهادن به سال‌های مقاومت آزادگان در اردوگاه‌های عراق و همچنین شکیبایی آنان در سال‌های پس از اسارت اعلام می‌دارد چنانچه آزادگان عزیز مایل باشند سوالات خود را از موسسه پیام‌ آزادگان بپرسند می‌توانند سوالات خود را در بخش نظرات وب سایت موسسه پیام‌آزادگان یا تماس با شماره تلفن 88895800 و یا با ارسال پیامک به شماره پیامک 33000101170 سوال خود را اعلام کرده و پاسخ مقتضی را دریافت نمایند

توضیح وبلاگ

ضمن محکوم کردن این اطلاعیه که بوضوح نشانه خودشفتگی مفرط مسئولین موسسه مزبور است و محکومیت توهین به بلاگرهای فرهیخته آزاده به اطلاع دوستان عزیز می رساند در طی مدتی که وبلاگهای آزادگان فعال نبود و تنها سایت موسسه پیام در زمینه آزادگان فعال بود  فرصت کافی برای این موسسه بود تا خود را به عنوان مرجع رسمی آزادگان بداند ولی دیدیم که با ورود وبلاگهای آزادگان هر کدام از آنها بخش مهمی از دیدگاههای این عزیزان را به خود جلب نمودند.

مشخص نیست مسئولین موسسه پیام در خواب تحلیل می کنند یا بیدار هستند لااقل سری به آمار سایتها و وبلاگهای آزادگان می زدند و متوجه می شدند که آزادگان عزیزی که به اینترنت دسترسی دارند چقدر به اینها مراجعه می کنند و سری به محافل آزادگان در سراسر کشور می زدند تا بدانند کوچکترین خبری که در این وبلاگها درج می شود مورد توجه خاص آزادگان کشور است بنا بر این آیا بهتر نبود مسئولین موسسه پیام بجای کودتا در اطلاع رسانی سعی می کردند بیشتر رایزنی کنند و از نظرات سایر آزادگان استفاده نمایند تا مشکلات آزادگان با همفکری همه و با استفاده از نظرات خود آزادگان حل و فصل شود؟

اما یک نکته در باره پیامک های بی نشان

ما هم با این پیامک ها موافق نیستیم و بطور مبنایی دعوت به تجمع و...را رد می کنیم

نقل از وبلاگ آزادگان نیوز


مطالب مشابه :


موسسه پیام آزادگان و ساختار آن

موسسه پیام آزادگان و ساختار آن ((تمامی موسسات مالی و اقتصادی آزادگان به لحاظ این که پول به
تا تحقق حق ایثارگران ادامه خواهیم داد

پایگاه اطلاع رسانی اقتصادی پیام آزادگان - تا تحقق حق ایثارگران ادامه خواهیم داد - هدف ما
موسسه پیام : ما حاضریم کمک کنیم تا وبلاگها چی بنویسند!!!

آزادگان ولایتمدار (12 تکریت و 18 بعقوبه) - موسسه پیام : ما حاضریم کمک کنیم تا وبلاگها چی بنویسند!!!
خلاصه عملکرد موسسه پیام آزادگان خراسان در سال 92 قسمت دوم

پایگاه اطلاع رسانی اقتصادی پیام آزادگان - خلاصه عملکرد موسسه پیام آزادگان خراسان در سال 92
تشريح عملكرد شش ماهه1392 مؤسسه فرهنگي پيام آزادگان

پایگاه اطلاع رسانی اقتصادی پیام آزادگان - تشريح عملكرد شش ماهه1392 مؤسسه فرهنگي پيام آزادگان
مؤسسه پیام ازادگان،ماهیت وپرسش ها

پایگاه اقتصادی پیام آزادگان برداشت از آزاده نیوز : مدتهاست ذهن بسیاری از آزدگان مشغول مسئله
اظهارات جالب مدیر روابط عمومی موسسه پیام آزادگان!!!

وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت - اظهارات جالب مدیر روابط عمومی موسسه پیام آزادگان!!! - takrit.p.w@
قابل توجه آزادگان استانهای مازندران و گلستان

پایگاه اطلاع رسانی اقتصادی پیام آزادگان - قابل توجه آزادگان استانهای مازندران و گلستان
برچسب :