اظهارات جالب مدیر روابط عمومی موسسه پیام آزادگان!!!

مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی پیام‌آزادگان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی در خصوص برنامه‌های سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی اظهار داشت: در سالگرد ورود آزادگان برنامه‌های متنوعی در سرتاسر کشور توسط بنیادهای شهید و هیئت‌های آزادگان در نظر گرفته شده است.

وی افزود:‌ ضمن مذاکرات موسسه فرهنگی پیام‌آزادگان با بنیاد شهید و امور ایثارگران و بر اساس بخش‌نامه صادره این نهاد به بنیادشهید استان‌ها مراسم‌هایی با محوریت بزرگداشت آزادگان در سطح‌ استان‌ها برگزار خواهد شد. موسسه فرهنگی پیام‌آزادگان نیز با کمک به هیئت‌های آزادگان در استان‌ها و شهرستان‌هایی که هیئت آزادگانی در آنجا فعال است، در سالروز ورود آزادگان با نگاه تکریم این ماه و با هدف بزرگداشت مقام این اسطوره‌های مقاومت، برنامه‌هایی را تدارک دیده که عمده آن‌ها شامل مراسم‌های افطاری برای اعضای هیئت‌های آزادگان است.

مدیر روابط عمومی موسسه پیام‌آزادگان خاطرنشان کرد: با تاکید حجت‌الاسلام و المسلمین ابوترابی و همچنین با عنایت به این که در ماه مبارک رمضان عملا برای برگزاری مراسم‌های مختلف محدودیت‌های بسیاری وجود دارد، موسسه فرهنگی پیام‌آزادگان با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران همایشی ملی با حضور تعداد محدودی از آزادگان برگزار مي‌کند که جزئیات نحوه حضور در این مراسم به زودی اعلام خواهد شد.

این مسئول تصریح کرد: علاوه بر برگزاری همایشی ملی، به دلیل شرکت‌ دادن خانواده‌های معزز آزادگان در برنامه‌های سالگرد ورود آزادگان، موسسه فرهنگی پیام‌آزادگان با توجه به امکانات محدودی که در اختیار دارد، برنامه‌ای را تحت عنوان «سپاس» برای بزرگداشت سالروز ورود آزادگان در نظر گرفته است که امیدواریم با همکاری آزادگان سرافراز با آبرومندی کامل برگزار گردد.

وی ادامه داد: به دلیل تقارن سالروز ماه مبارک رمضان با سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی و دشواری حضور خانواده‌ها در ساعات قبل از افطار و همچنین سخت بودن پذیرایی متناسب با شان آزادگان و خانواده‌های آنان با توجه به جمعیت مورد نظر تصمیم بر این شد تا این برنامه بعد از افطار در یکی از سالن‌های بزرگ استان تهران برگزار شود.

وی گفت: به منظور رعایت عدالت بین آزادگان شهر تهران، شیوه‌های متعددی جهت دعوت در حال بررسی است که انشالله نهایتا تا فردا (چهارشنبه) اطلاع رسانی خواهد شد. شیوه‌هایی نظیر قرعه‌کشی، دعوت از آزادگان زیر پنج سال اسارت و... که البته هنوز تصمیمی قطعی در این خصوص اتخاذ نشده است. گرچه از تعداد 5500 نفر از آزادگان شهر تهران،‌ حداکثر ما افتخار میزبانی تنها 500 نفر از آزادگان را با همراهی حداکثر 3 نفر از افراد خانواده‌شان در این برنامه داریم.

مدیر روابط عمومی موسسه پیام‌ آزادگان با عذرخواهی از آزادگانی که به دلیل محدودیت جا از دعوت آن‌ها خودداری شده است خاطرنشان کرد: از تمام آزادگانی که نمی‌توانیم پذیرای آنان و خانواده‌های گرامی آنان در این مراسم باشیم پوزش می‌طلبیم و از تمامی آزادگان عزیز تقاضا می‌کنیم پس از تعیین شیوه دعوت آزادگان به این مراسم، همکاری لازم را با موسسه پیام‌آزادگان داشته باشند، چرا که بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته، مامورین سالن نمی‌توانند میزبان عزیزانی که فاقد کارت ممهور به مهر موسسه هستند، باشند.

وی در پایان تاکید کرد: از مدیران وبلاگ‌های آزادگان خواهشمندیم تا در این زمینه با اطلاع رسانی صحیح با موسسه همکاری داشته باشند و اخبار خود را در این زمینه صرفا از پایگاه اطلاع رسانی پیام‌آزادگان یا در گفتگو با مسئولین روابط عمومی بگیرند.


مطالب مشابه :


موسسه پیام آزادگان و ساختار آن

موسسه پیام آزادگان و ساختار آن ((تمامی موسسات مالی و اقتصادی آزادگان به لحاظ این که پول به
تا تحقق حق ایثارگران ادامه خواهیم داد

پایگاه اطلاع رسانی اقتصادی پیام آزادگان - تا تحقق حق ایثارگران ادامه خواهیم داد - هدف ما
موسسه پیام : ما حاضریم کمک کنیم تا وبلاگها چی بنویسند!!!

آزادگان ولایتمدار (12 تکریت و 18 بعقوبه) - موسسه پیام : ما حاضریم کمک کنیم تا وبلاگها چی بنویسند!!!
خلاصه عملکرد موسسه پیام آزادگان خراسان در سال 92 قسمت دوم

پایگاه اطلاع رسانی اقتصادی پیام آزادگان - خلاصه عملکرد موسسه پیام آزادگان خراسان در سال 92
تشريح عملكرد شش ماهه1392 مؤسسه فرهنگي پيام آزادگان

پایگاه اطلاع رسانی اقتصادی پیام آزادگان - تشريح عملكرد شش ماهه1392 مؤسسه فرهنگي پيام آزادگان
مؤسسه پیام ازادگان،ماهیت وپرسش ها

پایگاه اقتصادی پیام آزادگان برداشت از آزاده نیوز : مدتهاست ذهن بسیاری از آزدگان مشغول مسئله
اظهارات جالب مدیر روابط عمومی موسسه پیام آزادگان!!!

وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت - اظهارات جالب مدیر روابط عمومی موسسه پیام آزادگان!!! - takrit.p.w@
قابل توجه آزادگان استانهای مازندران و گلستان

پایگاه اطلاع رسانی اقتصادی پیام آزادگان - قابل توجه آزادگان استانهای مازندران و گلستان
برچسب :